Телепрограма на завтра, 15 липня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
0:55 Нічне промо.
7:00 Х/ф "Серед тисячі доріг".
8:25 Х/ф "Лінія смерті".
10:05 Х/ф "Людина в зеленому кімоно".
11:20 Х/ф "Сказання про двох братів-близнюків".
12:35 Х/ф "Небезгрішний".
13:45 Х/ф "Усім привіт".
15:05 Х/ф "Кохання. Смертельна гра...".
16:35 Х/ф "День переможених".
ВОЛЯ CINE+ HD
1:05 Нічне промо.
7:00 Час української анімації.
8:10 Час української анімації.
9:20 Час української анімації.
10:30 Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви".
12:30 Х/ф "Червоний".
14:25 Х/ф "Ізі".
16:05 Х/ф "Прибульці 2: Коридори часу".
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
13:15 Х/ф "Міняючи реальність".
15:05 Х/ф "Атомна блондинка".
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Здрастуй, мамо!", 19 с.
6:15 Т/с "Вікно життя", 23 с.
7:00 Т/с "Вікно життя", 24 с.
7:45 Т/с "Мереживо долі", 31 с.
8:30 Т/с "Мереживо долі", 32 с.
9:15 Х/ф "Тривожна відпустка адвоката Лариної".
11:00 Т/с "Пошта", 11 с.
11:45 Т/с "Пошта", 12 с.
12:30 Т/с "Володимирська, 15", 13 с.
13:15 Т/с "Володимирська, 15", 14 с.
14:00 Т/с "Мереживо долі", 33 с.
14:45 Т/с "Мереживо долі", 34 с.
15:30 Х/ф "Жіноча робота з ризиком для життя".
ВОЛЯ CINE+
1:05 Нічне промо.
7:00 Час української анімації.
8:10 Час української анімації.
9:20 Час української анімації.
10:30 Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви".
12:30 Х/ф "Червоний".
14:25 Х/ф "Ізі".
16:05 Х/ф "Прибульці 2: Коридори часу".
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
0:55 Нічне промо.
7:00 Х/ф "Данило - князь Галицький".
8:40 Х/ф "Ярослав Мудрий", 1 с.
9:55 Х/ф "Казки старого чарівника", 1 с.
11:10 Х/ф "Казки старого чарівника", 2 с.
12:20 Х/ф "Помпеї".
14:05 Х/ф "Франц".
16:00 Х/ф "Слова".
BOLT
5:15 Т/с "Викрадення богині", 4 с.
6:00 Т/с "Патруль Самооборона", 15 с.
6:45 Т/с "Патруль Самооборона", 16 с.
7:30 Т/с "Патруль Самооборона", 17 с.
8:15 Т/с "Патруль Самооборона", 18 с.
9:00 Т/с "Подвійне життя", 5 с.
9:45 Т/с "Подвійне життя", 6 с.
10:45 Т/с "Нічні ластівки", 3 с.
11:30 Т/с "Нічні ластівки", 4 с.
12:15 Т/с "Менталіст", 3 с.
13:00 Т/с "Менталіст", 4 с.
14:00 Х/ф "Полювання за тінню".
15:40 Т/с "Кримінолог", 3 с.
16:25 Т/с "Кримінолог", 4 с.
Star Family
6:00 Т/с "Жаркий лід", 21-24 с.
9:10 Х/ф "Дім, милий дім!".
10:50 Х/ф "Удача напрокат".
12:30 Х/ф "Вчитель музики".
14:10 Прем'єра. Т/с "Жаркий лід", 23-26 с.