Телепрограма на 3 грудня, вівторок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:11 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:36 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:01 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:21 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:46 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:55 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:06 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:25 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:34 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:50 М/с "Вся правда о медведях".
9:00 М/с "Вся правда о медведях".
9:20 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
9:45 М/с "Новые Луни Тьюнз".
9:50 М/с "Новые Луни Тьюнз".
9:55 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:10 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:16 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:23 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:30 М/с "Семейка бегемотов".
10:40 М/с "Ручей Крэйга".
10:50 М/с "Ручей Крэйга".
11:10 М/с "Виктор и Валентино".
11:20 М/с "Виктор и Валентино".
11:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:12 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:30 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:39 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:55 М/с "Юникитти".
13:05 М/с "Юникитти".
13:20 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
13:31 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
13:50 М/с "Вся правда о медведях".
13:59 М/с "Вся правда о медведях".
14:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:31 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:01 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:50 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
16:01 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
16:15 М/с "Ручей Крэйга".
16:25 М/с "Ручей Крэйга".
16:45 М/с "Виктор и Валентино".
16:55 М/с "Виктор и Валентино".
17:10 М/с "Юникитти".
17:20 М/с "Юникитти".
17:40 М/с "Юные Титаны, вперед!".
17:52 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:09 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
19:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
19:25 М/с "Новые Луни Тьюнз".
19:30 М/с "Новые Луни Тьюнз".
19:35 М/с "Новые Луни Тьюнз".
19:50 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:56 М/с "Шоу Тома и Джерри".
20:05 М/с "Семейка бегемотов".
20:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
21:10 М/с "Бен 10".
21:20 М/с "Бен 10".
21:40 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:51 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
22:00 М/с "Проказник Энджело".
22:10 М/с "Проказник Энджело".
22:25 М/с "Проказник Энджело".
22:35 М/с "Проказник Энджело".
22:45 М/с "Проказник Энджело".
22:55 М/с "Проказник Энджело".
23:10 М/с "Проказник Энджело".
23:20 М/с "Проказник Энджело".
23:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:41 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:06 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:26 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:51 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:30 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:15 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:56 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Проказник Энджело".
3:20 М/с "Проказник Энджело".
3:35 М/с "Проказник Энджело".
3:45 М/с "Проказник Энджело".
4:00 М/с "Проказник Энджело".
4:10 М/с "Проказник Энджело".
4:25 М/с "Проказник Энджело".
4:35 М/с "Проказник Энджело".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
5:20 ТСН.
6:30 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
7:00 ТСН.
7:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
8:00 ТСН.
8:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:00 ТСН.
9:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:25 "Життя відомих людей".
10:20 "Життя відомих людей".
11:20 "Міняю жінку", 11 сезон, 1 еп., 1 ч.
12:00 ТСН.
12:20 "Міняю жінку", 11 сезон, 1 еп., 2 ч.
13:10 "Світ навиворіт. Африка", 14 і 15 еп.
15:30 Т/с "Величне століття. Роксолана".
16:45 ТСН.
17:10 Прем'єра. Т/с "Наречена зі Стамбула".
19:20 "Секретні матеріали".
19:30 ТСН.
20:45 Т/с "Кухня", 1 сезон, 3 і 4 с.
21:45 Прем'єра. Т/с "Папік", 3 і 4 с.
23:00 "Міняю жінку", 14 сезон, 22 еп.
0:50 ТСН.
1:00 "Міняю жінку", 14 сезон, 21 еп.
2:25 Т/с "Центральна лікарня", 40 і 41 с.
СТБ
7:30 Т/с "Коли ми вдома".
10:20 Т/с "Коли ми вдома. Нова історія".
12:15 "МастерШеф".
15:45 "Хата на тата".
17:25 "Відлік часу".
17:30 "Вікна-Новини".
18:00 "Хата на тата".
18:20 "Слідство ведуть екстрасенси".
19:10 "Таємниці ДНК", 9 і 10 еп.
21:00 Х/ф "Кохання. Побічний ефект", 3 і 4 с.
22:55 "Відлік часу".
23:00 "Вікна-Новини".
23:45 "Один за всіх".
2:00 Нічний ефір.
ICTV
5:40 Громадянська оборона.
6:30 Ранок у великому місті.
6:45 Факти.
6:50 Ранок у великому місті.
7:15 Факти.
7:25 Ранок у великому місті.
7:45 Факти.
7:50 Спорт.
