Телепрограма на 19 вересня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
17:00 М/с "Яблоко и Лук".
17:10 М/с "Яблоко и Лук".
17:30 М/с "Яблоко и Лук".
17:41 М/с "Яблоко и Лук".
18:00 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:10 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:20 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:35 М/с "DC Девушки-супергерои".
18:45 М/с "DC Девушки-супергерои".
19:00 М/с "Пауэр Плейерс".
19:10 М/с "Пауэр Плейерс".
19:30 М/с "Пауэр Плейерс".
19:40 М/с "Пауэр Плейерс".
20:00 М/с "Бен 10".
20:10 М/с "Бен 10".
20:20 М/с "Бен 10".
20:31 М/с "Бен 10".
20:41 М/с "Бен 10".
21:00 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:10 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:20 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:31 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:41 М/с "Бакуган: Боевая планета".
22:00 М/с "Вселенная Стивена".
22:10 М/с "Вселенная Стивена".
22:20 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
22:45 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:25 М/с "Проказник Энджело".
23:35 М/с "Проказник Энджело".
23:50 М/с "Проказник Энджело".
0:00 М/с "Проказник Энджело".
0:10 М/с "Проказник Энджело".
0:20 М/с "Проказник Энджело".
0:35 М/с "Проказник Энджело".
0:45 М/с "Проказник Энджело".
0:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:51 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:16 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:36 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:01 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
3:35 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:25 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
19:30 ТСН.
20:15 "Чистоnews".
20:25 "Вечірній квартал".
23:10 "Світське життя з Катериною Осадчою".
1:10 Прем'єра. "Ліга сміху", 6 сезон, 7 еп.
2:30 Х/ф "Пригоди "Посейдона".
4:25 "Чистоnews".
СТБ
17:00 "Звана вечеря", 9 еп.
19:00 "МастерШеф", 10 сезон, 4 еп.
22:55 "Звана вечеря", 5 еп.
1:15 Х/ф "Несплячі в Сіетлі".
3:20 "У пошуках істини".
4:30 Х/ф "Два береги".
ICTV
18:45 Факти. Вечір.
19:10 Х/ф "Подвійний форсаж".
21:25 Х/ф "Потрійний форсаж: Токійський дрифт".
23:25 Х/ф "Адреналін".
0:55 Х/ф "Адреналін 2: Висока напруга".
2:30 Я зняв!
Новий канал
17:00 Х/ф "Ніч у музеї 2".
19:05 Х/ф "Ніч у музеї: Таємниця гробниці".
21:00 Х/ф "Пікселі".
23:05 Х/ф "Залізне небо: Нове пришестя".
0:50 Вар'яти, 2 сезон, 7 еп.
2:15 Новий погляд.
3:00 Новий погляд.
3:40 Новий погляд.
4:30 Новий погляд.
2+2
17:10 Х/ф "Бамблбі".
19:25 Футбол. Чемпіонат України. 3-й тур. "Динамо" - "Львів". Пряма трансляція.
21:25 Т/с "Ментівські війни. Харків 2", 21-24 с.
1:00 Х/ф "Рейд у пустелю", 3 с.
2:25 "Облом.UA".
4:20 "Цілком таємно" (2017).
К1
19:15 "Орел і Решка. Морський сезон".
0:10 Х/ф "Супер Майк".
2:10 "Бійцівський клуб".
3:00 "Три сестри".
4:40 М/ф "Квітка-семицвітка".
ТЕТ
19:10 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
19:45 Країна У 2.0.
20:15 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
20:45 Країна У 2.0.
21:20 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
21:50 Країна У 2.0.
22:20 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
22:55 Країна У 2.0.
23:25 Т/с "Одного разу під Полтавою", 10 сезон.
0:00 Країна У 2.0.
0:35 Країна У.
1:05 Панянка-селянка, 3 сезон.
2:05 Теорія зради.
2:50 Т/с "Віталька".
НТН
18:05 "Круті 90-ті".
19:00 "Свідок".
19:30 Х/ф "Кубанські козаки".
21:35 Х/ф "Закусочна на колесах".
23:35 Х/ф "Патруль часу".
1:35 "Хвороби-вбивці".
