Телепрограма на 25 листопада, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:11 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:01 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:55 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
8:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
8:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:32 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:42 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:00 М/с "Вся правда о медведях".
9:10 М/с "Вся правда о медведях".
9:25 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
9:55 М/с "Новые Луни Тьюнз".
9:59 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:04 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:15 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:21 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:28 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:35 М/с "Семейка бегемотов".
10:45 М/с "Ручей Крэйга".
10:55 М/с "Ручей Крэйга".
11:15 М/с "Виктор и Валентино".
11:25 М/с "Виктор и Валентино".
11:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:51 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:22 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:30 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:40 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:55 М/с "Юникитти".
13:05 М/с "Юникитти".
13:25 М/с "Летний лагерь".
13:35 М/с "Летний лагерь".
13:50 М/с "Вся правда о медведях".
14:00 М/с "Вся правда о медведях".
14:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:31 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:56 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:36 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:50 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
16:01 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
16:15 М/с "Ручей Крэйга".
16:25 М/с "Ручей Крэйга".
16:45 М/с "Виктор и Валентино".
16:56 М/с "Виктор и Валентино".
17:10 М/с "Юникитти".
17:20 М/с "Юникитти".
17:40 М/с "Юные Титаны, вперед!".
17:52 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:55 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
19:20 М/с "Новые Луни Тьюнз".
19:25 М/с "Новые Луни Тьюнз".
19:30 М/с "Новые Луни Тьюнз".
19:45 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:51 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:58 М/с "Шоу Тома и Джерри".
20:05 М/с "Семейка бегемотов".
20:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:45 М/с "Виктор и Валентино".
20:56 М/с "Виктор и Валентино".
21:10 М/с "Бен 10".
21:20 М/с "Бен 10".
21:40 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:51 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
22:00 М/с "Проказник Энджело".
22:10 М/с "Проказник Энджело".
22:25 М/с "Проказник Энджело".
22:35 М/с "Проказник Энджело".
22:45 М/с "Проказник Энджело".
22:55 М/с "Проказник Энджело".
23:10 М/с "Проказник Энджело".
23:20 М/с "Проказник Энджело".
23:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:06 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:30 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:15 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:56 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Проказник Энджело".
3:20 М/с "Проказник Энджело".
3:35 М/с "Проказник Энджело".
3:45 М/с "Проказник Энджело".
4:00 М/с "Проказник Энджело".
4:10 М/с "Проказник Энджело".
4:25 М/с "Проказник Энджело".
4:35 М/с "Проказник Энджело".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
5:00 "ТСН. Тиждень".
6:30 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
7:00 ТСН.
7:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
8:00 ТСН.
8:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:00 ТСН.
9:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:25 "Життя відомих людей", 60 еп.
10:20 "Життя відомих людей", 55 еп.
11:20 "Міняю жінку", 10 сезон, 6 еп., 1 ч.
12:00 ТСН.
12:20 "Міняю жінку", 10 сезон, 6 еп., 2 ч.
13:10 "Світ навиворіт. Африка", 3 і 4 еп.
15:20 Т/с "Величне століття. Роксолана".
16:45 ТСН.
17:10 Прем'єра. Т/с "Наречена зі Стамбула".
19:20 "Секретні матеріали".
19:30 ТСН.
20:45 Т/с "Свати 6", 13 с.
21:45 Прем'єра. Т/с "СидОренки-СидорЕнки", 33 і 34 с.
22:45 "Гроші".
0:00 "Дубінізми", 6 еп.
0:20 "Танці з зірками", 6 сезон, 14 еп. Суперфінал, 1 ч.
0:40 ТСН.
0:50 "Танці з зірками", 6 сезон, 14 еп. Суперфінал, 2 ч.
4:50 Т/с "Наші пані у Варшаві", 1 сезон, 2 с.
СТБ
5:15 "Моя правда".
5:55 Т/с "Коли ми вдома".
9:10 Т/с "Коли ми вдома. Нова історія", 42-44 с.
12:00 "МастерШеф", 4 сезон, 14 еп.
15:50 "Хата на тата", 4 сезон, 3 еп., 1 ч.
17:29 "Відлік часу".
17:30 "Вікна-Новини".
18:00 "Хата на тата", 4 сезон, 3 еп., 2 ч.