7:55 Ранок у великому місті.
8:45 Факти. Ранок.
9:15 Надзвичайні новини.
10:10 Багач-бідняк, 2 сезон. Реаліті-шоу.
11:05 Антизомбі. Дайджест.
11:50 Х/ф "Двійник", 1 ч.
12:45 Факти. День.
13:20 Х/ф "Двійник", 2 ч.
14:10 Т/с "Пес", 7 с.
15:15 Т/с "Пес 3", 21 с.
15:45 Факти. День.
16:20 Т/с "Пес 3", 21 с.
16:55 Х/ф "Легіонер".
18:45 Факти. Вечір.
19:25 Надзвичайні новини.
20:20 Прем'єра. Громадянська оборона.
21:05 Факти. Вечір.
21:25 Т/с "Пес 3", 23 с.
22:40 Х/ф "Коломбіана".
0:35 Т/с "Володимирська, 15", 2 сезон, 11 і 12 с.
2:20 Стоп-10.
3:00 Я зняв!
4:10 Скарб нації.
4:15 Еврика!
4:25 Служба розшуку дітей.
4:30 Студія Вашингтон.
4:35 Факти.
4:55 Т/с "Відділ 44", 19 с.
Новий канал
5:05 Абзац!
5:50 Абзац!
6:50 Kids' Time. М/с "Шоу Тома і Джеррі".
8:50 Хто проти блондинок?, 6 сезон, 6 еп. Олександр Скічко.
10:40 Т/с "Новенька", 1 с.
11:35 Т/с "Цілком таємно", 7 сезон, 16-19 с.
15:00 Т/с "Будиночок на щастя", 2 сезон, 31 і 32 с.
16:10 Вар'яти, 4 сезон, 14 еп.
17:05 Хто проти блондинок?, 6 сезон, 10 еп. Павло Вишняков.
19:05 Прем'єра. Хто проти блондинок?, 6 сезон, 11 еп. Melovin.
21:00 Прем'єра. Вар'яти, 4 сезон, 15 еп.
22:00 Т/с "Будиночок на щастя", 2 сезон, 1 і 2 с.
22:55 Хто проти блондинок?, 6 сезон, 7 еп. Костя Войтенко.
0:55 Таємний агент. Пост-шоу.
2:20 Зона ночі.
4:15 Абзац!
2+2
5:20 М/ф "Ми чоловіки".
5:30 Телемагазин.
6:00 Мультфільми.
7:50 "Решала".
9:35 Новини "Спецкор".
10:15 "ДжеДАІ".
10:55 "Загублений світ".
13:00 "Помста природи".
13:15 Х/ф "Шпигунка".
15:45 Х/ф "211".
17:15 "Загублений світ".
18:15 Новини "Спецкор".
18:50 "ДжеДАІ".
19:25 Т/с "Одинак", 11 і 12 с.
21:35 Т/с "CSI: Місце злочину", 2 сезон, 16 і 17 с.
23:10 Т/с "CSI: Місце злочину", 2 сезон, 14 і 15 с.
1:00 Х/ф "Мачете вбиває".
2:35 "Облом.UA".
К1
5:00 "Top Shop".
6:00 Мультфільми.
6:30 "Top Shop".
7:50 М/с "Гарфілд Шоу".
8:15 "Орел і Решка. Шопінг".
11:10 Т/с "Мисливці за реліквіями", 3 сезон, 12-15 с.
15:00 "Орел і Решка. Навколо світу".
16:00 "Орел і Решка. Перезавантаження".
18:10 Т/с "Мисливці за реліквіями", 3 сезон, 16 і 17 с.
20:00 "Орел і Решка. Морський сезон".
22:00 "Орел і Решка. Перезавантаження".
0:15 Т/с "Мисливці за реліквіями", 3 сезон, 14 і 15 с.
2:00 Т/с "Дорогий доктор", 8 сезон, 1 і 2 с.
3:20 "Нічне життя".
ТЕТ
5:50 Корисні підказки.
6:00 Це наше і це твоє.
6:05 ТЕТ Мультиранок. М/с "ЧоМуха".
6:20 М/с "Фіксики".
6:30 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
6:55 М/с "Фіксики".
7:10 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
7:40 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
8:05 Т/с "Одного разу під Полтавою", 3 сезон.
8:35 Танька і Володька, 3 сезон.
9:10 Т/с "Одного разу під Полтавою", 3 сезон.
