Телепрограма на вчора, 27 січня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
5:01 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:12 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:46 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:46 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:00 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:08 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:25 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:50 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:59 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:15 М/с "Вся правда о медведях".
9:25 М/с "Вся правда о медведях".
9:40 М/с "Шоу Тома и Джерри".
9:50 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:25 М/с "Ручей Крэйга".
10:35 М/с "Ручей Крэйга".
10:50 М/с "Ручей Крэйга".
11:00 М/с "Ручей Крэйга".
11:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:09 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:25 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:50 М/с "Юникитти".
13:00 М/с "Юникитти".
13:15 М/с "Юникитти".
13:25 М/с "Юникитти".
13:40 М/с "Вся правда о медведях".
13:50 М/с "Вся правда о медведях".
14:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:20 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
15:28 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
15:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
15:55 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:19 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:35 М/с "Ручей Крэйга".
16:45 М/с "Ручей Крэйга".
1+1
5:00 "ТСН. Тиждень".
6:30 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
7:00 ТСН.
7:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
8:00 ТСН.
8:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:00 ТСН.
9:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:25 "Міняю жінку", 12 сезон, 12 еп.
11:05 "Міняю жінку", 12 сезон, 13 еп., 1 ч.
12:00 ТСН.
12:20 "Міняю жінку", 12 сезон, 13 еп., 2 ч.
13:10 "Світ навиворіт. Рекордний політ Україною".
14:35 Т/с "Величне століття. Роксолана".
16:45 ТСН.
СТБ
5:15 "Один за всіх".
7:45 Х/ф "Знайомтеся, Джо Блек".
11:15 Х/ф "Їсти, молитися, кохати".
14:05 "МастерШеф", 6 сезон, 9 і 10 еп.
ICTV
5:00 Служба розшуку дітей.
5:05 Т/с "Ніконов і Ко".
6:45 Факти тижня. 100 хвилин.
8:45 Факти. Ранок.
9:10 Надзвичайні новини.
10:05 Секретний фронт. Дайджест.
11:10 Х/ф "В полоні у перевертня", 1 с.
12:00 Хвилина мовчання.
12:01 Х/ф "В полоні у перевертня", 2 с.
12:45 Факти. День.
13:15 Х/ф "В полоні у перевертня", 3 і 4 с.
15:00 Х/ф "Ультрафіолет", 1 ч.
15:45 Факти. День.
16:20 Х/ф "Ультрафіолет", 2 ч.
Новий канал
5:00 Абзац!
5:40 Абзац!
6:30 Kids' Time. М/с "Лунтик і його друзі".
7:50 Т/с "Бібліотекарі", 4 сезон, 2-4 с.
10:00 М/ф "Хранителі снів".
11:45 Х/ф "Син дракона", 1 ч.
12:00 Хвилина мовчання.
12:01 Х/ф "Син дракона", 2 ч.
14:55 Х/ф "Втеча неможлива".
2+2
5:30 Телемагазин.
6:00 "Шалені перегони".
8:00 "ДжеДАІ". Дайджест.
9:50 Новини "Спецкор".
10:25 "ДжеДАІ".
11:00 "Загублений світ".
15:00 Х/ф "Морський піхотинець 3: Тил".
16:45 Х/ф "Морський піхотинець 4".
К1
5:00 "Top Shop".
6:00 Мультфільм.
6:30 "Top Shop".
7:40 "ТіВі Абетка".
7:50 М/с "Земля до початку часів".
8:35 "Дай лапу".
8:45 Х/ф "Дихай заради нас".
11:00 Т/с "Мисливці за реліквіями", 2 сезон, 4-7 с.
14:30 "Орел і Решка. Навколо світу".
ТЕТ
5:35 М/ф "Козлик та його горе".
5:45 М/ф "Колосок".
5:50 Корисні підказки.
6:00 Це наше і це твоє.
6:05 ТЕТ Мультиранок. М/с "ЧоМуха".
6:15 М/с "Фіксики".
