Телепрограма на 10 грудня, вівторок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
17:40 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 1 с.
18:55 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 2 с.
20:05 Х/ф "Вулкан".
21:55 Х/ф "Ржака".
23:40 Х/ф "Чай з бергамотом".
1:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
17:30 Х/ф "Любіть Куперів".
19:20 Х/ф "Лускунчик і чотири королівства".
21:05 Х/ф "Ізі".
22:45 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
0:20 Х/ф "Шкіра, в якій я живу".
2:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
17:15 Х/ф "Всевидюче око".
19:00 Х/ф "Найбільш п'яний округ у світі".
21:00 Х/ф "Пограбування казино".
22:40 Х/ф "Жорсткі заходи".
0:15 Х/ф "Червоний Дракон".
2:20 Нічне промо.
FILMUADrama HD
17:00 Т/с "Улюблена вчителька", 1 с.
17:45 Т/с "Улюблена вчителька", 2 с.
18:45 Т/с "Ванга", 3 с.
19:30 Т/с "Ванга", 4 с.
20:30 Прем'єра. Т/с "Фантом", 3 с.
21:15 Прем'єра. Т/с "Фантом", 4 с.
22:15 Т/с "Улюблена вчителька", 3 с.
23:05 Т/с "Улюблена вчителька", 4 с.
23:55 Т/с "Коли минуле попереду", 11 с.
0:40 Т/с "Коли минуле попереду", 12 с.
1:30 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 2 с.
2:15 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 3 с.
3:15 Т/с "Мереживо долі", 11 с.
4:00 Т/с "Мереживо долі", 12 с.
4:45 Т/с "Мереживо долі", 13 с.
ВОЛЯ CINE+
17:30 Х/ф "Любіть Куперів".
19:20 Х/ф "Лускунчик і чотири королівства".
21:05 Х/ф "Ізі".
22:45 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
0:20 Х/ф "Шкіра, в якій я живу".
2:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
17:20 Х/ф "Адаптація".
19:20 Х/ф "Глибоке синє море".
21:10 Х/ф "Список Шиндлера".
0:25 Х/ф "Пропажа алмазу "Сльоза".
2:10 Нічне промо.
BOLT
17:20 Т/с "Код Костянтина", 13 с.
18:10 Т/с "Код Костянтина", 14 с.
18:55 Т/с "Ніконов і Ко", 11 с.
19:40 Т/с "Ніконов і Ко", 12 с.
20:30 Т/с "Винищувачі", 3 с.
21:15 Т/с "Винищувачі", 4 с.
22:00 Т/с "Син батька народів", 3 с.
22:55 Т/с "Син батька народів", 4 с.
23:50 Т/с "Північний вітер", 3 с.
0:40 Т/с "Північний вітер", 4 с.
1:30 Т/с "Клан ювелірів", 41 с.
2:15 Т/с "Клан ювелірів", 42 с.
3:10 Т/с "Майор та магія", 12 с.
3:55 Т/с "Майор та магія", 13 с.
4:45 Т/с "Подвійне життя", 7 с.
Star Family
17:00 Т/с "Менталіст", 7-10 с.
20:20 Х/ф "Чорна сукня".
21:55 Х/ф "Віддам дружину в хороші руки".
23:30 Т/с "Рідні люди", 208-211 с.
2:30 Т/с "Менталіст", 7-10 с.
Star Cinema
17:40 Х/ф "Шукайте маму".
19:10 Т/с "Закохані жінки", 5-8 с.
22:40 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
0:00 Х/ф "Всі мають померти".
2:00 Т/с "Закохані жінки", 5-8 с.