Телепрограма на 7 серпня, п’ятницю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Провінційний роман", 1 с.
8:20 Х/ф "Провінційний роман", 2 с.
9:30 Х/ф "Порно з вбивством".
11:00 Х/ф "Халепа на 5 Baksiv".
12:25 Х/ф "Аве Марія".
14:10 Х/ф "Не було б щастя...".
15:20 Х/ф "Хрещена", 1 і 2 с.
16:55 Х/ф "Розсмішіть клоуна", 1 с.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:05 Час української анімації.
9:10 Час української анімації.
10:15 Х/ф "Сексоголік".
11:50 Х/ф "Червоний".
13:45 Х/ф "Брехун, брехун".
15:15 Х/ф "Таксі".
16:50 Х/ф "Таксі 2".
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:05 Час української анімації.
11:10 Час української анімації.
13:15 Х/ф "Люсі".
14:50 Х/ф "Гостя".
16:55 Х/ф "Рекрут".
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Здрастуй, мамо!", 36 с.
6:15 Т/с "Гречанка", 19 с.
7:00 Т/с "Гречанка", 20 с.
7:45 Т/с "Гречанка", 21 с.
8:30 Т/с "Гречанка", 22 с.
9:15 Х/ф "Все не випадково".
10:45 Т/с "Жіночий лікар", 19 с.
11:30 Т/с "Жіночий лікар", 20 с.
12:15 Т/с "Пізнє каяття", 7 с.
13:00 Т/с "Пізнє каяття", 8 с.
14:00 Т/с "Жіночий лікар", 21 с.
14:45 Т/с "Жіночий лікар", 22 с.
15:30 Т/с "Пізнє каяття", 19 с.
16:15 Т/с "Пізнє каяття", 20 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:05 Час української анімації.
9:10 Час української анімації.
10:15 Х/ф "Сексоголік".
11:50 Х/ф "Червоний".
13:45 Х/ф "Брехун, брехун".
15:15 Х/ф "Таксі".
16:50 Х/ф "Таксі 2".
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Таємниця Чингісхана", 1 с.
7:55 Х/ф "Таємниця Чингісхана", 2 с.
8:50 Х/ф "Дама з папугою".
10:30 Х/ф "Важко бути Богом".
12:45 Х/ф "Коко Шанель та Ігор Стравінський".
14:45 Х/ф "Джейн Ейр".
16:45 Х/ф "Кільце дракона".
BOLT
5:15 Т/с "Син батька народів", 10 с.
6:00 Т/с "Винищувачі", 9 с.
6:45 Т/с "Винищувачі", 10 с.
7:30 Т/с "Винищувачі", 11 с.
8:15 Т/с "Винищувачі", 12 с.
9:00 Т/с "Смерть шпигунам!", 7 с.
9:45 Т/с "Смерть шпигунам!", 8 с.
10:45 Т/с "Небо у вогні", 9 с.
11:30 Т/с "Небо у вогні", 10 с.
12:15 Т/с "Небо у вогні", 11 с.
13:00 Т/с "Небо у вогні", 12 с.
14:00 Т/с "Нюхач 2", 7 с.
14:45 Т/с "Нюхач 2", 8 с.
15:30 Т/с "Чужі крила", 5 с.
16:15 Т/с "Чужі крила", 6 с.
Star Family
6:00 Т/с "Жаркий лід", 55-58 с.
9:10 Х/ф "Карасі".
11:00 Х/ф "Рік Золотої Рибки".
12:55 Х/ф "Прилетить раптом чарівник".
14:35 Прем'єра. Т/с "Жаркий лід", 57-60 с.