Телепрограма на вчора, 7 грудня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Прикольна казка".
8:30 Х/ф "Незакінчений урок".
10:45 Т/с "Жінки брешуть краще".
12:25 Х/ф "Провінційний роман".
14:40 Х/ф "Аве Марія".
16:25 Х/ф "Той Хто Пройшов Крізь Вогонь".
18:15 Х/ф "Життя вдалося".
19:50 Х/ф "Автопортрет невідомого".
21:05 Х/ф "Дике поле".
23:00 Х/ф "Заграва".
0:35 Х/ф "Поки не випав сніг".
2:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:45 Час української анімації.
12:35 Х/ф "Лев".
14:35 Х/ф "Я, Тоня".
16:40 Х/ф "Митниця дає добро".
18:30 Х/ф "Дуже небезпечна штучка".
20:05 Х/ф "Весільний розгром".
21:45 Х/ф "Пригоди Паддінгтона 2".
23:30 Х/ф "Поганий Санта".
1:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:30 Час української анімації.
12:10 Х/ф "Нокаут".
13:45 Х/ф "РЕД".
15:40 Х/ф "Гниле мiсто".
17:30 Х/ф "Книга Ілая".
19:30 Х/ф "Одного разу в Голлівуді".
21:15 Х/ф "На межі".
23:00 Х/ф "Ганнібал".
1:15 Нічне промо.
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Мереживо долі", 10 с.
6:30 Т/с "Коротке слово "ні", 1 с.
7:15 Т/с "Коротке слово "ні", 2 с.
8:00 Т/с "Коротке слово "ні", 3 с.
8:45 Т/с "Коротке слово "ні", 4 с.
9:30 Т/с "Коротке слово "ні", 5 с.
10:15 Т/с "Коротке слово "ні", 6 с.
11:00 Х/ф "Вір мені", 1 і 2 с.
12:45 Т/с "Гречанка", 46 с.
13:30 Т/с "Гречанка", 47 с.
14:15 Т/с "Гречанка", 48 с.
15:00 Т/с "Гречанка", 49 с.
15:45 Т/с "Гречанка", 50 с.
16:30 Т/с "Легковажна жінка", 1 с.
17:15 Т/с "Легковажна жінка", 2 с.
18:00 Т/с "Легковажна жінка", 3 с.
18:45 Т/с "Легковажна жінка", 4 с.
19:30 Т/с "Легковажна жінка", 5 с.
20:15 Т/с "Легковажна жінка", 6 с.
21:00 Т/с "Легковажна жінка", 7 с.
22:00 Т/с "Вікно життя", 17 с.
22:45 Т/с "Вікно життя", 18 с.
23:30 Т/с "Вікно життя", 19 с.
0:15 Т/с "Вікно життя", 20 с.
1:15 Т/с "Ангел з Орлі", 20 с.
2:00 Т/с "Ангел з Орлі", 21 с.
2:45 Т/с "Ангел з Орлі", 22 с.
3:30 Т/с "Ангел з Орлі", 23 с.
4:30 Х/ф "Жіноча інтуїція".
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:45 Час української анімації.
12:35 Х/ф "Лев".
14:35 Х/ф "Я, Тоня".
16:40 Х/ф "Митниця дає добро".
18:30 Х/ф "Дуже небезпечна штучка".
20:05 Х/ф "Весільний розгром".
21:45 Х/ф "Пригоди Паддінгтона 2".
23:30 Х/ф "Поганий Санта".
1:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Берег його життя", 1 с.
8:15 Х/ф "Берег його життя", 2 с.
9:30 Х/ф "Берег його життя", 3 с.
10:45 Х/ф "Спокуса Дон-Жуана".
12:20 Х/ф "Вбити короля".
14:10 Х/ф "Мері Шеллі та монстр Франкенштейна".
16:15 Х/ф "Конан-варвар".
18:10 Х/ф "Трамбо".
20:20 Х/ф "Харві Мілк".
22:35 Х/ф "Залізний лицар 2".
0:25 Х/ф "Черчілль".
2:05 Нічне промо.
BOLT
5:10 Т/с "Подвійне життя", 6 с.
6:00 Т/с "Викрадення богині", 1 с.
6:45 Т/с "Викрадення богині", 2 с.
7:30 Т/с "Викрадення богині", 3 с.
8:15 Т/с "Викрадення богині", 4 с.
9:00 Х/ф "Вихід".
10:30 Х/ф "На мосту".
12:05 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 1 с.
12:55 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 2 с.
13:50 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 3 с.
14:45 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 4 с.
15:30 Т/с "Менталіст", 8 с.
16:20 Т/с "Менталіст", 9 с.
17:10 Т/с "Менталіст", 10 с.
18:00 Т/с "Менталіст", 11 с.
18:50 Т/с "Код Костянтина", 1 с.
19:35 Т/с "Код Костянтина", 2 с.
20:15 Т/с "Код Костянтина", 3 с.
21:05 Т/с "Код Костянтина", 4 с.
21:50 Т/с "Код Костянтина", 5 с.
22:35 Т/с "Ніконов і Ко", 1 с.
23:20 Т/с "Ніконов і Ко", 2 с.
0:10 Т/с "Ніконов і Ко", 3 с.
0:55 Т/с "Ніконов і Ко", 4 с.
1:45 Т/с "Клан ювелірів", 11 с.
2:35 Т/с "Клан ювелірів", 12 с.
3:20 Т/с "Клан ювелірів", 13 с.
4:05 Т/с "Клан ювелірів", 14 с.
4:55 Т/с "Клан ювелірів", 15 с.
Star Family
5:35 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Рідні люди", 198-202 с.
9:50 Т/с "Рідні люди", 203-207 с.
13:40 Х/ф "Остання роль Рити".
15:30 Х/ф "Дід".
17:05 Х/ф "Про Любов".
18:40 Х/ф "Гроші для доньки".
20:15 Х/ф "Роза прощальних вітрів".
21:45 Т/с "Менталіст", 1-4 с.
1:10 Т/с "Менталіст", 5 і 6 с.
2:50 Х/ф "Птаха у клітці", 1-4 с.
Star Cinema
5:20 Х/ф "Уроки спокуси".
7:00 "Історія України".
8:00 Т/с "Кохання за законом", 23-26 с.
10:40 Т/с "Кохання за законом", 27-30 с.
13:25 Т/с "Кохання за законом", 31 і 32 с.
14:50 Х/ф "Шукайте маму".
16:20 Х/ф "Торкнутися неба".
17:55 Х/ф "Уроки спокуси".
19:35 Т/с "Шулер", 1 і 2 с.
21:15 Т/с "Шулер", 3-6 с.
0:45 Т/с "Шулер", 7-10 с.
4:15 Х/ф "Доглядальниця".