Телепрограма на 9 грудня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Хрещена", 1 с.
7:50 Х/ф "Фатальна пісня", 1 с.
8:40 Д/ф "Dustards".
9:45 Х/ф "Такі красиві люди".
11:25 Т/с "Жінки брешуть краще".
13:00 Х/ф "Савраска".
14:10 Х/ф "Поет і княжна".
15:40 Х/ф "Тест на кохання", 1 і 2 с.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Один день".
14:20 Х/ф "Дорогий Джон".
16:10 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "Найбільш п'яний округ у світі".
15:00 Х/ф "Рекрут".
FILMUADrama HD
6:30 Т/с "Черговий лікар", 2 сезон, 10 с.
7:15 Т/с "Черговий лікар", 2 сезон, 11 с.
8:00 Т/с "Черговий лікар", 2 сезон, 12 с.
8:45 Х/ф "40+, або Геометрія кохання", 1 і 2 с.
10:30 Т/с "Гречанка", 59 с.
11:15 Т/с "Гречанка", 60 с.
12:15 Т/с "Легковажна жінка", 9 с.
13:00 Т/с "Легковажна жінка", 10 с.
13:45 Х/ф "Петля Нестерова".
15:30 Х/ф "Щоб побачити веселку", 1 і 2 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Один день".
14:20 Х/ф "Дорогий Джон".
16:10 Х/ф "Останнє кохання на Землі".
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Назар Стодоля".
8:20 Х/ф "Дама з папугою".
10:00 Х/ф "Важко бути Богом".
12:15 Х/ф "Пропажа алмазу "Сльоза".
14:00 Х/ф "Ромео і Джульєтта".
16:00 Х/ф "Великий Лебовські".
BOLT
5:45 Т/с "Клан ювелірів", 35 с.
6:35 Т/с "Клан ювелірів", 36 с.
7:25 "Історія криміналістики", 1 еп.
8:10 Х/ф "Паршиві вівці", 1 і 2 с.
9:55 Т/с "Код Костянтина", 7 с.
10:45 Т/с "Код Костянтина", 8 с.
11:30 Х/ф "Всі повинні померти".
13:30 "Історія криміналістики", 2 еп.
14:15 Х/ф "Таємничий острів".
15:45 Т/с "Клан ювелірів", 41 с.
16:30 Т/с "Клан ювелірів", 42 с.
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 204-207 с.
9:00 Х/ф "Гроші для доньки".
10:35 Х/ф "Про Любов".
12:10 Х/ф "Лабіринти любові".
13:45 Т/с "Рідні люди", 206-209 с.
16:45 Т/с "Менталіст", 5-8 с.
Star Cinema
5:45 "Історія України".
7:05 Т/с "Шулер", 7-10 с.
10:35 Х/ф "Уроки спокуси".
12:15 Х/ф "Доглядальниця".
13:55 Т/с "Шулер", 7-10 с.