18:15 "Слідство ведуть екстрасенси".
19:15 "Хата на тата", 6 сезон, 5 еп.
21:05 Т/с "Зникла наречена", 1 і 2 с.
22:59 "Відлік часу".
23:00 "Вікна-Новини".
23:45 "Хата на тата", 8 сезон, 12 еп.
1:55 "Слідство ведуть екстрасенси".
2:45 "У пошуках істини".
3:40 "Вікна-Новини".
4:15 "У пошуках істини".
ICTV
5:00 Служба розшуку дітей.
5:05 Т/с "Відділ 44", 13 с.
5:50 Громадянська оборона.
6:40 Факти тижня. 100 хвилин.
8:45 Факти. Ранок.
9:10 Спорт.
9:15 Надзвичайні новини.
10:00 Не дай себе обдурити!
10:55 Секретний фронт. Дайджест.
12:30 Т/с "Ніконов і Ко", 3 с.
12:45 Факти. День.
13:20 Т/с "Ніконов і Ко", 3 і 4 с.
14:45 Х/ф "Швидкий вогонь", 1 ч.
15:45 Факти. День.
16:25 Х/ф "Швидкий вогонь", 2 ч.
17:00 Х/ф "22 милі".
18:45 Факти. Вечір.
19:20 Надзвичайні новини.
20:15 Прем'єра. Багач-бідняк, 2 сезон. Реаліті-шоу.
21:05 Факти. Вечір.
21:25 Т/с "Пес 3", 18 с.
22:20 Свобода слова.
0:00 Т/с "Фантом", 15 і 16 с.
2:00 Стоп-10.
3:30 Я зняв!
4:20 Скарб нації.
4:30 Еврика!
4:35 Факти.
4:55 Т/с "Відділ 44", 14 с.
Новий канал
5:00 Телемагазин.
5:15 Абзац!
5:40 Телемагазин.
5:55 Абзац!
6:55 Kids' Time. М/ф "Як спіймати перо Жар-Птиці".
8:20 Х/ф "Оптом дешевше".
10:05 Х/ф "Оптом дешевше 2".
11:55 Х/ф "Хроніки Нарнії: Підкорювач світанку".
14:00 Х/ф "Учень чаклуна".
16:00 Х/ф "Примарний вершник".
18:00 Прем'єра. Lе Маршрутка, 4 еп. Хмельницька область.
19:00 Прем'єра. Ревізор, 10 сезон, 8 еп. Чернівці.
21:50 Прем'єра. Страсті за Ревізором.
23:50 Таємний агент, 3 сезон, 5 еп. Соки.
0:55 Таємний агент. Пост-шоу.
2:30 Служба розшуку дітей.
2:35 Зона ночі.
4:50 Абзац!
2+2
6:00 Мультфільми.
7:50 "Помста природи".
8:55 Новини "Спецкор".
9:30 "ДжеДАІ".
10:05 Т/с "Брати по крові", 17-20 с.
13:50 Х/ф "Подвійний удар".
15:55 Х/ф "Світанок планети мавп".
18:15 Новини "Спецкор".
18:50 "ДжеДАІ".
19:25 Т/с "Одинак", 1 і 2 с.
21:35 Т/с "CSI: Місце злочину", 2 сезон, 6 і 7 с.
23:10 Т/с "CSI: Місце злочину", 2 сезон, 4 і 5 с.
1:00 Х/ф "Морські котики проти зомбі".
2:20 "Облом.UA".
К1
5:00 "Top Shop".
6:00 "Штучки".
6:30 "Top Shop".
7:40 "Дай лапу".
7:55 М/ф "Земля до початку часів 6: Таємниця скелі Завр".
9:15 Х/ф "Вікі, маленький вікінг".
10:50 Х/ф "Саме час".
12:50 Х/ф "Найкраща пропозиція".
15:15 "Орел і Решка. Навколо світу".
16:10 "Орел і Решка. Перезавантаження. Америка".
18:05 Т/с "Мисливці за реліквіями", 2 сезон, 18 і 19 с.
20:00 "Орел і Решка. Морський сезон".
22:00 "Орел і Решка. Перезавантаження".
0:00 Х/ф "Супер Майк".
2:00 Т/с "Дорогий доктор", 7 сезон, 2 і 3 с.
3:20 Т/с "Територія краси".
