Телепрограма на 20 січня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:11 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:46 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:00 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:09 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
8:25 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:33 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:50 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:15 М/с "Вся правда о медведях".
9:25 М/с "Вся правда о медведях".
9:40 М/с "Шоу Тома и Джерри".
9:49 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:25 М/с "Ручей Крэйга".
10:35 М/с "Ручей Крэйга".
10:50 М/с "Ручей Крэйга".
11:00 М/с "Ручей Крэйга".
11:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:25 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:50 М/с "Юникитти".
13:00 М/с "Юникитти".
13:15 М/с "Юникитти".
13:24 М/с "Юникитти".
13:40 М/с "Вся правда о медведях".
13:50 М/с "Вся правда о медведях".
14:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:16 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:41 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:06 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:20 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
15:29 М/с "Отчаянные герои: Полная ДрамаРама".
15:45 М/с "Юные Титаны, вперед!".
15:54 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
16:35 М/с "Ручей Крэйга".
16:45 М/с "Ручей Крэйга".
17:00 М/с "Юникитти".
17:10 М/с "Юникитти".
17:21 М/с "Юникитти".
17:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
17:44 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:09 М/с "Юные Титаны, вперед!".
18:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:36 М/с "Удивительный мир Гамбола".
18:50 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:59 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:15 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:21 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:28 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:35 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
19:56 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:31 М/с "Удивительный мир Гамбола".
20:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:01 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
21:15 М/с "Бен 10".
21:25 М/с "Бен 10".
21:40 М/с "Время приключений".
21:50 М/с "Время приключений".
22:00 М/с "Проказник Энджело".
22:10 М/с "Проказник Энджело".
22:25 М/с "Проказник Энджело".
22:35 М/с "Проказник Энджело".
22:45 М/с "Проказник Энджело".
22:55 М/с "Проказник Энджело".
23:10 М/с "Проказник Энджело".
23:20 М/с "Проказник Энджело".
23:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
23:55 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:05 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:15 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
0:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:30 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
1:50 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:15 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
2:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
2:56 М/с "Удивительный мир Гамбола".
3:10 М/с "Проказник Энджело".
3:20 М/с "Проказник Энджело".
3:35 М/с "Проказник Энджело".
3:45 М/с "Проказник Энджело".
4:00 М/с "Проказник Энджело".
4:10 М/с "Проказник Энджело".
4:25 М/с "Проказник Энджело".
4:35 М/с "Проказник Энджело".
4:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
1+1
5:00 "ТСН. Тиждень".
6:30 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
7:00 ТСН.
7:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
8:00 ТСН.
8:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:00 ТСН.
9:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:25 "Життя відомих людей".
11:20 "Міняю жінку", 12 сезон, 2 еп., 1 ч.
12:00 ТСН.
12:20 "Міняю жінку", 12 сезон, 2 еп., 2 ч.
13:10 "Світ навиворіт. Болівія", 1 і 2 еп.
15:40 Т/с "Величне століття. Роксолана".
16:45 ТСН.
17:10 Прем'єра. Т/с "Наречена зі Стамбула".
19:30 ТСН.
20:15 Х/ф "Форсаж".
22:20 Х/ф "Назад у майбутнє".
0:30 Дубінізми.
0:45 "Голос країни", 10 сезон, 1 еп. "Вибір наосліп".
2:55 Х/ф "Реквієм за вбивцею".
СТБ
5:15 Т/с "Коли ми вдома".
5:40 "Хата на тата", 3 сезон, 3 еп.
7:25 "Хата на тата", 7 сезон, 4 еп.
9:55 Т/с "Коли ми вдома. Нова історія", 1-3 с.
12:40 "МастерШеф", 6 сезон, 1 і 2 еп.
16:40 "Один за всіх".
17:30 "Вікна-Новини".
18:00 "Один за всіх".
20:05 Т/с "Зоя", 1 і 2 с.