6:30 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
6:50 М/ф "Козаки. Навколо світу".
7:20 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
7:40 М/с "Фіксики".
7:55 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
8:20 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
8:45 Х/ф "Свинопас".
9:50 Х/ф "Біла змія".
11:30 Х/ф "Проти природи: Велика подорож слонів", 1 ч.
12:00 Хвилина мовчання.
12:01 Х/ф "Проти природи: Велика подорож слонів", 2 ч.
13:10 Х/ф "Проти природи 2. Вижити в Серенгеті".
14:45 Х/ф "Поспішай кохати".
16:30 Х/ф "Прекрасні створіння".
НТН
6:00 Т/с "Кулагін та партнери", 3 сезон.
7:15 "Випадковий свідок".
7:50 Х/ф "Інтердівчинка".
10:45 Т/с "Альпійський патруль", 4 сезон, 11 і 12 с.
12:30 "Свідок".
12:50 "Таємниці світу".
14:05 "Речовий доказ".
16:30 "Свідок".
16:50 "Речовий доказ".
Інтер
5:00 "Top Shop".
5:30 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
7:00 Новини.
7:10 "Ранок з "Інтером".
8:00 Новини.
8:10 "Ранок з "Інтером".
9:00 Новини.
9:20 Ток-шоу "Стосується кожного".
11:10 Х/ф "Невловимий", 1 ч.
12:00 Хвилина мовчання.
12:01 Новини.
12:25 Х/ф "Невловимий", 2 ч.
13:20 Х/ф "Загублене місто Z".
15:50 "Жди меня. Україна".
Прямий
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
UA: ПЕРШИЙ
5:00 Новини.
5:25 Погода.
5:30 Розсекречена історія.
6:00 "Розсекречена історія". "Міфи і правда про Бабин Яр".
6:30 Новини.
6:35 Доброго ранку, Країно!
7:00 Новини.
7:10 Доброго ранку, Країно!
8:00 Новини.
8:10 Доброго ранку, Країно!
9:00 Новини.
9:10 Доброго ранку, Країно!
9:25 Новини.
9:30 Т/с "Домашні вогнища", 2 і 3 с.
11:25 Телепродаж (на комерційних умовах).
11:50 Фрагмент фільму "Київ. Початок війни".
12:00 Хвилина мовчання. Пам'яті жертв Голокосту.
12:01 Д/ф "Іспит на людяність".
13:00 Новини (із сурдоперекладом).
13:10 "Розсекречена історія". "Хроніки львівського гетто".
14:10 Телепродаж (на комерційних умовах).
14:25 Д/с "Ремесло за призначенням".
15:00 Новини (із сурдоперекладом).
15:10 Х/ф "Фенікс".
ТРК Київ
5:45 Т/с "Окуповані", 1 сезон, 4 с.
6:30 Мультляндія.
7:00 "Ранок по-київськи".
9:20 "Відкрито".
9:25 "Світські хроніки".
9:30 Д/с "Планета інновацій", 7 с.
10:00 "Лікар знає".
11:00 "СТН. Новини".
11:10 "Радар".
11:15 "Погода".
11:20 Welness.
11:30 "#ВУКРАЇНІ".
12:00 Телемаркет.
13:00 "СТН. Новини".
13:10 "Погода".
13:15 "Якісне життя".
13:20 "Київські історії".
13:30 М/с "Дінофроз", 25 с.
14:00 "Депутатська приймальня".
15:00 "СТН. Новини".
15:15 "СТН. Панорама".
К2
6:30 Телемагазин.
7:30 Майстри ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Квадратний метр.
10:30 Удачний проект.
11:20 Квартирне питання.
12:10 Корисні поради.
16:00 Майстри ремонту.
16:40 Зіркові долі.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Майстерня Бібі".
6:20 "ТіВі Абетка".
7:20 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 "ТіВі Абетка".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
13:10 М/с "Майстерня Бібі".
13:50 М/с "Сонік Бум".
14:30 М/с "Роботопотяги".
15:00 М/с "Майстерня Бібі".