4:45 М/с "Ну, постривай!".
ТЕТ
5:45 М/с "Козаки. Футбол".
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок. М/ф "Як метелик вивчав життя".
6:15 М/с "Ескімоска".
6:20 М/с "Фіксики".
6:35 М/с "ЧоМуха".
6:45 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
7:10 М/с "Фіксики".
7:20 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
7:50 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
8:15 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
8:45 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
9:10 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
9:35 М/ф "Воруши ластами 2. Утеча з раю".
11:20 Т/с "Рання пташка", 2 сезон, 56 с.
12:15 Т/с "Одного разу під Полтавою", 5 сезон.
13:55 Т/с "Нове життя Василини Павлівни", 19 і 20 с.
14:55 Сімейка У.
15:55 Богиня шопінгу. Блискуче повернення.
17:45 4 весілля, 4 сезон.
19:00 4 весілля, 7 сезон.
20:00 Т/с "Вечірка 3", 1 і 2 с.
20:55 Танька і Володька, 3 сезон.
21:55 Ігри приколів, 4 сезон, 12 еп.
22:45 Т/с "Як уникнути покарання за вбивство", 3 сезон, 9 с.
23:40 Сімейка У.
0:30 Т/с "Домашній арешт", 2 і 3 с.
2:00 Панянка-селянка, 1 сезон.
2:45 Теорія зради.
3:30 Бар "Дак".
4:15 Т/с "Віталька".
НТН
5:15 Х/ф "Людина в зеленому кімоно".
6:25 "Випадковий свідок".
7:00 Х/ф "А зорі тут тихі...".
10:40 Т/с "Смерть у раю", 6 сезон, 1 і 2 с.
12:30 "Свідок".
12:50 "Таємниці світу".
14:05 "Речовий доказ".
16:30 "Свідок".
16:50 "Речовий доказ".
17:00 "Випадковий свідок".
18:20 "Свідок. Агенти".
19:00 "Свідок".
19:30 Т/с "Смерть у раю", 6 сезон, 3 і 4 с.
22:00 Т/с "Міст", 3 сезон, 7 с.
23:15 "Свідок".
23:45 Т/с "Міст", 3 сезон, 8 с.
1:00 Х/ф "Сліди апостолів".
3:00 "Свідок".
3:30 "Випадковий свідок".
3:50 "Речовий доказ".
4:20 "Правда життя".
Інтер
5:10 "Top Shop".
5:25 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
7:00 Новини.
7:10 "Ранок з "Інтером".
8:00 Новини.
8:10 "Ранок з "Інтером".
9:00 Новини.
9:20 "Ранок з "Інтером".
9:50 Ток-шоу "Стосується кожного".
10:50 Х/ф "Ательє Фонтана - сестри моди", 1 ч.
12:00 Новини.
12:25 Х/ф "Ательє Фонтана - сестри моди", 2 ч.
15:50 "Чекай мене. Україна".
17:40 Новини.
18:05 Ток-шоу "Стосується кожного".
20:00 "Подробиці".
21:00 Т/с "Пристрасті по Зінаїді", 5 с.
22:05 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
23:50 Х/ф "Мільйонер із нетрів".
2:05 Ток-шоу "Стосується кожного".
2:50 Х/ф "Як посварився Іван Іванович з Іваном Никифоровичем".
3:55 "Орел і Решка. Шопінг".
Прямий
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Вересень +1".
23:35 Повтор вечірнього ефіру.
UA: ПЕРШИЙ
5:10 Новини.
5:30 Спільно.
6:00 М/с "Марин та його друзі. Підводні історії".
6:30 Новини.
6:35 Доброго ранку, Країно!
7:00 Новини.
7:05 Доброго ранку, Країно!
8:00 Новини.
8:05 Доброго ранку, Країно!
9:00 Новини.
9:05 Доброго ранку, Країно!
9:25 Новини.
9:30 Щоденник Дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2019".
9:45 Дитячий пісенний конкурс "Євробачення-2019".
12:30 Д/с "Смак сиру".
13:00 Новини (із сурдоперекладом).
13:15 Бюджетники.
13:45 #ВУКРАЇНІ.
14:15 Телепродаж (на комерційних умовах).
14:30 Д/с "Аромати Іспанії".
