Телепрограма на 22 квітня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Гречанка", 30 с.
6:15 Т/с "Черговий лікар", 1 сезон, 31 с.
7:00 Т/с "Черговий лікар", 1 сезон, 32 с.
7:45 Т/с "Черговий лікар", 1 сезон, 33 с.
8:30 Т/с "Черговий лікар", 1 сезон, 34 с.
9:15 Т/с "Гречанка", 29 с.
10:00 Т/с "Гречанка", 30 с.
10:45 Х/ф "Будинок на холодному ключі", 1 і 2 с.
12:30 Т/с "Червоні браслети", 9 с.
13:15 Т/с "Червоні браслети", 10 с.
14:00 Х/ф "Просимо до столу, або Обережно, кохання!".
15:45 Т/с "Жіночий лікар 2", 45 с.
16:30 Т/с "Жіночий лікар 2", 46 с.
17:15 Х/ф "Вір мені", 1 і 2 с.
19:00 Т/с "Гречанка", 31 с.
19:45 Т/с "Гречанка", 32 с.
20:30 Т/с "Жіночий лікар 2", 47 с.
21:15 Т/с "Жіночий лікар 2", 48 с.
22:15 Т/с "Коротке слово "ні", 1 с.
23:00 Т/с "Коротке слово "ні", 2 с.
23:45 Х/ф "Пограбування по-жіночому", 1 і 2 с.
1:30 Т/с "Здрастуй, мамо!", 1 с.
2:15 Т/с "Здрастуй, мамо!", 2 с.
3:00 Т/с "Здрастуй, мамо!", 3 с.
3:45 Т/с "Здрастуй, мамо!", 4 с.
4:45 Т/с "Диявол з Орлі", 16 с.
BOLT
6:00 Т/с "Небо у вогні", 4 с.
6:45 Т/с "Небо у вогні", 5 с.
7:30 Т/с "Винищувачі", 9 с.
8:15 Т/с "Винищувачі", 10 с.
9:00 Х/ф "Таємничий острів".
10:30 Т/с "Майор та магія", 30 с.
11:15 Т/с "Майор та магія", 31 с.
12:00 Т/с "Майор та магія", 32 с.
12:45 Х/ф "Право на помилування", 1-4 с.
15:45 Т/с "Винищувачі", 11 с.
16:30 Т/с "Винищувачі", 12 с.
17:15 Х/ф "Перевертень у погонах".
18:45 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 1 с.
19:30 Т/с "Нюхач", 2 сезон, 2 с.
20:30 Т/с "Потрійний захист", 1 с.
21:15 Т/с "Потрійний захист", 2 с.
22:15 Т/с "Ніконов і Ко", 9 с.
23:00 Т/с "Ніконов і Ко", 10 с.
23:45 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 9 с.
0:30 Т/с "Винищувачі. Останній бій", 10 с.
1:15 Т/с "Смерть шпигунам!", 1 с.
2:00 Т/с "Смерть шпигунам!", 2 с.
2:45 Т/с "Син батька народів", 1 с.
3:30 Т/с "Син батька народів", 2 с.
4:30 Т/с "Нічні ластівки", 6 с.
Star Family
5:10 "Історія України".
Star Cinema
5:10 Х/ф "Рік Золотої Рибки".
7:00 "Історія України".
8:15 Х/ф "Вир чужих бажань", 1-4 с.
11:15 Х/ф "Чужі душі".
12:40 Х/ф "Удача напрокат".
14:10 Х/ф "Вир чужих бажань", 1-4 с.
17:10 Х/ф "Рік Золотої Рибки".
19:00 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 1-4 с.
22:20 Х/ф "Професор у законі".
0:15 Х/ф "Чужі душі".
1:40 Т/с "Якщо у Вас немає тітки", 1-4 с.