22:00 "Вікна-Новини".
22:45 "Один за всіх".
2:30 "У пошуках істини".
4:25 "Вікна-Новини".
ICTV
5:00 Служба розшуку дітей.
5:05 Служба розшуку дітей.
5:10 Т/с "Відділ 44", 36 с.
5:55 Антизомбі.
6:45 Факти тижня. 100 хвилин.
8:45 Факти. Ранок.
9:10 Надзвичайні новини.
10:05 Секретний фронт. Дайджест.
11:25 Х/ф "Пташка на дроті", 1 ч.
12:45 Факти. День.
13:20 Х/ф "Пташка на дроті", 2 ч.
14:05 Х/ф "Афера Томаса Крауна", 1 ч.
15:45 Факти. День.
16:20 Х/ф "Афера Томаса Крауна", 2 ч.
16:45 Х/ф "Пограбування по-італійськи".
18:45 Факти. Вечір.
19:25 Надзвичайні новини.
20:20 Багач-бідняк. Реаліті-шоу.
21:05 Факти. Вечір.
21:25 Х/ф "В полоні у перевертня", 1 с.
22:15 Свобода слова.
0:00 Х/ф "Десять з половиною балів".
2:50 Я зняв!
4:15 Скарб нації.
4:25 Еврика!
4:35 Факти.
4:55 Т/с "Відділ 44", 37 с.
Новий канал
5:00 Вар'яти, 1 сезон, 1 еп., 1 ч.
5:35 Телемагазин.
5:50 Вар'яти, 1 сезон, 1 еп., 2 ч.
6:40 Kids' Time. М/с "Шоу Луні Тюнз".
7:55 Т/с "Бібліотекарі", 3 сезон, 2-4 с.
10:20 М/с "Шоу Луні Тюнз".
10:45 М/ф "Луїс і прибульці".
12:15 Х/ф "Міфіка. Завдання для героїв".
13:55 Х/ф "Міфіка 2. Темні сили".
15:55 Х/ф "Міфіка 3. Некромант".
17:45 Х/ф "Бандитки".
19:20 Х/ф "Медальйон".
21:00 Х/ф "Блейд".
23:25 Х/ф "Блейд 2".
1:30 Служба розшуку дітей.
1:35 Зона ночі.
4:25 Абзац!
2+2
5:30 Телемагазин.
6:00 "Шалені перегони".
8:00 "ДжеДАІ". Дайджест.
10:00 Новини "Спецкор".
10:35 "ДжеДАІ".
11:15 "Загублений світ".
13:20 "Помста природи".
13:50 Х/ф "Веселі канікули".
15:50 Х/ф "Останній замок".
18:15 Новини "Спецкор".
18:50 "ДжеДАІ".
19:25 Т/с "Ментівські війни. Харків 3", 33 і 34 с.
21:30 Т/с "CSI: Місце злочину", 4 сезон, 22 і 23 с.
23:05 Т/с "CSI: Місце злочину", 4 сезон, 20 і 21 с.
0:55 Х/ф "Работоргівля".
2:20 "Облом.UA".
К1
5:00 "Top Shop".
6:00 М/с "Доктор Айболить".
6:30 "Top Shop".
7:40 "ТіВі Абетка".
7:45 М/с "Гарфілд шоу".
8:10 "Дай лапу".
8:40 "Орел і Решка. Шопінг".
9:35 Х/ф "Арло: Балакуче порося".
11:00 Т/с "Мисливці за реліквіями", 1 сезон, 10-13 с.
14:30 "Орел і Решка. Навколо світу".
17:25 Т/с "Мисливці за реліквіями", 1 сезон, 14 і 15 с.
19:10 "Орел і Решка. Морський сезон".
22:00 "Орел і Решка. Навколо світу".
23:55 Х/ф "Американська незаймана".
1:25 Х/ф "Око".
2:55 "Три сестри".
