Телепрограма на сьогодні, 28 січня, вівторок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
17:00 М/с "Юникитти".
17:10 М/с "Юникитти".
17:20 М/с "Юникитти".
17:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
17:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:09 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:50 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:15 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:21 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:28 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:34 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
19:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:31 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:15 М/с "Окей, Кей О. Будем героями!".
21:25 М/с "Окей, Кей О. Будем героями!".
21:40 М/с "Время приключений".
21:50 М/с "Время приключений".
22:00 М/с "Проказник Энджело".
22:10 М/с "Проказник Энджело".
22:25 М/с "Проказник Энджело".
22:35 М/с "Проказник Энджело".
22:45 М/с "Проказник Энджело".
22:55 М/с "Проказник Энджело".
23:10 М/с "Проказник Энджело".
23:20 М/с "Проказник Энджело".
23:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:30 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:15 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:56 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Проказник Энджело".
3:20 М/с "Проказник Энджело".
3:35 М/с "Проказник Энджело".
3:45 М/с "Проказник Энджело".
4:00 М/с "Проказник Энджело".
4:10 М/с "Проказник Энджело".
4:25 М/с "Проказник Энджело".
4:35 М/с "Проказник Энджело".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
17:10 Прем'єра. Т/с "Наречена зі Стамбула".
19:30 ТСН.
20:15 Х/ф "Форсаж 6".
22:45 "Одруження наосліп", 6 сезон, 1 еп.
0:25 Х/ф "Дзеркала".
2:25 "Вечірній квартал".
СТБ
17:30 "Вікна-Новини".
18:00 "Один за всіх".
20:05 Т/с "Швабра", 3 і 4 с.
22:00 "Вікна-Новини".
22:40 "Таємниці ДНК", 4 еп.
0:25 "Один за всіх".
1:35 Нічний ефір.
ICTV
17:05 Х/ф "Дракула: Невідома історія".
18:45 Факти. Вечір.
19:25 Надзвичайні новини.
20:15 Прем'єра. Громадянська оборона.
21:00 Факти. Вечір.
21:25 Х/ф "Перевірка на міцність", 3 і 4 с.
23:15 Х/ф "Мисливці на відьом".
0:45 Х/ф "Чорні мітки".
2:10 Стоп-10.
3:50 Я зняв!
4:10 Скарб нації.
4:15 Еврика!
4:25 Служба розшуку дітей.
4:30 Студія Вашингтон.
4:35 Факти.
4:55 Т/с "Відділ 44", 42 с.
Новий канал
17:10 Х/ф "13-й район: Цегляні маєтки".
18:55 Х/ф "Глобальне вторгнення: Битва за Лос-Анджелес".
21:00 Х/ф "Повстання".
22:45 Х/ф "Загибель Лос-Анджелеса".
0:25 Х/ф "Медовий місяць".
2:15 Зона ночі.
3:40 Абзац!
4:35 Абзац!
2+2
17:15 "Загублений світ".
18:15 Новини "Спецкор".
18:50 "ДжеДАІ".
19:25 Т/с "Ментівські війни. Харків 2", 3 і 4 с.
21:30 Т/с "CSI: Місце злочину", 5 сезон, 9 і 10 с.
23:05 Т/с "CSI: Місце злочину", 5 сезон, 7 і 8 с.
0:50 "Облом.UA".
К1
17:25 Т/с "Мисливці за реліквіями", 2 сезон, 12 і 13 с.
19:10 "Орел і Решка. Морський сезон".
22:00 "Орел і Решка. Навколо світу".
23:50 Т/с "Мисливці за реліквіями", 2 сезон, 6 с.
0:40 Т/с "Дорогий доктор", 7 сезон, 5 і 6 с.
2:10 "Нічне життя".
ТЕТ
17:00 Танька і Володька, 3 сезон.
17:30 Т/с "Одного разу під Полтавою", 2 сезон.
18:00 Панянка-селянка, 3 сезон.
19:00 4 весілля, 6 сезон.
20:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 5 сезон.
20:30 Танька і Володька, 1 сезон.
21:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 5 сезон.
21:30 Танька і Володька, 1 сезон.
22:00 Казки У Кіно.
23:00 Сімейка У.
0:00 Т/с "Хамелеон", 9 с.
1:00 17+.
2:15 Теорія зради.
3:05 Т/с "Домашній арешт", 40 с.
3:30 Т/с "Домашній арешт", 1 с.
3:55 Т/с "Віталька".
НТН
17:00 "Випадковий свідок".
18:20 "Будьте здорові".
19:00 "Свідок".
19:30 Т/с "Альпійський патруль", 5 сезон, 2 і 3 с.
21:20 Т/с "Хейвен", 4 сезон, 10 і 11 с.
23:15 "Свідок".
23:45 Т/с "Хейвен", 4 сезон, 12 і 13 с.
1:45 "Таємниці кримінального світу".
2:40 "Свідок".
3:15 "Речовий доказ".
3:35 "Легенди бандитської Одеси".
4:00 "Правда життя".
Інтер
17:40 Новини.
18:05 Ток-шоу "Стосується кожного".
20:00 "Подробиці".
21:00 "Речдок. Особливий випадок. Третій зайвий".
22:05 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
23:50 Т/с "Спокуса", 11 і 12 с.
1:35 Ток-шоу "Стосується кожного".
3:05 "Подробиці".
3:50 "Щоденник вагітної".
Прямий
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:10 Ток-шоу "Великий вівторок" зі Світланою Орловською, Матвієм Ганапольським та Миколою Вереснем.
20:50 "Вересень +1".
21:00 Ток-шоу "Двобій" зі Світланою Орловською.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Неформат" з Матвієм Ганапольським.
23:50 Повтор вечірнього ефіру.
UA: ПЕРШИЙ
17:25 Схеми: корупція в деталях.
18:00 Новини (із сурдоперекладом).
18:20 Тема дня.
19:20 Д/с "Дикі тварини".
19:55 Д/с "Супервідчуття".
21:00 Новини.
21:30 UA: Спорт.
21:45 "Наші гроші" з Денисом Бігусом.
22:15 Т/с "Епоха честі", 11 с.
23:10 Новини.
23:40 UA: Спорт.
0:00 Тема дня.
0:55 Д/ф "Герої України. Крути. Перша Незалежність".
1:50 Погода.
2:00 Новини.
2:25 UA: Спорт.
2:40 Тема дня.
3:35 Новини.
4:05 #ВУКРАЇНІ.
4:30 Спільно.
ТРК Київ
17:00 "СТН. Новини".
17:15 "Сьогодні у світі".
18:00 "Радар".
18:10 "КиївLeaks".
19:00 "СТН. Новини".
19:25 "Радар".
19:30 "Погода".
19:40 "Служба порятунку".
19:50 "Якісне життя".
20:00 "60 хвилин з Василем Климчуком".
21:00 "СТН. Новини".
21:30 "Погода".
21:35 Т/с "Окуповані", 1 сезон, 6 с.
22:25 Т/с "Галерея Вельвет", 44 с.
23:00 "Українська Національна Лотерея".
23:05 Т/с "Галерея Вельвет", 44 с.
23:50 Т/с "Таємниці старого мосту", 15 с.
0:40 Т/с "Окуповані", 1 сезон, 6 с.
1:25 "Життєві історії".
4:00 "#ВУКРАЇНІ".
4:25 Т/с "Галерея Вельвет", 44 с.
К2
17:30 Удачний проект.
19:30 Квартирне питання.
20:20 Ідеї ремонту.
20:40 Дачна відповідь.
21:30 Зіркові долі.
22:10 Готуємо разом.
0:40 Корисні поради.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:10 Мультфільми.
Піксель
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Октонавти".
18:00 М/с "Пригоди Мауглі".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
19:30 М/с "Боб-будівник".
20:00 М/с "Смішарики".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
Nickelodeon
17:10 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 10 с. "Сокращение бюджета".