9:40 Сімейка У.
10:10 СуперЖінка, 2 еп.
11:05 4 весілля, 7 сезон.
12:00 Панянка-селянка, 5 сезон.
13:05 Т/с "Рання пташка", 2 сезон, 62 с.
13:55 М/ф "Підводна ера".
15:35 Т/с "Вечірка 3", 11 і 12 с.
16:30 Сімейка У.
17:00 Танька і Володька, 3 сезон.
17:30 Т/с "Одного разу під Полтавою", 6 сезон.
18:05 Танька і Володька, 1 сезон.
18:30 Т/с "Одного разу під Полтавою", 6 сезон.
19:05 4 весілля, 7 сезон.
20:00 Т/с "Вечірка 3", 13 і 14 с.
21:00 Танька і Володька, 3 сезон.
22:00 Т/с "Королі палат", 3 і 4 с.
22:55 Т/с "Як уникнути покарання за вбивство", 3 сезон, 14 с.
23:50 Сімейка У.
0:50 Дайош молодьож!
1:10 Теорія зради.
2:30 Т/с "Домашній арешт", 9 с.
2:55 Панянка-селянка, 1 сезон.
3:40 Т/с "Віталька".
НТН
5:00 "Top Shop".
6:00 Х/ф "Ніагара".
7:50 "Випадковий свідок".
8:30 "Свідок".
9:00 Х/ф "Мерседес" тікає від погоні".
10:35 Т/с "Смерть у раю", 7 сезон, 5 і 6 с.
12:30 "Свідок".
12:50 "Свідок. Агенти".
14:10 "Речовий доказ".
16:30 "Свідок".
16:50 "Речовий доказ".
17:00 "Випадковий свідок".
18:20 "Будьте здорові".
19:00 "Свідок".
19:30 Т/с "Смерть у раю", 7 сезон, 7 і 8 с.
22:00 Т/с "Міст", 4 сезон, 3 с.
23:15 "Свідок".
23:45 Т/с "Міст", 4 сезон, 4 с.
0:55 Т/с "Кулагін та партнери", 3 сезон.
1:55 "Таємниці кримінального світу".
2:45 "Свідок".
3:15 "Випадковий свідок".
3:50 "Легенди бандитської Одеси".
4:10 "Правда життя".
Інтер
5:15 "Top Shop".
5:30 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
7:00 Новини.
7:10 "Ранок з "Інтером".
8:00 Новини.
8:10 "Ранок з "Інтером".
9:00 Новини.
9:20 "Ранок з "Інтером".
10:00 "Корисна програма".
11:05 Т/с "Султан мого серця", 17 с.
12:00 Новини.
12:25 Т/с "Султан мого серця", 18 с.
13:30 Т/с "Дамське щастя", 1 с.
14:30 "Речдок".
16:20 "Речдок. Особливий випадок. Чуже багатство".
17:40 Новини.
18:05 Ток-шоу "Стосується кожного".
20:00 "Подробиці".
21:00 Т/с "Пристрасті по Зінаїді", 10 с.
22:05 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
23:50 Х/ф "Не стріляйте в білих лебедів".
2:25 Ток-шоу "Стосується кожного".
3:10 "Подробиці".
3:55 "Орел і Решка. Шопінг".
Прямий
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Великий вівторок" зі Світланою Орловською, Матвієм Ганапольським та Миколою Вереснем.
21:00 Ток-шоу "Двобій" зі Світланою Орловською.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Неформат" з Матвієм Ганапольським.
23:45 Повтор вечірнього ефіру.
UA: ПЕРШИЙ
5:15 Новини.
5:40 UA: Спорт.
6:00 М/с "Марин та його друзі. Підводні історії".
6:30 Новини.
6:35 Доброго ранку, Країно!
7:00 Новини.
7:05 Доброго ранку, Країно!
8:00 Новини.
8:05 Доброго ранку, Країно!
9:00 Новини.
9:05 Доброго ранку, Країно!
9:25 Новини.
9:30 Т/с "Росселла", 6 і 7 с.
11:40 Д/с "Тайська кухня".
12:05 Телепродаж (на комерційних умовах).
12:25 Д/с "Кухня По".
13:00 Новини (із сурдоперекладом).
13:15 Хто в домі хазяїн?
13:45 Відкривай Україну з Суспільним.
14:15 Телепродаж (на комерційних умовах).
14:30 Д/с "Аромати Мексики".
