Телепрограма на 1 липня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Життя вдалося".
8:35 Х/ф "Гетьман", 1 і 2 с.
10:15 Х/ф "Політ золотої мушки".
12:00 Х/ф "Сказання про двох братів-близнюків".
13:20 Х/ф "Людина в зеленому кімоно".
14:35 Х/ф "Донбас".
16:40 Х/ф "Ржака".
18:25 Х/ф "Вулкан".
20:15 Х/ф "Прикольна казка".
21:45 Х/ф "Поки не випав сніг".
23:10 Х/ф "Нескорений".
1:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:20 Час української анімації.
9:35 Час української анімації.
10:50 Х/ф "Крути 1918".
12:45 Х/ф "Крістофер Робін".
14:35 М/ф "Сімпсони в кіно".
16:05 Х/ф "Король вечірок".
17:45 Х/ф "Спокута".
19:50 Х/ф "Брехун, брехун".
21:20 Х/ф "Четверо проти банку".
23:00 Х/ф "Кінчем".
1:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
13:10 Х/ф "Джон Картер".
15:30 Х/ф "Код "Червоний".
17:20 Х/ф "Крижаний".
19:15 Х/ф "У центрі уваги".
21:35 Х/ф "Шульга".
23:40 Х/ф "Я, робот".
1:35 Нічне промо.
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Здрастуй, мамо!", 9 с.
6:15 Т/с "Вікно життя", 3 с.
7:00 Т/с "Вікно життя", 4 с.
7:45 Т/с "Мереживо долі", 13 с.
8:30 Т/с "Мереживо долі", 14 с.
9:15 Т/с "Вікно життя", 5 с.
10:00 Т/с "Вікно життя", 6 с.
11:00 Т/с "Пошта", 3 с.
11:45 Т/с "Пошта", 4 с.
12:30 Т/с "Щасливий квиток", 3 с.
13:20 Т/с "Щасливий квиток", 4 с.
14:15 Т/с "Мереживо долі", 15 с.
15:00 Т/с "Мереживо долі", 16 с.
15:45 Т/с "Тато Ден", 5 с.
16:30 Т/с "Тато Ден", 6 с.
17:15 Т/с "Нюхач 3", 5 с.
18:00 Т/с "Нюхач 3", 6 с.
18:50 Т/с "Ніщо не трапляється двічі", 5 с.
19:35 Т/с "Ніщо не трапляється двічі", 6 с.
20:20 Т/с "Пошта", 5 с.
21:05 Т/с "Пошта", 6 с.
21:50 Т/с "Лист очікування", 5 с.
22:40 Т/с "Лист очікування", 6 с.
23:30 Т/с "Пізнє каяття", 5 с.
0:15 Т/с "Пізнє каяття", 6 с.
1:00 Т/с "Гречанка", 15 с.
1:45 Т/с "Гречанка", 16 с.
2:30 Т/с "Гречанка", 17 с.
3:15 Т/с "Гречанка", 18 с.
4:00 Т/с "Здрастуй, мамо!", 8 с.
4:45 Т/с "Здрастуй, мамо!", 9 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:20 Час української анімації.
9:35 Час української анімації.
10:50 Х/ф "Крути 1918".
12:45 Х/ф "Крістофер Робін".
14:35 М/ф "Сімпсони в кіно".
16:05 Х/ф "Король вечірок".
17:45 Х/ф "Спокута".
19:50 Х/ф "Брехун, брехун".
21:20 Х/ф "Четверо проти банку".
23:00 Х/ф "Кінчем".
1:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Ярослав Мудрий", 1 с.
8:20 Х/ф "Ярослав Мудрий", 2 с.
9:45 Х/ф "Данило - князь Галицький".
11:30 Х/ф "Казки старого чарівника", 1 с.
12:55 Х/ф "Знайомтеся - Джо Блек".
16:00 Х/ф "Солдат Джейн".
18:10 Х/ф "Спогади про майбутнє".
20:20 Х/ф "Великий Лебовські".
22:20 Х/ф "Залізний лицар".
0:25 Х/ф "Залізний лицар 2".
2:15 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Смерть шпигунам!", 4 с.
6:05 Т/с "Син батька народів", 11 с.
6:55 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 5 с.
7:50 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 6 с.
8:40 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 7 с.
9:30 Т/с "Котовський", 3 с.
10:10 Т/с "Котовський", 4 с.
10:55 Т/с "Код Костянтина", 21 с.
11:45 Т/с "Код Костянтина", 22 с.
12:30 Т/с "Фантом", 3 с.
13:20 Т/с "Фантом", 4 с.
14:05 Т/с "Володимирська, 15", 27 с.
14:50 Т/с "Володимирська, 15", 28 с.
15:45 Т/с "Майор та магія", 3 с.
16:25 Т/с "Майор та магія", 4 с.
17:15 Т/с "Код Костянтина", 23 с.
18:05 Т/с "Код Костянтина", 24 с.
18:50 Т/с "Фантом", 5 с.
19:40 Т/с "Фантом", 6 с.
20:30 Т/с "Котовський", 5 с.
21:15 Т/с "Котовський", 6 с.
22:00 Т/с "Володимирська, 15", 29 с.
22:45 Т/с "Володимирська, 15", 30 с.
23:35 Т/с "Майор та магія", 5 с.
0:20 Т/с "Майор та магія", 6 с.
1:05 Т/с "Подвійне життя", 5 с.
2:00 Т/с "Подвійне життя", 6 с.
2:50 Х/ф "Мертвий, живий, небезпечний", 3 і 4 с.
4:25 Т/с "Смерть шпигунам!", 5 с.
Star Family
6:00 Т/с "Жаркий лід", 1-4 с.
9:05 Х/ф "Мрії з пластиліну".
10:40 Х/ф "Інше обличчя".
12:20 Х/ф "Фото моєї дівчини".
14:00 Прем'єра. Т/с "Жаркий лід", 3-6 с.
17:10 Прем'єра. Т/с "Анна-детективъ", 33-36 с.
20:25 Х/ф "Сплячий і красуня".
22:05 Х/ф "Мрії з пластиліну".
23:40 Т/с "Жаркий лід", 3-6 с.
2:45 Т/с "Анна-детективъ", 33-36 с.