Телепрограма на завтра, 6 липня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
17:00 М/с "Время приключений".
17:10 М/с "Время приключений".
17:20 М/с "Время приключений".
17:30 М/с "Время приключений".
17:40 М/с "Время приключений".
18:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
18:10 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
18:20 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
18:35 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
18:45 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
19:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
19:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
19:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
19:30 М/с "Юные Титаны, вперед!".
19:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
20:00 М/с "Бен 10".
20:10 М/с "Бен 10".
20:20 М/с "Бен 10".
20:35 М/с "Бен 10".
20:45 М/с "Бен 10".
21:00 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:10 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:20 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:30 М/с "Бакуган: Боевая планета".
21:40 М/с "Бакуган: Боевая планета".
22:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
22:20 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
22:45 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
23:25 М/с "Проказник Энджело".
23:35 М/с "Проказник Энджело".
23:50 М/с "Проказник Энджело".
0:00 М/с "Проказник Энджело".
0:10 М/с "Проказник Энджело".
0:20 М/с "Проказник Энджело".
0:35 М/с "Проказник Энджело".
0:45 М/с "Проказник Энджело".
0:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
3:35 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:25 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
СТБ
17:30 "Вікна-Новини".
18:15 "Один за всіх".
20:15 Т/с "За вітриною", 9 і 10 с.
22:00 "Вікна-Новини".
22:45 Т/с "За вітриною", 10 с.
22:50 Т/с "Лінія світла", 1 і 2 с.
0:40 Х/ф "Ідеальний голос".
2:30 Нічний ефір.
Новий канал
17:50 Прем'єра. Таємний агент, 4 сезон, 10 еп. Кав'ярні.
19:00 Аферисти в сітях.
20:00 Аферисти в сітях.
21:00 Х/ф "Поїздка в Америку".
23:20 Х/ф "Знайомтеся: Дейв".
1:10 Х/ф "Краще не дивись".
3:00 Служба розшуку дітей.
3:05 Зона ночі.
4:05 Абзац!
ТЕТ
17:30 4 весілля.
18:30 Т/с "Одного разу під Полтавою".
19:00 Сімейка У.
19:30 Т/с "Одного разу під Полтавою".
20:00 Сімейка У.
20:30 Т/с "Одного разу під Полтавою".
21:00 Т/с "Село на мільйон", 1 сезон, 9 с.
22:00 Т/с "Одного разу в Одесі".
23:00 Т/с "Матусі", 1 сезон, 10 і 11 с.
0:00 ЛавЛавCar, 3 сезон.
1:10 Панянка-селянка.
2:25 Теорія зради.
3:10 Т/с "Щоденники Темного", 47 с.
3:55 Т/с "Віталька".
Прямий
17:00 "Репортер". Новини.
17:10 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини жестовою мовою.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Хроніки епідемії" з Олександром Близнюком.
22:10 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 Повтор вечірнього ефіру.
К2
17:20 Майстри ремонту.
18:20 Квартирне питання.
19:10 Ідеї ремонту.
19:40 Удачний проект.
20:30 Дачна відповідь.
22:20 Готуємо разом.
0:40 Ідеї ремонту.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Корисні поради.
4:10 М/с "Смішарики".
4:40 Мультфільми.
Fox Life
17:05 Т/с "Пожарная часть №19", 1 сезон, 3 с. "Сдержать пламя".
17:50 Т/с "Пожарная часть №19", 1 сезон, 4 с. "Повторное возгорание".
18:35 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 3 с. "Я ухожу".
19:15 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 4 с. "Твой день придет".
20:00 Т/с "Сирена", 3 сезон, 5 с. "Мамочка и я".
20:40 Т/с "Святой Майк", 1 сезон, 10 с. "Сумасшедшая корова 2.0".
21:30 Т/с "Касл", 4 сезон, 18 с. "Танец со смертью".
22:15 Т/с "Касл", 4 сезон, 19 с. "47 секунд".
22:55 Т/с "Сирена", 3 сезон, 5 с. "Мамочка и я".
23:40 Т/с "Резидент", 1 сезон, 4 с. "Кризис идентичности".
0:25 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 15 с. "Не мы это начали".
1:05 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 16 с. "Кровь и вода".
1:50 Т/с "Святой Майк", 1 сезон, 10 с. "Сумасшедшая корова 2.0".
2:35 Т/с "Белый воротничок", 4 сезон, 9 с. "Шутки в сторону".
3:20 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 3 с. "Я ухожу".
4:00 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 4 с. "Твой день придет".
4:40 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 5 сезон, 4 эп.
МАЛЯТКО ТV
17:00 М/с "Зоопаркова, 64".
17:20 М/с "Якарі".
17:40 Телепродаж.
18:00 М/с "Хайді".
18:30 М/с "Сандокан".
19:00 М/с "Седрік".
19:15 М/с "Рівень Маркуса".
19:30 М/с "Монстри і пірати".
20:00 М/с "Луї малює світ".
20:15 М/с "Веселі звірята".
20:25 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
20:40 М/с "Зоосвіт".
21:00 М/с "Зоопаркова, 64".
21:20 М/с "Якарі".
21:40 М/с "Лис Микита".
22:00 М/с "Суперкнига".
22:30 М/с "Сандокан".
23:00 М/с "Седрік".
23:15 М/с "Рівень Маркуса".
23:30 М/с "Монстри і пірати".
0:00 М/с "Зоопаркова, 64".
0:20 М/с "Якарі".
0:40 М/с "Лис Микита".
1:00 М/с "Суперкнига".
1:30 М/с "Сандокан".
2:00 Читаночка.
2:25 Співаночка.
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
Прямий HD
17:00 "Репортер". Новини.
17:10 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини жестовою мовою.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Хроніки епідемії" з Олександром Близнюком.
22:10 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 Повтор вечірнього ефіру.
Star Family
17:05 Прем'єра. Т/с "Анна-детективъ", 39-42 с.
20:20 Х/ф "Арифметика підступності".
21:55 Х/ф "Переможець".
23:35 Т/с "Жаркий лід", 9-12 с.
2:45 Т/с "Анна-детективъ", 39-42 с.