Телепрограма на 17 листопада, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Д/ф "Олександр Довженко. Одеський світанок".
7:35 Х/ф "Розсмішіть клоуна".
9:55 Х/ф "Хрещена", 1 і 2 с.
11:30 Х/ф "Хрещена", 3 і 4 с.
13:05 Х/ф "Фатальна пісня", 1 і 2 с.
14:40 Х/ф "Фатальна пісня", 3 і 4 с.
16:15 Х/ф "Рівень чорного".
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Дорогий Джон".
14:40 Х/ф "Боуфінгер - кльовий хлопець".
16:20 Х/ф "1+1. Порушуючи правила".
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Падіння Олімпу".
15:00 Х/ф "Жорсткі заходи".
16:35 Х/ф "Клони".
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Ангел з Орлі", 1 с.
6:30 Т/с "Мереживо долі", 15 с.
7:15 Т/с "Мереживо долі", 16 с.
8:00 Т/с "Мереживо долі", 17 с.
8:45 Т/с "Мереживо долі", 18 с.
9:30 Т/с "Мереживо долі", 19 с.
10:15 Т/с "Мереживо долі", 20 с.
11:00 Х/ф "Будинок на холодному ключі", 3 і 4 с.
12:45 Т/с "Гречанка", 24 с.
13:30 Т/с "Гречанка", 25 с.
14:15 Т/с "Гречанка", 26 с.
15:00 Т/с "Гречанка", 27 с.
15:45 Т/с "Гречанка", 28 с.
16:45 Т/с "Коротке слово "ні", 6 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Дорогий Джон".
14:40 Х/ф "Боуфінгер - кльовий хлопець".
16:20 Х/ф "1+1. Порушуючи правила".
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Час української анімації.
8:00 Х/ф "Генеральна репетиція", 1 с.
9:15 Х/ф "Генеральна репетиція", 2 с.
10:30 Х/ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура", 1 с.
11:50 Х/ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура", 2 с.
13:15 Х/ф "Вогонь та лід".
14:45 Х/ф "Ескорт для пані".
16:35 Х/ф "Смерть їй личить".
BOLT
5:30 Т/с "Північний вітер", 4 с.
6:15 Т/с "Ніконов і Ко", 6 с.
7:05 Т/с "Ніконов і Ко", 7 с.
7:50 Т/с "Ніконов і Ко", 8 с.
8:40 Т/с "Ніконов і Ко", 9 с.
9:30 Х/ф "Позаземний".
11:40 Х/ф "Незламна", 1-4 с.
14:50 Т/с "Кримінолог", 5 с.
15:35 Т/с "Кримінолог", 6 с.
16:20 Т/с "Кримінолог", 7 с.
Star Family
6:00 Х/ф "Тільки не відпускай мене", 1-4 с.
9:10 Т/с "Таємниці та брехня", 1-4 с.
12:30 Т/с "Таємниці та брехня", 5-8 с.
15:50 Х/ф "Домоправитель".
Star Cinema
6:50 "Історія України".
7:30 Т/с "Смерть шпигунам!", 1-4 с.
11:00 Т/с "Смерть шпигунам!", 5-8 с.
14:30 Х/ф "Лекції для домогосподарок".
16:20 Х/ф "Агентство "Мрія".