Телепрограма на 2 лютого, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:11 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:36 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:01 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:21 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:46 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:46 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:00 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:11 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:25 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:34 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:54 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:10 М/с "Вся правда о медведях".
9:20 М/с "Вся правда о медведях".
9:35 М/с "Вся правда о медведях".
9:45 М/с "Вся правда о медведях".
9:56 М/с "Вся правда о медведях".
10:06 М/с "Ручей Крэйга".
10:17 М/с "Ручей Крэйга".
10:27 М/с "Время приключений".
10:37 М/с "Время приключений".
10:47 М/с "Удивительный мир Гамбола".
10:57 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:08 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:01 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:12 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:22 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:33 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:44 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
13:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
13:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
13:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
13:56 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:07 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:18 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:28 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:39 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:49 М/с "Удивительный мир Гамбола: Школьный альбом Дарвина".
15:20 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
15:31 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
15:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
15:54 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:35 М/с "Ручей Крэйга".
16:45 М/с "Ручей Крэйга".
17:00 М/с "Юникитти".
17:10 М/с "Юникитти".
17:20 М/с "Юникитти".
17:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
17:44 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:08 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:50 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:15 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:21 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:28 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:35 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
19:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:31 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:15 М/с "Окей, Кей О. Будем героями!".
21:25 М/с "Окей, Кей О. Будем героями!".
21:40 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:50 М/с "Бакуган: Боевая планета".
22:00 М/с "Проказник Энджело".
22:10 М/с "Проказник Энджело".
22:25 М/с "Проказник Энджело".
22:35 М/с "Проказник Энджело".
22:45 М/с "Проказник Энджело".
22:55 М/с "Проказник Энджело".
1+1
5:15 ТСН.
6:00 Дитячий кінозал. Мультфільм.
6:25 "Життя відомих людей".
8:00 "Сніданок. Вихідний".
9:00 Лотерея "Лото-Забава".
9:45 Х/ф "Форсаж 5".
12:05 Х/ф "Форсаж 6".
14:25 Х/ф "Форсаж 7".
16:55 Х/ф "Форсаж 8".
19:30 "ТСН. Тиждень".
21:00 "Голос країни", 10 сезон, 3 еп. "Вибір наосліп 3".
23:35 "Жіночий квартал", 2 сезон, 1 еп.
1:30 "Світ навиворіт".
СТБ
5:40 Т/с "Коли ми вдома. Нова історія", 1 і 2 с.
7:35 "Хата на тата".
12:00 "Хата на тата".
18:00 "Слідство ведуть екстрасенси".
19:55 "Один за всіх".
22:15 "Детектор брехні".
3:00 Нічний ефір.
ICTV
5:05 Еврика!
5:10 Факти.
5:35 Не дай себе обдурити!
6:25 Громадянська оборона. Дайджест.
7:10 Антизомбі. Дайджест.
8:05 Секретний фронт.
8:55 Т/с "Відділ 44", 44-47 с.
12:30 Х/ф "Чорна діра", 1 ч.
12:45 Факти. День.
13:00 Х/ф "Чорна діра", 2 ч.
14:40 Х/ф "Хроніки Ріддіка".
16:45 Х/ф "Ріддік 3D".
18:45 Факти тижня. 100 хвилин.
20:30 Х/ф "Неймовірний Галк".
22:35 Х/ф "Зелений шершень".
0:40 Т/с "Шулер", 7-10 с.
4:05 Я зняв!
Новий канал
5:20 Таємний агент.
6:20 Таємний агент. Пост-шоу.
8:20 Kids' Time. М/ф "Хранителі снів".
10:10 М/ф "Супершістка".
12:10 Х/ф "Ковбої проти прибульців".
14:30 Х/ф "Я - легенда".
16:30 Х/ф "Хенкок".
18:20 Х/ф "Скарб нації".
21:00 Х/ф "Скарб нації 2. Книга таємниць".
23:40 Х/ф "Тихе місце".
1:30 Зона ночі.
2+2
6:00 "Угон по-нашому".
8:00 "ДжеДАІ". Дайджест.
9:00 "Шалені перегони".
11:00 "Він, Вона і телевізор".
12:55 Х/ф "40 днів та ночей".
14:30 Х/ф "В'язень".
