Телепрограма на завтра, 27 лютого, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
6:15 Х/ф "Високий блондин у чорному черевику".
7:50 Х/ф "Кохання. Смертельна гра...".
9:20 Х/ф "Буркотун".
11:10 Д/ф "Експедиція".
12:05 Х/ф "А життя продовжується".
13:45 Х/ф "Небезгрішний".
15:00 Х/ф "Загублене місто".
16:40 Х/ф "Вбивство у зимовій Ялті".
18:25 Х/ф "Золотий ланцюг".
20:00 Х/ф "Провінційний роман", 1 с.
21:15 Х/ф "Провінційний роман", 2 с.
22:20 Х/ф "Поки є час".
23:40 Х/ф "Гніздо горлиці".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Аладдін".
14:50 Х/ф "Сексоголік".
16:25 Х/ф "Сила волі".
18:40 Х/ф "Агент 117: Місія в Ріо".
20:25 Х/ф "Брехун, брехун".
21:55 Х/ф "Світлячки в саду".
23:40 Х/ф "Я, Тоня".
1:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:05 Час української анімації.
13:05 Х/ф "Круті чуваки".
15:10 Х/ф "Скло".
17:25 Х/ф "РЕД".
19:25 Х/ф "Меггі".
21:10 Х/ф "Три дні на вбивство".
23:15 Х/ф "Ганнібал".
1:30 Нічне промо.
FILMUADrama HD
6:15 Т/с "Гречанка", 24 с.
7:00 Т/с "Гречанка", 25 с.
7:45 Т/с "Гречанка", 26 с.
8:30 Т/с "Гречанка", 27 с.
9:15 Т/с "Тато Ден", 5 с.
10:00 Т/с "Тато Ден", 6 с.
10:45 Т/с "Ванга", 5 с.
11:35 Т/с "Ванга", 6 с.
12:25 Х/ф "Поділися щастям своїм", 3 і 4 с.
14:15 Т/с "Фантом", 13 с.
15:05 Т/с "Фантом", 14 с.
15:55 Х/ф "Вір мені", 1 і 2 с.
17:25 Т/с "Ванга", 7 с.
18:15 Т/с "Ванга", 8 с.
19:05 Х/ф "Перевертень у погонах".
20:30 Т/с "Тато Ден", 7 с.
21:15 Т/с "Тато Ден", 8 с.
22:00 Т/с "Фантом", 15 с.
22:50 Т/с "Фантом", 16 с.
23:45 Т/с "Гречанка", 57 с.
0:30 Т/с "Гречанка", 58 с.
1:15 Х/ф "Годинник із зозулею", 3 і 4 с.
3:00 Т/с "Легковажна жінка", 7 с.
3:45 Т/с "Легковажна жінка", 8 с.
4:35 Х/ф "Бомж".
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Аладдін".
14:50 Х/ф "Сексоголік".
16:25 Х/ф "Сила волі".
18:40 Х/ф "Агент 117: Місія в Ріо".
20:25 Х/ф "Брехун, брехун".
21:55 Х/ф "Світлячки в саду".
23:40 Х/ф "Я, Тоня".
1:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура", 1 с.
8:25 Х/ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура", 2 с.
9:55 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький".
12:00 Х/ф "Захар Беркут".
13:40 Х/ф "Щелепи".
15:45 Х/ф "Конан-варвар".
17:40 Х/ф "Білий шквал".
19:50 Х/ф "Психо".
21:40 Х/ф "Олександр".
0:35 Х/ф "Ілюзія кохання".
2:40 Нічне промо.
BOLT
6:00 Т/с "Смерть шпигунам!", 7 с.
6:50 Т/с "Смерть шпигунам!", 8 с.
7:40 Т/с "Північний вітер", 7 с.
8:30 Т/с "Північний вітер", 8 с.
9:15 Т/с "Код Костянтина", 5 с.
10:00 Т/с "Код Костянтина", 6 с.
10:45 Т/с "Небо у вогні", 5 с.
11:35 Т/с "Небо у вогні", 6 с.
12:20 Т/с "Нюхач 2", 5 с.
13:15 Т/с "Нюхач 2", 6 с.
14:10 Т/с "Право на захист", 7 с.
14:55 Т/с "Право на захист", 8 с.
15:45 Т/с "Потрійний захист", 13 с.
16:30 Т/с "Потрійний захист", 14 с.
17:20 Т/с "Небо у вогні", 7 с.
18:05 Т/с "Небо у вогні", 8 с.
18:55 Т/с "Код Костянтина", 7 с.
19:45 Т/с "Код Костянтина", 8 с.
20:30 Т/с "Потрійний захист", 15 с.
21:15 Т/с "Потрійний захист", 16 с.
22:00 Т/с "Нюхач 2", 7 с.
22:50 Т/с "Нюхач 2", 8 с.
23:55 Т/с "Північний вітер", 5 с.
0:40 Т/с "Північний вітер", 6 с.
1:30 Т/с "Право на захист", 5 с.
2:15 Т/с "Право на захист", 6 с.
3:00 Т/с "Володимирська, 15", 30 с.
3:50 Т/с "Володимирська, 15", 31 с.
4:35 Х/ф "Право на помилування", 2 і 3 с.
Star Family
5:30 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Чужі таємниці", 23-26 с.
9:10 Х/ф "Сюрприз".
10:50 Х/ф "Моя мама - Снігуронька".
12:20 Х/ф "Дивне Різдво".
14:00 Т/с "Чужі таємниці", 25-28 с.
17:10 Т/с "Блудні діти", 7-10 с.
20:10 Х/ф "Професор у законі".
22:10 Х/ф "Сюрприз".
23:50 Т/с "Чужі таємниці", 25-28 с.
3:00 Т/с "Блудні діти", 7-10 с.