Телепрограма на 10 лютого, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
17:05 Х/ф "Людина-оркестр".
18:35 Х/ф "Загублене місто".
20:15 Х/ф "Нескорений".
22:05 Т/с "Жінки брешуть краще".
23:40 Х/ф "Гніздо горлиці".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
18:15 Х/ф "Дуже небезпечна штучка".
19:50 Х/ф "Таксі".
21:25 Х/ф "Пробач за кохання".
23:30 Х/ф "Обладунки Бога: У пошуках скарбів".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
17:00 Х/ф "Червоні вогні".
18:55 Х/ф "Круті чуваки".
20:55 Х/ф "Книга Ілая".
22:55 Х/ф "Світанок мерців".
0:40 Нічне промо.
FILMUADrama HD
17:00 Х/ф "40+, або Геометрія кохання", 1 і 2 с.
18:45 Т/с "Пізнє каяття", 9 с.
19:30 Т/с "Пізнє каяття", 10 с.
20:30 Т/с "Та, що бачить завтра", 1 с.
21:20 Т/с "Та, що бачить завтра", 2 с.
22:15 Т/с "Нюхач 3", 1 с.
23:00 Т/с "Нюхач 3", 2 с.
0:00 Т/с "Гречанка", 31 с.
0:45 Т/с "Гречанка", 32 с.
1:30 Т/с "Червона королева", 1 с.
2:20 Т/с "Червона королева", 2 с.
3:15 Х/ф "Одружити не можна помилувати", 1-4 с.
ВОЛЯ CINE+
18:15 Х/ф "Дуже небезпечна штучка".
19:50 Х/ф "Таксі".
21:25 Х/ф "Пробач за кохання".
23:30 Х/ф "Обладунки Бога: У пошуках скарбів".
1:20 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
17:35 Х/ф "Мольєр".
19:40 Х/ф "Ангел".
21:55 Х/ф "Черчілль".
23:35 Х/ф "Залізний лицар".
1:40 Нічне промо.
BOLT
17:15 Т/с "Ніконов і Ко", 1 с.
18:05 Т/с "Ніконов і Ко", 2 с.
18:50 Т/с "Менталіст", 8 с.
19:40 Т/с "Менталіст", 9 с.
20:30 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 1 с.
21:20 Т/с "Життя і пригоди Мішки Япончика", 2 с.
22:10 Т/с "Кримінолог", 1 с.
22:55 Т/с "Кримінолог", 2 с.
23:45 Т/с "Майор та магія", 17 с.
0:25 Т/с "Майор та магія", 18 с.
1:15 Т/с "Небо у вогні", 1 с.
2:00 Т/с "Небо у вогні", 2 с.
2:45 Т/с "Володимирська, 15", 9 с.
3:35 Т/с "Володимирська, 15", 10 с.
4:25 Т/с "Шулер", 6 с.
Star Family
17:05 Т/с "Винищувачі", 5-8 с.
19:55 Х/ф "Всі мають померти".
21:55 Х/ф "Погана сусідка".
23:35 Т/с "Затемнення", 59 і 60 с.
1:10 Т/с "Чужі таємниці", 1 і 2 с.
2:50 Т/с "Винищувачі", 5-8 с.