Телепрограма на 14 квітня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Д/ф "...якого любили всі". Леонід Биков.
8:20 Х/ф "Політ золотої мушки".
10:10 Х/ф "Коли стають дорослими".
11:25 Х/ф "Самотня жінка бажає познайомитися".
13:00 Т/с "Жінки брешуть краще", 9-12 с.
14:35 Т/с "Жінки брешуть краще", 13-16 с.
16:10 Х/ф "А життя продовжується".
17:50 Х/ф "Укол парасолькою".
19:30 Х/ф "Хрещена", 1 і 2 с.
21:00 Х/ф "Хрещена", 3 і 4 с.
22:35 Х/ф "Поки не випав сніг".
0:00 Х/ф "Усім привіт".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:35 Х/ф "Загублений світ".
14:20 Х/ф "Сторінка 8".
16:05 Х/ф "На лоні природи".
17:40 Х/ф "Обережно, двері зачиняються".
19:25 Х/ф "Черговий тато".
21:00 Х/ф "Сім'янин".
23:05 Х/ф "Приколісти".
1:30 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "88 хвилин".
14:55 Х/ф "Ласкаво просимо до капкану".
16:40 Х/ф "Мара".
18:25 Х/ф "Чорний метелик".
20:00 Х/ф "Голодні ігри: Переспівниця. Частина 1".
22:05 Х/ф "Межа ризику".
23:55 Х/ф "Пасажир".
1:45 Нічне промо.
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Гречанка", 16 с.
6:30 Х/ф "Таємничий острів".
8:00 Х/ф "Моє нове життя", 1-4 с.
11:00 Т/с "Жіночий лікар 2", 32 с.
11:45 Т/с "Жіночий лікар 2", 33 с.
12:30 Т/с "Жіночий лікар 2", 34 с.
13:15 Т/с "Жіночий лікар 2", 35 с.
14:00 Т/с "Жіночий лікар 2", 36 с.
15:00 Т/с "Лист очікування", 6 с.
15:45 Т/с "Лист очікування", 7 с.
16:30 Т/с "Лист очікування", 8 с.
17:30 Т/с "Лист очікування", 9 с.
18:15 Т/с "Лист очікування", 10 с.
19:15 Т/с "Лист очікування", 11 с.
20:00 Т/с "Лист очікування", 12 с.
21:00 Т/с "Легковажна жінка", 7 с.
21:45 Т/с "Легковажна жінка", 8 с.
22:30 Т/с "Легковажна жінка", 9 с.
23:15 Т/с "Легковажна жінка", 10 с.
0:00 Т/с "Легковажна жінка", 11 с.
0:45 Т/с "Легковажна жінка", 12 с.
1:45 Т/с "Гречанка", 15 с.
2:30 Т/с "Гречанка", 16 с.
3:15 Т/с "Гречанка", 17 с.
4:00 Т/с "Гречанка", 18 с.
4:45 Т/с "Гречанка", 19 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:35 Х/ф "Загублений світ".
14:20 Х/ф "Сторінка 8".
16:05 Х/ф "На лоні природи".
17:40 Х/ф "Обережно, двері зачиняються".
19:25 Х/ф "Черговий тато".
21:00 Х/ф "Сім'янин".
23:05 Х/ф "Приколісти".
1:30 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Захар Беркут".
8:40 Х/ф "Дама з папугою".
10:20 Х/ф "Генеральна репетиція".
12:35 Х/ф "Мільйон у шлюбному кошику".
14:10 Х/ф "Злетіти з котушок".
15:40 Х/ф "Їх зоряний час".
17:40 Х/ф "Версальський роман".
19:40 Х/ф "Тринадцять днів".
22:05 Х/ф "Несвяті".
23:45 Х/ф "Центуріон".
1:25 Нічне промо.
BOLT
6:05 Т/с "Котовський", 5 с.
6:45 Т/с "Котовський", 6 с.
7:30 Т/с "Котовський", 7 с.
8:15 Т/с "Котовський", 8 с.
9:00 Х/ф "Полювання за тінню".
10:30 Х/ф "Перевертень у погонах".
12:00 Т/с "Майор та магія", 5 с.
12:45 Т/с "Майор та магія", 6 с.
13:30 Т/с "Майор та магія", 7 с.
14:15 Т/с "Майор та магія", 8 с.
15:00 Т/с "Майор та магія", 9 с.
15:45 Т/с "Клан ювелірів", 91 с.
16:30 Т/с "Клан ювелірів", 92 с.
17:15 Т/с "Клан ювелірів", 93 с.
18:15 Т/с "Клан ювелірів", 94 с.
19:00 Т/с "Клан ювелірів", 95 с.
20:00 Х/ф "Танці маріонеток", 3 с.
20:45 Х/ф "Танці маріонеток", 4 с.
21:30 Т/с "Володимирська, 15", 21 с.
22:15 Т/с "Володимирська, 15", 22 с.
23:00 Т/с "Володимирська, 15", 23 с.
23:45 Т/с "Володимирська, 15", 24 с.
0:30 Т/с "Володимирська, 15", 25 с.
1:15 Т/с "Син батька народів", 4 с.
2:00 Т/с "Син батька народів", 5 с.
2:45 Т/с "Син батька народів", 6 с.
3:30 Т/с "Син батька народів", 7 с.
4:30 Х/ф "Вихід".
Star Family
5:20 "Історія України".
6:00 Х/ф "Переможець".
7:35 Т/с "Блудні діти", 9-12 с.
10:35 Х/ф "Крапля світла", 1-4 с.
13:35 Х/ф "Наречена мого друга".
15:15 Х/ф "Переможець".
16:50 Х/ф "Любов на два полюси".
18:20 Х/ф "Зникнення".
19:55 Х/ф "Інше обличчя".
21:30 Т/с "Сестри по крові", 79-83 с.
1:25 Т/с "Сестри по крові", 84-88 с.
Star Cinema
6:30 "Історія України".
7:00 Т/с "Смерть шпигунам!", 1-4 с.
10:30 Т/с "Смерть шпигунам!", 5-8 с.
14:00 Х/ф "Жінка, не схильна до авантюр".
15:40 Х/ф "Рік Золотої Рибки".
17:25 Х/ф "Добрий день Вам!".
19:10 Х/ф "Мільйонер".
20:55 Х/ф "Реквієм для свідка", 1-4 с.
0:20 Х/ф "Танці маріонеток", 1-4 с.
3:20 Х/ф "Темні лабіринти минулого", 1-4 с.