Телепрограма на 2 липня, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Самотня жінка бажає познайомитися".
8:35 Х/ф "Гетьман", 3 і 4 с.
10:15 Х/ф "Всього один поворот".
11:40 Х/ф "Шереметьєво-2".
13:10 Д/ф "Dustards".
14:15 Д/ф "Кобзар".
15:20 Х/ф "Вавілон ХХ".
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:20 Час української анімації.
9:40 Час української анімації.
11:00 Х/ф "Король вечірок".
12:40 Х/ф "Спокута".
14:45 Х/ф "Брехун, брехун".
16:15 Т/с "Волею випадку".
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Битва за Землю".
14:45 Х/ф "Я, робот".
16:40 Х/ф "Хаос".
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Здрастуй, мамо!", 10 с.
6:15 Т/с "Вікно життя", 5 с.
7:00 Т/с "Вікно життя", 6 с.
7:45 Т/с "Мереживо долі", 15 с.
8:30 Т/с "Мереживо долі", 16 с.
9:15 Т/с "Вікно життя", 7 с.
10:00 Т/с "Вікно життя", 8 с.
11:00 Т/с "Пошта", 5 с.
11:45 Т/с "Пошта", 6 с.
12:30 Т/с "Щасливий квиток", 5 с.
13:20 Т/с "Щасливий квиток", 6 с.
14:15 Т/с "Мереживо долі", 17 с.
15:00 Т/с "Мереживо долі", 18 с.
15:45 Т/с "Тато Ден", 7 с.
16:30 Т/с "Тато Ден", 8 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:20 Час української анімації.
9:40 Час української анімації.
11:00 Х/ф "Король вечірок".
12:40 Х/ф "Спокута".
14:45 Х/ф "Брехун, брехун".
16:15 Т/с "Волею випадку".
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Миргород та його мешканці", 1 с.
8:25 Х/ф "Миргород та його мешканці", 2 с.
9:40 Х/ф "Трест, що луснув", 1 с.
10:55 Х/ф "Трест, що луснув", 2 с.
12:15 Х/ф "Казки старого чарівника", 2 с.
13:25 Х/ф "Великий Лебовські".
15:25 Х/ф "Спогади про майбутнє".
BOLT
5:15 Т/с "Смерть шпигунам!", 6 с.
6:05 Т/с "Син батька народів", 12 с.
7:00 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 7 с.
7:45 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 8 с.
8:40 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 9 с.
9:30 Т/с "Котовський", 5 с.
10:15 Т/с "Котовський", 6 с.
10:55 Т/с "Код Костянтина", 23 с.
11:45 Т/с "Код Костянтина", 24 с.
12:30 Т/с "Фантом", 5 с.
13:20 Т/с "Фантом", 6 с.
14:10 Т/с "Володимирська, 15", 29 с.
14:55 Т/с "Володимирська, 15", 30 с.
15:45 Т/с "Майор та магія", 5 с.
16:35 Т/с "Майор та магія", 6 с.
Star Family
6:00 Т/с "Жаркий лід", 3-6 с.
9:05 Х/ф "Сплячий і красуня".
10:45 Х/ф "Мрії з пластиліну".
12:20 Х/ф "Наречена мого друга".
14:05 Прем'єра. Т/с "Жаркий лід", 5-8 с.