16:10 Х/ф "Бронежилет".
17:55 Х/ф "Стукач".
20:00 Х/ф "Джон Вік".
21:50 Х/ф "Снайпер".
23:20 Х/ф "Третього не дано", 1-4 с.
2:30 "Облом.UA".
К1
5:00 "Top Shop".
6:00 Мультфільм.
6:30 "Top Shop".
7:40 "ТіВі Абетка".
7:50 М/с "Земля до початку часів".
8:30 "Ух ти show".
9:45 Х/ф "Статус: Оновлений".
11:35 Х/ф "Космічні воїни".
13:20 "Орел і Решка. Навколо світу".
19:00 "Орел і Решка. Навколо світу".
1:45 Х/ф "Джек - переможець велетнів".
3:45 "Нічне життя".
ТЕТ
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок. М/с "ЧоМуха".
6:15 М/с "Фіксики".
6:25 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
6:55 М/с "Фіксики".
7:05 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
7:35 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
8:00 М/с "Монстри проти прибульців".
8:30 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
9:00 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
9:30 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
10:30 М/ф "Жив собі кіт".
12:05 Х/ф "Жива вода".
13:15 Сімейка У.
15:00 Х/ф "Леон-кілер".
17:00 Х/ф "Персі Джексон: Море чудовиськ".
19:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 2 сезон.
19:30 Танька і Володька, 1 сезон.
20:00 Танька і Володька, 3 сезон.
20:30 Танька і Володька, 1 сезон.
21:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 2 сезон.
21:30 Танька і Володька, 3 сезон.
22:00 Ігри приколів, 4 сезон, 11 еп.
23:00 Т/с "Одного разу в Одесі".
0:00 Х/ф "Весільний марш 3. Зустрічайте наречену".
1:30 17+.
2:45 Теорія зради.
3:35 Т/с "Віталька".
НТН
5:20 Х/ф "Гу-га".
7:50 "Страх у твоєму домі".
11:25 Х/ф "Кубанські козаки".
13:25 Х/ф "Там, на невідомих доріжках...".
14:50 Х/ф "Ананд".
17:05 Х/ф "Як украсти діамант".
19:00 Х/ф "Вони воювали за Батьківщину".
22:00 Х/ф "Великий вибух".
0:00 Х/ф "Револьвер".
2:05 "Легенди карного розшуку".
Інтер
5:25 "Орел і Решка. Івлєєва vs. Бєдняков".
6:10 Х/ф "Канікули Петрова і Васєчкіна. Звичайні і неймовірні".
9:00 "Готуємо разом".
10:00 "Орел і Решка. Дива світу".
11:00 "Орел і Решка. Івлєєва vs. Бєдняков".
12:00 "Орел і Решка. Перезавантаження".
13:00 Х/ф "Кохання з перешкодами".
15:05 Т/с "Мене звати Мелек", 18-21 с.
18:10 Х/ф "Прогулянка по Бангкоку".
20:00 "Подробиці".
20:30 Х/ф "Загнані".
22:30 Х/ф "Сфера".
0:30 "Речдок".
Прямий
5:00 Повтори.
9:00 "Репортер". Новини.
9:10 Ток-шоу "18 плюс" з Сергієм Лойком та Аллою Тулинською.
10:00 "Репортер". Новини.
10:10 Ток-шоу "Медексперт" з Катериною Трушик.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Акценти" з Наталкою Фіцич.
12:00 "Репортер". Новини.
12:15 "Акценти" з Наталкою Фіцич.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Акценти" з Наталкою Фіцич.
14:00 "Репортер". Новини.
14:15 "Великий марафон" з Павлом Рольником, Олександром Близнюком, Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Великий марафон" з Павлом Рольником, Олександром Близнюком, Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
16:00 "Репортер". Новини.
16:15 "Великий марафон" з Павлом Рольником, Олександром Близнюком, Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
17:00 "Репортер". Новини.
17:15 "Про особисте" з Наталкою Фіцич.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 "Великий марафон" з Лейлою Мамедовою.
21:00 "Великі новини" з Тарасом Березовцем.
22:00 "Вересень +1".
22:30 "Владахохотала".
23:00 "Вата-шоу".
0:00 Повтори.
