Телепрограма на 1 лютого, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Тримай біля серця".
8:55 Х/ф "Приборкання непокірного".
10:45 Х/ф "Укол парасолькою".
12:25 Х/ф "Крути 1918".
14:20 Х/ф "Гуцулка Ксеня".
16:00 Х/ф "Гетьман", 1 і 2 с.
17:40 Х/ф "Гетьман", 3 і 4 с.
19:20 Х/ф "Шалено закоханий".
21:05 Х/ф "Фарт".
22:25 Д/ф "Українська символіка. Герб".
23:25 Х/ф "Вавілон ХХ".
1:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Меркурій у небезпеці".
14:25 Х/ф "Типу круті лягаві".
16:30 Х/ф "Новий хлопець моєї мами".
18:10 Х/ф "Відпадний препод".
20:10 Х/ф "Коханець напрокат".
21:45 Х/ф "Пенелопа".
23:30 Х/ф "Любіть Куперів".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
12:55 Х/ф "Форсаж 7".
15:15 Х/ф "Гра".
17:25 Х/ф "Потяг до Юми".
19:30 Х/ф "Пограбування казино".
21:10 Х/ф "Найбільш п'яний округ у світі".
23:10 Х/ф "Червоний Дракон".
1:15 Нічне промо.
FILMUADrama HD
6:30 Х/ф "Будинок на холодному ключі", 1-4 с.
9:45 Т/с "Забудь та згадай", 1 с.
10:30 Т/с "Забудь та згадай", 2 с.
11:15 Т/с "Забудь та згадай", 3 с.
12:00 Т/с "Забудь та згадай", 4 с.
12:45 Т/с "Забудь та згадай", 5 с.
13:30 Т/с "Забудь та згадай", 6 с.
14:15 Т/с "Забудь та згадай", 7 с.
15:00 Т/с "Контакт", 1 с.
15:45 Т/с "Контакт", 2 с.
16:30 Т/с "Контакт", 3 с.
17:30 Т/с "Контакт", 4 с.
18:15 Т/с "Контакт", 5 с.
19:00 Т/с "Контакт", 6 с.
20:00 Х/ф "Я буду кохати довіку", 1-4 с.
23:15 Х/ф "Фабрика щастя".
0:45 Х/ф "Все не випадково".
2:30 Т/с "Мереживо долі", 10 с.
3:15 Т/с "Мереживо долі", 11 с.
4:00 Т/с "Мереживо долі", 12 с.
4:45 Т/с "Мереживо долі", 13 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Меркурій у небезпеці".
14:25 Х/ф "Типу круті лягаві".
16:30 Х/ф "Новий хлопець моєї мами".
18:10 Х/ф "Відпадний препод".
20:10 Х/ф "Коханець напрокат".
21:45 Х/ф "Пенелопа".
23:30 Х/ф "Любіть Куперів".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Спокуса Дон-Жуана".
8:30 Х/ф "Казки старого чарівника", 1 с.
9:45 Х/ф "Казки старого чарівника", 2 с.
10:55 Х/ф "Веселі Жабокричі".
12:10 Х/ф "Знайомтеся - Джо Блек".
15:10 Х/ф "Птахи".
17:10 Х/ф "Психо".
19:00 Х/ф "Арсен Люпен".
21:15 Прем'єра. Х/ф "Гамлет".
23:30 Х/ф "Конан-варвар".
1:25 Нічне промо.
BOLT
5:55 Т/с "Секунда до...", 1 с.
6:45 Т/с "Секунда до...", 2 с.
7:35 Т/с "Секунда до...", 3 с.
8:25 Т/с "Секунда до...", 4 с.
9:20 Т/с "Секунда до...", 5 с.
10:10 Т/с "Шулер", 1 с.
11:00 Т/с "Шулер", 2 с.
11:50 Т/с "Шулер", 3 с.
12:45 Т/с "Шулер", 4 с.
13:35 Т/с "Шулер", 5 с.
14:30 Х/ф "День залежності".
15:50 Т/с "Володимирська, 15", 9 с.
16:35 Т/с "Володимирська, 15", 10 с.
17:25 Т/с "Володимирська, 15", 11 с.
18:15 Т/с "Володимирська, 15", 12 с.
19:00 Т/с "Патруль Самооборона", 1 с.
19:45 Т/с "Патруль Самооборона", 2 с.
20:35 Т/с "Патруль Самооборона", 3 с.
21:20 Т/с "Патруль Самооборона", 4 с.
22:05 Т/с "Патруль Самооборона", 5 с.
22:55 Т/с "Прокурори", 17 с.
23:40 Т/с "Прокурори", 18 с.
0:25 Т/с "Прокурори", 19 с.
1:05 Т/с "Прокурори", 20 с.
1:50 Т/с "Прокурори", 21 с.
2:35 Х/ф "Мертвий, живий, небезпечний", 1-4 с.
Star Family
5:20 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Затемнення", 41-45 с.
9:50 Т/с "Затемнення", 46-50 с.
13:40 Х/ф "Торкнутися неба".
15:15 Х/ф "Кульбабка".
16:50 Х/ф "Чужі душі".
18:20 Х/ф "Жереб долі", 1-4 с.
21:25 Т/с "Північний вітер", 1-4 с.
0:30 Т/с "Північний вітер", 5-8 с.
3:35 Х/ф "Ми дивно зустрілися".