Телепрограма на 27 вересня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
17:00 М/с "Яблоко и Лук".
17:10 М/с "Яблоко и Лук".
17:30 М/с "Яблоко и Лук".
17:40 М/с "Яблоко и Лук".
18:00 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:10 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:20 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:35 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:45 М/с "DC Девушки-супергерои".
19:00 М/с "Пауэр Плейерс".
19:10 М/с "Пауэр Плейерс".
19:30 М/с "Пауэр Плейерс".
19:40 М/с "Пауэр Плейерс".
20:00 М/с "Бен 10".
20:10 М/с "Бен 10".
20:20 М/с "Бен 10".
20:35 М/с "Бен 10".
20:45 М/с "Бен 10".
21:00 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:10 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:20 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:35 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:45 М/с "Бакуган: Боевая планета".
22:00 М/с "Вселенная Стивена".
22:10 М/с "Вселенная Стивена".
22:20 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
22:45 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:25 М/с "Проказник Энджело".
23:35 М/с "Проказник Энджело".
23:50 М/с "Проказник Энджело".
1+1
18:15 "Українські сенсації".
19:30 "ТСН. Тиждень".
21:00 "Танці з зірками", 4 сезон, 5 еп. Прямий ефір.
0:40 Х/ф "Стів Джобс".
3:00 Х/ф "Холодне літо 53-го".
СТБ
17:00 "Хата на тата".
19:00 "Слідство ведуть екстрасенси".
20:00 "Один за всіх".
21:10 "Я соромлюсь свого тіла".
23:10 "Детектор брехні".
1:20 Нічний ефір.
ICTV
18:45 Факти тижня. 100 хвилин.
20:35 Х/ф "Форсаж 8".
23:30 Х/ф "Перевізник: Спадщина".
1:25 Х/ф "Звіт з "Європи".
3:05 Я зняв!
Новий канал
19:00 Х/ф "Мумія: Гробниця імператора драконів".
21:00 Х/ф "Цар скорпіонів".
23:00 Х/ф "Омен".
1:10 Вар'яти.
2:30 Новий погляд.
2+2
18:00 Х/ф "XXX".
20:15 Х/ф "XXX: Новий рівень".
22:10 Х/ф "Мегарозлом".
0:00 Х/ф "Рейд у пустелю 2", 2 с.
1:35 "Облом.UA".
4:30 "102. Поліція".
К1
19:00 "Орел і Решка. Дива світу".
0:30 Х/ф "Звір".
2:20 "Бійцівський клуб".
3:15 "Нічне життя".
ТЕТ
19:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
19:30 Країна У 2.0.
20:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
20:30 Країна У 2.0.
21:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
22:00 Країна У 2.0.
23:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
23:30 Країна У 2.0.
0:00 Країна У.
0:30 Панянка-селянка, 3 сезон.
1:45 Т/с "Щоденники Темного", 34 і 35 с.
3:15 Т/с "Віталька".
НТН
17:25 Х/ф "Невловимі месники".
19:00 Х/ф "Корона Російської імперії, або Знову невловимі".
21:40 Х/ф "Замкнутий ланцюг".
23:35 Х/ф "Проект А 2".
1:30 "Речовий доказ".
Інтер
18:10 Х/ф "Наслідки".
20:00 "Подробиці".
20:30 Х/ф "К-19".
23:15 Х/ф "П'ять хвилин страху".
1:05 "Речдок".
3:30 Д/ф "Пережити Голокост. Війна Фредді Ноллера".
Прямий
17:00 "Репортер". Новини.
17:15 "Про особисте" з Наталкою Фіцич.
18:00 "Анатомія тижня". Проект Валерія Калниша.
20:50 "СаундЧек" з Дмитром Чекалкіним.
21:00 "Великі новини" з Тарасом Березовцем.
22:00 "П'ята колонка".
22:30 "Щасливий день з політиком".
23:00 "Вата-шоу".
23:30 Повтори.
UA: ПЕРШИЙ
18:00 Д/с "Історії вулканів".
18:30 "Всі на море". "Мозамбік".
19:30 Д/с "Планета інновацій". "У пошуках майбутнього комунікацій".
19:55 Д/ф "Азорські острови: Люди, фауна, спосіб життя".
21:00 Новини.
21:25 #@)?$0 з Майклом Щуром.
22:00 Прем'єра. Х/ф "Створення леді" [16+].
23:45 Новини.
0:10 Погода.
0:15 Т/с "Таємний код віри", 3 с.
1:15 Пліч-о-пліч.
1:25 Країна пісень.
2:25 Погода.
2:35 Новини.