UA: ПЕРШИЙ
5:00 Новини.
5:25 Спільно.
6:00 М/с "Кмітливий Сяоцзі".
6:30 Доброго ранку, Країно!
7:00 Новини.
7:15 Доброго ранку, Країно!
8:00 Новини.
8:10 Доброго ранку, Країно!
9:00 Новини.
9:10 Доброго ранку, Країно!
9:30 ЕнеЇда.
10:30 Телепродаж (на комерційних умовах).
10:45 Д/с "Мегаполіси".
11:40 Телепродаж (на комерційних умовах).
12:00 Флорбол. Чемпіонат світу 2020. Чоловіки. Відбірковий турнір.
13:20 Х/ф "Гуляка".
15:20 Д/с "Дикі тварини".
15:55 Д/ф "Заміновані вірністю".
17:00 Т/с "Епоха честі", 12 і 13 с.
18:55 Д/ф "Унікальні Галапагоські острови. Південна Америка".
19:55 Д/с "Світ дикої природи".
21:00 Новини.
21:25 #@)?$0 з Майклом Щуром.
22:00 Х/ф "Кохання живе три роки".
23:50 Погода.
0:00 Новини.
0:20 "Розсекречена історія".
1:15 #ВУКРАЇНІ.
1:45 Пліч-о-пліч.
2:00 Новини.
2:20 Сильна доля.
3:15 Погода.
3:30 Новини.
3:55 Бюджетники.
4:50 Погода.
ТРК Київ
5:25 Д/с "Планета інновацій", 9 с.
5:50 Т/с "Таємниці старого мосту", 19 і 20 с.
7:30 Мультляндія.
8:00 "Лікар знає".
9:00 "Шеф-кухар".
9:30 "Веселі старти".
10:05 Концерт "Чарівна віденська казка".
12:00 "Лікар знає".
13:00 Телемаркет.
14:00 Х/ф "Вімблдон", 1 ч.
15:00 "СТН. Новини".
15:15 Х/ф "Вімблдон", 2 ч.
16:00 Т/с "Пуаро".
17:45 Т/с "Віра", 17 і 18 с.
21:00 "СТН. Тижневик".
22:00 "Спорт-Тижневик".
22:20 Т/с "Окуповані", 1 сезон, 9 с.
23:10 "Українська Національна Лотерея".
23:15 "Тут і зараз".
0:15 Т/с "Віра", 18 с.
1:45 "Життєві історії".
4:25 "СТН. Тижневик".
К2
6:30 Телемагазин.
7:30 Квадратний метр.
9:20 Ідеї ремонту.
10:20 Один за 100 годин.
12:20 Корисні поради.
14:10 Правила життя.
16:00 Майстри ремонту.
18:00 Дачна відповідь.
19:50 Удачний проект.
0:10 Корисні поради.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:10 Мультфільми.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 "Зірки-малюки".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:00 "Веселі саморобки".
11:40 М/с "Уроки тітоньки Сови".
13:00 М/с "Магічні шари".
13:10 М/с "Майстерня Бібі".
13:40 М/с "Магічні шари".
13:50 М/с "Пригоди Мауглі".
14:10 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
14:40 М/с "Друзяки з джунглів".
15:00 М/с "Боббі і Білл".
15:40 М/с "Шарлотта Суничка".
16:40 М/с "Смішарики".
17:10 М/с "Каю".
18:00 М/с "Октонавти".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
20:00 М/с "Смішарики".
22:00 М/с "Пригоди Мауглі".
22:30 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
22:50 М/с "Октонавти".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
Nickelodeon
5:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 189 с. "Губка Боб, ты уволен!".
5:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 190 с. "Затерянный в Бикини Боттом / Инструктор в собственном соку".
6:00 М/с "Кафе Баттербин", 1 сезон, 29 с. "Окно выдачи / Предсказание для Поппи!".
6:20 М/с "Вспыш и чудо-машинки", 1 сезон, 16 с. "Хлопоты на автомойке".
6:45 М/с "Щенячий патруль", 3 сезон, 17 с. "Большой матч / Щенки спасают день спорта".
6:55 М/с "Щенячий патруль", 3 сезон, 18 с. "Щенячий джем / Щенки спасают свинку-сёрфера".
