Телепрограма на 2 лютого, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Д/ф "Експедиція".
8:00 Х/ф "Буркотун".
9:50 Х/ф "Шалено закоханий".
11:35 Х/ф "Тримай біля серця".
13:30 Х/ф "Провінційний роман", 1 с.
14:50 Х/ф "Провінційний роман", 2 с.
16:00 Х/ф "Чудо в краю забуття".
17:45 Х/ф "Кохання. Смертельна гра...".
19:15 Х/ф "Людина-оркестр".
20:45 Х/ф "Хто кому хто".
22:25 Х/ф "Автопортрет невідомого".
23:45 Д/ф "Українська символіка. Прапор".
0:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Відпадний препод".
14:30 Х/ф "Любіть Куперів".
16:20 Х/ф "Пенелопа".
18:05 Х/ф "Красуня і чудовисько".
20:00 Х/ф "ЗахисниГ".
21:45 Х/ф "Новий хлопець моєї мами".
23:25 Х/ф "Замерзла з Майамі".
1:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:25 Х/ф "Межа ризику".
14:15 Х/ф "Найбільш п'яний округ у світі".
16:15 Х/ф "Нокаут".
17:50 Х/ф "Порок на експорт".
19:35 Х/ф "Потяг до Юми".
21:40 Х/ф "88 хвилин".
23:30 Х/ф "Червоний Дракон".
1:35 Нічне промо.
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Мереживо долі", 14 с.
6:30 Х/ф "Я буду кохати довіку", 1-4 с.
9:45 Т/с "Забудь та згадай", 6 с.
10:30 Т/с "Забудь та згадай", 7 с.
11:15 Т/с "Забудь та згадай", 8 с.
12:00 Т/с "Забудь та згадай", 9 с.
12:45 Т/с "Забудь та згадай", 10 с.
13:30 Т/с "Забудь та згадай", 11 с.
14:15 Т/с "Забудь та згадай", 12 с.
15:00 Т/с "Контакт", 7 с.
15:45 Т/с "Контакт", 8 с.
16:35 Т/с "Контакт", 9 с.
17:20 Т/с "Контакт", 10 с.
18:10 Т/с "Контакт", 11 с.
18:55 Т/с "Контакт", 12 с.
19:45 Х/ф "Кафе на Садовій", 1-4 с.
22:55 Х/ф "Жіноча інтуїція".
0:50 Х/ф "Жіноча робота з ризиком для життя".
2:45 Т/с "Мереживо долі", 14 с.
3:30 Т/с "Мереживо долі", 15 с.
4:15 Т/с "Мереживо долі", 16 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Відпадний препод".
14:30 Х/ф "Любіть Куперів".
16:20 Х/ф "Пенелопа".
18:05 Х/ф "Красуня і чудовисько".
20:00 Х/ф "ЗахисниГ".
21:45 Х/ф "Новий хлопець моєї мами".
23:25 Х/ф "Замерзла з Майамі".
1:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Казки старого чарівника", 1 с.
8:15 Х/ф "Казки старого чарівника", 2 с.
9:25 Х/ф "Трест, що луснув", 1 с.
10:35 Х/ф "Трест, що луснув", 2 с.
11:50 Х/ф "Трест, що луснув", 3 с.
13:00 Х/ф "Орел Дев'ятого легіону".
14:55 Х/ф "Мольєр".
16:55 Х/ф "Гамлет".
19:10 Х/ф "Ангел".
21:25 Прем'єра. Х/ф "К-19".
23:45 Х/ф "Столітній старий, який виліз у вікно і зник".
1:40 Нічне промо.
BOLT
6:05 Т/с "Секунда до...", 5 с.
7:00 Т/с "Секунда до...", 6 с.
7:50 Т/с "Секунда до...", 7 с.
8:45 Т/с "Секунда до...", 8 с.
9:35 Т/с "Шулер", 6 с.
10:30 Т/с "Шулер", 7 с.
11:20 Т/с "Шулер", 8 с.
12:15 Т/с "Шулер", 9 с.
13:10 Т/с "Шулер", 10 с.
14:05 Х/ф "Полювання за тінню".
15:45 Т/с "Володимирська, 15", 13 с.
16:35 Т/с "Володимирська, 15", 14 с.
17:25 Т/с "Володимирська, 15", 15 с.
18:10 Т/с "Володимирська, 15", 16 с.
19:00 Т/с "Патруль Самооборона", 6 с.
19:45 Т/с "Патруль Самооборона", 7 с.
20:35 Т/с "Патруль Самооборона", 8 с.
21:20 Т/с "Патруль Самооборона", 9 с.
22:05 Т/с "Патруль Самооборона", 10 с.
22:50 Т/с "Прокурори", 21 с.
23:35 Т/с "Прокурори", 22 с.
0:15 Т/с "Прокурори", 23 с.
1:00 Т/с "Прокурори", 24 с.
1:45 Т/с "Прокурори", 25 с.
2:30 Х/ф "Вир чужих бажань", 1-4 с.
Star Family
5:05 "Титанік", 1 еп.
6:00 Х/ф "Жереб долі", 1-4 с.
9:05 Т/с "Північний вітер", 1-4 с.
12:10 Т/с "Північний вітер", 5-8 с.
15:15 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
16:45 Х/ф "Торкнутися неба".
18:20 Х/ф "Кульбабка".
19:55 Х/ф "Якби ж то".
21:30 Т/с "Затемнення", 41-45 с.
1:20 Т/с "Затемнення", 46-50 с.