Телепрограма на 17 вересня, четвер

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Аве Марія".
8:40 Х/ф "Життя як цирк", 1 с.
9:45 Х/ф "Життя як цирк", 2 с.
10:50 Х/ф "Золотий ланцюг".
12:20 Х/ф "Тест на кохання", 3 і 4 с.
13:55 Х/ф "Вбивство у зимовій Ялті".
15:40 Х/ф "Халепа на 5 Baksiv".
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:10 Час української анімації.
9:15 Час української анімації.
10:20 Х/ф "Червоний".
12:15 Х/ф "Александр і жахливий, безрадісний, лажовий день".
13:40 Х/ф "Колишніх агентів не буває".
15:20 Х/ф "Король вечірок".
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Гангстер".
15:30 Х/ф "88 хвилин".
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Диявол з Орлі", 8 с.
6:15 Т/с "Вікно життя", 7 с.
7:00 Т/с "Вікно життя", 8 с.
7:45 Т/с "Вікно життя", 9 с.
8:30 Т/с "Вікно життя", 10 с.
9:15 Т/с "Володимирська, 15", 15 с.
10:00 Т/с "Володимирська, 15", 16 с.
10:45 Т/с "Жіночий лікар 2", 37 с.
11:30 Т/с "Жіночий лікар 2", 38 с.
12:15 Т/с "Тато Ден", 5 с.
13:00 Т/с "Тато Ден", 6 с.
13:45 Т/с "Жіночий лікар 2", 39 с.
14:30 Т/с "Жіночий лікар 2", 40 с.
15:15 Т/с "Володимирська, 15", 17 с.
16:00 Т/с "Володимирська, 15", 18 с.
16:45 Т/с "Фантом", 12 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:10 Час української анімації.
9:15 Час української анімації.
10:20 Х/ф "Червоний".
12:15 Х/ф "Александр і жахливий, безрадісний, лажовий день".
13:40 Х/ф "Колишніх агентів не буває".
15:20 Х/ф "Король вечірок".
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Миргород та його мешканці", 1 с.
8:20 Х/ф "Миргород та його мешканці", 2 с.
9:30 Х/ф "Лісова пісня. Мавка".
11:00 Х/ф "Веселі Жабокричі".
12:15 Х/ф "Сірано".
14:10 Х/ф "Чорне золото".
16:20 Х/ф "Білий лебідь".
BOLT
6:00 Т/с "Подвійне життя", 7 с.
6:45 Т/с "Подвійне життя", 8 с.
7:35 Т/с "Право на захист", 7 с.
8:20 Т/с "Право на захист", 8 с.
9:05 Т/с "Право на захист", 9 с.
9:50 Т/с "Право на захист", 10 с.
10:45 Т/с "Патруль Самооборона", 17 с.
11:30 Т/с "Патруль Самооборона", 18 с.
12:30 Т/с "Патруль Самооборона", 19 с.
13:15 Т/с "Патруль Самооборона", 20 с.
14:00 Т/с "Прокурори", 17 с.
14:45 Т/с "Прокурори", 18 с.
15:30 Т/с "Прокурори", 19 с.
16:15 Т/с "Прокурори", 20 с.
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 13-16 с.
9:10 Х/ф "Уроки спокуси".
10:50 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
12:15 Х/ф "Погана сусідка".
13:55 Т/с "Рідні люди", 15-18 с.