Телепрограма на 3 серпня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Чай з бергамотом".
8:25 Х/ф "Вбивство у зимовій Ялті".
10:10 Х/ф "Фатальна пісня", 1 і 2 с.
11:45 Х/ф "Фатальна пісня", 3 і 4 с.
13:20 Х/ф "Інша жінка", 1 і 2 с.
14:55 Х/ф "Інша жінка", 3 і 4 с.
16:30 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
18:05 Х/ф "Тест на кохання", 3 і 4 с.
19:40 Х/ф "Чудо в краю забуття".
21:25 Х/ф "Поки є час".
22:45 Х/ф "На мить озирнутися", 1 с.
23:55 Х/ф "На мить озирнутися", 2 с.
1:05 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:25 Час української анімації.
12:05 Х/ф "Леді Бос".
13:45 Х/ф "128 ударів серця на хвилину".
15:25 Х/ф "Тупий і ще тупіший 2".
17:15 Х/ф "Таксі".
18:50 Х/ф "Таксі 2".
20:20 Х/ф "Таксі 3".
21:50 Х/ф "Капітан Фантастік".
23:50 Х/ф "Агент 117: Місія в Ріо".
1:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:40 Х/ф "Секрет у їхніх очах".
14:35 Х/ф "На межі божевілля".
16:20 Х/ф "Заплати привиду".
18:00 Х/ф "Межа ризику".
19:50 Х/ф "Білосніжка та мисливець".
22:00 Х/ф "Клуб анонімних кілерів".
23:40 Х/ф "Атомна блондинка".
1:40 Нічне промо.
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Улюблена вчителька", 8 с.
6:00 Т/с "Гречанка", 11 с.
6:45 Т/с "Гречанка", 12 с.
7:30 Т/с "Гречанка", 13 с.
8:15 Т/с "Гречанка", 14 с.
9:00 Т/с "Тато Ден", 9 с.
9:45 Т/с "Тато Ден", 10 с.
10:45 Т/с "Жіночий лікар", 11 с.
11:30 Т/с "Жіночий лікар", 12 с.
12:15 Х/ф "Все не випадково".
14:00 Т/с "Жіночий лікар", 13 с.
14:45 Т/с "Жіночий лікар", 14 с.
15:30 Т/с "Пізнє каяття", 11 с.
16:15 Т/с "Пізнє каяття", 12 с.
17:15 Т/с "Пізнє каяття", 1 с.
18:00 Т/с "Пізнє каяття", 2 с.
19:00 Х/ф "Обраниця", 1-4 с.
22:00 Т/с "Син батька народів", 1 с.
22:45 Т/с "Син батька народів", 2 с.
23:30 Т/с "Фантом", 1 с.
0:15 Т/с "Фантом", 2 с.
1:00 Т/с "Два життя", 1 с.
1:45 Т/с "Два життя", 2 с.
2:30 Т/с "Два життя", 3 с.
3:15 Т/с "Два життя", 4 с.
4:00 Т/с "Здрастуй, мамо!", 31 с.
4:45 Т/с "Здрастуй, мамо!", 32 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:45 Час української анімації.
10:25 Час української анімації.
12:05 Х/ф "Леді Бос".
13:45 Х/ф "128 ударів серця на хвилину".
15:25 Х/ф "Тупий і ще тупіший 2".
17:15 Х/ф "Таксі".
18:50 Х/ф "Таксі 2".
20:20 Х/ф "Таксі 3".
21:50 Х/ф "Капітан Фантастік".
23:50 Х/ф "Агент 117: Місія в Ріо".
1:35 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Захар Беркут".
8:40 Х/ф "Генеральна репетиція", 1 с.
9:50 Х/ф "Генеральна репетиція", 2 с.
11:00 Х/ф "Таємниця Чингісхана", 1 с.
11:55 Х/ф "Війна Чарлі Вілсона".
13:40 Х/ф "Бібліотекар: В пошуках Списа Долі".
15:20 Х/ф "Самотній чоловік".
17:05 Х/ф "Генсбур. Кохання хулігана".
19:20 Х/ф "Аполлон 13".
21:40 Х/ф "Будинок летючих кинджалів".
23:40 Х/ф "Смертельний номер".
1:20 Нічне промо.
BOLT
6:00 Т/с "Винищувачі", 1 с.
6:45 Т/с "Винищувачі", 2 с.
7:30 Т/с "Менталіст", 1 с.
8:15 Т/с "Менталіст", 2 с.
9:00 Х/ф "Без особливих прикмет".
10:45 Т/с "Небо у вогні", 1 с.
11:30 Т/с "Небо у вогні", 2 с.
12:15 Т/с "Небо у вогні", 3 с.
13:00 Т/с "Небо у вогні", 4 с.
14:00 Х/ф "Смерть шпигунам. Лисья нора", 1-4 с.
17:15 Т/с "Право на захист", 1 с.
18:00 Т/с "Право на захист", 2 с.
18:45 Т/с "Нюхач 2", 1 с.
19:30 Т/с "Нюхач 2", 2 с.
20:15 Т/с "Код Костянтина", 11 с.
21:00 Т/с "Код Костянтина", 12 с.
21:45 Т/с "Код Костянтина", 13 с.
22:45 Х/ф "Вихід".
0:15 Т/с "Прокурори", 11 с.
1:00 Т/с "Прокурори", 12 с.
1:45 Т/с "Прокурори", 13 с.
2:45 Т/с "Син батька народів", 1 с.
3:30 Т/с "Син батька народів", 2 с.
4:30 Т/с "Син батька народів", 3 с.
Star Family
5:40 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Жаркий лід", 47-50 с.
9:10 Х/ф "Мільйонер".
11:00 Х/ф "Прилетить раптом чарівник".
12:35 Х/ф "Про Любов".
14:10 Прем'єра. Т/с "Жаркий лід", 49-52 с.
17:20 Х/ф "Биття серця", 3 і 4 с.
18:55 Х/ф "Криве дзеркало душі", 1 і 2 с.
20:35 Х/ф "Жінка, не схильна до авантюр".
22:20 Х/ф "Мільйонер".
0:05 Т/с "Жаркий лід", 51 і 52 с.
1:45 Х/ф "Биття серця", 3 і 4 с.
3:20 Х/ф "Криве дзеркало душі", 1 і 2 с.