15:00 Новини (із сурдоперекладом).
15:15 Бюджетники.
15:50 #ВУКРАЇНІ.
16:15 Д/ф "Патагонія".
17:20 Пліч-о-пліч.
17:35 Схеми: корупція в деталях.
18:00 Новини (із сурдоперекладом).
18:25 Тема дня.
19:25 Д/ф "Погляд з інвалідного візка".
20:25 Д/ф "Право на життя".
21:00 Новини.
21:30 UA: Спорт.
21:45 "Наші гроші" з Денисом Бігусом.
22:25 Д/с "Акулячий маг".
23:25 Новини.
0:00 Телепродаж "ТЮСО" (на комерційних умовах).
2:00 Новини.
2:25 UA: Спорт.
2:35 Тема дня.
3:30 Схеми: корупція в деталях.
3:50 #ВУКРАЇНІ.
4:20 Перша шпальта.
4:45 Спільно.
ТРК Київ
5:35 "Лікар знає".
6:30 Мультляндія.
7:00 "СТН. Новини".
7:10 "Радар".
7:15 "Погода".
7:20 "Київські історії".
7:30 "СТН. Новини".
7:35 "Радар".
7:40 "Відкрито".
7:45 "Світські хроніки".
7:50 "Світ без глянцю".
7:55 "Блог по-київськи".
8:00 "СТН. Новини".
8:10 "Радар".
8:15 "Погода".
8:20 "Якісне життя".
8:30 "СТН. Новини".
8:35 "Радар".
8:40 "Відкрито".
8:45 "Світські хроніки".
8:50 "Світ без глянцю".
8:55 "Блог по-київськи".
9:00 "СТН. Новини".
9:10 "Радар".
9:15 "Погода".
9:20 "На здоров'я".
9:30 Д/с "Світ майбутнього: планета Земля 2050", 7 с.
10:00 "Лікар знає".
11:00 "СТН. Новини".
11:10 "Радар".
11:15 "Погода".
11:20 "Освітній хаб".
11:30 "У фокусі Європа".
12:00 Телемаркет.
13:00 "СТН. Новини".
13:10 "Погода".
13:15 "Якісне життя".
13:20 "Київські історії".
13:30 Д/с "Світ майбутнього: планета Земля 2050", 8 с.
14:00 "Депутатська приймальня".
15:00 "СТН. Новини".
15:15 "СТН. Панорама".
17:00 "СТН. Новини".
17:15 "Радар".
17:20 "Погода".
17:25 "Депутатська приймальня".
18:25 "Ваша свобода".
18:55 "Якісне життя".
19:00 "СТН. Новини".
19:30 "Радар".
19:35 "Погода".
19:40 "Київські історії".
19:50 "Якісне життя".
20:00 60 хвилин з Василем Климчуком.
21:00 "СТН. Новини".
21:30 "Погода".
21:35 Т/с "Загадки Мердока", 80 с.
22:25 Т/с "Галерея Вельвет", 12 с.
23:00 "Українська Національна Лотерея".
23:10 Т/с "Галерея Вельвет", 12 с.
23:50 "СТН. Панорама".
1:25 "Депутатська приймальня".
2:20 "Життєві історії".
4:35 60 хвилин з Василем Климчуком.
К2
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Неймовірні зіркові долі.
9:10 Інстагламур.
9:40 Один за 100 годин.
10:30 Удачний проект.
12:10 Корисні поради.
13:00 Гордон Рамзі готує вдома.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:30 Ідеї ремонту.
15:50 Майстри ремонту.
16:40 Зіркові долі.
17:30 Удачний проект.
20:20 Ідеї ремонту.
20:40 Один за 100 годин.
21:40 Неймовірні зіркові долі.
22:10 Готуємо разом.
0:40 Корисні поради.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:50 Мультфільми.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Пожежна безпека з Роєм".
6:20 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:20 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 "Зірки-малюки".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:20 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
13:00 М/с "Магічні шари".
13:10 "Казки на піску".
13:40 М/с "Магічні шари".
13:50 М/с "Шарлотта Суничка".
14:00 М/с "Пожежна безпека з Роєм".
14:30 М/с "Роботопотяги".
15:00 М/с "Боббі і Білл".
15:30 М/с "Друзяки з джунглів".
15:50 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
16:10 М/с "Боб-будівник".
16:40 М/с "Безпека на дорозі з Полі".
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Октонавти".