7:15 М/с "Щенячий патруль", 3 сезон, 26 с. "Щенки спасают летающих друзей".
7:30 М/с "Отважные птенцы", 2 сезон, 7 с. "Ореховые каникулы Ширли".
7:40 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 11 с. "Простуда".
7:55 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 12 с. "Конкурс танцев".
8:10 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 12 с. "Текст, ложь и видео".
8:30 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 16 с. "Познакомьтесь со Злодемэнами".
8:55 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 17 с. "Синий детектив".
9:20 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 18 с. "Не могу не сказать".
9:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 151 с. "Обожаю Сквидди".
9:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 151 с. "Новый сосед".
10:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 152 с. "Большая сестра Сэм".
10:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 152 с. "Идеальная химия".
10:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 153 с. "Будут травмы".
10:45 М/с "Волшебные покровители", 115 с. "Папа и тройка с минусом".
10:55 М/с "Волшебные покровители", 116 с. "Лучший повар в мире".
11:10 М/с "Волшебные покровители", 116 с. "Битва кулинаров".
11:20 М/с "Волшебные покровители", 117 с. "Правила Космо".
11:35 М/с "Лего Сити: Приключения", 1 сезон, 9 с. "Передвери".
11:45 Х/ф "На Диком Западе", 1 с.
12:30 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 19 с. "Мужчина в доме".
12:55 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 20 с. "Победить сон".
13:20 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 3 сезон, 8 с. "Волк-подросток".
13:45 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 3 сезон, 9 с. "Кто взрослее и мудрее".
14:10 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 7 с. "Трип угоняет самолёт".
14:35 Т/с "Игроделы", 2 сезон, 9 с. "Серия с кофейней".
15:00 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 13 с. "Миледи и мастер кот-фу".
15:15 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 2 сезон, 20 с. "Трое и Мэй".
15:40 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 2 сезон, 21 с. "Портфель популярности".
16:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 144 с. "Полное погружение".
16:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 144 с. "Звезда карате".
16:30 М/с "Волшебные покровители", 156 с. "Честные мишки".
16:45 М/с "Волшебные покровители", 166 с. "Космические ка-дети".
16:55 М/с "Волшебные покровители", 167 с. "Свободу ушастому".
17:10 М/с "Волшебные покровители", 167 с. "Салатный пират".
17:20 М/с "Волшебные покровители", 155 с. "Девочки-белочки".
17:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 214 с. "Купон Патрика / Стереть с картинки".
18:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 179 с. "Экстремальные поры".
18:10 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 179 с. "Беличьи рекорды".
18:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 216 с. "Пещерная губка / Заклинатель устриц".
18:50 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 18 с. "Замена".
19:00 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 19 с. "Заклинатель змей".
19:15 Т/с "Опасный Генри", 5 сезон, 25 с. "Сюрприз от сестры - часть 2".
19:35 Т/с "Опасный Генри", 5 сезон, 13 с. "Тайная комната".
20:00 Т/с "Грозная семейка", 3 сезон, 22 с. "Любовь и шпионаж".
20:20 Т/с "Грозная семейка", 3 сезон, 23 с. "Трубы и брызги".
20:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 218 с. "Бутылкокрут / В моём супе - губка!".
21:10 Т/с "Супермамочка", 1 сезон, 11 с. "Нянька".
21:30 Т/с "Ох уж этот папа", 1 сезон, 10 с. "Хоббс, Великий и Могучий".
21:55 М/с "Волшебные покровители", 89 с. "Король Чанг / Конец обучению".
22:15 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 18 с. "Игрушка".
22:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 182 с. "Желтая книжица".
22:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 182 с. "Бампер к бамперу".
22:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 183 с. "Защита Сквидварда".
23:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 184 с. "Побег из тюрьмы!".
23:20 М/с "Волшебные покровители", 110 с. "Ноль-ноль-Шносмо / Планета Пуф".
23:40 М/с "Волшебные покровители", 120 с. "Начальная школа магов".
23:50 М/с "Волшебные покровители", 128 с. "Динкл-скауты".
0:05 Т/с "Школа Рока", 1 сезон, 4 с. "Видео, которое свергло короля скоростных дебатов".
0:25 Т/с "Школа Рока", 1 сезон, 5 с. "Мы на это не купимся".
