Телепрограма на 26 вересня, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Герой мого часу".
8:25 Х/ф "Чай з бергамотом".
9:50 Х/ф "Шкура білого ведмедя".
11:10 Х/ф "Шереметьєво-2".
12:35 Х/ф "Незакінчений урок".
14:50 Х/ф "Такі красиві люди".
16:30 Х/ф "Інша жінка", 1 і 2 с.
18:05 Х/ф "Інша жінка", 3 і 4 с.
19:40 Т/с "Розпусниці".
21:55 Д/ф "Експедиція".
22:50 Х/ф "Автопортрет невідомого".
0:05 Х/ф "Моя бабуся Фані Каплан".
1:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Сержант Білко".
14:20 Х/ф "Кінчем".
16:25 Х/ф "Нічні яструби".
18:10 Х/ф "Проблемна дитина".
19:35 Х/ф "Проблемна дитина 2".
21:10 Х/ф "Все найкраще".
22:55 Х/ф "Поганий Санта".
0:30 Х/ф "Тупий і ще тупіший 2".
2:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:45 Час української анімації.
12:35 Х/ф "Крутi чуваки".
14:35 Х/ф "Пасажир".
16:25 Х/ф "Падіння Олімпу".
18:25 Х/ф "Падіння Лондона".
20:05 Х/ф "П'ятий елемент".
22:15 Т/с "Тіло як доказ", 11 с.
23:05 Т/с "Тіло як доказ", 12 с.
23:55 Х/ф "Тебе ніколи тут не було".
1:30 Нічне промо.
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Диявол з Орлі", 15 с.
6:30 Т/с "Черговий лікар", 3 сезон, 24 с.
7:15 Т/с "Черговий лікар", 3 сезон, 25 с.
8:00 Т/с "Черговий лікар", 3 сезон, 26 с.
9:00 Т/с "Легковажна жінка", 5 с.
9:45 Т/с "Легковажна жінка", 6 с.
10:30 Т/с "Коли минуле попереду", 5 с.
11:15 Т/с "Коли минуле попереду", 6 с.
12:15 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 36 с.
13:00 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 37 с.
13:45 Х/ф "Обраниця", 1 і 2 с.
15:30 Т/с "Мереживо долі", 13 с.
16:15 Т/с "Мереживо долі", 14 с.
17:15 Т/с "Легковажна жінка", 7 с.
18:00 Т/с "Легковажна жінка", 8 с.
18:45 Х/ф "Кардіограма кохання".
20:30 Т/с "Коли минуле попереду", 7 с.
21:15 Т/с "Коли минуле попереду", 8 с.
22:00 Т/с "Мереживо долі", 15 с.
22:45 Т/с "Мереживо долі", 16 с.
23:30 Т/с "Гречанка", 27 с.
0:15 Т/с "Гречанка", 28 с.
1:00 Т/с "Гречанка", 29 с.
1:45 Т/с "Гречанка", 30 с.
2:30 Т/с "Жіночий лікар 3", 17 с.
3:15 Т/с "Жіночий лікар 3", 18 с.
4:00 Т/с "Диявол з Орлі", 14 с.
4:45 Т/с "Диявол з Орлі", 15 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Сержант Білко".
14:20 Х/ф "Кінчем".
16:25 Х/ф "Нічні яструби".
18:10 Х/ф "Проблемна дитина".
19:35 Х/ф "Проблемна дитина 2".
21:10 Х/ф "Все найкраще".
22:55 Х/ф "Поганий Санта".
0:30 Х/ф "Тупий і ще тупіший 2".
2:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Назар Стодоля".
8:25 Х/ф "Білий птах з чорною ознакою".
10:10 Х/ф "Дама з папугою".
11:50 Х/ф "Білосніжка: Страшна казка".
13:35 Х/ф "Їх зоряний час".
15:35 Х/ф "Олександр".
18:30 Х/ф "Газета".
20:25 Х/ф "Мольєр".
22:25 Х/ф "Байки зі склепу: Кривавий бордель".
23:55 Х/ф "Версальський роман".
1:55 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Північний вітер", 1 с.
6:00 Х/ф "Дід".
7:45 Т/с "Небо у вогні", 7 с.
8:30 Т/с "Небо у вогні", 8 с.
9:15 Х/ф "Темні лабіринти минулого", 3 і 4 с.
10:45 Т/с "Клан ювелірів", 70 с.
11:30 Т/с "Клан ювелірів", 71 с.
12:20 Прем'єра. Т/с "Код Костянтина", 13 с.
13:05 Прем'єра. Т/с "Код Костянтина", 14 с.
14:00 Т/с "Потрійний захист", 5 с.
14:45 Т/с "Потрійний захист", 6 с.
15:30 Т/с "Право на захист", 7 с.
16:15 Т/с "Право на захист", 8 с.
17:15 Т/с "Клан ювелірів", 72 с.
18:00 Т/с "Клан ювелірів", 73 с.
18:50 Т/с "Шулер", 7 с.
19:35 Т/с "Шулер", 8 с.
20:30 Прем'єра. Т/с "Код Костянтина", 17 с.
21:15 Прем'єра. Т/с "Код Костянтина", 18 с.
22:00 Т/с "Потрійний захист", 7 с.
22:45 Т/с "Потрійний захист", 8 с.
23:45 Т/с "Клан ювелірів", 74 с.
0:30 Т/с "Клан ювелірів", 75 с.
1:30 Т/с "Син батька народів", 4 с.
2:15 Т/с "Син батька народів", 5 с.
3:00 Х/ф "Час гріхів".
4:30 Т/с "Північний вітер", 1 с.
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 100-103 с.
9:05 Х/ф "Агентство "Мрія".
10:30 Х/ф "Ванька".
12:05 Х/ф "Сім Я".
13:40 Т/с "Рідні люди", 102-105 с.
16:45 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 5-8 с.
20:05 Х/ф "Добрий день Вам!".
21:50 Х/ф "Агентство "Мрія".
23:15 Т/с "Рідні люди", 102-105 с.
2:20 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 5-8 с.
Star Cinema
5:00 Х/ф "Зникнення".
6:35 "Історія України".
7:00 Т/с "Широка ріка", 13-16 с.
10:25 Х/ф "Зникнення".
12:00 Х/ф "Довгоочікуване кохання".
13:35 Т/с "Широка ріка", 13-16 с.
17:00 Х/ф "Всі мають померти".
19:00 Т/с "Широка ріка", 17-20 с.
22:25 Х/ф "Сплячий і красуня".
0:00 Х/ф "Зникнення".
1:35 Т/с "Широка ріка", 17-20 с.