18:00 М/с "Пригоди Мауглі".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
19:30 М/с "Боб-будівник".
20:00 М/с "Смішарики".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
Nickelodeon
5:15 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 4 с. "Фиби против Макса".
5:35 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 5 с. "Странная научная ярмарка".
6:00 М/с "Шиммер и Шайн", 1 сезон, 2 с. "Мои тайные джинны - часть 2".
6:20 М/с "Нелла, отважная принцесса", 1 сезон, 30 с. "Салки на драконах".
6:35 М/с "Кафе Баттербин", 1 сезон, 27 с. "Луау по-гавайски! / Кото-нянька!".
6:55 М/с "Вспыш и чудо-машинки", 2 сезон, 13 с. "Гонка за кладом".
7:20 М/с "Щенячий патруль", 6 сезон, 15 с. "Мегащенки могучие лапы: щенки спасают гигантского цыпленка / Мегащенки могучие лапы: щенки спасают город от глубокой заморозки".
7:40 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 19 с. "Снобина, снобская кошка".
7:55 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 20 с. "Четыре котёнка и верблюд".
8:10 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 37 с. "Супергерои".
8:20 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 38 с. "Стильная штучка".
8:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 236 с. "Вызовите полицию! / Не лезь в бутылку!".
8:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 238 с. "Живое телевидение / Вирус Карен".
9:10 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 6 с. "Гость на выходные".
9:30 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 7 с. "Свободный день".
9:55 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 3 с. "Новые опасности, новые проблемы".
10:20 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 4 с. "Тайное становится явным".
10:45 М/с "Волшебные покровители", 163 с. "Голодные игры".
11:00 М/с "Волшебные покровители", 163 с. "ФЕЕ-КОН".
11:10 М/с "Волшебные покровители", 164 с. "Весенняя размолвка".
11:20 М/с "Волшебные покровители", 164 с. "Диммсдейльский Шик".
11:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 219 с. "Морской Злодей возвращается".
11:50 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 221 с. "Фотографировать запрещается".
12:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 221 с. "На крыше".
12:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 222 с. "Ходячие крабсбургеры".
12:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 223 с. "Мусорное безумие / Охота на кроликов".
12:50 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 2 с. "Опасные игры - часть 2".
13:15 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 4 сезон, 13 с. "Теория заговора".
13:40 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 4 сезон, 14 с. "Последние с первыми".
14:00 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 17 с. "Оскорбительный трек".
14:25 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 18 с. "Акулий залп".
14:50 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 12 с. "Конкурс танцев".
15:00 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 13 с. "Миледи и мастер кот-фу".
15:15 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 14 с. "Пропавшая мисс Смит".
15:30 М/с "Апчхи!", 1 сезон, 3 с. "Улитка в бегах".
15:40 М/с "Апчхи!", 1 сезон, 1 с. "Миссия "Вертолёт"!".
15:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 218 с. "Бутылкокрут / В моём супе - губка!".
16:20 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 1 сезон, 2 с. "Кватро-отец".
16:45 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 14 с. "Двойное свидание".
17:10 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 20 с. "Во все тяжкие с Хэнком".
17:30 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 1 сезон, 19 с. "Визит к врачу".
17:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 93 с. "Фотография на память / Патрик не платит / Блэкджек".
18:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 114 с. "Уважаемые викинги / Обман".
18:40 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 4 сезон, 12 с. "Ученик по обмену / По совету магического шара".
18:50 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 14 с. "Страшно, аж жуть!".
19:05 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 15 с. "Супердевчонки".
19:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 138 с. "Пьеса - это находка / Восхитительное родео".
19:40 М/с "Лего Сити: Приключения", 1 сезон, 4 с. "Фендрик в дикой природе".
19:45 М/с "Лего Сити: Приключения", 1 сезон, 3 с. "Знакомьтесь: Харл Хаббс".
19:55 Т/с "Опасный Генри", 5 сезон, 12 с. "Вся семья Билски".
20:20 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 17 с. "Бриллианты - лучшие друзья Хезер".
20:45 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 1 сезон, 8 с. "Грустный хвост Гари-Чипа-Элвиса Младшего-Пушистого Пса".
21:10 Т/с "Под одной крышей", 1 сезон, 7 с. "Нам нужен приз".
21:30 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 19 с. "Мы идём на ТВ-трансляцию".
21:55 М/с "Волшебные покровители", 72 с. "О, брат! / В чем разница?".