15:00 Новини (із сурдоперекладом).
15:15 Д/с "Секрети замків Великобританії".
17:00 Пліч-о-пліч.
17:30 Перша шпальта.
18:00 Новини (із сурдоперекладом).
18:25 Тема дня.
19:25 Д/ф "Тюрма можливостей".
20:15 Д/с "Щоденники комах".
20:30 Д/с "Дикі тварини".
21:00 Новини.
21:30 UA: Спорт.
21:45 Х/ф "Транзит".
23:45 Новини.
0:15 Телепродаж "ТЮСО" (на комерційних умовах).
2:15 Новини.
2:40 UA: Спорт.
2:50 Тема дня.
3:45 Розсекречена історія.
4:40 Схеми: корупція в деталях.
ТРК Київ
5:00 "СТН. Тижневик".
6:00 "Спорт-Тижневик".
6:20 Мультляндія.
7:00 "СТН. Новини".
7:10 "Радар".
7:15 "Погода".
7:20 "Київські історії".
7:30 "СТН. Новини".
7:35 "Радар".
7:40 "Відкрито".
7:45 "Світські хроніки".
7:50 "Світ без глянцю".
7:55 "Блог по-київськи".
8:00 "СТН. Новини".
8:10 "Радар".
8:15 "Погода".
8:20 "Якісне життя".
8:30 "СТН. Новини".
8:35 "Радар".
8:40 "Відкрито".
8:45 "Світські хроніки".
8:50 "Світ без глянцю".
8:55 "Блог по-київськи".
9:00 "СТН. Новини".
9:10 "Радар".
9:15 "Погода".
9:20 "Відкрито".
9:25 "Світські хроніки".
9:30 Д/с "Смаки", 45 с.
10:00 "Лікар знає".
11:00 "СТН. Новини".
11:10 "Радар".
11:15 "Погода".
11:20 "Освітній хаб".
11:30 "#ВУКРАЇНІ".
12:00 Телемаркет.
13:00 "СТН. Новини".
13:10 "Радар".
13:15 "Погода".
13:20 "Київські історії".
13:30 Д/с "Смаки", 46 с.
14:00 "Депутатська приймальня".
15:00 "СТН. Новини".
15:15 "СТН. Панорама".
17:00 "СТН. Новини".
17:15 "Радар".
17:20 "Погода".
17:25 "Депутатська приймальня".
18:25 "Ваша свобода".
18:55 "Імена, увічнені у вулицях".
19:00 "СТН. Новини".
19:30 "Радар".
19:35 "Погода".
19:40 "Київські історії".
19:50 "Якісне життя".
20:00 60 хвилин з Василем Климчуком.
21:00 "СТН. Новини".
21:30 "Погода".
21:35 Т/с "Загадки Мердока", 75 с.
22:25 Т/с "Галерея Вельвет", 6 с.
23:00 "Українська Національна Лотерея".
23:10 Т/с "Галерея Вельвет", 6 с.
23:50 "СТН. Панорама".
1:25 "Депутатська приймальня".
2:20 "Життєві історії".
4:35 60 хвилин з Василем Климчуком.
К2
5:00 Мультфільми.
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Неймовірні зіркові долі.
9:10 Інстагламур.
9:40 Один за 100 годин.
10:30 Удачний проект.
12:10 Корисні поради.
13:00 Гордон Рамзі готує вдома.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:30 Ідеї ремонту.
15:50 Майстри ремонту.
16:40 Зіркові долі.
17:30 Удачний проект.
19:50 Ідеї ремонту.
20:10 Один за 100 годин.
21:00 Інстагламур.
21:40 Неймовірні зіркові долі.
22:10 Готуємо разом.
0:40 Корисні поради.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:50 Мультфільми.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Пожежна безпека з Роєм".
6:20 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:20 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 "Зірки-малюки".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:20 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
13:00 М/с "Магічні шари".
13:10 "Казки на піску".
13:40 М/с "Магічні шари".
13:50 М/с "Слоненятко Елла".
14:00 М/с "Шарлотта Суничка".
14:30 М/с "Роботопотяги".
15:00 М/с "Боббі і Білл".
15:30 М/с "Друзяки з джунглів".
15:50 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
16:10 М/с "Боб-будівник".
16:40 М/с "Безпека на дорозі з Полі".
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Октонавти".
