Телепрограма на 8 січня, середу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:11 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:46 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:00 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:11 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:25 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:50 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:59 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:15 М/с "Вся правда о медведях".
9:25 М/с "Вся правда о медведях".
9:40 М/с "Шоу Тома и Джерри".
9:49 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:25 М/с "Ручей Крэйга".
10:35 М/с "Ручей Крэйга".
10:50 М/с "Ручей Крэйга".
11:00 М/с "Ручей Крэйга".
11:15 М/с "Виктор и Валентино".
11:25 М/с "Виктор и Валентино".
11:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:01 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:12 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:22 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:33 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:44 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:54 М/с "Удивительный мир Гамбола".
13:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
13:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
13:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
13:56 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:06 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:17 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:28 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:38 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:49 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:20 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
15:31 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
15:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
15:54 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:35 М/с "Ручей Крэйга".
16:45 М/с "Ручей Крэйга".
17:00 М/с "Юникитти".
17:10 М/с "Юникитти".
17:20 М/с "Юникитти".
17:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
17:44 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:00 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:09 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:50 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:15 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:21 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:28 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:35 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
19:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:31 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:15 М/с "Бен 10".
21:25 М/с "Бен 10".
21:40 М/с "Время приключений".
21:50 М/с "Время приключений".
22:00 М/с "Проказник Энджело".
22:10 М/с "Проказник Энджело".
22:25 М/с "Проказник Энджело".
22:35 М/с "Проказник Энджело".
22:45 М/с "Проказник Энджело".
22:55 М/с "Проказник Энджело".
23:10 М/с "Проказник Энджело".
23:20 М/с "Проказник Энджело".
23:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:30 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:15 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:56 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Проказник Энджело".
3:20 М/с "Проказник Энджело".
3:35 М/с "Проказник Энджело".
3:45 М/с "Проказник Энджело".
4:00 М/с "Проказник Энджело".
4:10 М/с "Проказник Энджело".
4:25 М/с "Проказник Энджело".
4:35 М/с "Проказник Энджело".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
6:00 ТСН.
6:35 Х/ф "Кохання на Різдво".
8:20 Х/ф "Сахара".
10:55 Х/ф "Мексиканець", 1 ч.
12:00 ТСН. Спецвипуск.
12:15 Х/ф "Мексиканець", 2 ч.
13:50 "Світ навиворіт. Індонезія", 9 і 10 еп.
16:50 Х/ф "П'ятий елемент".
19:30 ТСН.
20:15 М/ф "Льодовиковий період 4: Континентальний дрейф".
22:00 Х/ф "Парк Юрського періоду 3".
23:35 Х/ф "Хижаки".
1:40 Х/ф "Сіністер 2".
4:10 "Світ навиворіт".
СТБ
5:15 "Вікна-Новини".
5:40 Т/с "Коли ми вдома".
7:55 Т/с "Коли ми вдома. Нова історія", 59-62 с.
11:45 Х/ф "Бетховен 2".
13:35 Х/ф "Бетховен 3".
15:25 Х/ф "П'ять років та один день".
17:30 "Вікна-Новини".
17:50 "Слідство ведуть екстрасенси".
18:50 "Один за всіх".
20:05 "Таємниці ДНК".
22:00 "Вікна-Новини".
22:25 Т/с "Пізнє каяття", 9-12 с.
2:20 "Один за всіх".
4:10 "У пошуках істини".
ICTV
5:15 Особливості національної роботи, 3 сезон.
6:55 Х/ф "Леді-яструб".
9:10 Х/ф "Конан-варвар".
11:45 Х/ф "Відшкодування збитків", 1 ч.
12:45 Факти. День.
12:55 Х/ф "Відшкодування збитків", 2 ч.
14:00 Х/ф "Без компромісів", 1 ч.
15:45 Факти. День.
15:55 Х/ф "Без компромісів", 2 ч.
16:15 Секретний фронт. Дайджест.
16:55 Х/ф "Людина, яка біжить".
18:45 Факти. Вечір.
19:10 Х/ф "Стирач".
21:25 Х/ф "Нестримні 3".
23:40 Х/ф "Лічені секунди".
1:25 Х/ф "Темний меридіан".
