Телепрограма на 6 грудня, п’ятницю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
18:45 Х/ф "Незакінчений урок".
21:00 Прем'єра. Х/ф "Крути 1918".
22:50 Х/ф "Коли стають дорослими".
0:00 Х/ф "Автопортрет невідомого".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
18:35 Х/ф "Обладунки Бога: У пошуках скарбів".
20:25 Х/ф "Вулкан пристрастей".
22:00 Х/ф "Поганий Санта".
23:35 Х/ф "Пеле: Народження легенди".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
17:25 Х/ф "Падіння Олімпу".
19:25 Х/ф "На межі".
21:10 Х/ф "Падіння Лондона".
22:50 Х/ф "Потяг до Юми".
0:55 Нічне промо.
FILMUADrama HD
17:00 Т/с "Коли минуле попереду", 9 с.
17:45 Т/с "Коли минуле попереду", 10 с.
18:45 Т/с "Гречанка", 59 с.
19:30 Т/с "Гречанка", 60 с.
20:30 Т/с "Легковажна жінка", 9 с.
21:15 Т/с "Легковажна жінка", 10 с.
22:00 Т/с "Легковажна жінка", 11 с.
22:45 Т/с "Легковажна жінка", 12 с.
23:45 Т/с "Коли минуле попереду", 7 с.
0:30 Т/с "Коли минуле попереду", 8 с.
1:30 Х/ф "Вірний друг".
3:15 Т/с "Мереживо долі", 7 с.
4:00 Т/с "Мереживо долі", 8 с.
4:45 Т/с "Мереживо долі", 9 с.
ВОЛЯ CINE+
18:35 Х/ф "Обладунки Бога: У пошуках скарбів".
20:25 Х/ф "Вулкан пристрастей".
22:00 Х/ф "Поганий Санта".
23:35 Х/ф "Пеле: Народження легенди".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
19:10 Х/ф "Агора".
21:20 Х/ф "Бути Астрід Ліндгрен".
23:30 Х/ф "Залізний лицар 2".
1:20 Нічне промо.
BOLT
17:25 Т/с "Код Костянтина", 9 с.
18:10 Т/с "Код Костянтина", 10 с.
19:00 Т/с "Викрадення богині", 1 с.
19:45 Т/с "Викрадення богині", 2 с.
20:30 Т/с "Викрадення богині", 3 с.
21:20 Т/с "Викрадення богині", 4 с.
22:05 Т/с "Викрадення богині", 5 с.
22:55 Т/с "Викрадення богині", 6 с.
23:40 Т/с "Викрадення богині", 7 с.
0:25 Т/с "Викрадення богині", 8 с.
1:10 Т/с "Клан ювелірів", 37 с.
2:00 Т/с "Клан ювелірів", 38 с.
2:45 Т/с "Майор та магія", 10 с.
3:30 Т/с "Майор та магія", 11 с.
4:15 Т/с "Подвійне життя", 5 с.
Star Family
20:00 Х/ф "Гроші для доньки".
21:40 Х/ф "Про Любов".
23:15 Т/с "Рідні люди", 204-207 с.
2:15 Т/с "Менталіст", 3-6 с.
Star Cinema
17:30 Х/ф "Кульбабка".
19:00 Т/с "Шулер", 7-10 с.
22:30 Х/ф "Уроки спокуси".
0:10 Х/ф "Доглядальниця".
1:50 Т/с "Шулер", 7-10 с.