Телепрограма на завтра, 6 липня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:20 М/с "Бен 10".
7:35 М/с "Бен 10".
7:45 М/с "Бен 10".
8:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:30 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
10:00 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
10:10 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
10:20 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
10:35 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
10:45 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
11:00 М/с "Время приключений".
11:10 М/с "Время приключений".
11:20 М/с "Время приключений".
11:30 М/с "Время приключений".
11:40 М/с "Время приключений".
12:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
13:00 М/с "Суперкрошки".
13:10 М/с "Суперкрошки".
13:20 М/с "Суперкрошки".
13:35 М/с "Суперкрошки".
13:45 М/с "Суперкрошки".
14:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
14:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
14:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
14:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
14:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
15:00 М/с "Ручей Крэйга".
15:10 М/с "Ручей Крэйга".
15:20 М/с "Ручей Крэйга".
15:35 М/с "Ручей Крэйга".
15:45 М/с "Ручей Крэйга".
16:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
16:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
16:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
16:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
16:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
5:00 "ТСН. Тиждень".
СТБ
5:15 Т/с "Коли ми вдома".
7:00 "Все буде добре".
8:50 Т/с "Коли ми вдома".
11:20 "Ультиматум".
14:30 "Вікна-Новини".
14:50 "Ультиматум".
15:35 Т/с "Кріпосна", 1 і 2 с.
Новий канал
5:05 Абзац!
6:00 Kids' Time. Мультфільми.
7:15 Вар'яти.
7:50 Х/ф "Тупий та ще тупіший".
10:00 Х/ф "Оз: Великий та могутній".
12:45 Х/ф "Красуня і чудовисько".
15:15 Прем'єра. Таємний агент, 4 сезон, 8 еп. Зоопарки.
16:20 Прем'єра. Таємний агент, 4 сезон, 9 еп. Хостели.
2+2
5:45 Телемагазин.
ТЕТ
5:45 М/ф "Приз".
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок.
8:00 Т/с "Рання пташка", 1 сезон, 73-75 с.
10:30 4 весілля.
11:30 Панянка-селянка.
12:30 Т/с "Вечірка 2", 18 і 19 с.
13:30 Країна У.
14:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
14:30 Танька і Володька.
15:00 Т/с "Одного разу під Полтавою".
15:30 Т/с "Одного разу в Одесі".
16:00 Сімейка У.
16:30 Панянка-селянка.
Прямий
7:00 "Репортер". Новини.
7:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Талою Калатай, Богданом Машаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Талою Калатай, Богданом Машаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою.
13:00 "Репортер". Новини.
13:10 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою.
14:00 "Репортер". Новини.
14:15 Ток-шоу "По факту" з Андріем Сайчуком і Лейлою Мамедовою.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 Ток-шоу "По факту" з Андріем Сайчуком і Лейлою Мамедовою.
UA: ПЕРШИЙ
5:30 Новини.
ТРК Київ
6:00 Мультляндія.
К2
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Майстри ремонту.
9:20 Ідеї ремонту.
9:40 Квартирне питання.
10:30 Удачний проект.
12:10 Корисні поради.
13:00 Люблю готувати.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:50 Зіркові долі.
16:30 Неймовірні історії кохання.
Nickelodeon
5:10 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 195 с. "Губка Боб Длинные Штаны / Спортклуб Ларри".
5:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 196 с. "За стеклом аквариума / Женитьба на деньгах".
Fox Life
5:40 Т/с "Одинокие родители", 1 сезон, 15 с. "Ограбление, организованное производителями гофрированной бумаги".
6:00 Т/с "Резидент", 1 сезон, 3 с. "Братья по оружию".
6:45 Т/с "Святой Майк", 1 сезон, 9 с. "И прости нам наши прегрешения".
7:30 Т/с "Одинокие родители", 1 сезон, 19 с. "Выиграть право на ланч с Уиллом Купером".
7:50 Т/с "Одинокие родители", 1 сезон, 20 с. "Кровавый дождь".
8:15 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 13 с. "Я подвожу черту".
9:00 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 14 с. "Мне нужно новое лекарство".
9:40 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 1 с. "Пусть горит".
10:25 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 2 с. "Вкус Панамы".
11:05 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 5 сезон, 4 эп.
11:55 "Джейми Оливер. Готовим за 15 минут", 7 эп. "Куриный дим-сам".
12:20 "Джейми Оливер. Готовим за 15 минут", 8 эп. "Хрустящая утка / курица по-охотничьи".
12:45 Т/с "Касл", 4 сезон, 16 с. "Стержень".
13:25 Т/с "Касл", 4 сезон, 17 с. "Однажды преступив закон".
14:10 Т/с "Святой Майк", 1 сезон, 9 с. "И прости нам наши прегрешения".
14:55 Т/с "Резидент", 1 сезон, 4 с. "Кризис идентичности".
15:40 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 15 с. "Не мы это начали".
16:25 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 16 с. "Кровь и вода".
МАЛЯТКО ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Луї малює світ".
6:15 М/с "Веселі звірята".
6:25 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
6:40 М/с "Зоосвіт".
7:00 М/с "Зоопаркова, 64".
7:20 М/с "Якарі".
7:40 М/с "Лис Микита".
8:00 М/с "Луї малює світ".
8:15 М/с "Веселі звірята".
8:25 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
8:40 М/с "Зоосвіт".
9:00 М/с "Зоопаркова, 64".
9:20 М/с "Якарі".
9:40 Телепродаж.
10:00 М/с "Хайді".
10:30 М/с "Сандокан".
11:00 Телепродаж.
11:15 М/с "Рівень Маркуса".
11:30 М/с "Монстри і пірати".
12:00 М/с "Луї малює світ".
12:15 М/с "Веселі звірята".
12:25 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
12:40 М/с "Зоосвіт".
13:00 М/с "Зоопаркова, 64".
13:20 М/с "Якарі".
13:40 М/с "Лис Микита".
14:00 Телепродаж.
15:30 М/с "Монстри і пірати".
16:00 М/с "Луї малює світ".
16:15 М/с "Веселі звірята".
16:25 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
16:40 М/с "Зоосвіт".
Прямий HD
7:00 "Репортер". Новини.
7:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Талою Калатай, Богданом Машаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Талою Калатай, Богданом Машаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою.
13:00 "Репортер". Новини.
13:10 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою.
14:00 "Репортер". Новини.
14:15 Ток-шоу "По факту" з Андріем Сайчуком і Лейлою Мамедовою.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 Ток-шоу "По факту" з Андріем Сайчуком і Лейлою Мамедовою.
Star Family
5:25 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Жаркий лід", 7-10 с.
9:10 Х/ф "Домоправитель".
10:45 Х/ф "Переможець".
12:25 Х/ф "Посміхнись, коли плачуть зірки".
14:00 Прем'єра. Т/с "Жаркий лід", 9-12 с.