3:05 Секретний фронт. Дайджест.
Новий канал
5:25 Телемагазин.
5:40 Kids' Time. М/с "Том і Джеррі - малюки".
7:15 Х/ф "Снігова королева".
10:55 Х/ф "Ван Хелсінг".
13:20 Х/ф "Двоє: я та моя тінь".
15:25 Х/ф "Річі-багач".
17:15 М/ф "Нікчемний я 2".
19:05 Х/ф "Острів".
21:40 Х/ф "Інтерстеллар".
0:55 Х/ф "День, коли Земля замерзла".
3:55 Служба розшуку дітей.
4:00 Зона ночі.
2+2
5:05 "Цілком таємно".
5:30 Телемагазин.
6:00 "Помста природи".
6:25 "Загублений світ".
12:00 Х/ф "Загнаний".
13:45 Х/ф "Марсіанин".
16:15 Х/ф "Вітряна ріка".
18:15 Новини "Спецкор".
18:50 "ДжеДАІ".
19:25 Т/с "Ментівські війни. Харків 3", 21 і 22 с.
21:30 Т/с "CSI: Місце злочину", 4 сезон, 10 і 11 с.
23:05 Т/с "CSI: Місце злочину", 4 сезон, 8 і 9 с.
0:50 "Облом.UA".
К1
5:00 "Top Shop".
6:00 М/с "Пригоди капітана Врунгеля".
6:30 "Top Shop".
7:40 "ТіВі Абетка".
7:50 М/с "Гарфілд шоу".
8:15 "Орел і Решка. Шопінг".
10:05 "Орел і Решка. Морський сезон".
11:55 М/ф "Втеча з планети Земля".
13:35 Т/с "Мисливці за реліквіями", 3 сезон, 10 і 11 с.
15:35 "Орел і Решка. Навколо світу".
17:35 Т/с "Мисливці за реліквіями", 3 сезон, 12 і 13 с.
19:25 "Орел і Решка. Морський сезон".
22:05 "Орел і Решка. Навколо світу".
23:55 Т/с "Мисливці за реліквіями", 3 сезон, 10 с.
0:50 Х/ф "Дихай заради нас".
2:45 Т/с "Дорогий доктор", 6 сезон, 6 с.
4:15 Мультфільми.
ТЕТ
5:00 М/с "Лис Микита".
5:45 М/с "Козаки. Футбол".
5:50 Корисні підказки.
6:00 Це наше і це твоє.
6:10 ТЕТ Мультиранок. М/с "ЧоМуха".
6:20 М/с "Фіксики".
6:35 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
6:55 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
7:15 М/с "Фіксики".
7:30 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
7:55 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
8:20 Т/с "Одного разу під Полтавою", 3 сезон.
8:55 Танька і Володька, 1 сезон.
9:20 Т/с "Одного разу під Полтавою", 7 сезон.
9:55 Танька і Володька, 1 сезон.
10:20 Т/с "Одного разу під Полтавою", 7 сезон.
10:50 Танька і Володька, 1 сезон.
11:15 4 весілля, 2 сезон.
12:25 Панянка-селянка, 4 сезон.
13:20 Х/ф "Білосніжка".
14:20 Х/ф "Принц-ведмідь".
15:30 Країна У.
16:00 Казки У.
16:30 Країна У.
17:00 Казки У.
17:30 Країна У.
18:00 Казки У.
18:30 Танька і Володька, 2 сезон.
19:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 6 сезон.
19:30 Т/с "Одного разу в Одесі".
20:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 7 сезон.
20:30 Т/с "Одного разу в Одесі".
21:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 7 сезон.
21:30 Т/с "Одного разу в Одесі".
22:00 Країна У.
23:00 Казки У.
0:00 Сімейка У.
0:55 17+.
1:20 Т/с "Домашній арешт", 29 с.
2:30 Т/с "Домашній арешт", 27 с.
2:55 Т/с "Віталька".
4:45 М/с "Лис Микита".
НТН
5:00 "Top Shop".
6:25 Х/ф "Морозко".
8:00 Х/ф "Троє в човні, якщо не рахувати собаки".
10:35 Х/ф "Жандарм і жандарметки".
12:30 "Свідок".
12:50 "Будьте здорові".
