Телепрограма на завтра, 22 вересня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Д/ф "Українська символіка. Прапор".
8:00 Х/ф "Сказання про двох братів-близнюків".
9:20 Х/ф "А життя продовжується".
11:00 Х/ф "Мамо, я льотчика люблю".
12:35 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
14:10 Х/ф "Тест на кохання", 3 і 4 с.
15:45 Д/ф "Олександр Довженко. Одеський світанок".
16:20 Х/ф "Гірська жінка: На війні".
18:05 Х/ф "Тримай біля серця".
20:00 Х/ф "Хрещена", 1 і 2 с.
21:35 Х/ф "Хрещена", 3 і 4 с.
23:10 Х/ф "Нескорений".
1:00 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Під кайфом і збентежені".
14:25 Х/ф "Джонні Д.".
16:45 Х/ф "Шалений Будапешт".
18:30 Х/ф "Побачення наосліп".
20:25 Х/ф "Агент Джонi Iнглiш: Перезапуск".
22:10 Х/ф "Кривавий четвер".
23:40 Х/ф "Сила волі".
1:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Варкрафт: Початок".
15:10 Х/ф "Міняючи реальність".
17:00 Х/ф "На межі".
18:50 Х/ф "Перестрілка".
20:25 Х/ф "Напролом".
22:05 Х/ф "Овердрайв".
23:45 Х/ф "Війна проти всіх".
1:25 Нічне промо.
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Гречанка", 16 с.
6:15 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 21 с.
7:00 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 22 с.
7:45 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 23 с.
8:30 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 24 с.
9:15 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 25 с.
10:00 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 26 с.
10:45 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 27 с.
11:45 Т/с "Жіночий лікар 3", 37 с.
12:30 Т/с "Жіночий лікар 3", 38 с.
13:15 Т/с "Жіночий лікар 3", 39 с.
14:00 Т/с "Жіночий лікар 3", 40 с.
14:45 Х/ф "40+, або Геометрія кохання", 1-4 с.
18:00 Т/с "Мереживо долі", 5 с.
18:45 Т/с "Мереживо долі", 6 с.
19:30 Т/с "Мереживо долі", 7 с.
20:15 Т/с "Мереживо долі", 8 с.
21:10 Х/ф "Обраниця", 1-4 с.
0:20 Х/ф "Вірний друг".
1:45 Т/с "Гречанка", 17 с.
2:30 Т/с "Гречанка", 18 с.
3:15 Т/с "Гречанка", 19 с.
4:00 Т/с "Гречанка", 20 с.
4:45 Т/с "Гречанка", 21 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Під кайфом і збентежені".
14:25 Х/ф "Джонні Д.".
16:45 Х/ф "Шалений Будапешт".
18:30 Х/ф "Побачення наосліп".
20:25 Х/ф "Агент Джонi Iнглiш: Перезапуск".
22:10 Х/ф "Кривавий четвер".
23:40 Х/ф "Сила волі".
1:55 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький".
9:00 Х/ф "Миргород та його мешканці", 2 с.
10:10 Х/ф "Захар Беркут".
11:50 Х/ф "Дама з папугою".
13:30 Х/ф "Прірва".
15:00 Х/ф "Річка".
17:05 Х/ф "Пташка на дроті".
19:00 Х/ф "Мері Шеллі та монстр Франкенштейна".
21:05 Прем'єра. Х/ф "Бути Астрід Ліндгрен".
23:10 Х/ф "Війна Чарлі Вілсона".
0:50 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Майор та магія", 12 с.
6:00 Т/с "Клан ювелірів", 54 с.
6:45 Т/с "Клан ювелірів", 55 с.
7:30 Т/с "Клан ювелірів", 56 с.
8:30 Т/с "Клан ювелірів", 57 с.
9:15 Т/с "Клан ювелірів", 58 с.
10:00 Т/с "Клан ювелірів", 59 с.
11:00 Т/с "Ніконов і Ко", 5 с.
11:45 Т/с "Ніконов і Ко", 6 с.
12:30 Т/с "Ніконов і Ко", 7 с.
13:15 Т/с "Ніконов і Ко", 8 с.
14:00 Т/с "Ніконов і Ко", 9 с.
14:50 Х/ф "Незламна", 1-4 с.
18:00 Т/с "Котовський", 1 с.
18:45 Т/с "Котовський", 2 с.
19:30 Т/с "Котовський", 3 с.
20:15 Т/с "Котовський", 4 с.
21:00 Т/с "Котовський", 5 с.
21:45 Т/с "Котовський", 6 с.
22:30 Т/с "Котовський", 7 с.
23:15 Т/с "Котовський", 8 с.
0:00 Х/ф "Кохання зі зброєю", 1-4 с.
3:00 Т/с "Майор та магія", 13 с.
3:45 Т/с "Майор та магія", 14 с.
4:30 Т/с "Майор та магія", 16 с.
Star Family
5:05 "Відкритий космос", 4 еп.
6:00 Т/с "Кохання за законом", 23-27 с.
9:45 Т/с "Кохання за законом", 28-32 с.
13:30 Х/ф "Сім Я".
15:05 Х/ф "Коханий за наймом".
16:45 Х/ф "Дім, милий дім!".
18:25 Х/ф "День залежності".
19:50 Х/ф "Позаземний".
22:05 Т/с "Рідні люди", 88-92 с.
1:55 Т/с "Рідні люди", 93-97 с.
Star Cinema
5:15 Х/ф "Наречена мого друга".
7:00 "Історія України".
7:20 Т/с "Життя після життя", 9-12 с.
10:40 Т/с "Життя після життя", 13-16 с.
14:00 Х/ф "Любов одна".
15:45 Х/ф "Фото на документи".
17:15 Х/ф "Ніколи не забуду тебе!".
18:50 Х/ф "Наречена мого друга".
20:35 Х/ф "Всі мають померти".
22:35 Т/с "Життя після життя", 9-12 с.
1:55 Т/с "Життя після життя", 13-16 с.