15:30 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
16:40 М/с "Каю".
Nickelodeon
5:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 203 с. "Ананасовое вторжение / Соус глупости".
5:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 204 с. "Только зуб и ничего, кроме зуба / Мятеж в "Красти Крабе".
6:00 М/с "Кафе Баттербин", 1 сезон, 23 с. "Лучшая подруга Крикет / Чаинственный чайник Дэззл!".
6:20 М/с "Вспыш и чудо-машинки", 1 сезон, 10 с. "Команда для автомяча".
6:35 М/с "Щенячий патруль", 3 сезон, 5 с. "Летучие щенки".
6:55 М/с "Щенячий патруль", 3 сезон, 6 с. "Щенки спасают праздник Друзей".
7:20 М/с "Щенячий патруль", 3 сезон, 23 с. "Щенки спасают самолёт".
7:30 М/с "Отважные птенцы", 2 сезон, 4 с. "Весенний бал на Большом Завитке / Операция "Танцующие нарциссы".
7:40 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 25 с. "Амброджио, кот-стилист".
7:55 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 26 с. "Новый друг Пилу".
8:10 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 3 сезон, 16 с. "Тедди наносит ответный удар".
8:20 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 3 сезон, 16 с. "День улиткодарения".
8:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 197 с. "Перл из торгового центра / Потряс! - Не потряс!".
8:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 198 с. "Акулы против Спрутов / Новый Боб Прежние Штаны".
9:10 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 18 с. "Что-то страшное грядет".
9:30 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 19 с. "Классный брат".
9:55 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 13 с. "Закадычные друзья".
10:20 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 21 с. "Возвращение закадычных друзей".
10:45 М/с "Волшебные покровители", 92 с. "Вики увольняют".
10:55 М/с "Волшебные покровители", 92 с. "Чувства Чина".
11:10 М/с "Волшебные покровители", 93 с. "Ужас до завтрака".
11:20 М/с "Волшебные покровители", 93 с. "Девять жизней".
11:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 218 с. "В моём супе - губка!".
11:50 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 219 с. "Ларри-администратор".
12:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 221 с. "Фотографировать запрещается".
12:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 221 с. "На крыше".
12:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 222 с. "Ходячие крабсбургеры".
12:40 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 222 с. "Мучители учителя".
12:50 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 13 с. "Внимание, Спойлер".
13:15 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 4 сезон, 11 с. "Кватродил Данди".
13:40 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 4 сезон, 12 с. "Домашний роман для чайников".
14:00 Т/с "Игроделы", 3 сезон, 11 с. "Водный парк Мокрого Вилли".
14:25 Т/с "Игроделы", 3 сезон, 12 с. "Разрушение домика".
14:50 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 26 с. "Новый друг Пилу".
15:00 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 1 с. "Кис-кис-коты на задании".
15:15 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 34 с. "Тележки не орешки".
15:25 М/с "Апчхи!", 1 сезон, 21 с. "Умеешь хранить секреты?".
15:35 М/с "Апчхи!", 1 сезон, 3 с. "Улитка в бегах".
15:50 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 146 с. "Абразивная сторона / Навязчивая мелодия".
16:20 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 2 сезон, 21 с. "Портфель популярности".
16:45 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 11 с. "Неуязвимый Генри - часть 2".
Fox Life
5:00 Т/с "Касл", 3 сезон, 20 с. "Кусок смерти".
5:40 Т/с "Благослови этот бардак", 1 сезон, 1 с. "Пилот".
6:00 Т/с "Благослови этот бардак", 1 сезон, 2 с. "Цыпленок и коза".
6:20 Т/с "Восприятие", 2 сезон, 4 с. "Токсичность".
7:15 Т/с "Восприятие", 2 сезон, 5 с. "Калейдоскоп".
7:55 Т/с "Чикаго в огне", 1 сезон, 18 с. "Фейерверки".
8:40 Т/с "Чикаго в огне", 1 сезон, 19 с. "Такой маленький гроб".
