Телепрограма на 15 січня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
17:00 М/с "Юникитти".
17:10 М/с "Юникитти".
17:21 М/с "Юникитти".
17:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
17:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:36 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:50 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:59 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:15 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:21 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:28 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:35 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
19:56 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:31 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:01 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:15 М/с "Бен 10".
21:25 М/с "Бен 10".
21:40 М/с "Время приключений".
21:50 М/с "Время приключений".
22:00 М/с "Проказник Энджело".
22:10 М/с "Проказник Энджело".
22:25 М/с "Проказник Энджело".
22:35 М/с "Проказник Энджело".
22:45 М/с "Проказник Энджело".
22:55 М/с "Проказник Энджело".
23:10 М/с "Проказник Энджело".
23:20 М/с "Проказник Энджело".
23:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:30 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:15 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:56 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Проказник Энджело".
3:20 М/с "Проказник Энджело".
3:35 М/с "Проказник Энджело".
3:45 М/с "Проказник Энджело".
4:00 М/с "Проказник Энджело".
4:10 М/с "Проказник Энджело".
4:25 М/с "Проказник Энджело".
4:35 М/с "Проказник Энджело".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
17:10 Прем'єра. Т/с "Наречена зі Стамбула".
19:30 ТСН.
20:15 Х/ф "Міцний горішок 3: Відплата".
22:55 Х/ф "Халк".
1:30 Х/ф "Привид".
3:30 Т/с "Наші пані у Варшаві. Нові пригоди", 4 і 5 с.
СТБ
17:25 "Відлік часу".
17:30 "Вікна-Новини".
17:50 Т/с "Коли ми вдома".
18:05 "Слідство ведуть екстрасенси".
18:55 "Один за всіх".
20:05 Т/с "Доньки-матері", 9-12 с.
21:55 "Відлік часу".
22:00 "Вікна-Новини".
22:25 Т/с "Червона королева", 7-9 с.
1:25 Нічний ефір.
4:35 "У пошуках істини".
ICTV
18:45 Факти. Вечір.
19:20 Надзвичайні новини.
20:15 Секретний фронт.
21:00 Факти. Вечір.
21:25 Х/ф "Лара Крофт. Розкрадачка гробниць".
23:10 Х/ф "Мачо і ботан".
1:05 Т/с "Шулер", 5 і 6 с.
2:55 Я зняв!
4:10 Скарб нації.
4:20 Еврика!
4:30 Студія Вашингтон.
4:35 Факти.
4:55 Т/с "Відділ 44".
Новий канал
18:20 Х/ф "З міркувань совісті".
21:00 Х/ф "Невловимі".
22:50 Х/ф "Ті, що вижили".
0:25 Страсті за Ревізором.
2:30 Служба розшуку дітей.
2:35 Зона ночі.
2+2
17:20 "Загублений світ".
18:15 Новини "Спецкор".
18:50 "ДжеДАІ".
19:25 Т/с "Ментівські війни. Харків 3", 29 і 30 с.
21:35 Т/с "CSI: Місце злочину", 4 сезон, 18 і 19 с.
23:10 Т/с "CSI: Місце злочину", 4 сезон, 16 і 17 с.
1:00 "Облом.UA".
К1
17:15 Т/с "Мисливці за реліквіями", 1 сезон, 6 і 7 с.
19:10 "Орел і Решка. Морський сезон".
22:00 "Орел і Решка. Навколо світу".
23:50 Т/с "Мисливці за реліквіями", 3 сезон, 19 с.
0:45 Т/с "Дорогий доктор", 6 сезон, 9 і 10 с.
2:15 "Нічне життя".
3:05 "Три сестри".
4:45 М/с "Доктор Айболить".
ТЕТ
17:10 Танька і Володька, 2 сезон.
17:40 Т/с "Одного разу під Полтавою", 1 сезон.
18:10 Панянка-селянка, 3 сезон.
19:10 4 весілля, 8 сезон.
20:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 2 сезон.
20:30 Країна У. Новий рік.
20:55 Т/с "Одного разу під Полтавою", 2 сезон.
21:25 Країна У. Новий рік.
21:55 Казки У.
22:55 Т/с "Хамелеон", 3 с.
23:45 Сімейка У.
0:40 17+.
1:00 Теорія зради.
2:35 Т/с "Домашній арешт", 34 с.
2:55 Т/с "Домашній арешт", 33 с.
3:20 Т/с "Віталька".
4:30 М/ф "Як козаки у хокей грали".
4:45 М/ф "Пригоди козака Енея".
НТН
17:00 "Випадковий свідок".
18:20 "Вартість життя".
19:00 "Свідок".
19:30 Т/с "Альпійський патруль", 3 сезон, 10 і 11 с.
21:20 Т/с "Хейвен", 3 сезон, 5 і 6 с.
23:15 "Свідок".
23:45 Т/с "Хейвен", 3 сезон, 7 і 8 с.
1:40 "Таємниці кримінального світу".
2:35 "Свідок".
3:05 "Випадковий свідок".
3:35 "Речовий доказ".
4:00 "Правда життя".
Інтер
17:40 Новини.
