Телепрограма на 14 січня, вівторок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
17:00 М/с "Юникитти".
17:10 М/с "Юникитти".
17:21 М/с "Юникитти".
17:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
17:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:09 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:36 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:50 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:59 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:15 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:21 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:28 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:35 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
19:56 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:31 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:01 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:15 М/с "Бен 10".
21:25 М/с "Бен 10".
21:40 М/с "Время приключений".
21:50 М/с "Время приключений".
22:00 М/с "Проказник Энджело".
22:10 М/с "Проказник Энджело".
22:25 М/с "Проказник Энджело".
22:35 М/с "Проказник Энджело".
22:45 М/с "Проказник Энджело".
22:55 М/с "Проказник Энджело".
23:10 М/с "Проказник Энджело".
23:20 М/с "Проказник Энджело".
23:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:30 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:15 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:56 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Проказник Энджело".
3:20 М/с "Проказник Энджело".
3:35 М/с "Проказник Энджело".
3:45 М/с "Проказник Энджело".
4:00 М/с "Проказник Энджело".
4:10 М/с "Проказник Энджело".
4:25 М/с "Проказник Энджело".
4:35 М/с "Проказник Энджело".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
17:10 Прем'єра. Т/с "Наречена зі Стамбула".
19:30 ТСН.
20:15 Х/ф "Міцний горішок 2".
22:45 Х/ф "Дедпул 2".
1:00 Х/ф "Вбивство у "Східному експресі".
2:45 Т/с "Наші пані у Варшаві. Нові пригоди", 1-3 с.
СТБ
17:25 "Відлік часу".
17:30 "Вікна-Новини".
17:50 "Слідство ведуть екстрасенси".
18:45 "Один за всіх".
20:00 Т/с "Доньки-матері", 5-8 с.
21:55 "Відлік часу".
22:00 "Вікна-Новини".
22:25 Т/с "Червона королева", 4-6 с.
1:25 Нічний ефір.
ICTV
17:00 Х/ф "Життя".
18:45 Факти. Вечір.
19:20 Надзвичайні новини.
20:15 Громадянська оборона.
21:00 Факти. Вечір.
21:25 Х/ф "Обмани себе", 2-4 с.
0:05 Т/с "Шулер", 4 с.
1:05 Х/ф "Категорія 6: День катастрофи", 2 с.
2:35 Я зняв!
4:05 Скарб нації.
4:15 Еврика!
4:25 Служба розшуку дітей.
4:30 Студія Вашингтон.
4:35 Факти.
4:55 Т/с "Відділ 44".
Новий канал
17:50 Х/ф "Супернянь".
19:20 Х/ф "Бандитки".
21:00 Х/ф "Патріот".
0:05 Х/ф "Каблучка Намейса".
2:10 Ревізор із Тищенком, 9 сезон, 1 еп. Київ.
4:10 Зона ночі.
2+2
17:15 "Загублений світ".
18:15 Новини "Спецкор".
18:50 "ДжеДАІ".
19:25 Т/с "Ментівські війни. Харків 3", 27 і 28 с.
21:35 Т/с "CSI: Місце злочину", 4 сезон, 16 і 17 с.
23:10 Т/с "CSI: Місце злочину", 4 сезон, 14 і 15 с.
1:00 "Облом.UA".
К1
17:15 Т/с "Мисливці за реліквіями", 1 сезон, 3 і 4 с.
19:10 "Орел і Решка. Морський сезон".
22:00 "Орел і Решка. Навколо світу".
0:00 Т/с "Мисливці за реліквіями", 3 сезон, 18 с.
0:50 Х/ф "Екстремальні побачення".
2:30 "Нічне життя".
3:15 "Три сестри".
4:50 Мультфільм.
ТЕТ
17:05 Танька і Володька, 2 сезон.
17:35 Т/с "Одного разу під Полтавою", 1 сезон.
18:05 Панянка-селянка, 3 сезон.