22:15 Т/с "Школа Рока", 1 сезон, 2 с. "Прикрой меня".
22:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 226 с. "Гэри-болтун / Клоунов не кормить!".
22:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 227 с. "Приятной поездки / Патрик-старик".
23:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 228 с. "Мини-друзья / Бабушкины сказки".
23:40 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 4 с. "Генри и Зяблики".
0:05 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 5 с. "Отпуск Капитана Чела".
0:25 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 7 с. "Стейк мечты".
0:45 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 2 с. "Китолёт - часть 2".
1:10 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 6 с. "Учитель-дублёр".
1:30 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 8 с. "Фиби теперь клон".
1:50 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 9 с. "Похоже, это работа для...".
2:15 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 18 с. "Не могу не сказать".
2:35 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 35 с. "Мы украли рок-звезду".
3:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 222 с. "Ходячие крабсбургеры / Мучители учителя".
3:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 224 с. "Сквидвард, частный сыщик / Ищи, пока не найдёшь".
3:45 М/с "Волшебные покровители", 81 с. "Волшебный малыш - часть 1".
4:05 М/с "Волшебные покровители", 82 с. "Волшебный малыш - часть 2".
4:30 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 5 с. "Слёзы веселого жука".
4:50 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 6 с. "Учитель-дублёр".
Fox Life
5:00 Т/с "Жизнь в деталях", 2 сезон, 22 с. "Яд, огонь, сосиски, Вселенная".
5:20 Т/с "Жизнь в деталях", 3 сезон, 2 с. "Кролик, один, кошмар, выпивка".
5:45 Т/с "Жизнь в деталях", 3 сезон, 3 с. "Охота за сокровищами, покер, слуховой аппарат".
6:10 Т/с "Резидент", 1 сезон, 1 с. "Пилот".
6:50 Т/с "Кандис Ренуар", 5 сезон, 9 с. "Чего хочет женщина... - часть 1".
7:45 Т/с "Кандис Ренуар", 5 сезон, 10 с. "Чего хочет женщина... - часть 2".
8:40 Т/с "Касл", 2 сезон, 16 с. "Любовница всегда наносит пощечину дважды".
9:20 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 5 с. "Крайнее средство".
10:05 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 6 с. "Дураки и сумасшедшие".
10:45 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 6 сезон, 12 эп.
11:35 "Джейми Оливер. Готовим вкусно и недорого", 1 сезон, 2 эп. "Запеченный свиной окорок".
12:25 Т/с "Резидент", 1 сезон, 2 с. "День Независимости".
13:10 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 3 с. "Шестое чувство".
13:50 Т/с "Чикаго в огне", 5 сезон, 3 с. "Выжженная земля".
14:35 Т/с "Святой Майк", 2 сезон, 1 с.
15:20 Т/с "Святой Майк", 2 сезон, 2 с.
16:10 Т/с "Касл", 2 сезон, 17 с. "Тик, тик, тик".
16:50 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 7 с. "Никому ничего не трогать".
17:35 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 8 с. "Вертолет".
18:15 Т/с "Чикаго в огне", 5 сезон, 4 с. "Никто еще не умирает сегодня".
19:00 Т/с "Это мы", 4 сезон, 7 с. "Обед и свидание".
19:45 Т/с "Касл", 2 сезон, 16 с. "Любовница всегда наносит пощечину дважды".
20:25 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 3 с. "Шестое чувство".
21:10 Т/с "Чикаго в огне", 5 сезон, 4 с. "Никто еще не умирает сегодня".
21:50 Т/с "Это мы", 4 сезон, 7 с. "Обед и свидание".
22:35 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 7 с. "Никому ничего не трогать".
23:20 Т/с "Чикаго в огне", 3 сезон, 8 с. "Вертолет".
0:00 Т/с "Восприятие", 3 сезон, 8 с. "Пролог".
0:45 Т/с "Кандис Ренуар", 6 сезон, 3 с. "Смеется тот, кто смеется последним".
1:35 Т/с "Кандис Ренуар", 6 сезон, 4 с. "Некто издалека очень хорошо лжет".
2:25 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 2 с. "Сломанные вместе".
3:10 Т/с "Резидент", 1 сезон, 1 с. "Пилот".
3:50 "Джейми Оливер. Готовим вкусно и недорого", 1 сезон, 2 эп. "Запеченный свиной окорок".
4:40 Т/с "Жизнь в деталях", 2 сезон, 20 с. "Ухо, презрение, регистрация, манускрипт".