2:45 "Свідок".
3:15 "Випадковий свідок".
3:25 "Речовий доказ".
4:20 "Правда життя".
4:50 "Top Shop".
Інтер
20:00 "Подробиці".
20:30 Концерт "Інтер. Лайма. Рандеву".
22:20 Х/ф "Принцеса на бобах".
0:30 Х/ф "Ігри дорослих дівчат".
3:00 "Подробиці".
3:30 "Орел і Решка. Шопінг".
4:50 Х/ф "Їхали ми, їхали...".
Прямий
17:00 "Щасливе інтерв'ю".
18:00 "Анатомія тижня". Проект Валерія Калниша.
20:00 "Міністерство правди".
20:30 "Війна за незалежність".
21:00 "Прямий доказ". Журналістські розслідування.
21:25 "Владахохотала".
22:00 Ток-шоу "The Week" з Тарасом Березовцем та Пітером Залмаєвим.
23:00 "Вата-шоу".
0:30 Повтори.
UA: ПЕРШИЙ
19:30 Велика вечірня (УГКЦ).
20:30 Д/с "Світ майбутнього. Планета Земля 2050".
21:00 Новини.
21:20 Д/с "Неймовірні винаходи".
22:00 Х/ф "Загублене місто".
23:50 Новини.
0:10 Святі та грішні.
1:05 Пліч-о-пліч.
1:35 #ВУКРАЇНІ.
2:30 Погода.
2:40 Новини.
3:00 Бюджетники.
3:55 Новини.
4:15 Перша шпальта.
4:45 #ВУКРАЇНІ.
Телеканал «Київ»
17:00 Київ. News-Room.
17:10 Т/с "Розслідування Мердока", 10 сезон, 14 і 15 с.
18:50 "Просто кияни".
19:00 Київ. News-Room.
19:20 Т/с "Розслідування Мердока", 11 сезон, 4 і 5 с.
21:00 "Добрі новини".
21:10 Х/ф "Флірт зі звіром".
22:50 "Смак дня".
22:55 "Українська Національна Лотерея".
23:00 Київ. News-Room. Дайджест.
23:20 "3Х4". Дайджест.
0:15 "Тут і зараз".
1:15 Д/с "Цивілізація Incognita".
2:55 "Життєві історії".
К2
18:00 Квартирне питання.
19:50 Дачна відповідь.
23:30 Корисні поради.
0:40 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Неймовірні зіркові долі.
4:10 М/с "Смішарики".
Піксель
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Фіксики".
18:20 М/с "Роботи-потяги".
18:50 М/с "Боббі і Білл".
19:10 М/с "Буба".
19:30 М/с "Боб-будівельник".
20:00 М/с "Фіксики".
21:10 М/с "Смішарики".
21:30 М/ф "Усі пси потрапляють до раю".
23:10 Улюблені мультфільми.
2:20 "Зірки-малюки".
2:40 "ТіВі Абетка".
3:00 Улюблені мультфільми.
Nickelodeon
17:15 Т/с "Просто добавь магии", 2 сезон, 19 с. "И немного внимания".
17:40 М/с "Мир Юрского периода: Легенда острова Нублар", 1 сезон, 13 с. "Монстры против механозавра".
18:05 М/с "Мир Юрского периода: Легенда острова Нублар", 1 сезон, 1 с. "Миссия: опасность!".
18:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 180 с. "Патрик-мен / Новая игрушка Гэри".
18:50 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 182 с. "Желтая книжица / Бампер к бамперу".
19:10 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 18 с. "Рождение героя - часть 1".
19:35 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 19 с. "Рождение героя - часть 2".
20:00 Т/с "Опасный Генри", 5 сезон, 35 с. "Битва телефонов".
20:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 222 с. "Ходячие крабсбургеры / Мучители учителя".
20:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 223 с. "Мусорное безумие / Охота на кроликов".
21:10 Т/с "Супермамочка", 2 сезон, 9 с. "Популярная механика".
21:30 Т/с "Ох уж этот папа", 2 сезон, 16 с. "Папа посылает Эмили цветы".
21:55 М/с "Волшебные покровители", 86 с. "Чудо-команда / Только в экстренном случае".
