Телепрограма на 14 січня, вівторок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:11 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:46 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:00 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:11 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:25 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:34 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:50 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:59 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:15 М/с "Вся правда о медведях".
9:25 М/с "Вся правда о медведях".
9:40 М/с "Шоу Тома и Джерри".
9:50 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:25 М/с "Ручей Крэйга".
10:35 М/с "Ручей Крэйга".
10:50 М/с "Ручей Крэйга".
11:00 М/с "Ручей Крэйга".
11:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:09 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:25 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:34 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:50 М/с "Юникитти".
13:00 М/с "Юникитти".
13:15 М/с "Юникитти".
13:25 М/с "Юникитти".
13:40 М/с "Вся правда о медведях".
13:50 М/с "Вся правда о медведях".
14:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:16 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:41 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:06 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:20 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
15:31 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
15:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
15:55 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:19 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:35 М/с "Ручей Крэйга".
16:45 М/с "Ручей Крэйга".
1+1
5:35 ТСН.
6:30 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
7:00 ТСН.
7:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
8:00 ТСН.
8:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:00 ТСН.
9:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:25 "Життя відомих людей".
11:25 "Міняю жінку", 13 сезон, 3 еп., 1 ч.
12:00 ТСН.
12:20 "Міняю жінку", 13 сезон, 3 еп., 2 ч.
13:05 "Світ навиворіт: Індонезія", 11 і 12 еп.
15:20 Т/с "Величне століття. Роксолана".
16:45 ТСН.
СТБ
6:40 Т/с "Коли ми вдома".
9:35 Т/с "Коли ми вдома. Нова історія".
11:25 Х/ф "Снігопад".
13:10 Х/ф "Школа виживання".
15:25 Т/с "Коли ми вдома".
ICTV
5:40 Антизомбі.
6:30 Ранок у великому місті.
6:45 Факти.
6:50 Ранок у великому місті.
7:15 Факти.
7:25 Ранок у великому місті.
7:45 Факти.
7:50 Ранок у великому місті.
8:45 Факти. Ранок.
9:15 Надзвичайні новини.
10:05 Х/ф "Десять з половиною балів".
12:45 Факти. День.
13:20 Х/ф "10,5: Апокаліпсис", 1 ч.
15:45 Факти. День.
16:20 Х/ф "10,5: Апокаліпсис", 2 ч.
Новий канал
5:30 Телемагазин.
5:45 Абзац!
6:40 Дешево та сердито, 3 сезон, 2 еп.
7:50 Т/с "Бібліотекарі", 2 сезон, 4-6 с.
10:10 М/с "Кухня", 1-12 с.
15:50 Kids' Time. М/ф "Рататуй".
2+2
5:30 Телемагазин.
6:00 "Угон по-нашому".
8:00 Т/с "Рекс", 1 сезон, 1 і 2 с.
9:50 Новини "Спецкор".
10:25 "ДжеДАІ".
11:00 "Загублений світ".
13:55 Х/ф "Найкращі серед найкращих 3".
15:35 Х/ф "Найкращі серед найкращих 4".
К1
5:00 "Top Shop".
6:00 Мультфільм.
6:30 "Top Shop".
7:40 "ТіВі Абетка".
7:50 М/с "Гарфілд шоу".
8:15 "Орел і Решка. Шопінг".
9:10 "Орел і Решка. Морський сезон".
11:00 Т/с "Мисливці за реліквіями", 3 сезон, 21 і 22 с.
12:45 Т/с "Мисливці за реліквіями", 1 сезон, 1 і 2 с.
14:30 "Орел і Решка. Навколо світу".
ТЕТ
5:05 М/ф "Вій".
5:25 М/ф "Війна яблук і гусені".
5:35 М/ф "Горщик-сміхотун".
5:40 М/ф "Грицеві писанки".
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок. М/с "ЧоМуха".
6:10 М/с "Фіксики".
6:25 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
6:50 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
7:10 М/с "Фіксики".
7:25 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
7:55 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
8:20 Т/с "Одного разу під Полтавою", 2 сезон.
8:50 Танька і Володька, 2 сезон.
9:20 Т/с "Одного разу під Полтавою", 2 сезон.
9:50 Танька і Володька, 2 сезон.
10:15 4 весілля, 8 сезон.