18:05 Ток-шоу "Стосується кожного".
20:00 "Подробиці".
21:00 Х/ф "Несолодка пропозиція", 3 с.
22:00 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
23:45 Х/ф "Танго кохання".
1:45 Ток-шоу "Стосується кожного".
2:30 "Подробиці".
3:15 "Богині ефіру".
4:40 Мультфільм.
4:55 "Top Shop".
Прямий
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Вересень +1".
23:35 Повтор вечірнього ефіру.
UA: ПЕРШИЙ
17:00 Д/с "Боротьба за виживання".
17:30 "Наші гроші" з Денисом Бігусом.
18:00 Новини (із сурдоперекладом).
18:25 Тема дня.
19:30 Д/с "Дикі тварини".
20:00 Д/с "Вижити в дикій природі".
21:00 Новини.
21:25 UA: Спорт.
21:45 #ВУКРАЇНІ.
22:10 Т/с "Епоха честі", 3 с.
23:05 Новини.
23:35 UA: Спорт.
23:50 Погода.
0:00 Тема дня.
0:50 Біатлон. Кубок світу. Етап 5 у Рупольдингу, Німеччина. Жінки. Спринт. 7,5 км.
2:15 UA: Спорт.
2:35 Тема дня.
3:30 Погода.
3:35 Новини.
4:05 UA: Фольк. Спогади.
ТРК Київ
17:00 "СТН. Новини".
17:15 "Радар".
17:20 "Погода".
17:25 "Якісне життя".
17:30 "Погоджувальна рада".
19:00 "СТН. Новини".
19:25 "Радар".
19:30 "Погода".
19:40 Київські історії.
19:50 "Якісне життя".
20:00 "60 хвилин з Василем Климчуком".
21:00 "СТН. Новини".
21:30 "Погода".
21:35 Т/с "Закулісні ігри", 3 сезон, 3 с.
22:25 Х/ф "Секрет Санти", 1 ч.
23:00 "Українська Національна Лотерея".
23:10 Х/ф "Секрет Санти", 2 ч.
0:00 "Погоджувальна рада".
1:25 Т/с "Закулісні ігри", 3 сезон, 3 с.
2:10 "Життєві історії".
4:40 Х/ф "Секрет Санти".
К2
17:30 Удачний проект.
19:30 Квартирне питання.
20:20 Ідеї ремонту.
20:40 Неймовірні історії кохання.
21:30 Зіркові долі.
22:10 Готуємо разом.
0:40 Корисні поради.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:10 Мультфільми.
Піксель
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Октонавти".
18:00 М/с "Пригоди Мауглі".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
19:30 М/с "Боб-будівник".
20:00 М/с "Смішарики".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
Nickelodeon
17:10 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 20 с. "Победить сон".
17:30 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 15 с. "Ледяной день рождения".
17:55 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 30 с. "Непростое свидание".
18:15 М/с "Волшебные покровители", 157 с. "Рыбка из пруда".
18:30 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 4 сезон, 5 с. "Так говорил Саймон / Пой, как канарейка".
18:40 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 1 с. "Говорящий Тедди".
18:50 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 3 с. "Пришельцы".
19:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 171 с. "Карен 2.0 / Бессонница".
19:35 М/с "Лего Сити: Приключения", 1 сезон, 6 с. "Мини-Кэрол".
19:45 М/с "Лего Сити: Приключения", 1 сезон, 6 с. "Кто же выиграет?".
19:55 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 25 с. "Генри и плохая девчонка - часть 2".
20:20 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 26 с. "Настоящая девушка Джаспера".
20:45 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 2 сезон, 23 с. "Новая соседка".
21:10 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 1 с. "Начало".
21:30 Т/с "Школа Рока", 3 сезон, 8 с. "Стану ли я врать тебе?".
21:55 М/с "Волшебные покровители", 140 с. "Не будите спящую собаку / Котострофа".
22:15 М/с "Волшебные покровители", 141 с. "Хромая утка / Идеальный кошмар".
22:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 100 с. "Запрещено в Бикини Боттом".
22:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 100 с. "Стэнли С. Квадратные Штаны".
22:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 101 с. "Дорога крабсбургера".
23:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 102 с. "Обманули дурака".
23:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 102 с. "Непослушный ученик".
23:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 103 с. "Спонджикус".
23:40 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 8 с. "Камень из космоса".
0:05 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 17 с. "Серьёзная опасность".
0:25 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 18 с. "Бычья оспа".
0:45 Т/с "Игроделы", 3 сезон, 1 с. "Ламплы".
1:10 Т/с "Игроделы", 2 сезон, 3 с. "Роковая свадьба".
1:30 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 25 с. "Помощник из прошлого".
1:50 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 26 с. "Печеньки и ошибки".
2:15 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 4 с. "Нэвел".
2:35 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 15 с. "Ой-ой-Оскар!".
3:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 183 с. "Морской ёж / Защита Сквидварда".
3:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 184 с. "Побег из тюрьмы! / Шпательмастер".
3:45 М/с "Волшебные покровители", 87 с. "Сыр и Крокеры / Земля до Тимми".
