Телепрограма на 16 листопада, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Усім привіт".
8:25 Х/ф "Золотий ланцюг".
10:00 Х/ф "Ржака".
11:50 Х/ф "Іван Сила".
13:30 Х/ф "Іній".
15:35 Х/ф "Загублене місто".
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
13:15 Х/ф "Дамбо".
15:15 Х/ф "Мис Страху".
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Клони".
14:35 Х/ф "Нокаут".
16:15 Х/ф "Порок на експорт".
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Улюблена вчителька", 8 с.
6:30 Т/с "Мереживо долі", 10 с.
7:15 Т/с "Мереживо долі", 11 с.
8:00 Т/с "Мереживо долі", 12 с.
8:45 Т/с "Мереживо долі", 13 с.
9:30 Т/с "Мереживо долі", 14 с.
10:15 Т/с "Мереживо долі", 15 с.
11:00 Х/ф "Будинок на холодному ключі", 1 і 2 с.
12:45 Т/с "Гречанка", 19 с.
13:30 Т/с "Гречанка", 20 с.
14:15 Т/с "Гречанка", 21 с.
15:00 Т/с "Гречанка", 22 с.
15:45 Т/с "Гречанка", 23 с.
16:45 Т/с "Коротке слово "ні", 1 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
13:15 Х/ф "Дамбо".
15:15 Х/ф "Мис Страху".
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Час української анімації.
7:40 Х/ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура", 1 с.
9:00 Х/ф "Нові пригоди янкі при дворі короля Артура", 2 с.
10:30 Х/ф "Генеральна репетиція", 1 с.
11:40 Х/ф "Генеральна репетиція", 2 с.
12:55 Х/ф "Запах жінки".
15:35 Х/ф "Зворотна тяга".
BOLT
5:20 Т/с "Право на захист", 11 с.
6:05 Т/с "Ніконов і Ко", 1 с.
6:50 Т/с "Ніконов і Ко", 2 с.
7:40 Т/с "Ніконов і Ко", 3 с.
8:25 Т/с "Ніконов і Ко", 4 с.
9:10 Т/с "Ніконов і Ко", 5 с.
10:00 Х/ф "Без особливих прикмет".
11:35 Х/ф "Вир чужих бажань", 1-4 с.
14:45 Т/с "Кримінолог", 1 с.
15:30 Т/с "Кримінолог", 2 с.
16:15 Т/с "Кримінолог", 3 с.
Star Family
5:35 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Рідні люди", 168-172 с.
9:50 Т/с "Рідні люди", 173-177 с.
13:40 Х/ф "Довгоочікуване кохання".
15:15 Х/ф "Посміхнись, коли плачуть зірки".
16:50 Х/ф "Ніколи не забуду тебе!".
Star Cinema
6:05 "Історія України".
7:30 Х/ф "Биття серця", 1-4 с.
10:40 Х/ф "Танці маріонеток", 1-4 с.
13:40 Х/ф "Жереб долі", 1-4 с.
16:45 Х/ф "Мандрівка у закоханість".