18:00 М/с "Пригоди Мауглі".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
19:30 М/с "Боб-будівник".
20:00 М/с "Смішарики".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
Nickelodeon
5:10 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 20 с. "Гром в Раю - часть 1".
5:30 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 21 с. "Гром в Раю - часть 2".
6:00 М/с "Шиммер и Шайн", 1 сезон, 14 с. "Пижамная вечеринка".
6:20 М/с "Нелла, отважная принцесса", 1 сезон, 26 с. "Большое приключение".
6:35 М/с "Кафе Баттербин", 1 сезон, 29 с. "Окно выдачи / Предсказание для Поппи!".
6:55 М/с "Вспыш и чудо-машинки", 2 сезон, 2 с. "Гонка к Вершине Мира - часть 2".
7:20 М/с "Щенячий патруль", 2 сезон, 21 с. "Щенки спасают большую кость".
7:30 М/с "Отважные птенцы", 1 сезон, 25 с. "Юные кадеты спешат на помощь / Гонка за затонувшими сокровищами".
7:40 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 3 с. "Космо, кот-космонавт".
7:55 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 4 с. "Ловушки".
8:05 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 21 с. "Игромания".
8:20 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 22 с. "Сладкое признание".
8:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 216 с. "Пещерная губка / Заклинатель устриц".
8:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 217 с. "Цап возвращается / Медосмотр".
9:05 Т/с "Под одной крышей", 1 сезон, 16 с. "День Кузенов".
9:30 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 5 с. "ГрязеКлякс".
9:50 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 26 с. "Печеньки и ошибки".
10:15 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 27 с. "Спасти прошлое".
10:40 М/с "Волшебные покровители", 145 с. "Боязнь сцены / Смываясь".
11:00 М/с "Волшебные покровители", 146 с. "Волшебный покровитель стариков".
11:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 205 с. "Мозгокрут / Морской СуперГубка".
11:45 М/с "Эволюция Черепашек-ниндзя", 1 сезон, 5 с. "Крысаж / Карнавальная схватка".
12:10 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 2 с. "Гимнастика и зависть".
12:35 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 3 с. "Гром-фургон".
12:55 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 3 с. "Машина Крика".
13:20 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 4 с. "Суета вокруг чипсов".
13:40 Т/с "Команда рыцарей", 1 сезон, 11 с. "Вор в ночи - часть 2".
14:05 Т/с "Игроделы", 3 сезон, 13 с. "Голодный гипноз".
14:25 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 1 с. "Китолёт - часть 1".
14:45 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 4 сезон, 5 с. "Властелин стаканчиков".
15:05 Т/с "Под одной крышей", 1 сезон, 20 с. "Заперты навсегда".
15:25 Т/с "Команда рыцарей", 1 сезон, 5 с. "Браслеты дружбы".
15:45 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 7 с. "Супербурундук / Гонки".
16:10 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 201 с. "Ночной кошмар Сэнди! / Доска объявлений".
16:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 202 с. "Кулинарные изгои / Улиточная почта".
16:45 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 18 с. "Бычья оспа".
17:05 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 19 с. "Я знаю твой секрет".
17:30 Т/с "Грозная семейка", 3 сезон, 3 с. "Жизнь насекомых".
17:55 Т/с "Старфолс", 1 сезон, 11 с. "Напарница".
18:15 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 7 с. "Трип угоняет самолёт".
18:40 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 4 сезон, 9 с. "Бурундуки против технологий / Дом Чудес".
19:05 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 4 с. "Восковой Дейв".
19:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 132 с. "Твое, мое и опять мое / Жадный Крабс".
19:40 М/с "Лего Сити: Приключения", 1 сезон, 1 с. "Львята и грабители".
19:50 М/с "Лего Сити: Приключения", 1 сезон, 2 с. "Небесная полиция".
20:00 Т/с "Опасный Генри", 5 сезон, 16 с. "Опасный сон".
20:25 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 15 с. "Дилемма Генри".
20:45 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 1 сезон, 2 с. "Кватро-отец".
21:10 Т/с "Под одной крышей", 1 сезон, 1 с. "Переезд".
21:30 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 11 с. "Высиживаю цыплят".
21:55 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 26 с. "Вынос мозга".
22:15 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 2 с. "Команда супергероев".
22:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 207 с. "Подражательное помешательство / Ползучие гости".
23:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 208 с. "Сонная соната / "Красти Краб" на выезде".
23:20 М/с "Волшебные покровители", 166 с. "Космические ка-дети / Летний обломчик".
23:40 М/с "Волшебные покровители", 167 с. "Свободу ушастому / Салатный пират".
0:05 Т/с "Команда рыцарей", 1 сезон, 5 с. "Браслеты дружбы".
0:25 Т/с "Под одной крышей", 1 сезон, 20 с. "Заперты навсегда".
0:45 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 12 с. "Дорожное злоключение".
1:10 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 14 с. "Субботнее вранье".
1:30 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 24 с. "Некуда бежать".
1:50 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 25 с. "Помощник из прошлого".
2:15 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 24 с. "Смертельный прыжок тунца: Фредди, Джейд, Робби - часть 1".
2:35 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 25 с. "Смертельный прыжок тунца: Фредди, Джейд, Робби - часть 2".
3:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 205 с. "Мозгокрут / Морской СуперГубка".
3:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 206 с. "Нереальная недвижимость / Как остаться с носом".
3:45 М/с "Волшебные покровители", 160 с. "Голубой ангел / Пришелец Марк".
4:05 М/с "Волшебные покровители", 165 с. "Кот и мышь / Прочь, старый зануда!".
4:30 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 5 с. "Разборка девчонок".
4:50 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 10 с. "Сокращение бюджета".
Fox Life
5:00 Т/с "Восприятие", 3 сезон, 1 с. "Париж".
5:40 Т/с "Анатомия страсти", 14 сезон, 20 с. "День присуждения премии".
6:20 Т/с "Жизнь в деталях", 2 сезон, 11 с. "Пикник, спираль, сувенир, места для сидения".
6:40 Т/с "Жизнь в деталях", 2 сезон, 12 с. "Лучшая депиляция, бакалея, прокат".
7:00 Т/с "Жизнь в деталях", 2 сезон, 13 с. "Шеф, спасение, бусы, переговоры".
7:20 Т/с "Касл", 2 сезон, 10 с. "Сокровище".
8:05 Т/с "Белый воротничок", 6 сезон, 1 с. "Когда время уже на исходе".
8:50 Т/с "Белый воротничок", 6 сезон, 2 с. "Вернуть отправителю".
9:30 Т/с "Анатомия страсти", 14 сезон, 21 с. "Плохая репутация".
10:15 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 15 с. "Закрой рот".
11:00 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 16 с. "Ракета на взлет".
11:40 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 6 сезон, 6 эп.
12:25 "Еда для всей семьи с Джейми", 2 эп.
13:10 Х/ф "Два дня в Париже".
14:35 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 20 с. "Последний для мамы".
15:20 Т/с "Благослови этот бардак", 1 сезон, 6 с. "Эстонский метод".
15:45 Т/с "Одинокие родители", 2 сезон, 6 с. "Добро пожаловать в ад, Сикос!".
16:10 Т/с "Касл", 2 сезон, 11 с. "Пятая пуля".
16:50 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 17 с. "Когда дело принимает плохой оборот".
17:35 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 18 с. "Пока стоишь на земле".
18:15 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 21 с. "Совершенно безумная идея".
19:00 Т/с "Святой Майк", 1 сезон, 9 с. "И прости нам наши прегрешения".
19:45 Т/с "Святой Майк", 1 сезон, 10 с. "Сумасшедшая корова 2.0".
20:30 Х/ф "Никудышный вальс".
21:50 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 21 с. "Совершенно безумная идея".
22:30 Т/с "Святой Майк", 1 сезон, 9 с. "И прости нам наши прегрешения".
23:20 Т/с "Святой Майк", 1 сезон, 10 с. "Сумасшедшая корова 2.0".
0:05 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 17 с. "Когда дело принимает плохой оборот".
0:50 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 18 с. "Пока стоишь на земле".
1:30 Т/с "Восприятие", 3 сезон, 2 с. "Безболезненно".
2:15 Т/с "Белый воротничок", 6 сезон, 3 с. "Неконтролируемые переменные".
2:55 Т/с "Белый воротничок", 6 сезон, 4 с. "Все честно".
3:40 Х/ф "Никудышный вальс".