14:05 "Речовий доказ".
16:30 "Свідок".
16:50 "Речовий доказ".
17:00 "Випадковий свідок".
18:20 "Вартість життя".
19:00 "Свідок".
19:30 Х/ф "Коломбо. Забута леді".
21:25 Х/ф "Коломбо. Схід - справа тонка".
23:15 "Свідок".
23:45 Х/ф "Сорочинський ярмарок".
1:30 "Таємниці кримінального світу".
2:30 "Свідок".
3:00 "Випадковий свідок".
3:40 "Речовий доказ".
4:00 "Правда життя".
Інтер
5:10 "Подробиці".
5:55 Мультфільм.
6:20 Ток-шоу "Роман з Ольгою".
7:25 "Речдок".
10:15 "Корисна програма".
11:20 Т/с "Мене звати Мелек", 1 і 2 с.
13:05 Т/с "Втеча від мафії", 1-3 с.
16:00 "Речдок".
17:00 "Речдок. Особливий випадок".
18:05 Ток-шоу "Стосується кожного".
20:00 "Подробиці".
21:00 Х/ф "Її чоловіки", 3 і 4 с.
23:10 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
0:50 Х/ф "Міський романс".
2:25 Ток-шоу "Стосується кожного".
3:55 Х/ф "Все можливо".
Прямий
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Вересень +1".
23:35 Повтор вечірнього ефіру.
UA: ПЕРШИЙ
5:05 Новини.
5:25 Погода.
5:30 #ВУКРАЇНІ.
6:00 М/с "Марин та його друзі. Підводні історії".
6:20 М/с "Кмітливий Сяоцзі".
8:20 Казки, перевірені часом. Х/ф "Чарівний гаманець", 1 ч.
9:00 Новини. Спецвипуск.
13:00 Новини (із сурдоперекладом).
13:15 #ВУКРАЇНІ.
13:45 Пліч-о-пліч.
14:00 Новини.
14:15 Телепродаж (на комерційних умовах).
14:35 Д/с "Ремесло за призначенням".
15:00 Новини.
15:15 Д/ф "Південні моря".
16:00 Новини.
16:15 Пліч-о-пліч.
16:30 Д/с "Дикі тварини".
17:00 Новини.
17:15 Схеми: корупція в деталях.
18:00 Новини (із сурдоперекладом).
18:25 Тема дня.
19:30 Д/с "Дикі тварини".
20:00 Д/с "Вижити в дикій природі".
21:00 Новини.
21:30 UA: Спорт.
21:45 "Наші гроші" з Денисом Бігусом.
22:10 #ВУКРАЇНІ.
22:45 Д/с "Боротьба за виживання".
23:15 Новини.
23:45 UA: Спорт.
0:00 Тема дня.
0:50 Схеми: корупція в деталях.
1:35 Спільно.
2:00 Новини.
2:30 UA: Спорт.
2:45 Тема дня.
3:40 Погода.
3:45 Новини.
4:10 Розсекречена історія.
ТРК Київ
5:45 "Тут і зараз".
6:45 Мультляндія.
7:15 М/с "Атомікрон", 10 с.
7:30 М/с "Дінофроз", 6 с.
8:00 Х/ф "Секрет Санти".
9:30 "Веселі старти".
10:05 М/с "Атомікрон", 11 с.
10:20 М/с "Дінофроз", 7 с.
10:50 "Блог по-київськи".
10:55 "Історії кохання".
12:00 Телемаркет.
13:00 Х/ф "Невидимий бік".
15:00 "СТН. Новости".
15:25 Х/ф "Різдвяна пальма".
17:00 "СТН. Новости".
17:15 Т/с "Пуаро", 9 с.
19:00 "СТН. Новости".
19:25 Т/с "Віра", 9 с.
21:00 "СТН. Новости".
21:25 Т/с "Закулісні ігри", 2 сезон, 4 с.
22:15 Т/с "Галерея Вельвет", 35 с.
23:00 "Українська Національна Лотерея".
23:10 Т/с "Галерея Вельвет", 35 с.
23:40 "Тут і зараз".
0:40 Х/ф "Різдвяна пальма".
2:10 Т/с "Закулісні ігри", 2 сезон, 4 с.
