Телепрограма на вчора, 23 червня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Політ золотої мушки".
8:50 Х/ф "Як коваль щастя шукав".
10:20 Х/ф "Тримай біля серця".
12:15 Х/ф "Укол парасолькою".
13:55 Х/ф "Холодна війна".
15:30 Х/ф "Шереметьєво-2".
17:00 Х/ф "Смертельно живий".
18:25 Х/ф "Прикольна казка".
20:00 Х/ф "Фатальна пісня", 1 і 2 с.
21:35 Х/ф "Фатальна пісня", 3 і 4 с.
23:10 Х/ф "Хто кому хто".
0:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Сержант Білко".
14:30 Х/ф "Любіть Куперів".
16:20 Х/ф "Скотт Пілігрім проти світу".
18:15 Х/ф "На лоні природи".
19:50 Х/ф "Сім'янин".
22:00 Х/ф "Дівчина мого кращого друга".
23:45 Х/ф "Хочу як ти".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Велика гра".
15:00 Х/ф "Коломбіана".
16:50 Х/ф "Потяг до Юми".
18:55 Х/ф "Субурбікон".
20:40 Х/ф "Овердрайв".
22:15 Прем'єра. Х/ф "Термінал".
23:55 Х/ф "Рекрут".
1:55 Нічне промо.
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Здрастуй, мамо!", 6 с.
6:15 Т/с "Гречанка", 25 с.
7:00 Т/с "Гречанка", 26 с.
7:45 Т/с "Гречанка", 27 с.
8:30 Т/с "Гречанка", 28 с.
9:15 Т/с "Гречанка", 29 с.
10:00 Т/с "Гречанка", 30 с.
11:00 Т/с "Щасливий квиток", 4 с.
11:45 Т/с "Щасливий квиток", 5 с.
12:45 Т/с "Щасливий квиток", 6 с.
13:30 Т/с "Щасливий квиток", 7 с.
14:30 Т/с "Щасливий квиток", 8 с.
15:30 Т/с "Червона королева", 7 с.
16:15 Т/с "Червона королева", 8 с.
17:15 Т/с "Червона королева", 9 с.
18:00 Т/с "Червона королева", 10 с.
19:00 Т/с "Червона королева", 11 с.
20:00 Т/с "Червона королева", 12 с.
21:00 Х/ф "Одружити не можна помилувати", 1-4 с.
0:10 Х/ф "Ван Гог не винен".
1:45 Т/с "Здрастуй, мамо!", 7 с.
2:30 Т/с "Здрастуй, мамо!", 8 с.
3:15 Т/с "Здрастуй, мамо!", 9 с.
4:00 Т/с "Здрастуй, мамо!", 10 с.
4:45 Т/с "Здрастуй, мамо!", 11 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Сержант Білко".
14:30 Х/ф "Любіть Куперів".
16:20 Х/ф "Скотт Пілігрім проти світу".
18:15 Х/ф "На лоні природи".
19:50 Х/ф "Сім'янин".
22:00 Х/ф "Дівчина мого кращого друга".
23:45 Х/ф "Хочу як ти".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Веселі Жабокричі".
8:15 Х/ф "Два гусари".
10:35 Х/ф "Лісова пісня. Мавка".
12:05 Х/ф "Спокуса Дон-Жуана".
13:40 Х/ф "Білий шквал".
15:55 Х/ф "Бартон Фінк".
17:55 Х/ф "Анархісти".
19:40 Х/ф "Бібліотекар: В пошуках Списа Долі".
21:20 Прем'єра. Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса".
23:05 Х/ф "Мушкетер".
0:50 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Майор та магія", 4 с.
6:00 Х/ф "Кохання зі зброєю", 1-4 с.
9:15 Х/ф "Полювання на Вервольфа", 1-4 с.
12:30 Х/ф "Вир чужих бажань", 1-4 с.
15:30 Т/с "Ніконов і Ко", 5 с.
16:15 Т/с "Ніконов і Ко", 6 с.
17:00 Т/с "Ніконов і Ко", 7 с.
17:45 Т/с "Ніконов і Ко", 8 с.
18:45 Т/с "Потрійний захист", 5 с.
19:30 Т/с "Потрійний захист", 6 с.
20:15 Т/с "Потрійний захист", 7 с.
21:00 Т/с "Потрійний захист", 8 с.
22:00 Т/с "Клан ювелірів", 65 с.
22:45 Т/с "Клан ювелірів", 66 с.
23:30 Т/с "Клан ювелірів", 67 с.
0:30 Т/с "Клан ювелірів", 68 с.
1:15 Т/с "Клан ювелірів", 69 с.
2:00 Т/с "Клан ювелірів", 70 с.
3:00 Т/с "Майор та магія", 5 с.
3:45 Т/с "Майор та магія", 6 с.
4:30 Т/с "Майор та магія", 7 с.
Star Family
6:00 Т/с "Подвійне життя", 1-5 с.
10:10 Т/с "Подвійне життя", 6-10 с.
14:20 Х/ф "Погана сусідка".
15:55 Х/ф "Декілька примарних днів".
17:25 Х/ф "Кульбабка".
18:55 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
20:20 Х/ф "Торкнутися неба".
21:50 Т/с "Затемнення", 18-22 с.
1:45 Т/с "Затемнення", 23-27 с.
Star Cinema
5:10 Х/ф "Арифметика підступності".
6:40 "Історія України".
7:35 Т/с "Кохання за законом", 25-28 с.
10:35 Т/с "Кохання за законом", 29-32 с.
13:35 Х/ф "Право на Надію".
15:10 Х/ф "Остання роль Рити".
17:00 Х/ф "Арифметика підступності".
18:30 Х/ф "Віддам дружину в хороші руки".
20:05 Х/ф "Повернешся - поговоримо", 1-4 с.
23:05 Т/с "Кохання за законом", 25-28 с.
2:05 Т/с "Кохання за законом", 29-32 с.