22:15 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 12 с. "Реклама нянек".
22:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 197 с. "Перл из торгового центра".
22:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 198 с. "Новый Боб Прежние Штаны".
22:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 198 с. "Акулы против Спрутов".
23:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 199 с. "Непредсказуемые предсказания".
23:20 М/с "Волшебные покровители", 105 с. "Мальчемуха / Временная фея".
23:40 М/с "Волшебные покровители", 94 с. "Вездесущая мама".
23:50 М/с "Волшебные покровители", 102 с. "Папа плюс папа".
0:05 Т/с "Школа Рока", 1 сезон, 2 с. "Прикрой меня".
0:25 Т/с "Школа Рока", 1 сезон, 3 с. "История про нас (но больше про меня)".
0:45 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 15 с. "Ледяной день рождения".
1:10 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 16 с. "Отпуск мечты".
1:30 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 15 с. "Работа для Джимбо".
1:50 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 16 с. "Девичья сила".
2:15 Т/с "АйКарли", 1 сезон, 8 с. "Буду встречаться с Фредди".
2:35 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 19 с. "Звезда".
2:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 198 с. "Акулы против Спрутов / Новый Боб Прежние Штаны".
3:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 199 с. "Продано! / Непредсказуемые предсказания".
3:40 М/с "Волшебные покровители", 149 с. "Прошлые и неистовые".
4:05 М/с "Волшебные покровители", 150 с. "Начало волшебства".
4:25 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 13 с. "Голосуй за Сандермэна".
4:45 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 14 с. "Шестое чувство Сандермэна".
Fox Life
17:30 Т/с "Кандис Ренуар", 8 сезон, 6 с. "Делай что должен, что бы ни случилось".
18:35 Т/с "Почти семья", 1 сезон, 13 с. "Ожидаемый почти родственник".
19:20 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 16 с. "Ракета на взлет".
20:10 Т/с "Пожарная часть №19", 3 сезон, 15 с. "Плохой мальчик".
21:00 Т/с "Звезда", 2 сезон, 4 с. "Игра не окончена".
21:50 Т/с "Это мы", 4 сезон, 15 с. "Облака".
22:35 Х/ф "Поцелуй для шеф-повара".
0:15 Х/ф "В одно ухо влетело".
1:45 Т/с "Анатомия страсти", 16 сезон, 18 с. "Дай немного".
2:25 Т/с "Анатомия страсти", 16 сезон, 19 с. "Любовь всей моей жизни".
3:05 Т/с "Кандис Ренуар", 7 сезон, 9 с. "Сейчас прольется чья-то кровь".
3:55 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 18 с. "Пока стоишь на земле".
4:35 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 19 с. "Тяжелый груз".
МАЛЯТКО ТV
17:00 М/с "Зоосвіт".
17:05 М/с "Біллі і Бадді".
17:15 М/с "Зіп Зіп".
17:30 М/с "Якарі".
17:45 Телемагазин.
18:00 М/с "Седрік".
18:15 М/с "Рівень Маркуса".
18:30 М/с "Атака вірусів".
18:45 Фестиваль дитячої пісні.
19:00 М/с "Хайді".
19:30 М/с "Динофроз".
20:00 М/с "ТроТро".
20:10 М/с "Веселі звірята".
20:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
20:30 М/с "Кубі-друзі".
20:45 Фестиваль дитячої пісні.
21:00 М/с "Зоосвіт".
21:05 М/с "Біллі і Бадді".
21:15 М/с "Зіп Зіп".
21:30 М/с "Якарі".
21:45 Укрмультфільм.
22:00 М/с "Седрік".
22:15 М/с "Рівень Маркуса".
22:30 М/с "Атака вірусів".
22:45 Фестиваль дитячої пісні.
23:00 М/с "Хайді".
23:30 М/с "Динофроз".
0:00 М/с "ТроТро".
0:10 М/с "Веселі звірята".
0:20 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
0:30 М/с "Кубі-друзі".
0:45 Фестиваль дитячої пісні.
1:00 М/с "Зоосвіт".
1:05 М/с "Біллі і Бадді".
1:15 М/с "Зіп Зіп".
1:30 М/с "Якарі".
1:45 Укрмультфільм.
