Телепрограма на 8 липня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Такі красиві люди".
8:40 Х/ф "Халепа на 5 Baksiv".
10:05 Х/ф "Зрадник".
11:40 Д/ф "Олександр Довженко. Одеський світанок".
12:15 Д/ф "Експедиція".
13:10 Х/ф "Стрімголов".
15:00 Х/ф "Заручники страху".
16:25 Х/ф "Мамо, я льотчика люблю".
18:00 Х/ф "Шалено закоханий".
19:45 Х/ф "Люблю тебе, мамо".
21:10 Х/ф "Незакінчений урок", 1 с.
22:20 Х/ф "Незакінчений урок", 2 с.
23:30 Х/ф "Серед тисячі доріг".
0:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:25 Час української анімації.
9:50 Час української анімації.
11:15 Х/ф "Вулкан пристрастей".
12:50 Х/ф "Рівень чорного".
14:25 Х/ф "Кінчем".
16:30 Х/ф "Вчитель на заміну".
18:10 Х/ф "Красуня і чудовисько".
20:05 Х/ф "Колесо чудес".
21:50 Х/ф "Четверо проти банку".
23:30 Х/ф "Якщо твоя дівчина - зомбі".
1:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:30 Час української анімації.
12:15 Х/ф "Я - четвертий".
14:10 Х/ф "Області темряви".
16:00 Х/ф "Рекрут".
18:00 Х/ф "На межі".
19:50 Х/ф "Гра".
22:00 Х/ф "Геймер".
23:40 Х/ф "Будь-якою ціною".
1:25 Нічне промо.
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Здрастуй, мамо!", 14 с.
6:15 Т/с "Вікно життя", 13 с.
7:00 Т/с "Вікно життя", 14 с.
7:45 Т/с "Мереживо долі", 22 с.
8:30 Т/с "Мереживо долі", 23 с.
9:15 Т/с "Вікно життя", 15 с.
10:00 Т/с "Вікно життя", 16 с.
10:50 Т/с "Пошта", 11 с.
11:35 Т/с "Пошта", 12 с.
12:20 Т/с "Володимирська, 15", 3 с.
13:05 Т/с "Володимирська, 15", 4 с.
14:05 Т/с "Мереживо долі", 24 с.
14:50 Т/с "Мереживо долі", 25 с.
15:35 Т/с "Тато Ден", 12 с.
16:20 Т/с "Тато Ден", 13 с.
17:05 Т/с "Володимирська, 15", 5 с.
17:50 Т/с "Володимирська, 15", 6 с.
18:40 Т/с "Ніщо не трапляється двічі", 13 с.
19:30 Т/с "Ніщо не трапляється двічі", 14 с.
20:20 Т/с "Пошта", 15 с.
21:05 Т/с "Пошта", 16 с.
21:50 Т/с "Фантом", 5 с.
22:40 Т/с "Фантом", 6 с.
23:30 Т/с "Пізнє каяття", 13 с.
0:15 Т/с "Пізнє каяття", 14 с.
1:00 Т/с "Гречанка", 25 с.
1:45 Т/с "Гречанка", 26 с.
2:30 Т/с "Гречанка", 27 с.
3:15 Т/с "Гречанка", 28 с.
4:00 Т/с "Здрастуй, мамо!", 13 с.
4:45 Т/с "Здрастуй, мамо!", 14 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:25 Час української анімації.
9:50 Час української анімації.
11:15 Х/ф "Вулкан пристрастей".
12:50 Х/ф "Рівень чорного".
14:25 Х/ф "Кінчем".
16:30 Х/ф "Вчитель на заміну".
18:10 Х/ф "Красуня і чудовисько".
20:05 Х/ф "Колесо чудес".
21:50 Х/ф "Четверо проти банку".
23:30 Х/ф "Якщо твоя дівчина - зомбі".
1:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Дама з папугою".
8:40 Х/ф "Білий птах з чорною ознакою".
10:25 Х/ф "Москаль-чарівник".
11:50 Х/ф "Данило - князь Галицький".
13:30 Х/ф "Пташка на дроті".
15:25 Х/ф "Солдат Джейн".
17:35 Х/ф "К-19".
19:55 Х/ф "Самотній чоловік".
21:40 Х/ф "Смерть їй личить".
23:25 Х/ф "Кільце дракона".
1:00 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Право на захист", 6 с.
6:00 Т/с "Патруль Самооборона", 5 с.
6:45 Т/с "Патруль Самооборона", 6 с.
7:30 Т/с "Патруль Самооборона", 7 с.
8:15 Т/с "Патруль Самооборона", 8 с.
9:00 Т/с "Ніконов і Ко", 5 с.
9:45 Т/с "Ніконов і Ко", 6 с.
10:45 Т/с "Код Костянтина", 31 с.
11:30 Т/с "Код Костянтина", 32 с.
12:15 Т/с "Фантом", 11 с.
13:05 Т/с "Фантом", 12 с.
14:00 Т/с "Північний вітер", 3 с.
14:45 Т/с "Північний вітер", 4 с.
15:30 Т/с "Майор і магія", 13 с.
16:15 Т/с "Майор і магія", 14 с.
17:15 Т/с "Код Костянтина", 33 с.
18:00 Т/с "Код Костянтина", 34 с.
18:45 Т/с "Фантом", 13 с.
19:35 Т/с "Фантом", 14 с.
20:30 Т/с "Смерть шпигунам!", 5 с.
21:20 Т/с "Смерть шпигунам!", 6 с.
22:15 Т/с "Викрадення богині", 5 с.
23:00 Т/с "Викрадення богині", 6 с.
23:45 Т/с "Майор і магія", 15 с.
0:30 Т/с "Майор і магія", 16 с.
1:15 Т/с "Чужі крила", 3 с.
2:00 Т/с "Чужі крила", 4 с.
2:45 Т/с "Право на захист", 5 с.
3:30 Т/с "Право на захист", 6 с.
4:30 Т/с "Право на захист", 7 с.
Star Family
6:00 Т/с "Жаркий лід", 11-14 с.
9:05 Х/ф "Вчитель музики".
10:45 Х/ф "Арифметика підступності".
12:20 Х/ф "Мрії з пластиліну".
13:55 Прем'єра. Т/с "Жаркий лід", 13-16 с.
17:05 Прем'єра. Т/с "Анна-детективъ", 43-46 с.
20:25 Х/ф "Дід".
22:05 Х/ф "Вчитель музики".
23:40 Т/с "Жаркий лід", 13-16 с.
2:45 Т/с "Анна-детективъ", 43-46 с.