Телепрограма на 5 серпня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Фатальна пісня", 1 і 2 с.
8:35 Х/ф "Фатальна пісня", 3 і 4 с.
10:10 Д/ф "...якого любили всі". Леонід Биков.
11:25 Х/ф "У тридев'ятому царстві".
12:55 Х/ф "Автопортрет невідомого".
14:10 Х/ф "Чай з бергамотом".
15:35 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
17:10 Х/ф "Як коваль щастя шукав".
18:35 Х/ф "Зрадник".
20:10 Х/ф "Хрещена", 1 і 2 с.
21:45 Х/ф "Хрещена", 3 і 4 с.
23:20 Х/ф "Шкура білого ведмедя".
0:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:05 Час української анімації.
9:10 Час української анімації.
10:15 Х/ф "Мої думки тихі".
12:00 Х/ф "Типу круті лягаві".
14:05 Х/ф "Чесний чоловік".
15:25 Х/ф "Містер Ніхто".
18:00 Х/ф "Вік Адалін".
19:55 Х/ф "Меркурій у небезпеці".
21:50 Х/ф "По(друг)а".
23:20 Х/ф "Прибульці".
1:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
13:15 Х/ф "Світ Юрського періоду".
15:25 Х/ф "Межа ризику".
17:20 Х/ф "Секрет у їхніх очах".
19:15 Х/ф "Форсаж 7".
21:35 Х/ф "Мара".
23:15 Х/ф "13 гріхів".
0:50 Нічне промо.
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Здрастуй, мамо!", 34 с.
6:15 Т/с "Гречанка", 15 с.
7:00 Т/с "Гречанка", 16 с.
7:45 Т/с "Гречанка", 17 с.
8:30 Т/с "Гречанка", 18 с.
9:15 Т/с "Тато Ден", 13 с.
10:00 Т/с "Тато Ден", 14 с.
10:45 Т/с "Жіночий лікар", 15 с.
11:30 Т/с "Жіночий лікар", 16 с.
12:15 Т/с "Пізнє каяття", 3 с.
13:00 Т/с "Пізнє каяття", 4 с.
14:00 Т/с "Жіночий лікар", 17 с.
14:45 Т/с "Жіночий лікар", 18 с.
15:30 Т/с "Пізнє каяття", 15 с.
16:15 Т/с "Пізнє каяття", 16 с.
17:15 Т/с "Пізнє каяття", 5 с.
18:00 Т/с "Пізнє каяття", 6 с.
19:00 Х/ф "Будинок на холодному ключі", 1-4 с.
22:00 Т/с "Син батька народів", 5 с.
22:45 Т/с "Син батька народів", 6 с.
23:30 Т/с "Фантом", 5 с.
0:15 Т/с "Фантом", 6 с.
1:00 Т/с "Два життя", 5 с.
1:45 Т/с "Два життя", 6 с.
2:30 Т/с "Два життя", 7 с.
3:15 Т/с "Два життя", 8 с.
4:00 Т/с "Здрастуй, мамо!", 33 с.
4:45 Т/с "Здрастуй, мамо!", 34 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:05 Час української анімації.
9:10 Час української анімації.
10:15 Х/ф "Мої думки тихі".
12:00 Х/ф "Типу круті лягаві".
14:05 Х/ф "Чесний чоловік".
15:25 Х/ф "Містер Ніхто".
18:00 Х/ф "Вік Адалін".
19:55 Х/ф "Меркурій у небезпеці".
21:50 Х/ф "По(друг)а".
23:20 Х/ф "Прибульці".
1:10 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Важко бути Богом".
9:20 Х/ф "Пропала грамота".
10:45 Х/ф "Захар Беркут".
12:30 Х/ф "Бути Астрід Ліндгрен".
14:40 Х/ф "Самотній чоловік".
16:30 Х/ф "Центуріон".
18:15 Х/ф "Ромео і Джульєтта".
20:20 Х/ф "Зворотна тяга".
22:40 Х/ф "Ілюзія кохання".
0:45 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Син батька народів", 6 с.
6:00 Т/с "Винищувачі", 5 с.
6:45 Т/с "Винищувачі", 6 с.
7:30 Т/с "Менталіст", 5 с.
8:15 Т/с "Менталіст", 6 с.
9:00 Т/с "Смерть шпигунам!", 3 с.
9:45 Т/с "Смерть шпигунам!", 4 с.
10:45 Т/с "Небо у вогні", 5 с.
11:30 Т/с "Небо у вогні", 6 с.
12:15 Т/с "Небо у вогні", 7 с.
13:00 Т/с "Небо у вогні", 8 с.
14:00 Т/с "Нюхач 2", 3 с.
14:45 Т/с "Нюхач 2", 4 с.
15:30 Т/с "Чужі крила", 2 с.
16:15 Т/с "Чужі крила", 3 с.
17:15 Т/с "Право на захист", 5 с.
18:00 Т/с "Право на захист", 6 с.
18:45 Т/с "Нюхач 2", 5 с.
19:30 Т/с "Нюхач 2", 6 с.
20:15 Т/с "Код Костянтина", 16 с.
21:00 Т/с "Код Костянтина", 17 с.
21:45 Т/с "Код Костянтина", 18 с.
22:45 Х/ф "Джокер".
0:15 Т/с "Прокурори", 13 с.
1:00 Т/с "Прокурори", 14 с.
1:45 Т/с "Прокурори", 10 с.
2:45 Т/с "Син батька народів", 5 с.
3:30 Т/с "Син батька народів", 6 с.
4:30 Т/с "Син батька народів", 7 с.
Star Family
5:00 "Відкритий космос", 2 еп.
6:00 Т/с "Жаркий лід", 51-54 с.
9:10 Х/ф "Сім'Я".
10:50 Х/ф "Жінка, не схильна до авантюр".
12:35 Х/ф "Репетитор".
14:15 Прем'єра. Т/с "Жаркий лід", 53-56 с.
17:25 Х/ф "Криве дзеркало душі", 3 і 4 с.
19:05 Т/с "Менталіст", 1 і 2 с.
20:55 Х/ф "Рік Золотої Рибки".
22:50 Х/ф "Сім'Я".
0:30 Т/с "Жаркий лід", 55 і 56 с.
2:10 Х/ф "Криве дзеркало душі", 3 і 4 с.
3:50 Т/с "Менталіст", 1 і 2 с.