11:10 4 весілля, 3 сезон.
12:20 Панянка-селянка, 3 сезон.
13:20 Панянка-селянка, 4 сезон.
14:15 М/ф "Ніко 2. Маленький братик - великі неприємності".
15:35 Країна У. Новий рік.
16:10 Казки У.
16:40 Т/с "Одного разу в Одесі".
НТН
5:00 "Top Shop".
6:00 Т/с "Кулагін та партнери", 3 сезон.
7:55 "Випадковий свідок".
8:30 "Свідок".
9:00 Х/ф "Одеські канікули".
10:40 Т/с "Альпійський патруль", 3 сезон, 6 і 7 с.
12:30 "Свідок".
12:50 "Свідок. Агенти".
14:05 "Речовий доказ".
16:30 "Свідок".
16:50 "Речовий доказ".
Інтер
5:25 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
7:00 Новини.
7:10 "Ранок з "Інтером".
8:00 Новини.
8:10 "Ранок з "Інтером".
9:00 Новини.
9:20 "Ранок з "Інтером".
10:00 "Корисна програма".
11:00 Т/с "Мене звати Мелек", 7 і 8 с.
12:00 Новини.
12:25 Т/с "Мене звати Мелек", 8 с.
13:05 Х/ф "Римські побачення".
14:50 "Речдок".
16:35 "Речдок. Особливий випадок. Під чужим ім'ям".
Прямий
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
UA: ПЕРШИЙ
5:00 Новини.
5:25 #ВУКРАЇНІ.
6:00 М/с "Кмітливий Сяоцзі".
6:30 Новини.
6:35 Доброго ранку, Країно!
7:00 Новини.
7:10 Доброго ранку, Країно!
8:00 Новини.
8:10 Доброго ранку, Країно!
9:00 Новини.
9:10 Доброго ранку, Країно!
9:25 Новини.
9:30 Т/с "Дама під вуаллю", 6 і 7 с.
11:30 ЕнеЇда.
12:00 Телепродаж (на комерційних умовах).
12:20 ЕнеЇда.
12:55 Погода.
13:00 Новини (із сурдоперекладом).
13:15 Пліч-о-пліч.
13:50 #ВУКРАЇНІ.
14:25 Тема дня. Спецвипуск.
16:00 Новини (із сурдоперекладом).
16:10 Д/ф "Дика Африка. Слідами білих акул".
ТРК Київ
6:05 "Ваша свобода".
6:30 Мультляндія.
7:00 "СТН. Новини".
7:10 "Радар".
7:15 "Погода".
7:20 Служба порятунку.
7:30 "СТН. Новини".
7:35 "Радар".
7:40 "Відкрито".
7:45 "Світські хроніки".
7:50 "Світ без глянцю".
7:55 "Блог по-київськи".
8:00 "СТН. Новини".
8:10 "Радар".
8:15 "Погода".
8:20 "Якісне життя".
8:30 "СТН. Новини".
8:35 "Радар".
8:40 "Відкрито".
8:45 "Світські хроніки".
8:50 "Світ без глянцю".
8:55 "Блог по-київськи".
9:00 "СТН. Новини".
9:10 "Радар".
9:15 "Погода".
9:20 Служба порятунку.
9:30 М/с "Дінофроз", 14 с.
10:00 "Лікар знає".
11:00 "СТН. Новини".
11:10 "Радар".
11:15 "Погода".
11:20 "Світ без глянцю".
11:25 "Блог по-київськи".
11:30 "У фокусі Європа".
12:00 Телемаркет.
13:00 "СТН. Новини".
13:10 "Погода".
13:15 "Якісне життя".
13:20 Служба порятунку.
13:30 М/с "Дінофроз", 15 с.
14:00 Депутатська приймальня.
15:00 "СТН. Новини".
15:15 "СТН. Панорама".
К2
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Неймовірні зіркові долі.
9:10 Знаменитості.
9:40 Неймовірні історії кохання.
10:30 Удачний проект.
11:20 Квартирне питання.
12:10 Корисні поради.
13:00 Курси елементарної кулінарії Гордона Рамзі.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:40 Ідеї ремонту.
16:00 Майстри ремонту.
16:40 Зіркові долі.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Пожежна безпека з Роєм".
