Телепрограма на завтра, 9 грудня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
FILMUADrama HD
6:30 Т/с "Черговий лікар", 2 сезон, 10 с.
7:15 Т/с "Черговий лікар", 2 сезон, 11 с.
8:00 Т/с "Черговий лікар", 2 сезон, 12 с.
8:45 Х/ф "40+, або Геометрія кохання", 1 і 2 с.
10:30 Т/с "Гречанка", 59 с.
11:15 Т/с "Гречанка", 60 с.
12:15 Т/с "Легковажна жінка", 9 с.
13:00 Т/с "Легковажна жінка", 10 с.
13:45 Х/ф "Петля Нестерова".
15:30 Х/ф "Щоб побачити веселку", 1 і 2 с.
17:00 Т/с "Коли минуле попереду", 11 с.
17:45 Т/с "Коли минуле попереду", 12 с.
18:45 Т/с "Ванга", 1 с.
19:30 Т/с "Ванга", 2 с.
20:30 Прем'єра. Т/с "Фантом", 1 с.
21:15 Прем'єра. Т/с "Фантом", 2 с.
22:15 Т/с "Улюблена вчителька", 1 с.
23:05 Т/с "Улюблена вчителька", 2 с.
23:55 Т/с "Коли минуле попереду", 9 с.
0:40 Т/с "Коли минуле попереду", 10 с.
1:30 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 1 с.
2:15 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 2 с.
3:15 Т/с "Мереживо долі", 9 с.
4:00 Т/с "Мереживо долі", 10 с.
4:45 Т/с "Мереживо долі", 11 с.
BOLT
5:45 Т/с "Клан ювелірів", 35 с.
6:35 Т/с "Клан ювелірів", 36 с.
7:25 "Історія криміналістики", 1 еп.
8:10 Х/ф "Паршиві вівці", 1 і 2 с.
9:55 Т/с "Код Костянтина", 7 с.
10:45 Т/с "Код Костянтина", 8 с.
11:30 Х/ф "Всі повинні померти".
13:30 "Історія криміналістики", 2 еп.
14:15 Х/ф "Таємничий острів".
15:45 Т/с "Клан ювелірів", 41 с.
16:30 Т/с "Клан ювелірів", 42 с.
17:20 Т/с "Код Костянтина", 11 с.
18:10 Т/с "Код Костянтина", 12 с.
18:55 Т/с "Ніконов і Ко", 9 с.
19:45 Т/с "Ніконов і Ко", 10 с.
20:30 Т/с "Винищувачі", 1 с.
21:15 Т/с "Винищувачі", 2 с.
22:00 Т/с "Син батька народів", 1 с.
22:55 Т/с "Син батька народів", 2 с.
23:45 Т/с "Північний вітер", 1 с.
0:30 Т/с "Північний вітер", 2 с.
1:20 Т/с "Клан ювелірів", 39 с.
2:05 Т/с "Клан ювелірів", 40 с.
2:55 Т/с "Майор та магія", 11 с.
3:45 Т/с "Майор та магія", 12 с.
4:30 Т/с "Подвійне життя", 6 с.
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 204-207 с.
9:00 Х/ф "Гроші для доньки".
10:35 Х/ф "Про Любов".
12:10 Х/ф "Лабіринти любові".
13:45 Т/с "Рідні люди", 206-209 с.
16:45 Т/с "Менталіст", 5-8 с.
20:05 Х/ф "Віддам дружину в хороші руки".
21:40 Х/ф "Гроші для доньки".
23:15 Т/с "Рідні люди", 206-209 с.
2:15 Т/с "Менталіст", 5-8 с.
Star Cinema
5:45 "Історія України".
7:05 Т/с "Шулер", 7-10 с.
10:35 Х/ф "Уроки спокуси".
12:15 Х/ф "Доглядальниця".
13:55 Т/с "Шулер", 7-10 с.
17:25 Х/ф "Не квап кохання".
19:10 Т/с "Закохані жінки", 1-4 с.
22:40 Х/ф "Всі мають померти".
0:40 Х/ф "Уроки спокуси".
2:20 Т/с "Закохані жінки", 1-4 с.