0:50 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 21 с. "Волшебная крыса по имени Бак".
1:10 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 22 с. "Байт-Клуб".
1:35 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 9 с. "Приключения в торговом центре".
1:55 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 10 с. "Полный провал".
2:20 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 22 с. "Могу сменить школу!".
2:40 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 33 с. "Как успокоить сумасшедшую".
3:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 193 с. "Убежище! / Что гложет Патрика?".
3:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 194 с. "Патрик! Игра! / Сточные трубы Бикини Боттом".
3:45 М/с "Волшебные покровители", 139 с. "Чудаки на поезде / Куча Тимми".
4:05 М/с "Волшебные покровители", 140 с. "Не будите спящую собаку / Котострофа".
4:30 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 7 с. "Верный фанат".
4:50 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 8 с. "Фиби зажигает".
Fox Life
5:00 Т/с "Благослови этот бардак", 1 сезон, 6 с. "Эстонский метод".
5:20 Т/с "Чикаго в огне", 5 сезон, 12 с. "Агент Системы".
6:00 Х/ф "Чары доброй ведьмы".
7:25 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 7 сезон, 6 эп.
8:10 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 7 сезон, 7 эп.
9:00 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 7 сезон, 8 эп.
9:45 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 7 сезон, 9 эп.
10:35 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 7 сезон, 10 эп.
11:20 "Семейные рецепты Надии Хуссейн", 5 эп.
11:50 "Семейные рецепты Надии Хуссейн", 6 эп.
12:25 Т/с "Резидент", 2 сезон, 14 с. "Глупости во имя секса".
13:05 Т/с "Резидент", 2 сезон, 15 с. "Королевы".
13:45 Т/с "Гранд-отель", 4 с. "Бездельник по болезни".
14:30 Т/с "Сирена", 2 сезон, 13 с.
15:15 Т/с "Сирена", 2 сезон, 14 с.
15:55 Т/с "Сирена", 2 сезон, 15 с.
16:40 Т/с "Сирена", 2 сезон, 16 с.
17:20 Х/ф "Стать счастливым".
19:00 Т/с "Благослови этот бардак", 2 сезон, 8 с. "Девчонки Гришема".
19:20 Т/с "Одинокие родители", 2 сезон, 11 с. "Энджи-мен".
19:45 Т/с "Восприятие", 1 сезон, 8 с. "Килиманджаро".
20:25 Т/с "Восприятие", 1 сезон, 9 с. "Тень".
21:10 Т/с "Восприятие", 1 сезон, 10 с. "Свет".
21:50 Т/с "Чикаго в огне", 5 сезон, 11 с. "Кто живет, а кто умирает".
22:30 Т/с "Чикаго в огне", 5 сезон, 12 с. "Агент Системы".
23:15 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 13 с. "Все взгляды на мне".
23:55 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 14 с. "Третий лишний".
0:40 Т/с "Восприятие", 2 сезон, 8 с. "Психушка".
1:20 Т/с "Восприятие", 2 сезон, 9 с. "Аффект".
2:05 Х/ф "Стать счастливым".
3:40 Т/с "Чикаго в огне", 5 сезон, 12 с. "Агент Системы".
4:20 Т/с "Чикаго в огне", 5 сезон, 13 с. "Вокруг сплетен".
МАЛЯТКО ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
9:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
12:00 М/с "Луї малює світ".
12:45 Телепродаж.
13:00 М/с "Мурашки".
13:45 Телепродаж.
16:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
17:45 Телепродаж.
18:00 М/с "Якарі".
19:40 М/с "Седрік".
21:00 М/с "Суперкнига".
Прямий HD
5:00 Повтори.
9:00 "Репортер". Новини.
9:10 Ток-шоу "18 плюс" з Сергієм Лойком та Аллою Тулинською.
10:00 "Репортер". Новини.
10:10 Ток-шоу "Медексперт" з Катериною Трушик.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Акценти" з Наталкою Фіцич.
12:00 "Репортер". Новини.
12:15 "Акценти" з Наталкою Фіцич.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Акценти" з Наталкою Фіцич.
14:00 "Репортер". Новини.