2:00 М/с "Седрік".
2:15 М/с "Рівень Маркуса".
2:30 Укрмультфільм.
2:45 Фестиваль дитячої пісні.
3:00 Нічний ефір.
Прямий HD
17:00 "Щасливе інтерв'ю".
18:00 "Анатомія тижня". Проект Валерія Калниша.
20:00 "Міністерство правди".
20:30 "Війна за незалежність".
21:00 "Прямий доказ". Журналістські розслідування.
21:25 "Владахохотала".
22:00 Ток-шоу "The Week" з Тарасом Березовцем та Пітером Залмаєвим.
23:00 "Вата-шоу".
0:30 Повтори.
Boomerang
17:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:09 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:19 М/с "Шоу Тома и Джерри".
17:29 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:00 М/с "Луни Тюнз в детстве".
18:09 М/с "Луни Тюнз в детстве".
18:20 М/с "Пёс по кличке Пэт".
18:27 М/с "Пёс по кличке Пэт".
18:34 М/с "Пёс по кличке Пэт".
19:00 М/с "Королевский отряд".
19:11 М/с "Королевский отряд".
19:20 М/с "Крутой Майк".
19:27 М/с "Крутой Майк".
19:33 М/с "Крутой Майк".
20:00 М/с "Агент Бинки: Зверушки Вселенной".
20:10 М/с "Агент Бинки: Зверушки Вселенной".
20:20 М/с "Гриззи и лемминги".
20:26 М/с "Гриззи и лемминги".
20:33 М/с "Гриззи и лемминги".
21:00 М/с "Мистер Бин".
21:10 М/с "Мистер Бин".
21:20 М/с "Мистер Бин".
21:31 М/с "Мистер Бин".
22:00 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:05 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:10 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:15 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:20 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:25 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:30 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:35 М/с "Новые Луни Тюнз".
22:41 М/с "Новые Луни Тюнз".
23:00 М/с "Гриззи и лемминги".
23:06 М/с "Гриззи и лемминги".
23:13 М/с "Гриззи и лемминги".
23:19 М/с "Гриззи и лемминги".
23:26 М/с "Гриззи и лемминги".
23:32 М/с "Гриззи и лемминги".
23:39 М/с "Гриззи и лемминги".
0:00 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:10 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:21 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:32 М/с "Мой любимый рыцарь".
1:00 М/с "Таффи".
1:06 М/с "Таффи".
1:13 М/с "Таффи".
1:20 М/с "Таффи".
1:27 М/с "Таффи".
1:34 М/с "Таффи".
1:41 М/с "Таффи".
1:48 М/с "Таффи".
1:55 М/с "Таффи".
2:00 М/с "Гриззи и лемминги".
2:06 М/с "Гриззи и лемминги".
2:12 М/с "Гриззи и лемминги".
2:19 М/с "Гриззи и лемминги".
2:25 М/с "Гриззи и лемминги".
2:32 М/с "Гриззи и лемминги".
2:38 М/с "Гриззи и лемминги".
2:45 М/с "Гриззи и лемминги".
2:51 М/с "Гриззи и лемминги".
3:00 М/с "Пёс по кличке Пэт".
3:07 М/с "Пёс по кличке Пэт".
3:13 М/с "Пёс по кличке Пэт".
3:20 М/с "Пёс по кличке Пэт".
3:27 М/с "Пёс по кличке Пэт".
3:33 М/с "Пёс по кличке Пэт".
3:40 М/с "Пёс по кличке Пэт".
3:46 М/с "Пёс по кличке Пэт".
3:53 М/с "Пёс по кличке Пэт".
4:00 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:10 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:21 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:31 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:42 М/с "Мой любимый рыцарь".
Індиго TV
19:30 Т/с "Агенти справедливості".
22:30 Т/с "П'ята варта".
2:55 "Життя в іншому вимірі".
4:30 "Єврочекін".
Star Family
17:05 Х/ф "Уроки спокуси".
18:45 Х/ф "Ми дивно зустрілися".
20:15 Т/с "Що робить твоя дружина?", 1-5 с.
0:20 Т/с "Що робить твоя дружина?", 6-10 с.
4:25 Х/ф "Кульбабка".