4:05 М/с "Волшебные покровители", 89 с. "Король Чанг / Конец обучению".
4:30 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 23 с. "Поп и рок".
4:50 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 24 с. "Некуда бежать".
Fox Life
17:30 Т/с "Чикаго в огне", 5 сезон, 1 с. "Шланг или Зверь".
18:15 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 8 с.
19:00 Т/с "Сирена", 2 сезон, 7 с.
19:40 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 8 с. "Разрушения и пожар".
20:25 Т/с "Кандис Ренуар", 1 сезон, 2 с. "Чем дальше, тем веселей".
21:20 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 8 с.
22:00 Т/с "Сирена", 2 сезон, 7 с.
22:40 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 8 с. "Разрушения и пожар".
23:25 Т/с "Касл", 3 сезон, 14 с. "Счастливчик".
0:10 Т/с "Резидент", 2 сезон, 4 с. "О времени".
0:50 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 2 с. "Выше нос!".
1:35 Т/с "Восприятие", 1 сезон, 8 с. "Килиманджаро".
2:20 Т/с "Кандис Ренуар", 1 сезон, 1 с. "В тихом омуте черти водятся".
3:10 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 5 сезон, 3 эп.
3:55 "Итальянская кухня с Сильвией Коллока", 1 эп.
4:20 "Итальянская кухня с Сильвией Коллока", 2 эп.
4:40 Т/с "Одинокие родители", 1 сезон, 17 с. "Лето Мигги".
МАЛЯТКО ТV
17:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
17:20 М/с "Якарі".
17:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
18:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
18:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
19:00 М/с "Седрік".
19:15 М/с "Старий Том".
19:30 М/с "Суперкнига".
20:00 М/с "Луї малює світ".
20:15 М/с "Веселі звірята".
20:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
20:40 М/с "Мурашки".
21:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
21:20 М/с "Якарі".
21:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
22:00 М/с "Христофор Колумб".
22:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
23:00 М/с "Седрік".
23:15 М/с "Старий Том".
23:30 М/с "Суперкнига".
0:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
1:40 М/с "Лис Микита".
2:00 Читаночка.
2:25 Співаночка.
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
Прямий HD
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Вересень +1".
23:35 Повтор вечірнього ефіру.
Boomerang
17:00 М/с "Таффи".
17:06 М/с "Таффи".
17:13 М/с "Таффи".
17:20 М/с "Таффи".
17:26 М/с "Таффи".
17:32 М/с "Таффи".
17:39 М/с "Таффи".
18:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:26 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:33 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:00 М/с "Мистер Бин".
19:10 М/с "Мистер Бин".
19:20 М/с "Мистер Бин".
19:30 М/с "Мистер Бин".
20:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
20:20 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
21:00 М/с "Гриззи и лемминги".
21:06 М/с "Гриззи и лемминги".
21:13 М/с "Гриззи и лемминги".
21:19 М/с "Гриззи и лемминги".
21:26 М/с "Гриззи и лемминги".
21:32 М/с "Гриззи и лемминги".
21:39 М/с "Гриззи и лемминги".
22:00 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:07 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:13 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:20 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:27 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:34 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:40 М/с "Пес по кличке Пэт".
23:00 М/с "Гриззи и лемминги".
23:06 М/с "Гриззи и лемминги".
23:13 М/с "Гриззи и лемминги".
23:19 М/с "Гриззи и лемминги".
23:26 М/с "Гриззи и лемминги".
23:32 М/с "Гриззи и лемминги".
23:39 М/с "Гриззи и лемминги".
0:00 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:10 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:21 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:31 М/с "Мой любимый рыцарь".
1:00 М/с "Таффи".
1:07 М/с "Таффи".
1:13 М/с "Таффи".
1:20 М/с "Таффи".
1:26 М/с "Таффи".
1:32 М/с "Таффи".
1:39 М/с "Таффи".
1:45 М/с "Таффи".
1:52 М/с "Таффи".
2:00 М/с "Гриззи и лемминги".
2:06 М/с "Гриззи и лемминги".
2:13 М/с "Гриззи и лемминги".
2:19 М/с "Гриззи и лемминги".
2:26 М/с "Гриззи и лемминги".
2:32 М/с "Гриззи и лемминги".
2:39 М/с "Гриззи и лемминги".
2:44 М/с "Гриззи и лемминги".
3:00 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:07 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:14 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:20 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:27 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:34 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:40 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:47 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:54 М/с "Пес по кличке Пэт".
4:00 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:10 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:21 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:31 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:42 М/с "Мой любимый рыцарь".
Індиго TV
17:30 Т/с "Агенти справедливості".
19:30 Реальна містика.
21:30 Т/с "Паніка Вова".
22:30 Т/с "П'ята варта".
2:10 "Життя в іншому вимірі".
3:50 "Єврочекін".
Star Family
17:15 Т/с "Небо у вогні", 5-8 с.
20:25 Х/ф "Час гріхів".
22:00 Х/ф "Добрий день Вам!".
23:45 Т/с "Затемнення", 23-26 с.
2:50 Т/с "Небо у вогні", 5-8 с.