2:55 "Життєві історії".
К2
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Неймовірні зіркові долі.
9:10 Знаменитості.
9:40 Неймовірні історії кохання.
10:30 Удачний проект.
11:20 Квартирне питання.
12:10 Корисні поради.
13:00 Курси елементарної кулінарії Гордона Рамзі.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:40 Ідеї ремонту.
16:00 Майстри ремонту.
16:40 Зіркові долі.
17:30 Удачний проект.
19:30 Квартирне питання.
20:20 Ідеї ремонту.
20:40 Неймовірні історії кохання.
21:30 Зіркові долі.
22:10 Готуємо разом.
0:40 Корисні поради.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:50 Мультфільми.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Пожежна безпека з Роєм".
6:20 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:20 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 "Зірки-малюки".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:20 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
12:40 М/с "Боббі і Білл".
13:00 М/с "Магічні шари".
13:10 М/с "Майстерня Бібі".
13:40 М/с "Магічні шари".
13:50 М/с "Шарлотта Суничка".
14:00 М/с "Пожежна безпека з Роєм".
14:30 М/с "Роботопотяги".
15:00 М/с "Майстерня Бібі".
15:30 М/с "Друзяки з джунглів".
15:50 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
16:10 М/с "Боб-будівник".
16:40 М/с "Безпека на дорозі з Полі".
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Октонавти".
18:00 М/с "Пригоди Мауглі".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
19:30 М/с "Боб-будівник".
20:00 М/с "Смішарики".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
Nickelodeon
5:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 191 с. "Кальмар плюс один / Тяжёлая жизнь начальника".
5:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 192 с. "Пикник для всей компании / Свистать всех наверх!".
6:00 М/с "Кафе Баттербин", 1 сезон, 4 с. "Тортастрофа Дэззл! / Первое меню Крикет!".
6:20 М/с "Вспыш и чудо-машинки", 2 сезон, 11 с. "Вспыш - пожарный".
6:35 М/с "Щенячий патруль", 1 сезон, 19 с. "Щенки спасают Суперщена / Щенки спасают Робопса".
6:55 М/с "Щенячий патруль", 1 сезон, 20 с. "Щенки спасают совенка / Щенки спасают обезьянку".
7:20 М/с "Щенячий патруль", 3 сезон, 12 с. "Щенки спасают певчих птичек".
7:30 М/с "Отважные птенцы", 2 сезон, 1 с. "Чик, Чирик и пиратские сокровища / Пикник с попкорном".
7:40 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 13 с. "Миледи и мастер кот-фу".
7:55 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 14 с. "Цирк Милки и Шоко".
8:10 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 3 сезон, 1 с. "Каратист".
8:20 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 3 сезон, 1 с. "Кто самый любимый?".
8:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 169 с. "Теперь ты доволен? / Планета медуз".
8:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 170 с. "Пробуйте даром! / Дом, милый дом".
9:10 Т/с "Грозная семейка", 3 сезон, 17 с. "Стереть из жизни".
9:30 Т/с "Грозная семейка", 3 сезон, 18 с. "Неприятности с собачкой".
9:55 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 11 с. "Опасные вышибалы".
10:20 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 23 с. "Искушение ведром".
10:45 М/с "Волшебные покровители", 112 с. "Пасочки смерти".
10:55 М/с "Волшебные покровители", 113 с. "Золоченый Крокер".
11:10 М/с "Волшебные покровители", 113 с. "Мамо-мания".
11:20 М/с "Волшебные покровители", 114 с. "Полтер-гений".
11:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 168 с. "Запретительный приказ".
11:50 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 168 с. "Фиаско!".
12:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 169 с. "Планета медуз".
12:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 170 с. "Пробуйте даром!".
12:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 170 с. "Дом, милый дом".
12:40 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 171 с. "Карен 2.0".
12:50 Т/с "Опасный Генри", 5 сезон, 12 с. "Вся семья Билски".
13:15 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 3 сезон, 5 с. "Семейный бобслей".
13:40 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 3 сезон, 6 с. "Этот поросёночек пошёл к Харперам".
14:00 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 19 с. "Симулянтка Бэйб".
14:25 Т/с "Игроделы", 3 сезон, 1 с. "Ламплы".