МАЛЯТКО ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Луї малює світ".
6:15 М/с "Веселі звірята".
6:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
6:40 М/с "Мурашки".
7:00 М/с "Зоопаркова, 64".
7:20 М/с "Якарі".
7:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
8:00 М/с "Луї малює світ".
8:15 М/с "Веселі звірята".
8:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
8:40 М/с "Мурашки".
9:00 М/с "Зоопаркова, 64".
9:20 М/с "Якарі".
9:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
10:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
10:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
11:00 М/с "Седрік".
11:15 М/с "Кубі друзі".
11:30 М/с "Суперкнига".
12:00 М/с "Луї малює світ".
12:15 М/с "Веселі звірята".
12:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
12:40 М/с "Мурашки".
13:00 М/с "Зоопаркова, 64".
13:20 М/с "Якарі".
13:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
14:00 Телепродаж.
15:00 М/с "Седрік".
15:15 М/с "Кубі друзі".
15:30 М/с "Суперкнига".
16:00 М/с "Луї малює світ".
16:15 М/с "Веселі звірята".
16:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
16:40 М/с "Мурашки".
17:00 М/с "Зоопаркова, 64".
17:20 М/с "Якарі".
17:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
18:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
18:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
19:00 М/с "Седрік".
19:15 М/с "Кубі друзі".
19:30 М/с "Суперкнига".
20:00 М/с "Луї малює світ".
20:15 М/с "Веселі звірята".
20:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
20:40 М/с "Мурашки".
21:00 М/с "Зоопаркова, 64".
21:20 М/с "Якарі".
21:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
22:00 М/с "Останній з могікан".
22:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
23:00 М/с "Седрік".
23:15 М/с "Кубі друзі".
23:30 М/с "Суперкнига".
0:00 М/с "Зоопаркова, 64".
1:40 М/с "Лис Микита".
2:00 Читаночка.
2:25 Співаночка.
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
Прямий HD
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Вересень +1".
23:35 Повтор вечірнього ефіру.
Boomerang
5:04 М/с "Пес по кличке Пэт".
5:10 М/с "Пес по кличке Пэт".
5:17 М/с "Пес по кличке Пэт".
5:24 М/с "Пес по кличке Пэт".
5:35 М/с "Гриззи и лемминги".
5:41 М/с "Гриззи и лемминги".
5:48 М/с "Гриззи и лемминги".
5:55 М/с "Гриззи и лемминги".
6:01 М/с "Гриззи и лемминги".
6:08 М/с "Гриззи и лемминги".
6:15 М/с "Мистер Бин".
6:25 М/с "Мистер Бин".
6:35 М/с "Мистер Бин".
6:45 М/с "Мистер Бин".
7:00 М/с "Гриззи и лемминги".
7:06 М/с "Гриззи и лемминги".
7:13 М/с "Гриззи и лемминги".
7:25 М/с "Семейка бегемотов".
7:30 М/с "Гриззи и лемминги".
7:36 М/с "Гриззи и лемминги".
7:43 М/с "Гриззи и лемминги".
8:00 М/с "Таффи".
8:06 М/с "Таффи".
8:13 М/с "Таффи".
8:25 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:34 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:55 М/с "Шоу Тома и Джерри".
9:05 М/с "Шоу Тома и Джерри".
9:20 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
9:29 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
9:50 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
9:59 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
10:20 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:25 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:30 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:35 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:45 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:50 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:55 М/с "Новые Луни Тьюнз".
11:00 М/с "Новые Луни Тьюнз".
11:10 М/с "Семейка бегемотов".
11:20 М/с "Бен 10".
11:30 М/с "Бен 10".
11:45 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
12:15 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
12:45 М/с "Мистер Бин".
12:55 М/с "Мистер Бин".
13:05 М/с "Мистер Бин".
13:25 М/с "Таффи".
13:31 М/с "Таффи".
13:38 М/с "Таффи".
13:50 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
14:00 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
14:20 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
14:30 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
14:45 М/с "Семейка бегемотов".
14:55 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
15:20 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
15:50 М/с "Шоу Тома и Джерри".
15:56 М/с "Шоу Тома и Джерри".
16:03 М/с "Шоу Тома и Джерри".
16:20 М/с "Гриззи и лемминги".
16:26 М/с "Гриззи и лемминги".