6:20 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:20 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 "Зірки-малюки".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:20 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
12:40 М/с "Боббі і Білл".
13:00 М/с "Магічні шари".
13:10 М/с "Майстерня Бібі".
13:40 М/с "Магічні шари".
13:50 М/с "Шарлотта Суничка".
14:00 М/с "Пожежна безпека з Роєм".
14:30 М/с "Роботопотяги".
15:00 М/с "Майстерня Бібі".
15:30 М/с "Друзяки з джунглів".
15:50 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
16:10 М/с "Боб-будівник".
16:40 М/с "Безпека на дорозі з Полі".
Nickelodeon
5:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 203 с. "Ананасовое вторжение / Соус глупости".
5:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 204 с. "Только зуб и ничего, кроме зуба / Мятеж в "Красти Крабе".
6:00 М/с "Кафе Баттербин", 1 сезон, 10 с. "Весна пришла / Дэззл любит петь!".
6:20 М/с "Вспыш и чудо-машинки", 2 сезон, 17 с. "Гоночная Суперзвезда".
6:35 М/с "Щенячий патруль", 2 сезон, 5 с. "Щенки спасают привидение / Щенки спасают представление".
6:55 М/с "Щенячий патруль", 2 сезон, 6 с. "Новый щенок".
7:20 М/с "Щенячий патруль", 3 сезон, 16 с. "Щенки спасают Дэнни".
7:30 М/с "Отважные птенцы", 2 сезон, 4 с. "Весенний бал на Большом Завитке / Операция "Танцующие нарциссы".
7:40 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 25 с. "Амброджио, кот-стилист".
7:55 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 26 с. "Новый друг Пилу".
8:10 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 3 сезон, 6 с. "О где же ты, брат?".
8:20 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 3 сезон, 6 с. "Стена".
8:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 178 с. "Здравствуй, Бикини Боттом!".
8:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 179 с. "Экстремальные поры / Беличьи рекорды".
9:10 Т/с "Грозная семейка", 3 сезон, 25 с. "Фибин Гуд".
9:30 Т/с "Грозная семейка", 3 сезон, 26 с. "Знакомство с родителями".
9:55 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 1 с. "История продолжается".
10:20 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 4 с. "Генри и Зяблики".
10:45 М/с "Волшебные покровители", 169 с. "Пряное опоздание".
10:55 М/с "Волшебные покровители", 137 с. "Космонополия".
11:10 М/с "Волшебные покровители", 137 с. "Герой-гончий".
11:20 М/с "Волшебные покровители", 138 с. "Блокиратор Крока".
11:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 184 с. "Побег из тюрьмы!".
11:50 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 184 с. "Шпательмастер".
12:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 186 с. "Планктонов друг".
12:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 187 с. "Ужастик".
12:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 187 с. "Спиритический сеанс".
12:40 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 188 с. "Котёнок Кенни".
12:50 Т/с "Опасный Генри", 5 сезон, 18 с. "Любовь кусается".
13:15 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 3 сезон, 14 с. "Крупным планом".
13:40 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 3 сезон, 15 с. "День кватровисимости".
14:00 Т/с "Игроделы", 3 сезон, 10 с. "Снупотерапия".
14:25 Т/с "Игроделы", 3 сезон, 11 с. "Водный парк Мокрого Вилли".
14:50 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 22 с. "Игра Кис-кис-котов".
15:00 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 23 с. "Кот-супергерой".
15:15 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 4 сезон, 4 с. "Мистерионы / Ворон съел домашнее задание".
15:25 М/с "Апчхи!", 1 сезон, 5 с. "Самый сильный".
15:35 М/с "Апчхи!", 1 сезон, 6 с. "Старый Вилли".
15:50 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 137 с. "Обед из одного блюда / Гэри влюбился".
16:20 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 2 сезон, 12 с. "Могучий Супер Квартет".
16:45 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 17 с. "Запертые в пещере".
Fox Life
5:00 Т/с "Святой Майк", 2 сезон, 7 с.
5:50 Т/с "Одинокие родители", 1 сезон, 16 с. "Джон Чертов Стамос".
6:10 Т/с "Одинокие родители", 1 сезон, 17 с. "Лето Мигги".
6:30 Т/с "Восприятие", 1 сезон, 5 с. "Посланник".