19:05 4 весілля, 8 сезон.
20:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 2 сезон.
20:25 Країна У. Новий рік.
20:55 Т/с "Одного разу під Полтавою", 2 сезон.
21:25 Країна У. Новий рік.
21:55 Казки У.
23:00 Т/с "Хамелеон", 2 с.
23:50 Сімейка У.
0:45 17+.
1:10 Теорія зради.
2:40 Т/с "Домашній арешт", 33 с.
3:05 Т/с "Домашній арешт", 32 с.
3:30 Т/с "Віталька".
4:35 М/ф "Енеїда".
НТН
17:00 "Випадковий свідок".
18:20 "Будьте здорові".
19:00 "Свідок".
19:30 Т/с "Альпійський патруль", 3 сезон, 8 і 9 с.
21:20 Т/с "Хейвен", 3 сезон, 3 і 4 с.
23:15 "Свідок".
23:45 Т/с "Хейвен", 3 сезон, 5 і 6 с.
1:40 "Таємниці кримінального світу".
2:30 "Свідок".
3:00 "Випадковий свідок".
3:35 "Речовий доказ".
4:00 "Правда життя".
Інтер
17:40 Новини.
18:05 Ток-шоу "Стосується кожного".
20:00 "Подробиці".
21:00 Х/ф "Несолодка пропозиція", 2 с.
22:00 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
23:45 Х/ф "Постріл в безодню".
2:00 Ток-шоу "Стосується кожного".
2:45 "Подробиці".
3:30 "Богині ефіру".
4:55 "Top Shop".
Прямий
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Великий вівторок" зі Світланою Орловською, Матвієм Ганапольським та Миколою Вереснем.
21:00 Ток-шоу "Двобій" зі Світланою Орловською.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Вересень +1".
23:35 Повтор вечірнього ефіру.
UA: ПЕРШИЙ
17:05 Д/с "Боротьба за виживання".
17:35 Схеми: корупція в деталях.
18:00 Новини (із сурдоперекладом).
18:25 Тема дня.
19:30 Д/с "Дикі тварини".
20:00 Як казав Дід Панас.
21:00 Новини.
21:30 UA: Спорт.
21:45 "Наші гроші" з Денисом Бігусом.
22:10 Т/с "Епоха честі", 2 с.
23:05 Новини.
23:35 UA: Спорт.
23:50 Погода.
0:00 Тема дня.
0:55 Схеми: корупція в деталях.
1:20 Спільно.
1:45 Своя земля.
2:00 Новини.
2:25 UA: Спорт.
2:40 Тема дня.
3:35 Новини.
4:05 UA: Фольк. Спогади.
ТРК Київ
17:00 "СТН. Новини".
17:15 "Радар".
17:20 "Погода".
17:25 Депутатська приймальня.
18:25 "Ваша свобода".
18:55 "Якісне життя".
19:00 "СТН. Новини".
19:25 "Радар".
19:30 "Погода".
19:40 Київські історії.
19:50 "Якісне життя".
20:00 "60 хвилин з Василем Климчуком".
21:00 "СТН. Новини".
21:30 "Погода".
21:35 Т/с "Закулісні ігри", 3 сезон, 2 с.
22:25 Х/ф "Різдвяна пісня", 1 ч.
23:00 "Українська Національна Лотерея".
23:10 Х/ф "Різдвяна пісня", 2 ч.
0:05 "СТН. Панорама".
1:40 Т/с "Закулісні ігри", 3 сезон, 2 с.
2:25 "Життєві історії".
4:35 Х/ф "Різдвяна пісня".
К2
17:30 Удачний проект.
19:30 Квартирне питання.
20:20 Ідеї ремонту.
20:40 Неймовірні історії кохання.
21:30 Зіркові долі.
22:10 Готуємо разом.
0:40 Корисні поради.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:10 Мультфільми.
Піксель
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Октонавти".
18:00 М/с "Пригоди Мауглі".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
19:30 М/с "Боб-будівник".
