Телепрограма на завтра, 21 листопада, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
17:35 Х/ф "Будемо чекати, повертайся".
19:05 Х/ф "Коли стають дорослими".
20:15 Х/ф "Донбас".
22:20 Д/ф "Кобзар".
23:20 Х/ф "Дрібниці життя".
0:35 Х/ф "Плем'я".
2:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
18:35 Х/ф "Ціна пристрасті".
20:20 Х/ф "Божевiльний професор".
22:00 Х/ф "Поганий Санта".
23:35 Х/ф "Обладунки Бога: У пошуках скарбів".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
18:15 Х/ф "Ласкаво просимо до капкану".
20:00 Х/ф "Афера під прикриттям".
22:10 Т/с "Тіло як доказ", 10 с.
23:00 Т/с "Тіло як доказ", 11 с.
23:50 Х/ф "Експеримент".
1:30 Нічне промо.
FILMUADrama HD
17:00 Х/ф "Я буду кохати довіку", 3 і 4 с.
18:45 Т/с "Гречанка", 37 с.
19:30 Т/с "Гречанка", 38 с.
20:30 Т/с "Мереживо долі", 27 с.
21:15 Т/с "Мереживо долі", 28 с.
22:00 Т/с "Лист очікування", 7 с.
22:45 Т/с "Лист очікування", 8 с.
23:45 Х/ф "Кафе на Садовій", 3 і 4 с.
1:30 Т/с "Вікно життя", 7 с.
2:15 Т/с "Вікно життя", 8 с.
3:15 Т/с "Коротке слово "ні", 7 с.
4:00 Т/с "Коротке слово "ні", 8 с.
4:45 Т/с "Коротке слово "ні", 9 с.
ВОЛЯ CINE+
18:35 Х/ф "Ціна пристрасті".
20:20 Х/ф "Божевiльний професор".
22:00 Х/ф "Поганий Санта".
23:35 Х/ф "Обладунки Бога: У пошуках скарбів".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
18:45 Х/ф "Кільце дракона".
20:20 Х/ф "Трамбо".
22:25 Х/ф "Залізний лицар 2".
0:15 Х/ф "Ромео і Джульєтта".
2:15 Нічне промо.
BOLT
17:15 Т/с "Володимирська, 15", 23 с.
18:05 Т/с "Володимирська, 15", 24 с.
18:55 Т/с "Майор та магія", 31 с.
19:40 Т/с "Майор та магія", 32 с.
20:30 Прем'єра. Т/с "Прокурори", 15 с.
21:15 Прем'єра. Т/с "Прокурори", 16 с.
22:00 Т/с "Котовський", 7 с.
22:45 Т/с "Котовський", 8 с.
23:30 Т/с "Шулер", 7 с.
0:20 Т/с "Шулер", 8 с.
1:15 Т/с "Клан ювелірів", 15 с.
2:00 Т/с "Клан ювелірів", 16 с.
2:50 Т/с "Небо у вогні", 10 с.
3:35 Т/с "Небо у вогні", 11 с.
4:25 Х/ф "Мертвий, живий, небезпечний", 3 і 4 с.
Star Family
20:20 Х/ф "Переможець".
21:55 Х/ф "Любов одна".
23:30 Т/с "Рідні люди", 182-185 с.
2:30 Т/с "Штрафник", 1-4 с.
Star Cinema
17:40 Х/ф "Агентство "Мрія".
19:00 Т/с "Чужі крила", 1-4 с.
22:00 Х/ф "Коханий за наймом".
23:35 Х/ф "Сім'Я".
1:05 Т/с "Чужі крила", 1-4 с.
4:05 Х/ф "Коханий за наймом".