4:35 Мультфільм.
ТЕТ
5:10 М/ф "Історія одного поросятка".
5:20 М/ф "Історія про дівчинку, яка наступила на хліб".
5:30 М/ф "Журавлик".
5:40 М/ф "Кульбаба - товсті щоки".
5:45 М/ф "Каприз".
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок. М/с "ЧоМуха".
6:10 М/с "Фіксики".
6:20 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
6:45 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
7:10 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
7:40 М/с "Фіксики".
7:50 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
8:15 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
8:40 Т/с "Одного разу під Полтавою", 2 сезон.
9:10 Танька і Володька, 2 сезон.
9:35 Т/с "Одного разу під Полтавою", 1 сезон.
10:05 Танька і Володька, 1 сезон.
10:30 4 весілля, 8 сезон.
11:25 4 весілля, 3 сезон.
12:25 Панянка-селянка, 4 сезон.
14:20 М/ф "Пташиний ульот".
15:40 Країна У.
16:40 Т/с "Одного разу в Одесі".
17:10 Танька і Володька, 3 сезон.
17:35 Т/с "Одного разу під Полтавою", 1 сезон.
18:05 Панянка-селянка, 3 сезон.
19:05 4 весілля, 8 сезон.
20:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 2 сезон.
20:30 Країна У.
21:00 Т/с "Одного разу під Полтавою", 2 сезон.
21:30 Країна У.
22:00 Казки У.
23:00 Сімейка У.
0:00 Т/с "Хамелеон", 5 с.
0:50 17+.
1:10 Теорія зради.
2:40 Т/с "Домашній арешт", 37 с.
3:05 Т/с "Домашній арешт", 35 с.
3:35 Т/с "Віталька".
НТН
5:25 Т/с "Кулагін та партнери", 3 сезон.
6:10 "Випадковий свідок".
6:45 Х/ф "Сержант міліції", 1-3 с.
10:40 Т/с "Альпійський патруль", 4 сезон, 1 і 2 с.
12:30 "Свідок".
12:50 "Таємниці світу".
14:05 "Речовий доказ".
16:30 "Свідок".
16:50 "Речовий доказ".
17:00 "Випадковий свідок".
18:20 "Свідок. Агенти".
19:00 "Свідок".
19:30 Т/с "Альпійський патруль", 4 сезон, 3 і 4 с.
21:20 Т/с "Хейвен", 3 сезон, 11 і 12 с.
23:15 "Свідок".
23:45 Т/с "Хейвен", 3 сезон, 13 с.
0:45 Т/с "Хейвен", 4 сезон, 1 с.
1:45 Х/ф "Вулиці крові".
3:15 "Свідок".
3:45 "Правда життя".
4:45 "Top Shop".
Інтер
5:25 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
7:00 Новини.
7:10 "Ранок з "Інтером".
8:00 Новини.
8:10 "Ранок з "Інтером".
9:00 Новини.
9:20 "Ранок з "Інтером".
9:35 Ток-шоу "Стосується кожного".
11:30 Х/ф "Кохання з першого погляду на Бора Бора", 1 ч.
12:00 Новини.
12:25 Х/ф "Кохання з першого погляду на Бора Бора", 2 ч.
14:00 Х/ф "Кохання з першого погляду в Індії".
15:50 "Жди меня. Україна".
17:40 Новини.
18:05 Ток-шоу "Стосується кожного".
20:00 "Подробиці".
21:00 Прем'єра. "Речдок. Особливий випадок. Чуже добро".
22:05 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
23:50 Т/с "Спокуса", 1 і 2 с.
1:35 Ток-шоу "Стосується кожного".
2:20 "Подробиці".
3:05 "Богині ефіру".
4:30 Мультфільм.
4:55 "Top Shop".
Прямий
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Вересень +1".
23:35 Повтор вечірнього ефіру.
UA: ПЕРШИЙ
5:00 Новини.
