Телепрограма на 8 серпня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Не було б щастя...".
8:15 Д/ф "...якого любили всі". Леонід Биков.
9:35 Х/ф "А життя продовжується".
11:20 Х/ф "Тепер я буду любити тебе".
12:55 Х/ф "Кому вгору, кому вниз".
14:30 Х/ф "Місто, в якому не ходять гроші".
16:10 Х/ф "Хрещена", 3 і 4 с.
17:45 Х/ф "Тигри" на льоду".
19:10 Х/ф "Загублене місто".
20:55 Х/ф "Іній".
23:00 Х/ф "Шалено закоханий".
0:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:15 Час української анімації.
9:25 Час української анімації.
10:35 Х/ф "Стів Джобс".
12:40 Х/ф "Патерсон".
14:40 Х/ф "ТойХтоПройшовКрізьВогонь".
16:30 Х/ф "Прибульці".
18:20 Х/ф "Траса 60".
20:20 Х/ф "Все найкраще".
22:05 Х/ф "Чужа молитва".
23:50 Х/ф "Вік Адалін".
1:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Веселі канікули".
14:45 Х/ф "Шпигунка".
16:55 Х/ф "Атомна блондинка".
18:55 Х/ф "Крижаний".
20:45 Х/ф "Я - четвертий".
22:40 Х/ф "Термінал".
0:20 Х/ф "Ласкаво просимо до капкану".
2:05 Нічне промо.
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Здрастуй, мамо!", 37 с.
6:15 Х/ф "Міський пейзаж".
7:35 Т/с "Пізнє каяття", 1 с.
8:20 Т/с "Пізнє каяття", 2 с.
9:05 Т/с "Пізнє каяття", 3 с.
9:50 Т/с "Пізнє каяття", 4 с.
10:35 Т/с "Пізнє каяття", 5 с.
11:20 Х/ф "Обраниця", 1-4 с.
14:45 Х/ф "Годинник із зозулею", 1-4 с.
18:00 Т/с "Два життя", 1 с.
18:45 Т/с "Два життя", 2 с.
19:30 Т/с "Два життя", 3 с.
20:15 Т/с "Два життя", 4 с.
21:00 Т/с "Два життя", 5 с.
21:45 Т/с "Два життя", 6 с.
22:45 Т/с "Фантом", 1 с.
23:30 Т/с "Фантом", 2 с.
0:15 Т/с "Фантом", 3 с.
1:00 Т/с "Фантом", 4 с.
1:45 Т/с "Тато Ден", 1 с.
2:30 Т/с "Тато Ден", 2 с.
3:15 Т/с "Тато Ден", 3 с.
4:00 Т/с "Тато Ден", 4 с.
4:45 Т/с "Тато Ден", 5 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:15 Час української анімації.
9:25 Час української анімації.
10:35 Х/ф "Стів Джобс".
12:40 Х/ф "Патерсон".
14:40 Х/ф "ТойХтоПройшовКрізьВогонь".
16:30 Х/ф "Прибульці".
18:20 Х/ф "Траса 60".
20:20 Х/ф "Все найкраще".
22:05 Х/ф "Чужа молитва".
23:50 Х/ф "Вік Адалін".
1:45 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Генеральна репетиція", 1 с.
8:15 Х/ф "Генеральна репетиція", 2 с.
9:35 Х/ф "Білий птах з чорною ознакою".
11:25 Х/ф "Пропала грамота".
12:50 Х/ф "Великий Лебовські".
14:55 Х/ф "Будинок летючих кинджалів".
17:00 Х/ф "Глибоке синє море".
18:50 Х/ф "Коко Шанель та Ігор Стравінський".
20:50 Х/ф "Помпеї".
22:40 Х/ф "Солдат Джейн".
0:50 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Син батька народів", 12 с.
6:00 Т/с "Викрадення богині", 1 с.
6:45 Т/с "Викрадення богині", 2 с.
7:30 Т/с "Викрадення богині", 3 с.
8:15 Т/с "Викрадення богині", 4 с.
9:00 Х/ф "Темні лабіринти минулого", 1-4 с.
12:00 Х/ф "Реквієм для свідка", 1-4 с.
15:00 Х/ф "Кохання зі зброєю", 1-4 с.
18:00 Х/ф "Полювання на Вервольфа", 1-4 с.
21:30 Т/с "Чужі крила", 1 с.
22:15 Т/с "Чужі крила", 2 с.
23:15 Т/с "Чужі крила", 3 с.
0:00 Т/с "Чужі крила", 4 с.
0:45 Т/с "Чужі крила", 5 с.
2:15 Т/с "Північний вітер", 1 с.
3:00 Т/с "Північний вітер", 2 с.
3:45 Т/с "Північний вітер", 3 с.
4:30 Т/с "Північний вітер", 4 с.
Star Family
6:00 Т/с "Жаркий лід", 51-55 с.
9:45 Т/с "Жаркий лід", 56-60 с.
13:30 Х/ф "Психопатка".
15:25 Х/ф "Карасі".
17:15 Х/ф "Сім'Я".
18:55 Х/ф "Жінка, не схильна до авантюр".
20:40 Т/с "Менталіст", 1-4 с.
0:10 Т/с "Менталіст", 5 і 6 с.
1:50 Х/ф "Криве дзеркало душі", 1-4 с.