17:30 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 13 с. "Кто твоя мамочка?".
17:55 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 7 с. "Свободный день".
18:15 М/с "Волшебные покровители", 163 с. "ФЕЕ-КОН".
18:30 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 4 сезон, 9 с. "Бурундуки против технологий / Дом Чудес".
18:40 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 38 с. "Стильная штучка".
18:50 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 39 с. "Кто кого поцеловал?".
19:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 181 с. "Лицензия на молочный коктейль / Сквидик".
19:35 М/с "Лего Сити: Приключения", 1 сезон, 5 с. "Поппи Старр".
19:45 М/с "Лего Сити: Приключения", 1 сезон, 5 с. "Страшная серия".
19:55 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 19 с. "Я знаю твой секрет".
20:20 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 20 с. "Времяпрыгер".
20:45 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 3 сезон, 6 с. "Этот поросёночек пошёл к Харперам".
21:10 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 10 с. "Ваша большая фанатка!".
21:30 Т/с "Школа Рока", 3 сезон, 20 с. "У каждой фотки своя история".
21:55 М/с "Волшебные покровители", 71 с. "День переезда / Большая Ванда".
22:15 М/с "Волшебные покровители", 72 с. "О, брат! / В чем разница?".
22:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 158 с. "Кисло-сладкий кальмар".
22:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 158 с. "Глазастый художник".
22:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 160 с. "Патрик в домоотпуске".
23:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 160 с. "Победа над Планктоном".
23:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 161 с. "Лунотпуск".
23:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 161 с. "Мистер Крабс берет отпуск".
23:40 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 5 с. "Разборка девчонок".
0:05 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 6 с. "Душ из камней".
0:25 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 7 с. "Назад в опасное будущее - часть 1".
0:45 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 10 с. "Банни на кону".
1:10 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 12 с. "Неудавшееся веселье".
1:30 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 19 с. "Добрый доктор Сандермэн".
1:50 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 20 с. "Во все тяжкие с Хэнком".
2:15 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 17 с. "Реклама технических кроссовок".
2:35 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 28 с. "Киноляпы".
3:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 183 с. "Морской ёж / Защита Сквидварда".
3:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 184 с. "Побег из тюрьмы! / Шпательмастер".
3:45 М/с "Волшебные покровители", 128 с. "Я мечтаю о Космо / Динкл-скауты".
4:05 М/с "Волшебные покровители", 129 с. "Тёрнер и пёс / Город дураков".
4:30 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 17 с. "Безумная ночевка".
4:50 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 18 с. "Хор раздора".
Fox Life
17:30 Т/с "Чикаго в огне", 5 сезон, 10 с. "Люди, с которыми мы встречаемся".
18:15 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 17 с. "Чикаго в огне".
19:00 Т/с "Сирена", 2 сезон, 14 с.
19:40 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 15 с. "Всегда готов".
20:25 Т/с "Кандис Ренуар", 2 сезон, 3 с. "У сердца свои законы".
21:20 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 17 с. "Чикаго в огне".
22:00 Т/с "Сирена", 2 сезон, 14 с.
22:45 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 15 с. "Всегда готов".
23:30 Т/с "Касл", 3 сезон, 23 с. "Довольно мертва".
0:15 Т/с "Резидент", 2 сезон, 13 с. "Действительно невозможно".
1:00 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 11 с. "Собери моё разбитое сердце".
1:40 Т/с "Восприятие", 2 сезон, 7 с. "Нейропозитивный".
2:25 Т/с "Кандис Ренуар", 2 сезон, 2 с. "Не откусывай больше, чем можешь прожевать".
3:20 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 6 сезон, 12 эп.
4:10 Т/с "Благослови этот бардак", 1 сезон, 1 с. "Пилот".
4:35 Т/с "Благослови этот бардак", 1 сезон, 2 с. "Цыпленок и коза".
МАЛЯТКО ТV
17:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
17:20 М/с "Якарі".
17:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
18:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
18:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
19:00 М/с "Седрік".
19:15 М/с "Старий Том".
19:30 М/с "Суперкнига".
20:00 М/с "Луї малює світ".
20:15 М/с "Веселі звірята".
20:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
20:40 М/с "Мурашки".
21:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
21:20 М/с "Якарі".
21:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
22:00 М/с "Покахонтас".
22:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
23:00 М/с "Седрік".
23:15 М/с "Старий Том".
23:30 М/с "Суперкнига".
0:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
1:40 М/с "Лис Микита".
2:00 Читаночка.
2:25 Співаночка.
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
Прямий HD
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:10 Ток-шоу "Великий вівторок" зі Світланою Орловською, Матвієм Ганапольським та Миколою Вереснем.
20:50 "Вересень +1".
21:00 Ток-шоу "Двобій" зі Світланою Орловською.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Неформат" з Матвієм Ганапольським.
23:50 Повтор вечірнього ефіру.
Boomerang
17:00 М/с "Таффи".
17:07 М/с "Таффи".
17:13 М/с "Таффи".
17:20 М/с "Таффи".
17:27 М/с "Таффи".
17:34 М/с "Таффи".
17:41 М/с "Таффи".
18:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:09 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:19 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:29 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:40 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:00 М/с "Мистер Бин".
19:10 М/с "Мистер Бин".
19:21 М/с "Мистер Бин".
19:31 М/с "Мистер Бин".
20:00 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
20:21 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
21:00 М/с "Гриззи и лемминги".
21:06 М/с "Гриззи и лемминги".
21:13 М/с "Гриззи и лемминги".
21:19 М/с "Гриззи и лемминги".
21:26 М/с "Гриззи и лемминги".
21:32 М/с "Гриззи и лемминги".
21:39 М/с "Гриззи и лемминги".
22:00 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:06 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:13 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:19 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:26 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:33 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:40 М/с "Пес по кличке Пэт".
23:00 М/с "Гриззи и лемминги".
23:06 М/с "Гриззи и лемминги".
23:13 М/с "Гриззи и лемминги".
23:19 М/с "Гриззи и лемминги".
23:26 М/с "Гриззи и лемминги".
23:32 М/с "Гриззи и лемминги".
23:39 М/с "Гриззи и лемминги".
0:00 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:10 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:21 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:31 М/с "Мой любимый рыцарь".
1:00 М/с "Таффи".
1:06 М/с "Таффи".
1:13 М/с "Таффи".
1:20 М/с "Таффи".
1:26 М/с "Таффи".
1:33 М/с "Таффи".
1:39 М/с "Таффи".
1:46 М/с "Таффи".
1:52 М/с "Таффи".
2:00 М/с "Гриззи и лемминги".
2:06 М/с "Гриззи и лемминги".
2:13 М/с "Гриззи и лемминги".
2:19 М/с "Гриззи и лемминги".
2:26 М/с "Гриззи и лемминги".
2:32 М/с "Гриззи и лемминги".
2:39 М/с "Гриззи и лемминги".
2:45 М/с "Гриззи и лемминги".
3:00 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:07 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:13 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:20 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:27 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:34 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:40 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:47 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:54 М/с "Пес по кличке Пэт".
4:00 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:10 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:21 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:31 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:42 М/с "Мой любимый рыцарь".
Індиго TV
17:00 Т/с "Паніка Вова".
18:00 Реальна містика.
20:00 Т/с "Агенти справедливості".
22:00 Т/с "П'ята варта".
2:20 "Життя в іншому вимірі".
3:50 "Єврочекін".
Star Family
17:00 Х/ф "Жереб долі", 3 і 4 с.
18:35 Т/с "Північний вітер", 1 і 2 с.
20:10 Х/ф "Кульбабка".
21:45 Х/ф "Торкнутися неба".
23:20 Т/с "Затемнення", 41-44 с.
2:25 Х/ф "Жереб долі", 3 і 4 с.
4:00 Т/с "Північний вітер", 1 і 2 с.