Телепрограма на 20 вересня, неділю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Д/ф "Олександр Довженко. Одеський світанок".
7:35 Х/ф "Дрібниці життя".
8:50 Х/ф "Іній".
10:55 Х/ф "Брати. Остання сповідь".
13:00 Х/ф "Поводир".
15:05 Х/ф "Шалено закоханий".
16:50 Х/ф "Істальгія".
18:35 Х/ф "Поки є час".
19:55 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 1 с.
21:10 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 2 с.
22:20 Х/ф "Як коваль щастя шукав".
23:45 Х/ф "Загублене місто".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
7:50 Час української анімації.
8:40 Час української анімації.
9:25 Х/ф "Король вечірок".
11:05 Х/ф "Свята Джуді".
12:55 Х/ф "Шпигунка".
15:00 Х/ф "Віддана".
16:45 Х/ф "Мої думки тихі".
18:30 Х/ф "Чаклунка".
20:10 Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви".
22:10 Х/ф "З любов'ю, Розі".
23:55 Х/ф "Ціна пристрасті".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:30 Час української анімації.
12:10 Х/ф "Веселі канікули".
13:50 Х/ф "Атомна блондинка".
15:50 Х/ф "Всевидюче око".
17:35 Х/ф "Крижаний".
19:25 Х/ф "З міркувань совісті".
21:45 Х/ф "Проповідник з кулеметом".
23:55 Х/ф "88 хвилин".
1:45 Нічне промо.
FILMUADrama HD
6:00 Т/с "Володимирська, 15", 6 с.
6:45 Т/с "Володимирська, 15", 7 с.
7:30 Т/с "Володимирська, 15", 8 с.
8:15 Т/с "Тато Ден", 5 с.
9:00 Т/с "Тато Ден", 6 с.
9:45 Т/с "Тато Ден", 7 с.
10:30 Т/с "Тато Ден", 8 с.
11:15 Х/ф "Одружити не можна помилувати", 1-4 с.
14:30 Т/с "Володимирська, 15", 17 с.
15:30 Т/с "Володимирська, 15", 18 с.
16:15 Т/с "Володимирська, 15", 19 с.
17:00 Т/с "Володимирська, 15", 20 с.
17:45 Т/с "Володимирська, 15", 20 с.
18:30 Т/с "Володимирська, 15", 21 с.
19:30 Т/с "Два життя", 7 с.
20:15 Т/с "Два життя", 8 с.
21:00 Т/с "Два життя", 9 с.
21:45 Т/с "Два життя", 10 с.
22:30 Т/с "Два життя", 11 с.
23:15 Т/с "Два життя", 12 с.
0:15 Х/ф "Будинок на холодному ключі", 1-4 с.
3:15 Х/ф "Невипадкові зустрічі", 1-4 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
7:50 Час української анімації.
8:40 Час української анімації.
9:25 Х/ф "Король вечірок".
11:05 Х/ф "Свята Джуді".
12:55 Х/ф "Шпигунка".
15:00 Х/ф "Віддана".
16:45 Х/ф "Мої думки тихі".
18:30 Х/ф "Чаклунка".
20:10 Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви".
22:10 Х/ф "З любов'ю, Розі".
23:55 Х/ф "Ціна пристрасті".
1:40 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу".
9:20 Х/ф "Миргород та його мешканці", 1 с.
10:45 Х/ф "Миргород та його мешканці", 2 с.
12:00 Х/ф "Гамлет".
14:20 Х/ф "Останній легіон".
16:05 Х/ф "Принцеса де Монпансьє".
18:25 Х/ф "Незаконне вторгнення".
20:20 Х/ф "Ті, що сплять".
22:50 Х/ф "Ілюзія кохання".
0:55 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Подвійне життя", 6 с.
6:00 Т/с "Патруль Самооборона", 5 с.
6:45 Т/с "Патруль Самооборона", 6 с.
7:30 Т/с "Патруль Самооборона", 7 с.
8:15 Т/с "Патруль Самооборона", 8 с.
9:00 Т/с "Прокурори", 5 с.
9:45 Т/с "Прокурори", 6 с.
10:30 Т/с "Прокурори", 7 с.
11:15 Т/с "Прокурори", 8 с.
12:00 Т/с "Ніконов і Ко", 1 с.
12:45 Т/с "Ніконов і Ко", 2 с.
13:45 Т/с "Ніконов і Ко", 3 с.
14:30 Т/с "Ніконов і Ко", 4 с.
15:30 Т/с "Ніконов і Ко", 5 с.
16:15 Т/с "Ніконов і Ко", 6 с.
17:15 Т/с "Ніконов і Ко", 7 с.
18:00 Т/с "Ніконов і Ко", 8 с.
18:45 Т/с "Смерть шпигунам!", 5 с.
19:35 Т/с "Смерть шпигунам!", 6 с.
20:30 Т/с "Смерть шпигунам!", 7 с.
21:20 Т/с "Смерть шпигунам!", 8 с.
22:15 Т/с "Північний вітер", 5 с.
23:00 Т/с "Північний вітер", 6 с.
23:45 Т/с "Північний вітер", 7 с.
0:30 Т/с "Північний вітер", 8 с.
1:15 Т/с "Подвійне життя", 5 с.
2:05 Т/с "Подвійне життя", 6 с.
2:50 Т/с "Подвійне життя", 7 с.
3:40 Т/с "Подвійне життя", 8 с.
4:25 Т/с "Подвійне життя", 9 с.
Star Family
6:00 Т/с "Що робить твоя дружина?", 1-5 с.
10:10 Т/с "Що робить твоя дружина?", 6-10 с.
14:15 Х/ф "Уроки спокуси".
15:50 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
17:20 Х/ф "Кульбабка".
18:55 Х/ф "Чужі душі".
20:30 Т/с "Рідні люди", 11-15 с.
0:25 Т/с "Рідні люди", 16-20 с.
4:20 Х/ф "Від тюрми і від суми...".