20:00 М/с "Смішарики".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
Nickelodeon
17:10 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 17 с. "Серьёзная опасность".
17:30 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 13 с. "Голосуй за Сандермэна".
17:55 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 14 с. "Шестое чувство Сандермэна".
18:15 М/с "Волшебные покровители", 157 с. "Приз с подвохом".
18:30 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 4 сезон, 4 с. "Мистерионы / Ворон съел домашнее задание".
18:40 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 4 сезон, 5 с. "Так говорил Саймон / Пой, как канарейка".
19:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 170 с. "Пробуйте даром! / Дом, милый дом".
19:35 М/с "Лего Сити: Приключения", 1 сезон, 5 с. "Поппи Старр".
19:45 М/с "Лего Сити: Приключения", 1 сезон, 5 с. "Страшная серия".
19:55 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 23 с. "Искушение ведром".
20:20 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 24 с. "Генри и плохая девчонка - часть 1".
20:45 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 2 сезон, 22 с. "Донос как искусство".
21:10 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 25 с. "Полюбил вашу учительницу".
21:30 Т/с "Школа Рока", 3 сезон, 7 с. "Другая сторона Саммер".
21:55 М/с "Волшебные покровители", 138 с. "Блокиратор Крока / Мальчик и его собака".
22:15 М/с "Волшебные покровители", 139 с. "Чудаки на поезде / Куча Тимми".
22:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 94 с. "Морской супермен против Губки Боба".
22:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 94 с. "Губка с подбитым глазом".
22:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 95 с. "Спасти белку".
23:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 97 с. "20000 бургеров под водой".
23:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 97 с. "Битва за Бикини Боттом".
23:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 99 с. "Спанчхэндж".
23:40 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 13 с. "Зеркальная вселенная".
0:05 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 16 с. "Близнец Генри".
0:25 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 5 с. "Слёзы веселого жука".
0:45 Т/с "Игроделы", 2 сезон, 19 с. "Клэмоделы - часть 1".
1:10 Т/с "Игроделы", 2 сезон, 20 с. "Клэмоделы - часть 2".
1:30 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 23 с. "Поп и рок".
1:50 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 24 с. "Некуда бежать".
2:15 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 3 с. "Хочу больше зрителей".
2:35 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 14 с. "Нянчим куклу".
3:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 181 с. "Лицензия на молочный коктейль / Сквидик".
3:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 182 с. "Желтая книжица / Бампер к бамперу".
3:45 М/с "Волшебные покровители", 85 с. "Волшебная олимпиада".
4:05 М/с "Волшебные покровители", 86 с. "Чудо-команда / Только в экстренном случае".
4:30 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 21 с. "Гром в Раю - часть 2".
4:50 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 22 с. "Супергерои на повторе".
Fox Life
17:30 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 23 с. "Супергерой".
18:15 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 7 с.
19:00 Т/с "Сирена", 2 сезон, 6 с.
19:40 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 7 с. "Буря в Сиэттле".
20:25 Т/с "Кандис Ренуар", 1 сезон, 1 с. "В тихом омуте черти водятся".
21:15 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 7 с.
22:00 Т/с "Сирена", 2 сезон, 6 с.
22:40 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 7 с. "Буря в Сиэттле".
23:25 Т/с "Касл", 3 сезон, 13 с. "Нокдаун".
0:05 Т/с "Резидент", 2 сезон, 3 с. "Три слова".
0:50 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 1 с. "Невыносимое давление".
1:35 Т/с "Восприятие", 1 сезон, 7 с. "Немезида".
2:15 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 5 сезон, 1 эп.
3:05 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 5 сезон, 2 эп.
3:55 Т/с "Одинокие родители", 1 сезон, 14 с. "Сарай".
4:15 Т/с "Одинокие родители", 1 сезон, 15 с. "Ограбление, организованное производителями гофрированной бумаги".