7:15 Т/с "Восприятие", 1 сезон, 6 с. "Любовные томления".
7:55 Т/с "Чикаго в огне", 1 сезон, 9 с. "Это не простое дело".
8:40 Т/с "Чикаго в огне", 1 сезон, 10 с. "Веселого Рождества и все такое".
9:25 Т/с "Резидент", 2 сезон, 2 с. "Принц и нищий".
10:05 "Итальянская кухня с Сильвией Коллока", 1 эп.
10:30 "Итальянская кухня с Сильвией Коллока", 2 эп.
10:55 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 5 сезон, 3 эп.
11:45 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 5 сезон, 4 эп.
12:30 Т/с "Касл", 3 сезон, 12 с. "Бах! Ты мёртв!".
13:15 Т/с "Резидент", 2 сезон, 3 с. "Три слова".
14:00 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 1 с. "Невыносимое давление".
14:40 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 6 с.
15:25 Т/с "Сирена", 2 сезон, 5 с.
16:05 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 6 с. "Последний день на Земле".
16:50 Т/с "Касл", 3 сезон, 13 с. "Нокдаун".
МАЛЯТКО ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Луї малює світ".
6:15 М/с "Веселі звірята".
6:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
6:40 М/с "Мурашки".
7:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
7:20 М/с "Якарі".
7:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
8:00 М/с "Луї малює світ".
8:15 М/с "Веселі звірята".
8:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
8:40 М/с "Мурашки".
9:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
9:20 М/с "Якарі".
9:40 Телепродаж.
10:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
10:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
11:00 Телепродаж.
11:15 М/с "Старий Том".
11:30 М/с "Суперкнига".
12:00 М/с "Луї малює світ".
12:15 М/с "Веселі звірята".
12:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
12:40 М/с "Мурашки".
13:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
13:20 М/с "Якарі".
13:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
14:00 Телепродаж.
15:30 М/с "Суперкнига".
16:00 М/с "Луї малює світ".
16:15 М/с "Веселі звірята".
16:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
16:40 М/с "Мурашки".
Прямий HD
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
Boomerang
5:00 М/с "Таффи".
5:06 М/с "Таффи".
5:13 М/с "Таффи".
5:20 М/с "Таффи".
5:26 М/с "Таффи".
5:33 М/с "Таффи".
5:39 М/с "Таффи".
5:46 М/с "Таффи".
5:52 М/с "Таффи".
6:00 М/с "Гриззи и лемминги".
6:06 М/с "Гриззи и лемминги".
6:13 М/с "Гриззи и лемминги".
6:19 М/с "Гриззи и лемминги".
6:26 М/с "Гриззи и лемминги".
6:32 М/с "Гриззи и лемминги".
6:39 М/с "Гриззи и лемминги".
6:45 М/с "Гриззи и лемминги".
7:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:26 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:33 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:00 М/с "Мистер Бин".
8:10 М/с "Мистер Бин".
8:20 М/с "Мистер Бин".
8:30 М/с "Мистер Бин".
8:50 М/с "Семейка бегемотов".
9:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
9:21 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
10:00 М/с "Мистер Бин".
10:10 М/с "Мистер Бин".
10:19 М/с "Мистер Бин".
10:29 М/с "Мистер Бин".
11:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:26 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:33 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:40 М/с "Шоу Тома и Джерри".
12:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
12:21 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
13:00 М/с "Таффи".
13:06 М/с "Таффи".
13:13 М/с "Таффи".
13:19 М/с "Таффи".
13:26 М/с "Таффи".
13:33 М/с "Таффи".
13:39 М/с "Таффи".
14:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:26 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:33 М/с "Шоу Тома и Джерри".
15:00 М/с "Мистер Бин".
15:10 М/с "Мистер Бин".
15:19 М/с "Мистер Бин".
15:29 М/с "Мистер Бин".
16:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
16:21 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
Індиго TV
6:00 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
11:50 "Місія: краса".
14:00 Т/с "Медіум".
Star Family
6:00 Т/с "Затемнення", 19-22 с.
9:05 Х/ф "Ванька".
10:40 Х/ф "Лекції для домогосподарок".
12:30 Х/ф "Агентство "Мрія".
13:55 Т/с "Затемнення", 21-24 с.