16:33 М/с "Гриззи и лемминги".
16:50 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
17:15 М/с "Таффи".
17:21 М/с "Таффи".
17:28 М/с "Таффи".
17:45 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
17:54 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
18:10 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
18:19 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
18:40 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
18:50 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
19:05 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
19:15 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
19:30 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
20:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
20:30 М/с "Гриззи и лемминги".
20:36 М/с "Гриззи и лемминги".
20:43 М/с "Гриззи и лемминги".
20:55 М/с "Мистер Бин".
21:05 М/с "Мистер Бин".
21:25 М/с "Таффи".
21:31 М/с "Таффи".
21:38 М/с "Таффи".
21:55 М/с "Гриззи и лемминги".
22:01 М/с "Гриззи и лемминги".
22:08 М/с "Гриззи и лемминги".
22:20 М/с "Гриззи и лемминги".
22:26 М/с "Гриззи и лемминги".
22:33 М/с "Гриззи и лемминги".
22:45 М/с "Мой любимый рыцарь".
22:55 М/с "Мой любимый рыцарь".
23:15 М/с "Мой любимый рыцарь".
23:26 М/с "Мой любимый рыцарь".
23:40 М/с "Пес по кличке Пэт".
23:46 М/с "Пес по кличке Пэт".
23:54 М/с "Пес по кличке Пэт".
0:10 М/с "Пес по кличке Пэт".
0:17 М/с "Пес по кличке Пэт".
0:24 М/с "Пес по кличке Пэт".
0:35 М/с "Мистер Бин".
0:45 М/с "Мистер Бин".
1:00 М/с "Мистер Бин".
1:10 М/с "Мистер Бин".
1:20 М/с "Гриззи и лемминги".
1:26 М/с "Гриззи и лемминги".
1:33 М/с "Гриззи и лемминги".
1:39 М/с "Гриззи и лемминги".
1:46 М/с "Гриззи и лемминги".
1:50 М/с "Семейка бегемотов".
1:55 М/с "Мой любимый рыцарь".
2:05 М/с "Мой любимый рыцарь".
2:20 М/с "Мой любимый рыцарь".
2:31 М/с "Мой любимый рыцарь".
2:40 М/с "Пес по кличке Пэт".
2:47 М/с "Пес по кличке Пэт".
2:54 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:00 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:07 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:14 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:25 М/с "Гриззи и лемминги".
3:31 М/с "Гриззи и лемминги".
3:38 М/с "Гриззи и лемминги".
3:45 М/с "Гриззи и лемминги".
3:51 М/с "Гриззи и лемминги".
3:58 М/с "Гриззи и лемминги".
4:05 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:15 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:25 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:36 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:50 М/с "Пес по кличке Пэт".
4:56 М/с "Пес по кличке Пэт".
Індиго TV
6:00 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
11:50 "Місія: краса".
12:50 Т/с "Медіум".
16:20 Т/с "CSI: Маямі".
19:00 Реальна містика.
22:00 Т/с "П'ята варта".
2:30 "Життя в іншому вимірі".
3:40 "Єврочекін".
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 184-187 с.
9:00 Х/ф "Зникнення".
10:40 Х/ф "Переможець".
12:15 Х/ф "Домоправитель".
13:45 Т/с "Рідні люди", 186-189 с.
16:45 Т/с "Штрафник", 5-8 с.
20:15 Х/ф "Ти завжди будеш зі мною?".
21:50 Х/ф "Зникнення".
23:30 Т/с "Рідні люди", 186-189 с.
2:30 Т/с "Штрафник", 5-8 с.
Star Cinema
5:45 "Історія України".
8:40 Т/с "Чужі крила", 5 і 6 с.
10:10 Т/с "Кохання за законом", 1 і 2 с.
11:35 Х/ф "Час гріхів".
13:10 Х/ф "Коханий за наймом".
14:45 Т/с "Чужі крила", 5 і 6 с.
16:15 Т/с "Кохання за законом", 1 і 2 с.
17:40 Х/ф "День залежності".
19:00 Т/с "Кохання за законом", 3-6 с.
21:45 Х/ф "Сонцестояння".
23:30 Х/ф "Час гріхів".
1:05 Т/с "Кохання за законом", 3-6 с.
3:50 Х/ф "Сонцестояння".