Телепрограма на вчора, 13 листопада, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
18:20 Х/ф "Нескорений".
20:10 Х/ф "Інша жінка", 1 і 2 с.
21:45 Х/ф "Інша жінка", 3 і 4 с.
23:20 Х/ф "Той Хто Пройшов Крізь Вогонь".
1:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
17:00 Х/ф "Прибульці".
18:55 Х/ф "Дорогий Джон".
20:50 Х/ф "Відпадний препод".
22:55 Х/ф "Замерзла з Майамі".
0:35 Х/ф "Вишибайло".
2:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
17:15 Х/ф "Коломбіана".
19:05 Х/ф "Одного разу в Голлівуді".
20:50 Х/ф "Скло".
23:00 Т/с "Тіло як доказ", 2 с.
23:50 Т/с "Тіло як доказ", 3 с.
0:40 Х/ф "Чорний метелик".
2:15 Нічне промо.
FILMUADrama HD
17:00 Т/с "Коротке слово "ні", 3 с.
17:45 Т/с "Коротке слово "ні", 4 с.
18:45 Т/с "Гречанка", 25 с.
19:30 Т/с "Гречанка", 26 с.
20:30 Т/с "Мереживо долі", 15 с.
21:15 Т/с "Мереживо долі", 16 с.
22:00 Т/с "Коротке слово "ні", 5 с.
22:45 Т/с "Коротке слово "ні", 6 с.
23:30 Х/ф "Будинок на холодному ключі", 3 і 4 с.
1:00 Т/с "Черговий лікар", 2 сезон, 35 с.
1:45 Т/с "Черговий лікар", 2 сезон, 36 с.
2:30 Т/с "Черговий лікар", 2 сезон, 37 с.
3:15 Т/с "Черговий лікар", 2 сезон, 38 с.
4:00 Т/с "Улюблена вчителька", 3 с.
4:45 Т/с "Улюблена вчителька", 4 с.
ВОЛЯ CINE+
17:00 Х/ф "Прибульці".
18:55 Х/ф "Дорогий Джон".
20:50 Х/ф "Відпадний препод".
22:55 Х/ф "Замерзла з Майамі".
0:35 Х/ф "Вишибайло".
2:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
18:45 Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса".
20:30 Х/ф "Закоханий Шекспір".
22:40 Х/ф "Людина, яка пізнала нескінченність".
0:30 Х/ф "Білий шквал".
2:40 Нічне промо.
BOLT
17:15 Т/с "Володимирська, 15", 13 с.
18:05 Т/с "Володимирська, 15", 14 с.
18:55 Т/с "Майор та магія", 21 с.
19:45 Т/с "Майор та магія", 22 с.
20:30 Прем'єра. Т/с "Прокурори", 5 с.
21:15 Прем'єра. Т/с "Прокурори", 6 с.
22:00 Т/с "Нічні ластівки", 5 с.
22:50 Т/с "Нічні ластівки", 6 с.
23:40 Т/с "Син батька народів", 9 с.
0:35 Т/с "Син батька народів", 10 с.
1:30 Т/с "Клан ювелірів", 3 с.
2:20 Т/с "Клан ювелірів", 4 с.
3:10 Т/с "Небо у вогні", 3 с.
4:00 Т/с "Небо у вогні", 4 с.
4:50 Т/с "Право на захист", 9 с.
Star Family
17:00 Т/с "Таємниці та брехня", 1-4 с.
20:20 Х/ф "Ніколи не забуду тебе!".
21:55 Х/ф "Посміхнись, коли плачуть зірки".
23:30 Т/с "Рідні люди", 170-173 с.
2:30 Т/с "Таємниці та брехня", 1-4 с.
Star Cinema
17:20 Х/ф "Жінка, не схильна до авантюр".
19:00 Т/с "Смерть шпигунам!", 1-4 с.
22:30 Х/ф "Агентство "Мрія".
23:50 Х/ф "Лекції для домогосподарок".
1:40 Т/с "Смерть шпигунам!", 1-4 с.