Телепрограма на 27 листопада, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Шкура білого ведмедя".
8:20 Х/ф "Поет і княжна".
9:50 Х/ф "Сказання про двох братів-близнюків".
11:10 Х/ф "У тридев'ятому царстві".
12:40 Х/ф "Тримай біля серця".
14:35 Х/ф "Зрадник".
16:10 Х/ф "Смертельно живий".
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Новий хлопець моєї мами".
14:10 Х/ф "Білявка в ефірі".
15:50 Х/ф "Замерзла з Майамі".
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
13:10 Х/ф "Скло".
15:25 Х/ф "Вартові галактики".
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Забудь та згадай", 4 с.
6:30 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 40 с.
7:15 Х/ф "Кафе на Садовій", 1 і 2 с.
9:00 Т/с "Червона королева", 3 с.
9:50 Т/с "Червона королева", 4 с.
10:45 Т/с "Гречанка", 43 с.
11:30 Т/с "Гречанка", 44 с.
12:15 Т/с "Мереживо долі", 33 с.
13:00 Т/с "Мереживо долі", 34 с.
13:45 Т/с "Вікно життя", 11 с.
14:30 Т/с "Вікно життя", 12 с.
15:20 Х/ф "Жіноча інтуїція".
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Новий хлопець моєї мами".
14:10 Х/ф "Білявка в ефірі".
15:50 Х/ф "Замерзла з Майамі".
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Таємниця Чингісхана", 2 с.
7:55 Х/ф "Генеральна репетиція", 1 с.
9:05 Х/ф "Меланхолійний вальс".
10:10 Х/ф "Важко бути Богом".
12:25 Х/ф "Вогонь та лід".
13:55 Х/ф "Мерайя Мунді і скринька Мідаса".
15:35 Х/ф "Арсен Люпен".
BOLT
5:40 Т/с "Клан ювелірів", 19 с.
6:30 Т/с "Клан ювелірів", 20 с.
7:20 Т/с "Секунда до...", 3 с.
8:15 Т/с "Секунда до...", 4 с.
9:05 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 3 с.
10:00 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 4 с.
10:50 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 3 с.
11:45 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 4 с.
12:35 Прем'єра. Т/с "Прокурори", 19 с.
13:20 Прем'єра. Т/с "Прокурори", 20 с.
14:05 Х/ф "Перевертень у погонах".
15:30 Т/с "Клан ювелірів", 25 с.
16:15 Т/с "Клан ювелірів", 26 с.
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 188-191 с.
9:00 Х/ф "Арифметика підступності".
10:35 Х/ф "Ти завжди будеш зі мною?".
12:15 Х/ф "Сплячий і красуня".
13:55 Т/с "Рідні люди", 190-193 с.
16:55 Т/с "Штрафник", 9-12 с.
Star Cinema
5:35 "Історія України".
8:20 Т/с "Кохання за законом", 7-10 с.
11:05 Х/ф "Уроки спокуси".
12:45 Х/ф "Сонцестояння".
14:30 Т/с "Кохання за законом", 7-10 с.