МАЛЯТКО ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Луї малює світ".
6:15 М/с "Веселі звірята".
6:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
6:40 М/с "Мурашки".
7:00 М/с "Зоопаркова, 64".
7:20 М/с "Якарі".
7:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
8:00 М/с "Луї малює світ".
8:15 М/с "Веселі звірята".
8:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
8:40 М/с "Мурашки".
9:00 М/с "Зоопаркова, 64".
9:20 М/с "Якарі".
9:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
10:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
10:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
11:00 М/с "Седрік".
11:15 М/с "Кубі друзі".
11:30 М/с "Суперкнига".
12:00 М/с "Луї малює світ".
12:15 М/с "Веселі звірята".
12:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
12:40 М/с "Мурашки".
13:00 М/с "Зоопаркова, 64".
13:20 М/с "Якарі".
13:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
14:00 Телепродаж.
15:00 М/с "Седрік".
15:15 М/с "Кубі друзі".
15:30 М/с "Суперкнига".
16:00 М/с "Луї малює світ".
16:15 М/с "Веселі звірята".
16:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
16:40 М/с "Мурашки".
17:00 М/с "Зоопаркова, 64".
17:20 М/с "Якарі".
17:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
18:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
18:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
19:00 М/с "Седрік".
19:15 М/с "Кубі друзі".
19:30 М/с "Суперкнига".
20:00 М/с "Луї малює світ".
20:15 М/с "Веселі звірята".
20:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
20:40 М/с "Мурашки".
21:00 М/с "Зоопаркова, 64".
21:20 М/с "Якарі".
21:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
22:00 М/с "Останній з могікан".
22:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
23:00 М/с "Седрік".
23:15 М/с "Кубі друзі".
23:30 М/с "Суперкнига".
0:00 М/с "Зоопаркова, 64".
1:40 М/с "Лис Микита".
2:00 Читаночка.
2:25 Співаночка.
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
Прямий HD
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Великий вівторок" зі Світланою Орловською, Матвієм Ганапольським та Миколою Вереснем.
21:00 Ток-шоу "Двобій" зі Світланою Орловською.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Неформат" з Матвієм Ганапольським.
23:45 Повтор вечірнього ефіру.
Boomerang
5:03 М/с "Пес по кличке Пэт".
5:10 М/с "Пес по кличке Пэт".
5:17 М/с "Пес по кличке Пэт".
5:23 М/с "Пес по кличке Пэт".
5:35 М/с "Гриззи и лемминги".
5:41 М/с "Гриззи и лемминги".
5:48 М/с "Гриззи и лемминги".
5:55 М/с "Гриззи и лемминги".
6:01 М/с "Гриззи и лемминги".
6:08 М/с "Гриззи и лемминги".
6:15 М/с "Мистер Бин".
6:25 М/с "Мистер Бин".
6:35 М/с "Мистер Бин".
6:45 М/с "Мистер Бин".
7:00 М/с "Гриззи и лемминги".
7:06 М/с "Гриззи и лемминги".
7:13 М/с "Гриззи и лемминги".
7:25 М/с "Семейка бегемотов".
7:30 М/с "Гриззи и лемминги".
7:36 М/с "Гриззи и лемминги".
7:43 М/с "Гриззи и лемминги".
8:00 М/с "Таффи".
8:07 М/с "Таффи".
8:14 М/с "Таффи".
8:25 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:34 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:55 М/с "Шоу Тома и Джерри".
9:05 М/с "Шоу Тома и Джерри".
9:20 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
9:30 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
9:50 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
10:00 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
10:20 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:24 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:29 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:34 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:45 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:50 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:55 М/с "Новые Луни Тьюнз".
11:00 М/с "Новые Луни Тьюнз".
11:10 М/с "Семейка бегемотов".
11:20 М/с "Бен 10".
11:30 М/с "Бен 10".
11:45 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
12:15 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
12:45 М/с "Мистер Бин".
12:55 М/с "Мистер Бин".
13:05 М/с "Мистер Бин".
13:25 М/с "Таффи".
13:32 М/с "Таффи".
13:39 М/с "Таффи".
13:50 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
13:59 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
14:20 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
14:30 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
14:45 М/с "Семейка бегемотов".
14:55 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
15:20 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
15:50 М/с "Шоу Тома и Джерри".
15:56 М/с "Шоу Тома и Джерри".
16:03 М/с "Шоу Тома и Джерри".