3:00 Бюджетники.
3:50 Новини.
4:15 #ВУКРАЇНІ.
4:40 Святі та грішні.
Телеканал «Київ»
17:00 Київ. News-Room.
17:15 Т/с "Розслідування Мердока", 11 сезон, 8 с.
18:00 Д/с "Цивілізація Incognita".
18:55 "Просто кияни". Дайджест.
19:00 "Київ. Тижневик".
19:50 Т/с "Розслідування Мердока", 11 сезон, 9 і 10 с.
21:30 "Спорт-Тижневик".
22:00 Х/ф "Мій єдиний", 1 ч.
22:55 "Українська Національна Лотерея".
23:00 Х/ф "Мій єдиний", 2 ч.
0:00 Київ. News-Room. Деталі. Дайджест.
0:30 "Київські історії". Дайджест.
0:40 "Зірковий смак". Дайджест.
1:30 Д/с "Цивілізація Incognita".
2:55 "Київ. Тижневик".
4:00 "Спорт-Тижневик".
4:30 "Добрі новини".
4:40 Х/ф "Мій єдиний".
К2
18:00 Дачна відповідь.
20:30 Квартирне питання.
22:20 Удачний проект.
0:20 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:10 М/с "Смішарики".
Піксель
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Фіксики".
18:20 М/с "Роботи-потяги".
18:50 М/с "Боббі і Білл".
19:10 М/с "Буба".
19:30 М/с "Боб-будівельник".
20:00 М/с "Фіксики".
21:10 М/с "Смішарики".
21:40 М/ф "Слагтерра: Вглиб тіней".
23:10 Улюблені мультфільми.
2:20 "Зірки-малюки".
2:40 "ТіВі Абетка".
3:00 Улюблені мультфільми.
Nickelodeon
17:15 Т/с "Просто добавь магии", 2 сезон, 25 с. "И немного Кэролайн".
17:40 М/с "Мир Юрского периода: Легенда острова Нублар", 1 сезон, 6 с.
18:05 М/с "Мир Юрского периода: Легенда острова Нублар", 1 сезон, 7 с. "Рыбацкая байка".
18:25 М/с "Это Пони", 1 сезон, 3 с. "Конёк-игрок / Единорог".
18:50 М/с "Это Пони", 1 сезон, 4 с. "Гораций / Ботинок".
19:10 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 20 с. "Гром в Раю - часть 1".
19:35 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 21 с. "Гром в Раю - часть 2".
20:00 Т/с "Опасный Генри", 5 сезон, 37 с. "Начало конца".
20:20 "Учитель на замену", 1 сезон, 2 эп. Лили Сингх.
20:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 227 с. "Приятной поездки / Патрик-старик".
21:10 Т/с "Супермамочка", 2 сезон, 12 с. "Супервыпускной".
21:30 Т/с "Ох уж этот папа", 2 сезон, 19 с. "Папа борется с лунатизмом Джо".
21:55 М/с "Волшебные покровители", 107 с. "Папа-кадабра / Тимми-репа".
22:15 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 15 с. "Ой-ой-Оскар!".
22:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 219 с. "Морской Злодей возвращается".
22:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 221 с. "Фотографировать запрещается".
22:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 221 с. "На крыше".
23:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 222 с. "Ходячие крабсбургеры".
23:20 М/с "Волшебные покровители", 108 с. "Музыкант-неудачник / Мой верный враг".
23:40 М/с "Волшебные покровители", 104 с. "Дураки и греки".
23:50 М/с "Волшебные покровители", 105 с. "Мальчемуха".
0:05 Т/с "Школа Рока", 1 сезон, 8 с. "Мы можем быть героями, ну, типа того".
0:25 Т/с "Школа Рока", 1 сезон, 9 с. "Фредди бьётся за право на отрыв".
0:45 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 13 с. "Кто твоя мамочка?".
1:10 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 15 с. "Зимняя сказка".
1:30 Т/с "Игроделы", 2 сезон, 19 с. "Клэмоделы - часть 1".
1:50 Т/с "Игроделы", 2 сезон, 20 с. "Клэмоделы - часть 2".
2:15 Т/с "АйКарли", 1 сезон, 17 с. "Реклама технических кроссовок".
2:35 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 28 с. "Киноляпы".
2:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 225 с. "Пуши Обнимаш / Гарцующий Патрик".
3:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 226 с. "Гэри-болтун / Клоунов не кормить!".
3:40 М/с "Волшебные покровители", 165 с. "Кот и мышь / Прочь, старый зануда!".
4:05 М/с "Волшебные покровители", 166 с. "Космические ка-дети / Летний обломчик".
