Телепрограма на 14 грудня, суботу

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Принцеса на бобах".
8:55 Х/ф "Самотня жінка бажає познайомитися".
10:25 Х/ф "Вавілон ХХ".
12:05 Т/с "Жінки брешуть краще".
13:40 Х/ф "Іван Сила".
15:15 Х/ф "Стрімголов".
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Коханець напрокат".
14:05 Х/ф "Тиха гавань".
16:05 Х/ф "Пенелопа".
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Пограбування казино".
14:30 Х/ф "Веселі канікули".
16:10 Х/ф "Чорний метелик".
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Мереживо долі", 20 с.
6:30 Т/с "Забудь та згадай", 1 с.
7:15 Т/с "Забудь та згадай", 2 с.
8:00 Т/с "Забудь та згадай", 3 с.
8:45 Т/с "Забудь та згадай", 4 с.
9:30 Т/с "Забудь та згадай", 5 с.
10:15 Т/с "Забудь та згадай", 6 с.
11:00 Х/ф "Петля Нестерова".
12:45 Т/с "Гречанка", 54 с.
13:30 Т/с "Гречанка", 55 с.
14:15 Т/с "Гречанка", 56 с.
15:00 Т/с "Гречанка", 57 с.
15:45 Прем'єра. Т/с "Фантом", 1 с.
16:30 Прем'єра. Т/с "Фантом", 2 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Коханець напрокат".
14:05 Х/ф "Тиха гавань".
16:05 Х/ф "Пенелопа".
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Богдан-Зиновій Хмельницький".
9:05 Х/ф "Меланхолійний вальс".
10:15 Х/ф "Генеральна репетиція", 1 с.
11:25 Х/ф "Генеральна репетиція", 2 с.
12:40 Х/ф "Анжеліка, маркіза янголів".
14:35 Х/ф "Вогонь та лід".
16:05 Х/ф "Солдат Джейн".
BOLT
6:15 Т/с "Шулер", 1 с.
7:05 Т/с "Шулер", 2 с.
7:55 Т/с "Шулер", 3 с.
8:45 Т/с "Шулер", 4 с.
9:40 Т/с "Шулер", 5 с.
10:40 Т/с "Патруль Самооборона", 1 с.
11:25 Т/с "Патруль Самооборона", 2 с.
12:10 Т/с "Патруль Самооборона", 3 с.
12:55 Т/с "Патруль Самооборона", 4 с.
13:45 Т/с "Патруль Самооборона", 5 с.
14:35 Т/с "Винищувачі", 1 с.
15:20 Т/с "Винищувачі", 2 с.
16:00 Т/с "Винищувачі", 3 с.
16:45 Т/с "Винищувачі", 4 с.
Star Family
5:40 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Рідні люди", 208-212 с.
9:50 Т/с "Рідні люди", 213-217 с.
13:40 Х/ф "Віддам дружину в хороші руки".
15:20 Х/ф "Чорна сукня".
16:55 Х/ф "Дім, милий дім!".
Star Cinema
5:40 "Історія України".
8:00 Т/с "Закохані жінки", 1-4 с.
11:30 Т/с "Закохані жінки", 5-8 с.
15:00 Т/с "Закохані жінки", 9-12 с.