4:35 Т/с "Одинокие родители", 1 сезон, 16 с. "Джон Чертов Стамос".
МАЛЯТКО ТV
17:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
17:20 М/с "Якарі".
17:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
18:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
18:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
19:00 М/с "Седрік".
19:15 М/с "Старий Том".
19:30 М/с "Суперкнига".
20:00 М/с "Луї малює світ".
20:15 М/с "Веселі звірята".
20:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
20:40 М/с "Мурашки".
21:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
21:20 М/с "Якарі".
21:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
22:00 М/с "Христофор Колумб".
22:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
23:00 М/с "Седрік".
23:15 М/с "Старий Том".
23:30 М/с "Суперкнига".
0:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
1:40 М/с "Лис Микита".
2:00 Читаночка.
2:25 Співаночка.
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
Прямий HD
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Великий вівторок" зі Світланою Орловською, Матвієм Ганапольським та Миколою Вереснем.
21:00 Ток-шоу "Двобій" зі Світланою Орловською.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Вересень +1".
23:35 Повтор вечірнього ефіру.
Boomerang
17:00 М/с "Таффи".
17:06 М/с "Таффи".
17:13 М/с "Таффи".
17:20 М/с "Таффи".
17:26 М/с "Таффи".
17:32 М/с "Таффи".
17:39 М/с "Таффи".
18:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:26 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:33 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:00 М/с "Мистер Бин".
19:10 М/с "Мистер Бин".
19:20 М/с "Мистер Бин".
19:30 М/с "Мистер Бин".
20:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
20:21 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
21:00 М/с "Гриззи и лемминги".
21:06 М/с "Гриззи и лемминги".
21:13 М/с "Гриззи и лемминги".
21:19 М/с "Гриззи и лемминги".
21:26 М/с "Гриззи и лемминги".
21:32 М/с "Гриззи и лемминги".
21:39 М/с "Гриззи и лемминги".
22:00 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:07 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:14 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:20 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:27 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:34 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:41 М/с "Пес по кличке Пэт".
23:00 М/с "Гриззи и лемминги".
23:06 М/с "Гриззи и лемминги".
23:12 М/с "Гриззи и лемминги".
23:19 М/с "Гриззи и лемминги".
23:25 М/с "Гриззи и лемминги".
23:32 М/с "Гриззи и лемминги".
23:38 М/с "Гриззи и лемминги".
0:00 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:10 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:21 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:31 М/с "Мой любимый рыцарь".
1:00 М/с "Таффи".
1:06 М/с "Таффи".
1:13 М/с "Таффи".
1:20 М/с "Таффи".
1:26 М/с "Таффи".
1:33 М/с "Таффи".
1:39 М/с "Таффи".
1:45 М/с "Таффи".
1:52 М/с "Таффи".
2:00 М/с "Гриззи и лемминги".
2:06 М/с "Гриззи и лемминги".
2:13 М/с "Гриззи и лемминги".
2:19 М/с "Гриззи и лемминги".
2:25 М/с "Гриззи и лемминги".
2:32 М/с "Гриззи и лемминги".
2:38 М/с "Гриззи и лемминги".
2:45 М/с "Гриззи и лемминги".
3:00 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:05 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:12 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:19 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:25 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:31 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:37 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:44 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:51 М/с "Пес по кличке Пэт".
4:00 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:10 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:21 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:31 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:42 М/с "Мой любимый рыцарь".
Індиго TV
17:30 Т/с "Агенти справедливості".
19:30 Реальна містика.
21:30 Т/с "Паніка Вова".
22:30 Т/с "П'ята варта".
2:10 "Життя в іншому вимірі".
3:50 "Єврочекін".
Star Family
17:00 Т/с "Небо у вогні", 3-6 с.
20:10 Х/ф "Добрий день Вам!".
21:55 Х/ф "Ванька".
23:30 Т/с "Затемнення", 21-24 с.
2:35 Т/с "Небо у вогні", 3-6 с.