14:15 "Великий марафон" з Павлом Рольником, Олександром Близнюком, Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Великий марафон" з Павлом Рольником, Олександром Близнюком, Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
16:00 "Репортер". Новини.
16:15 "Великий марафон" з Павлом Рольником, Олександром Близнюком, Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
17:00 "Репортер". Новини.
17:15 "Про особисте" з Наталкою Фіцич.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 "Великий марафон" з Лейлою Мамедовою.
21:00 "Великі новини" з Тарасом Березовцем.
22:00 "Вересень +1".
22:30 "Владахохотала".
23:00 "Вата-шоу".
0:00 Повтори.
Boomerang
5:00 М/с "Таффи".
5:07 М/с "Таффи".
5:13 М/с "Таффи".
5:20 М/с "Таффи".
5:26 М/с "Таффи".
5:33 М/с "Таффи".
5:39 М/с "Таффи".
5:46 М/с "Таффи".
5:52 М/с "Таффи".
6:00 М/с "Гриззи и лемминги".
6:06 М/с "Гриззи и лемминги".
6:13 М/с "Гриззи и лемминги".
6:19 М/с "Гриззи и лемминги".
6:26 М/с "Гриззи и лемминги".
6:32 М/с "Гриззи и лемминги".
6:38 М/с "Гриззи и лемминги".
6:45 М/с "Гриззи и лемминги".
7:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:10 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:19 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:29 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:39 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:00 М/с "Мистер Бин".
8:10 М/с "Мистер Бин".
8:20 М/с "Мистер Бин".
8:31 М/с "Мистер Бин".
8:50 М/с "Семейка бегемотов".
9:00 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
9:21 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
10:00 М/с "Мистер Бин".
10:09 М/с "Мистер Бин".
10:20 М/с "Мистер Бин".
10:31 М/с "Мистер Бин".
11:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:09 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:19 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:28 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:38 М/с "Шоу Тома и Джерри".
12:00 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
12:21 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
13:00 М/с "Дороти и Волшебник страны Оз".
13:11 М/с "Дороти и Волшебник страны Оз".
13:22 М/с "Дороти и Волшебник страны Оз".
13:33 М/с "Дороти и Волшебник страны Оз".
14:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:10 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:19 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:29 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:39 М/с "Шоу Тома и Джерри".
15:00 М/с "Мистер Бин".
15:09 М/с "Мистер Бин".
15:20 М/с "Мистер Бин".
15:31 М/с "Мистер Бин".
16:00 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
16:21 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
17:00 М/с "Таффи".
17:06 М/с "Таффи".
17:13 М/с "Таффи".
17:20 М/с "Таффи".
17:26 М/с "Таффи".
17:33 М/с "Таффи".
17:39 М/с "Таффи".
18:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:09 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:19 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:28 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:38 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:00 М/с "Мистер Бин".
19:10 М/с "Мистер Бин".
19:20 М/с "Мистер Бин".
19:31 М/с "Мистер Бин".
20:00 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
20:21 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
21:00 М/с "Гриззи и лемминги".
21:06 М/с "Гриззи и лемминги".
21:13 М/с "Гриззи и лемминги".
21:19 М/с "Гриззи и лемминги".
21:26 М/с "Гриззи и лемминги".
21:32 М/с "Гриззи и лемминги".
21:39 М/с "Гриззи и лемминги".
22:00 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:05 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:12 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:19 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:26 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:32 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:39 М/с "Пес по кличке Пэт".
Індиго TV
6:10 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
11:45 "Свекруха чи невістка".
13:30 Т/с "Медіум".
17:30 Т/с "Паніка Вова".
18:30 Реальна містика.
20:40 Т/с "Агенти справедливості".
22:30 Т/с "П'ята варта".
2:50 "Життя в іншому вимірі".
4:05 "Єврочекін".
Star Family
5:05 "Титанік", 1 еп.
6:00 Х/ф "Жереб долі", 1-4 с.
9:05 Т/с "Північний вітер", 1-4 с.
12:10 Т/с "Північний вітер", 5-8 с.
15:15 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
16:45 Х/ф "Торкнутися неба".
18:20 Х/ф "Кульбабка".
19:55 Х/ф "Якби ж то".
21:30 Т/с "Затемнення", 41-45 с.
1:20 Т/с "Затемнення", 46-50 с.