14:50 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 8 с. "Неко, везучий кот".
15:00 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 9 с. "Кошка собаке друг".
15:15 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 4 сезон, 1 с. "Игрушка / Родословная".
15:25 М/с "Апчхи!", 1 сезон, 17 с. "Сокровище Капитана Когтя".
15:35 М/с "Апчхи!", 1 сезон, 18 с. "Мой весёлый папка".
15:50 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 133 с. "Проклятье над Бикини Боттом / Сквидвард в стране кларнетов".
16:20 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 2 сезон, 8 с. "Услада для стоп".
16:45 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 9 с. "Падение именинницы".
17:10 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 9 с. "СПА-класс".
17:30 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 5 с. "Странная научная ярмарка".
17:55 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 6 с. "Гость на выходные".
18:15 М/с "Волшебные покровители", 155 с. "Деньрожденская битва: Трансморферы против Единорогов".
18:30 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 4 сезон, 2 с. "Призвание Теодора / Неуклюжая Джанетт".
18:50 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 23 с. "Он сказал, она сказала".
19:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 166 с. "Все дело в пузырях / Путь губчатого мастера".
19:35 М/с "Лего Сити: Приключения", 1 сезон, 1 с. "Львята и грабители".
19:45 М/с "Лего Сити: Приключения", 1 сезон, 1 с. "Жучок Билли".
19:55 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 15 с. "Супервулкан".
20:20 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 16 с. "Моя неверная Валентинка".
20:45 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 2 сезон, 18 с. "Кватро-гольф".
21:10 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 21 с. "Слежка за продавцом DVD".
21:30 Т/с "Школа Рока", 3 сезон, 3 с. "Из какого теста".
21:55 М/с "Волшебные покровители", 120 с. "Операция "Динклберг" / Начальная школа магов".
22:15 М/с "Волшебные покровители", 128 с. "Я мечтаю о Космо / Динкл-скауты".
22:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 226 с. "Гэри-болтун".
22:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 226 с. "Клоунов не кормить!".
22:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 227 с. "Приятной поездки".
23:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 227 с. "Патрик-старик".
23:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 228 с. "Мини-друзья".
23:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 228 с. "Бабушкины сказки".
23:40 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 25 с. "Генри и плохая девчонка - часть 2".
0:05 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 26 с. "Настоящая девушка Джаспера".
0:25 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 1 с. "История продолжается".
0:45 Т/с "Игроделы", 2 сезон, 7 с. "Детоненавистник".
1:10 Т/с "Игроделы", 3 сезон, 17 с. "Он вернулся".
1:30 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 11 с. "Макс за решеткой".
1:50 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 12 с. "Грозные игры - часть 1".
2:15 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 22 с. "Могу сменить школу!".
2:35 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 8 с. "Состязание по набору текста".
3:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 195 с. "Губка Боб Длинные Штаны / Спортклуб Ларри".
3:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 196 с. "За стеклом аквариума / Женитьба на деньгах".
3:45 М/с "Волшебные покровители", 166 с. "Космические ка-дети / Летний обломчик".
4:05 М/с "Волшебные покровители", 167 с. "Свободу ушастому / Салатный пират".
4:30 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 9 с. "Парк динозавров".
4:50 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 10 с. "Все хотят в спецотряд".
Fox Life
5:00 Т/с "Чикаго в огне", 1 сезон, 4 с. "Одна минута".
5:40 Т/с "Святой Майк", 2 сезон, 1 с.
6:25 Т/с "Одинокие родители", 1 сезон, 8 с. "Зверь".
6:45 Т/с "Одинокие родители", 1 сезон, 9 с. "Коллекционная ручка из Белого дома от Рональда Рейгана".
7:05 Т/с "Это мы", 4 сезон, 6 с. "Клуб".
7:50 Т/с "Это мы", 4 сезон, 5 с. "Книжная любовь".
8:35 Т/с "Это мы", 4 сезон, 7 с. "Обед и свидание".
9:15 Т/с "Это мы", 4 сезон, 8 с. "Прости".
10:00 Т/с "Чикаго в огне", 1 сезон, 6 с. "Зеркало заднего вида".
10:45 "Рождественский стол Джейми Оливера".
