Телепрограма на 1 квітня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Гетьман", 1 і 2 с.
8:40 Х/ф "Гетьман", 3 і 4 с.
10:20 Д/ф "Олександр Довженко. Одеський світанок".
10:55 Х/ф "Сказання про двох братів-близнюків".
12:10 Х/ф "Холодна війна".
13:45 Х/ф "Заручники страху".
15:10 Х/ф "Мамо, я льотчика люблю".
16:45 Х/ф "Шалено закоханий".
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Аладдін".
14:50 Х/ф "Меркурій у небезпеці".
16:45 Х/ф "Шахраї".
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:10 Час української анімації.
11:20 Час української анімації.
13:30 Х/ф "Гниле місто".
15:20 Х/ф "Проповідник з кулеметом".
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Пізнє каяття", 4 с.
6:15 Т/с "Коротке слово "ні", 1 с.
7:00 Т/с "Коротке слово "ні", 2 с.
7:45 Т/с "Коротке слово "ні", 3 с.
8:30 Т/с "Коротке слово "ні", 4 с.
9:15 Т/с "Улюблена вчителька", 3 с.
10:05 Т/с "Улюблена вчителька", 4 с.
10:55 Т/с "Жіночий лікар", 13 с.
11:40 Т/с "Жіночий лікар", 14 с.
12:25 Т/с "Нюхач 3", 3 с.
13:15 Т/с "Нюхач 3", 4 с.
14:05 Х/ф "Щоб побачити веселку", 1-4 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Аладдін".
14:50 Х/ф "Меркурій у небезпеці".
16:45 Х/ф "Шахраї".
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Берег його життя", 1 с.
8:15 Х/ф "Берег його життя", 2 с.
9:30 Х/ф "Берег його життя", 3 с.
10:45 Х/ф "Мільйон у шлюбному кошику".
12:25 Х/ф "Пропажа алмазу "Сльоза".
14:10 Х/ф "Крейсер".
16:20 Х/ф "Трамбо".
BOLT
5:15 Т/с "Подвійне життя", 3 с.
6:10 Т/с "Патруль Самооборона", 1 с.
6:55 Т/с "Патруль Самооборона", 2 с.
7:45 Х/ф "На мосту".
9:20 Т/с "Чужі крила", 1 с.
10:10 Т/с "Чужі крила", 2 с.
10:55 Т/с "Патруль Самооборона", 3 с.
11:45 Т/с "Патруль Самооборона", 4 с.
12:30 Т/с "Майор та магія", 11 с.
13:20 Т/с "Майор та магія", 12 с.
14:05 Т/с "Фантом", 3 с.
14:55 Т/с "Фантом", 4 с.
15:45 Т/с "Котовський", 3 с.
16:30 Т/с "Котовський", 4 с.
Star Family
5:40 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Нанолюбов", 15-18 с.
9:20 Х/ф "Удача напрокат".
10:55 Х/ф "Дім, милий дім!".
12:35 Х/ф "Остання роль Рити".
14:30 Т/с "Нанолюбов", 17-20 с.