Телепрограма на завтра, 21 листопада, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Шереметьєво-2".
8:25 Х/ф "Гніздо горлиці".
10:10 Х/ф "Дике кохання".
12:15 Х/ф "День переможених".
13:55 Х/ф "Заручники страху".
15:20 Х/ф "Незакінчений урок".
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Укриття".
15:05 Х/ф "Шалений Будапешт".
16:55 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Елвіс та Ніксон".
14:30 Х/ф "Найбільш п'яний округ у світі".
16:30 Х/ф "Код "Червоний".
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Коротке слово "ні", 8 с.
6:30 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 34 с.
7:15 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 35 с.
8:00 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 36 с.
9:00 Х/ф "Я буду кохати довіку", 1 і 2 с.
10:30 Т/с "Гречанка", 35 с.
11:15 Т/с "Гречанка", 36 с.
12:15 Т/с "Мереживо долі", 25 с.
13:00 Т/с "Мереживо долі", 26 с.
13:45 Т/с "Вікно життя", 5 с.
14:30 Т/с "Вікно життя", 6 с.
15:30 Т/с "Лист очікування", 5 с.
16:15 Т/с "Лист очікування", 6 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Укриття".
15:05 Х/ф "Шалений Будапешт".
16:55 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Данило - князь Галицький".
8:40 Х/ф "Білий птах з чорною ознакою".
10:20 Х/ф "Два гусари", 1 с.
11:30 Х/ф "Два гусари", 2 с.
12:40 Х/ф "Будинок летючих кинджалів".
14:40 Х/ф "Мері Шеллі та монстр Франкенштейна".
16:40 Х/ф "Бути Астрід Ліндгрен".
BOLT
6:10 Т/с "Клан ювелірів", 11 с.
7:00 Т/с "Клан ювелірів", 12 с.
7:50 Х/ф "Полювання на Вервольфа", 1 і 2 с.
9:30 Т/с "Майор та магія", 29 с.
10:20 Т/с "Майор та магія", 30 с.
11:10 Т/с "Право на захист", 7 с.
11:55 Т/с "Право на захист", 8 с.
12:40 Прем'єра. Т/с "Прокурори", 13 с.
13:25 Прем'єра. Т/с "Прокурори", 14 с.
14:10 Т/с "Котовський", 5 с.
14:55 Т/с "Котовський", 6 с.
15:40 Т/с "Клан ювелірів", 17 с.
16:25 Т/с "Клан ювелірів", 18 с.
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 180-183 с.
9:00 Х/ф "Любов одна".
10:35 Х/ф "Сплячий і красуня".
12:15 Х/ф "Ніколи не забуду тебе!".
13:50 Т/с "Рідні люди", 182-185 с.
16:50 Т/с "Штрафник", 1-4 с.
Star Cinema
5:45 "Історія України".
8:25 Х/ф "Темні лабіринти минулого", 1-4 с.
11:25 Х/ф "Сім'Я".
12:55 Х/ф "Добрий день Вам!".
14:40 Х/ф "Темні лабіринти минулого", 1-4 с.