Телепрограма на 24 вересня, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Дике кохання".
9:05 Х/ф "Заручники страху".
10:30 Х/ф "Смертельно живий".
11:55 Х/ф "Гетьман", 1 і 2 с.
13:35 Х/ф "Мамо, я льотчика люблю".
15:10 Х/ф "Золота лихоманка".
16:55 Х/ф "Хто кому хто".
18:35 Х/ф "Люблю тебе, мамо".
20:00 Х/ф "День переможених".
21:40 Х/ф "Фарт".
23:00 Х/ф "Політ золотої мушки".
0:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:20 Час української анімації.
9:40 Час української анімації.
10:50 Х/ф "Ізі".
12:30 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
14:05 Х/ф "Крути 1918".
16:00 Х/ф "Колесо чудес".
17:55 Х/ф "Сім'янин".
20:05 Х/ф "Шпигунка".
22:10 Х/ф "Таксі 2".
23:40 Х/ф "Вишибайло".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:35 Час української анімації.
10:10 Час української анімації.
11:45 Х/ф "Я - четвертий".
13:40 Х/ф "У центрі уваги".
15:55 Х/ф "Державні таємниці".
17:50 Х/ф "Хаос".
19:40 Х/ф "Зоряні війни: Скайвокер. Сходження".
22:05 Х/ф "Червоний Дракон".
0:10 Х/ф "Гість".
1:55 Нічне промо.
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Диявол з Орлі", 13 с.
6:15 Т/с "Вікно життя", 12 с.
7:00 Т/с "Вікно життя", 13 с.
7:45 Т/с "Вікно життя", 14 с.
8:30 Т/с "Вікно життя", 15 с.
9:15 Т/с "Володимирська, 15", 24 с.
10:00 Т/с "Володимирська, 15", 25 с.
10:45 Т/с "Жіночий лікар 2", 27 с.
11:30 Т/с "Жіночий лікар 2", 28 с.
12:15 Т/с "Тато Ден", 13 с.
13:00 Т/с "Тато Ден", 14 с.
14:00 Т/с "Жіночий лікар 2", 29 с.
14:45 Т/с "Жіночий лікар 2", 30 с.
15:30 Т/с "Володимирська, 15", 26 с.
16:15 Т/с "Володимирська, 15", 27 с.
17:15 Т/с "Фантом", 12 с.
18:05 Т/с "Фантом", 13 с.
19:00 Т/с "Нюхач 3", 7 с.
19:45 Т/с "Нюхач 3", 8 с.
20:30 Т/с "Хованки", 7 с.
21:15 Т/с "Хованки", 8 с.
22:00 Т/с "Улюблена вчителька", 7 с.
22:45 Т/с "Улюблена вчителька", 8 с.
23:30 Т/с "Щасливий квиток", 7 с.
0:15 Т/с "Щасливий квиток", 8 с.
1:00 Х/ф "Будинок на холодному ключі", 1-4 с.
4:00 Т/с "Диявол з Орлі", 12 с.
4:45 Т/с "Диявол з Орлі", 13 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:20 Час української анімації.
9:40 Час української анімації.
10:50 Х/ф "Ізі".
12:30 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
14:05 Х/ф "Крути 1918".
16:00 Х/ф "Колесо чудес".
17:55 Х/ф "Сім'янин".
20:05 Х/ф "Шпигунка".
22:10 Х/ф "Таксі 2".
23:40 Х/ф "Вишибайло".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Час української анімації.
7:50 Х/ф "Спокуса Дон-Жуана".
9:25 Х/ф "Берег його життя", 1 с.
10:35 Х/ф "Берег його життя", 2 с.
11:45 Х/ф "Берег його життя", 3 с.
12:55 Х/ф "Анжеліка, маркіза янголів".
14:50 Х/ф "Анархісти".
16:35 Х/ф "Самотній чоловік".
18:20 Х/ф "Смертельний номер".
20:00 Х/ф "Центуріон".
21:40 Х/ф "Будинок летючих кинджалів".
23:40 Х/ф "Серена".
1:35 Нічне промо.
BOLT
6:00 Т/с "Винищувачі", 7 с.
6:45 Т/с "Винищувачі", 8 с.
7:30 Т/с "Північний вітер", 7 с.
8:15 Т/с "Північний вітер", 8 с.
9:00 Т/с "Кримінолог", 7 с.
9:45 Т/с "Кримінолог", 8 с.
10:45 Т/с "Майор та магія", 7 с.
11:30 Т/с "Майор та магія", 8 с.
12:30 Т/с "Майор та магія", 9 с.
13:15 Т/с "Майор та магія", 10 с.
14:00 Т/с "Прокурори", 27 с.
14:45 Т/с "Прокурори", 28 с.
15:30 Т/с "Прокурори", 29 с.
16:15 Т/с "Прокурори", 30 с.
17:15 Т/с "Код Костянтина", 27 с.
18:00 Т/с "Код Костянтина", 28 с.
18:45 Т/с "Код Костянтина", 29 с.
19:30 Т/с "Код Костянтина", 30 с.
20:15 Т/с "Ніконов і Ко", 15 с.
21:00 Т/с "Ніконов і Ко", 16 с.
21:45 Т/с "Менталіст", 15 с.
22:30 Т/с "Менталіст", 16 с.
23:30 Т/с "Котовський", 7 с.
0:15 Т/с "Котовський", 8 с.
1:00 Т/с "Секунда до...", 4 с.
1:50 Т/с "Секунда до...", 5 с.
2:45 Т/с "Секунда до...", 6 с.
3:35 Т/с "Секунда до...", 7 с.
4:30 Х/ф "Старики-полковники".
Star Family
5:15 "Титанік", 1 еп.
6:00 Т/с "Рідні люди", 23-26 с.
9:05 Х/ф "Наречена мого друга".
10:50 Х/ф "Всі мають померти".
12:55 Х/ф "Уроки спокуси".
14:30 Т/с "Рідні люди", 25-28 с.
17:40 Т/с "Що робить твоя дружина?", 15-18 с.
21:00 Х/ф "Дивне Різдво".
22:40 Х/ф "Наречена мого друга".
0:25 Т/с "Рідні люди", 27 і 28 с.
2:00 Т/с "Що робить твоя дружина?", 15-18 с.