9:20 Т/с "Резидент", 2 сезон, 11 с. "Ошибка оператора".
10:05 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 9 с. "Звук тишины".
10:50 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 7 сезон, 1 эп.
11:35 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 7 сезон, 2 эп.
12:25 Т/с "Касл", 3 сезон, 21 с. "Смертельный бассейн".
13:10 Т/с "Резидент", 2 сезон, 12 с. "Страх ищет выход".
13:50 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 10 с. "Всё, что мне нужно - это ты".
14:35 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 15 с. "Чикаго в огне".
15:15 Т/с "Гранд-отель", 3 с. "Крученый мяч".
16:05 Т/с "Касл", 3 сезон, 21 с. "Смертельный бассейн".
16:50 Т/с "Касл", 3 сезон, 22 с. "Любить и умереть в Лос-Анджелесе".
МАЛЯТКО ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Луї малює світ".
6:15 М/с "Веселі звірята".
6:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
6:40 М/с "Мурашки".
7:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
7:20 Телепродаж.
7:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
8:00 М/с "Луї малює світ".
8:15 М/с "Веселі звірята".
8:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
8:40 М/с "Мурашки".
9:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
9:20 М/с "Якарі".
9:40 Телепродаж.
10:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
10:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
11:00 Телепродаж.
11:15 М/с "Старий Том".
11:30 М/с "Суперкнига".
12:00 М/с "Луї малює світ".
12:15 М/с "Веселі звірята".
12:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
12:40 М/с "Мурашки".
13:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
13:20 М/с "Якарі".
13:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
14:00 Телепродаж.
15:30 М/с "Суперкнига".
16:00 М/с "Луї малює світ".
16:15 М/с "Веселі звірята".
16:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
16:40 М/с "Мурашки".
Прямий HD
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
Boomerang
5:00 М/с "Таффи".
5:07 М/с "Таффи".
5:13 М/с "Таффи".
5:20 М/с "Таффи".
5:26 М/с "Таффи".
5:33 М/с "Таффи".
5:40 М/с "Таффи".
5:47 М/с "Таффи".
5:53 М/с "Таффи".
6:00 М/с "Гриззи и лемминги".
6:06 М/с "Гриззи и лемминги".
6:13 М/с "Гриззи и лемминги".
6:19 М/с "Гриззи и лемминги".
6:26 М/с "Гриззи и лемминги".
6:32 М/с "Гриззи и лемминги".
6:39 М/с "Гриззи и лемминги".
6:45 М/с "Гриззи и лемминги".
7:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:10 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:30 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:40 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:00 М/с "Мистер Бин".
8:10 М/с "Мистер Бин".
8:21 М/с "Мистер Бин".
8:32 М/с "Мистер Бин".
8:50 М/с "Семейка бегемотов".
9:00 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
9:21 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
10:00 М/с "Мистер Бин".
10:10 М/с "Мистер Бин".
10:21 М/с "Мистер Бин".
10:32 М/с "Мистер Бин".
11:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:09 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:30 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:39 М/с "Шоу Тома и Джерри".
12:00 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
12:21 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
13:00 М/с "Таффи".
13:06 М/с "Таффи".
13:13 М/с "Таффи".
13:20 М/с "Таффи".
13:26 М/с "Таффи".
13:32 М/с "Таффи".
13:39 М/с "Таффи".
14:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:10 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:30 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:40 М/с "Шоу Тома и Джерри".
15:00 М/с "Мистер Бин".
15:10 М/с "Мистер Бин".
15:21 М/с "Мистер Бин".
15:32 М/с "Мистер Бин".
16:00 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
16:21 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
Індиго TV
6:10 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 "Життя в іншому вимірі".
11:40 Т/с "Медіум".
Star Family
6:00 Т/с "Затемнення", 37-40 с.
9:05 Х/ф "Коханий за наймом".
10:40 Х/ф "Сонцестояння".
12:25 Х/ф "Декілька примарних днів".
14:00 Т/с "Затемнення", 39-42 с.