11:35 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 2 с.
12:15 Т/с "Сирена", 2 сезон, 2 с.
12:55 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 3 с. "Дом, за который стоит держаться".
13:40 Т/с "Святой Майк", 2 сезон, 3 с.
14:30 Т/с "Святой Майк", 2 сезон, 4 с.
15:15 Т/с "Анатомия страсти", 16 сезон, 6 с. "Надеясь на лучшее".
16:00 Т/с "Анатомия страсти", 16 сезон, 7 с.
16:45 Т/с "Анатомия страсти", 16 сезон, 8 с.
17:30 Т/с "Анатомия страсти", 16 сезон, 9 с.
18:15 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 3 с.
19:00 Т/с "Сирена", 2 сезон, 3 с.
19:40 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 4 с. "Потерянный и найденный".
20:25 Т/с "Святой Майк", 2 сезон, 3 с.
21:15 Т/с "Святой Майк", 2 сезон, 4 с.
22:00 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 3 с.
22:40 Т/с "Сирена", 2 сезон, 3 с.
23:25 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 4 с. "Потерянный и найденный".
0:05 Х/ф "Гость на Рождество".
1:40 "Рождественский стол Джейми Оливера".
2:30 Т/с "Восприятие", 1 сезон, 3 с. "1986-й год".
3:15 Т/с "Одинокие родители", 1 сезон, 7 с. "Меня называют доктор Бисквит!".
3:35 Х/ф "Рождественские поздравления".
МАЛЯТКО ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Луї малює світ".
6:15 М/с "Веселі звірята".
6:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
6:40 М/с "Мурашки".
7:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
7:20 М/с "Якарі".
7:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
8:00 М/с "Луї малює світ".
8:15 М/с "Веселі звірята".
8:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
8:40 М/с "Мурашки".
9:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
9:20 М/с "Якарі".
9:40 Телепродаж.
10:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
10:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
11:00 Телепродаж.
11:15 М/с "Старий Том".
11:30 М/с "Суперкнига".
12:00 М/с "Луї малює світ".
12:15 М/с "Веселі звірята".
12:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
12:40 М/с "Мурашки".
13:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
13:20 М/с "Якарі".
13:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
14:00 Телепродаж.
15:30 М/с "Суперкнига".
16:00 М/с "Луї малює світ".
16:15 М/с "Веселі звірята".
16:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
16:40 М/с "Мурашки".
17:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
17:20 М/с "Якарі".
17:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
18:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
18:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
19:00 М/с "Седрік".
19:15 М/с "Старий Том".
19:30 М/с "Суперкнига".
20:00 М/с "Луї малює світ".
20:15 М/с "Веселі звірята".
20:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
20:40 М/с "Мурашки".
21:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
21:20 М/с "Якарі".
21:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
22:00 М/с "Христофор Колумб".
22:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
23:00 М/с "Седрік".
23:15 М/с "Старий Том".
23:30 М/с "Суперкнига".
0:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
1:40 М/с "Лис Микита".
2:00 Читаночка.
2:25 Співаночка.
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
Прямий HD
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Вересень +1".
23:35 Повтор вечірнього ефіру.
Boomerang
5:00 М/с "Таффи".
5:07 М/с "Таффи".
5:13 М/с "Таффи".
5:20 М/с "Таффи".
5:26 М/с "Таффи".
5:33 М/с "Таффи".
5:39 М/с "Таффи".
5:46 М/с "Таффи".
5:53 М/с "Таффи".
6:00 М/с "Гриззи и лемминги".
6:06 М/с "Гриззи и лемминги".
6:13 М/с "Гриззи и лемминги".
6:19 М/с "Гриззи и лемминги".
6:26 М/с "Гриззи и лемминги".
6:32 М/с "Гриззи и лемминги".
6:39 М/с "Гриззи и лемминги".
6:45 М/с "Гриззи и лемминги".
7:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:26 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:33 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:00 М/с "Мистер Бин".
8:10 М/с "Мистер Бин".
8:21 М/с "Мистер Бин".
8:32 М/с "Мистер Бин".
8:50 М/с "Семейка Хаппо".
9:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
9:21 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
10:00 М/с "Мистер Бин".