4:25 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 11 с. "Вечные друзья".
4:45 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 12 с. "Призраки дома Сандермэн - часть 1".
Fox Life
17:35 Т/с "Резидент", 2 сезон, 13 с. "Действительно невозможно".
18:20 Т/с "Это мы", 4 сезон, 17 с. "После пожара".
19:10 Т/с "Анатомия страсти", 16 сезон, 20 с. "Спой еще".
20:00 Т/с "Кандис Ренуар", 8 сезон, 8 с. "Каждому свое - часть 2".
21:00 Х/ф "Этажом выше".
22:35 Х/ф "Добро пожаловать домой".
0:00 Х/ф "Приятного аппетита!".
1:35 Т/с "Звезда", 2 сезон, 5 с. "Может ли лучший менеджер победить".
2:20 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 10 с. "Всё, что мне нужно - это ты".
3:00 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 11 с. "Собери моё разбитое сердце".
3:45 Т/с "Белый воротничок", 6 сезон, 1 с. "Когда время уже на исходе".
4:25 Т/с "Белый воротничок", 6 сезон, 2 с. "Вернуть отправителю".
МАЛЯТКО ТV
17:00 М/с "Зоосвіт".
17:05 М/с "Біллі і Бадді".
17:15 М/с "Зіп Зіп".
17:30 М/с "Якарі".
17:45 Телемагазин.
18:00 М/с "Седрік".
18:15 М/с "Рівень Маркуса".
18:30 М/с "Атака вірусів".
18:45 Фестиваль дитячої пісні.
19:00 М/с "Хайді".
19:30 М/с "Динофроз".
20:00 М/с "ТроТро".
20:10 М/с "Веселі звірята".
20:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
20:30 М/с "Кубі-друзі".
20:45 Фестиваль дитячої пісні.
21:00 М/с "Зоосвіт".
21:05 М/с "Біллі і Бадді".
21:15 М/с "Зіп Зіп".
21:30 М/с "Якарі".
21:45 Укрмультфільм.
22:00 М/с "Седрік".
22:15 М/с "Рівень Маркуса".
22:30 М/с "Атака вірусів".
22:45 Фестиваль дитячої пісні.
23:00 М/с "Хайді".
23:30 М/с "Динофроз".
Прямий HD
17:00 "Репортер". Новини.
17:15 "Про особисте" з Наталкою Фіцич.
18:00 "Анатомія тижня". Проект Валерія Калниша.
20:50 "СаундЧек" з Дмитром Чекалкіним.
21:00 "Великі новини" з Тарасом Березовцем.
22:00 "П'ята колонка".
22:30 "Щасливий день з політиком".
23:00 "Вата-шоу".
23:30 Повтори.
Boomerang
17:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:05 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:15 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:25 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:35 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:40 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:00 М/с "Луни Тюнз в детстве".
18:10 М/с "Луни Тюнз в детстве".
18:20 М/с "Пес по кличке Пэт".
18:25 М/с "Пес по кличке Пэт".
18:35 М/с "Пес по кличке Пэт".
19:20 М/с "Крутой Майк".
19:25 М/с "Крутой Майк".
19:35 М/с "Крутой Майк".
20:00 М/с "Агент Бинки: Зверушки Вселенной".
20:10 М/с "Агент Бинки: Зверушки Вселенной".
20:20 М/с "Гриззи и лемминги".
20:25 М/с "Гриззи и лемминги".
20:35 М/с "Гриззи и лемминги".
21:00 М/с "Мистер Бин".
21:10 М/с "Мистер Бин".
21:20 М/с "Мистер Бин".
21:30 М/с "Мистер Бин".
21:41 М/с "Лэмпут".
22:00 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:05 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:10 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:15 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:20 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:25 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:30 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:35 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:40 М/с "Новые Луни Тюнз".
23:00 М/с "Гриззи и лемминги".
23:05 М/с "Гриззи и лемминги".
23:15 М/с "Гриззи и лемминги".
23:20 М/с "Гриззи и лемминги".
23:25 М/с "Гриззи и лемминги".
23:35 М/с "Гриззи и лемминги".
23:40 М/с "Гриззи и лемминги".
Індиго TV
19:00 Т/с "Агенти справедливості".
22:10 Т/с "П'ята варта".
2:35 "Життя в іншому вимірі".
4:15 "Єврочекін".
Star Family
18:05 Х/ф "Любов одна".
19:40 Т/с "Рідні люди", 21-25 с.
23:35 Т/с "Рідні люди", 26-30 с.
3:25 Х/ф "Дивне Різдво".