16:20 М/с "Гриззи и лемминги".
16:26 М/с "Гриззи и лемминги".
16:33 М/с "Гриззи и лемминги".
16:50 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
17:00 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
17:15 М/с "Таффи".
17:22 М/с "Таффи".
17:28 М/с "Таффи".
17:45 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
17:54 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
18:10 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
18:19 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
18:40 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
18:49 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
19:05 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
19:15 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
19:30 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
20:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
20:30 М/с "Гриззи и лемминги".
20:36 М/с "Гриззи и лемминги".
20:43 М/с "Гриззи и лемминги".
20:55 М/с "Мистер Бин".
21:05 М/с "Мистер Бин".
21:25 М/с "Таффи".
21:32 М/с "Таффи".
21:38 М/с "Таффи".
21:55 М/с "Гриззи и лемминги".
22:01 М/с "Гриззи и лемминги".
22:08 М/с "Гриззи и лемминги".
22:20 М/с "Гриззи и лемминги".
22:26 М/с "Гриззи и лемминги".
22:33 М/с "Гриззи и лемминги".
22:45 М/с "Мой любимый рыцарь".
22:55 М/с "Мой любимый рыцарь".
23:15 М/с "Мой любимый рыцарь".
23:25 М/с "Мой любимый рыцарь".
23:40 М/с "Пес по кличке Пэт".
23:47 М/с "Пес по кличке Пэт".
23:54 М/с "Пес по кличке Пэт".
0:10 М/с "Пес по кличке Пэт".
0:17 М/с "Пес по кличке Пэт".
0:24 М/с "Пес по кличке Пэт".
0:35 М/с "Мистер Бин".
0:45 М/с "Мистер Бин".
1:00 М/с "Мистер Бин".
1:10 М/с "Мистер Бин".
1:20 М/с "Гриззи и лемминги".
1:26 М/с "Гриззи и лемминги".
1:33 М/с "Гриззи и лемминги".
1:39 М/с "Гриззи и лемминги".
1:46 М/с "Гриззи и лемминги".
1:50 М/с "Семейка бегемотов".
1:55 М/с "Мой любимый рыцарь".
2:05 М/с "Мой любимый рыцарь".
2:20 М/с "Мой любимый рыцарь".
2:30 М/с "Мой любимый рыцарь".
2:40 М/с "Пес по кличке Пэт".
2:45 М/с "Пес по кличке Пэт".
2:53 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:00 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:07 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:13 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:25 М/с "Гриззи и лемминги".
3:31 М/с "Гриззи и лемминги".
3:38 М/с "Гриззи и лемминги".
3:45 М/с "Гриззи и лемминги".
3:51 М/с "Гриззи и лемминги".
3:58 М/с "Гриззи и лемминги".
4:05 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:15 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:25 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:35 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:50 М/с "Пес по кличке Пэт".
4:57 М/с "Пес по кличке Пэт".
Індиго TV
6:00 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
11:50 "Місія: краса".
12:50 Т/с "Медіум".
16:25 Т/с "CSI: Маямі".
19:00 Реальна містика.
22:00 Т/с "П'ята варта".
2:35 "Життя в іншому вимірі".
3:45 "Єврочекін".
Star Family
5:50 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Рідні люди", 196-199 с.
9:00 Х/ф "Остання роль Рити".
10:50 Х/ф "Лабіринти любові".
12:25 Х/ф "Ти завжди будеш зі мною?".
14:00 Т/с "Рідні люди", 198-201 с.
17:00 Х/ф "Птаха у клітці", 1-4 с.
20:10 Х/ф "Дід".
21:50 Х/ф "Остання роль Рити".
23:40 Т/с "Рідні люди", 198-201 с.
2:40 Х/ф "Птаха у клітці", 1-4 с.
Star Cinema
5:05 Х/ф "Не квап кохання".
6:50 "Історія України".
8:40 Т/с "Кохання за законом", 23-26 с.
11:20 Х/ф "Шукайте маму".
12:50 Х/ф "Не квап кохання".
14:35 Т/с "Кохання за законом", 23-26 с.
17:15 Х/ф "Сонцестояння".
19:00 Т/с "Кохання за законом", 27-30 с.
21:45 Х/ф "Торкнутися неба".
23:15 Х/ф "Шукайте маму".
0:45 Т/с "Кохання за законом", 27-30 с.
3:30 Х/ф "Торкнутися неба".