10:10 М/с "Мистер Бин".
10:20 М/с "Мистер Бин".
10:31 М/с "Мистер Бин".
11:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:26 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:33 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:40 М/с "Шоу Тома и Джерри".
12:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
12:21 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
13:00 М/с "Таффи".
13:07 М/с "Таффи".
13:13 М/с "Таффи".
13:20 М/с "Таффи".
13:26 М/с "Таффи".
13:33 М/с "Таффи".
13:40 М/с "Таффи".
14:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:26 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:33 М/с "Шоу Тома и Джерри".
15:00 М/с "Мистер Бин".
15:10 М/с "Мистер Бин".
15:20 М/с "Мистер Бин".
15:31 М/с "Мистер Бин".
16:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
16:21 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
17:00 М/с "Таффи".
17:07 М/с "Таффи".
17:14 М/с "Таффи".
17:21 М/с "Таффи".
17:28 М/с "Таффи".
17:34 М/с "Таффи".
17:41 М/с "Таффи".
18:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:26 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:33 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:00 М/с "Мистер Бин".
19:10 М/с "Мистер Бин".
19:21 М/с "Мистер Бин".
19:32 М/с "Мистер Бин".
20:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
20:21 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
21:00 М/с "Гриззи и лемминги".
21:06 М/с "Гриззи и лемминги".
21:13 М/с "Гриззи и лемминги".
21:19 М/с "Гриззи и лемминги".
21:26 М/с "Гриззи и лемминги".
21:32 М/с "Гриззи и лемминги".
21:39 М/с "Гриззи и лемминги".
22:00 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:05 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:12 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:19 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:25 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:31 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:37 М/с "Пес по кличке Пэт".
23:00 М/с "Гриззи и лемминги".
23:06 М/с "Гриззи и лемминги".
23:13 М/с "Гриззи и лемминги".
23:19 М/с "Гриззи и лемминги".
23:26 М/с "Гриззи и лемминги".
23:32 М/с "Гриззи и лемминги".
23:39 М/с "Гриззи и лемминги".
0:00 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:10 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:21 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:31 М/с "Мой любимый рыцарь".
1:00 М/с "Таффи".
1:07 М/с "Таффи".
1:13 М/с "Таффи".
1:20 М/с "Таффи".
1:27 М/с "Таффи".
1:34 М/с "Таффи".
1:41 М/с "Таффи".
1:48 М/с "Таффи".
1:55 М/с "Таффи".
2:00 М/с "Гриззи и лемминги".
2:06 М/с "Гриззи и лемминги".
2:13 М/с "Гриззи и лемминги".
2:19 М/с "Гриззи и лемминги".
2:26 М/с "Гриззи и лемминги".
2:32 М/с "Гриззи и лемминги".
2:39 М/с "Гриззи и лемминги".
2:45 М/с "Гриззи и лемминги".
3:00 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:07 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:14 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:20 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:27 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:34 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:40 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:47 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:54 М/с "Пес по кличке Пэт".
4:00 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:10 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:21 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:31 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:42 М/с "Мой любимый рыцарь".
Індиго TV
6:00 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
11:50 "Місія: краса".
13:50 Т/с "Медіум".
17:15 Т/с "Агенти справедливості".
19:05 Реальна містика.
21:10 Т/с "Паніка Вова".
22:10 Т/с "П'ята варта".
2:35 "Життя в іншому вимірі".
4:10 "Єврочекін".
Star Family
5:10 "Сказання про Хрещення Русі".
6:00 Т/с "Затемнення", 11-14 с.
9:05 Х/ф "Мандрівка у закоханість".
10:50 Х/ф "Агентство "Мрія".
12:10 Х/ф "Тато напрокат".
13:45 Т/с "Затемнення", 13-16 с.
16:50 Х/ф "Повернешся - поговоримо", 3 і 4 с.
18:25 Х/ф "Танці маріонеток", 1 і 2 с.
20:00 Х/ф "Позаземний".
22:10 Х/ф "Мандрівка у закоханість".
23:55 Т/с "Затемнення", 13-16 с.
3:00 Х/ф "Повернешся - поговоримо", 3 і 4 с.
4:30 Х/ф "Танці маріонеток", 1 і 2 с.