Телепрограма на 10 листопада, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Поки не випав сніг".
8:25 Х/ф "Життя вдалося".
10:00 Х/ф "Дике поле".
11:55 Х/ф "Коли стають дорослими".
13:05 Х/ф "Незакінчений урок".
15:20 Х/ф "Автопортрет невідомого".
16:35 Х/ф "Аве Марія".
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:35 Час української анімації.
12:20 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
13:55 Х/ф "Каспер".
15:40 Х/ф "Захисник".
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
13:15 Х/ф "П'ятий елемент".
15:25 Х/ф "Не впіймали - не злодій".
FILMUADrama HD
6:30 Т/с "Мереживо долі", 5 с.
7:15 Т/с "Мереживо долі", 6 с.
8:00 Т/с "Мереживо долі", 7 с.
8:45 Т/с "Мереживо долі", 8 с.
9:30 Т/с "Мереживо долі", 9 с.
10:15 Т/с "Мереживо долі", 10 с.
11:00 Х/ф "Фабрика щастя".
12:45 Т/с "Гречанка", 15 с.
13:30 Т/с "Гречанка", 16 с.
14:15 Т/с "Гречанка", 17 с.
15:00 Т/с "Гречанка", 18 с.
15:45 Т/с "Гречанка", 19 с.
16:45 Т/с "Ванга", 7 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:35 Час української анімації.
12:20 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
13:55 Х/ф "Каспер".
15:40 Х/ф "Захисник".
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Час української анімації.
7:55 Х/ф "Казки старого чарівника", 1 с.
9:15 Х/ф "Казки старого чарівника", 2 с.
10:25 Х/ф "Веселі Жабокричі".
11:40 Х/ф "Спокуса Дон-Жуана".
13:15 Х/ф "Ті, що сплять".
15:45 Х/ф "Кільце дракона".
BOLT
5:20 Т/с "Котовський", 5 с.
6:05 Х/ф "Чужі душі".
7:35 Т/с "Північний вітер", 5 с.
8:20 Т/с "Північний вітер", 6 с.
9:05 Т/с "Північний вітер", 7 с.
9:55 Т/с "Північний вітер", 8 с.
10:40 Т/с "Майор та магія", 29 с.
11:30 Т/с "Майор та магія", 30 с.
12:20 Т/с "Майор та магія", 31 с.
13:10 Т/с "Майор та магія", 32 с.
14:00 Т/с "Код Костянтина", 32 с.
14:50 Т/с "Код Костянтина", 33 с.
15:35 Т/с "Код Костянтина", 34 с.
16:25 Т/с "Код Костянтина", 35 с.
Star Family
5:35 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Х/ф "Фото на документи".
7:40 Т/с "Секунда до...", 1-4 с.
11:10 Т/с "Секунда до...", 5-8 с.
14:40 Х/ф "Наречена мого друга".
16:25 Х/ф "Любити не можна забути".
Star Cinema
6:50 "Історія України".
8:00 Т/с "Котовський", 1-4 с.
11:00 Т/с "Котовський", 5-8 с.
14:00 Х/ф "Тато напрокат".
15:35 Х/ф "Жінка, не схильна до авантюр".