5:25 Спільно.
5:50 Погода.
6:00 М/с "Кмітливий Сяоцзі".
6:30 Новини.
6:35 Доброго ранку, Країно!
7:00 Новини.
7:10 Доброго ранку, Країно!
8:00 Новини.
8:10 Доброго ранку, Країно!
9:00 Новини.
9:10 Доброго ранку, Країно!
9:25 Новини.
9:30 Т/с "Дама під вуаллю", 9 і 10 с.
11:30 ЕнеЇда.
12:05 Телепродаж (на комерційних умовах).
12:20 ЕнеЇда.
13:00 Новини (із сурдоперекладом).
13:10 #ВУКРАЇНІ.
13:40 Бюджетники.
14:15 Телепродаж (на комерційних умовах).
14:30 Д/с "Ремесло за призначенням".
15:00 Новини.
15:10 UA: Фольк. Спогади.
16:15 Д/с "Боротьба за виживання".
17:25 #ВУКРАЇНІ.
18:00 Новини (із сурдоперекладом).
18:20 Тема дня.
19:25 Д/с "Дикі тварини".
19:55 Д/с "Супервідчуття".
21:00 Новини.
21:30 UA: Спорт.
21:45 Бюджетники.
22:15 Т/с "Епоха честі", 6 с.
23:10 Новини.
23:40 UA: Спорт.
0:00 Телепродаж (на комерційних умовах).
2:00 Новини.
2:25 UA: Спорт.
2:40 Тема дня.
3:35 Новини.
4:05 UA: Фольк. Спогади.
ТРК Київ
5:40 Т/с "Таємниці старого мосту", 5 с.
6:30 Мультляндія.
7:00 "СТН. Новини".
7:10 "Радар".
7:15 "Погода".
7:20 "Київські історії".
7:30 "СТН. Новини".
7:35 "Радар".
7:40 "Відкрито".
7:45 "Світські хроніки".
7:50 "Світ без глянцю".
7:55 "Блог по-київськи".
8:00 "СТН. Новини".
8:10 "Радар".
8:15 "Погода".
8:20 "Якісне життя".
8:30 "СТН. Новини".
8:35 "Радар".
8:40 "Відкрито".
8:45 "Світські хроніки".
8:50 "Світ без глянцю".
8:55 "Блог по-київськи".
9:00 "СТН. Новини".
9:10 "Радар".
9:15 "Погода".
9:20 "Відкрито".
9:25 "Світські хроніки".
9:30 Д/с "Планета інновацій", 4 с.
10:00 "Лікар знає".
11:00 "СТН. Новини".
11:10 "Радар".
11:15 "Погода".
11:20 Welness.
11:30 #ВУКРАЇНІ.
12:00 Телемаркет.
13:00 "СТН. Новини".
13:10 "Погода".
13:15 "Якісне життя".
13:20 "Київські історії".
13:30 М/с "Дінофроз", 18 с.
14:00 "Депутатська приймальня".
15:00 "СТН. Новини".
15:15 "СТН. Панорама".
17:00 "СТН. Новини".
17:15 "Радар".
17:20 Д/с "Квест", 4 с.
17:50 Д/с "Планета інновацій", 4 с.
18:20 "Блог по-київськи".
18:25 "Ваша свобода".
18:55 "Якісне життя".
19:00 "СТН. Новини".
19:25 "Радар".
19:30 "Погода".
19:40 "Служба порятунку".
19:50 "Якісне життя".
20:00 "60 хвилин з Василем Климчуком".
21:00 "СТН. Новини".
21:30 "Погода".
21:35 Т/с "Закулісні ігри", 3 сезон, 6 с.
22:25 Т/с "Галерея Вельвет", 38 с.
23:00 "Українська Національна Лотерея".
23:10 Т/с "Галерея Вельвет", 38 с.
23:50 Т/с "Таємниці старого мосту", 6 с.
0:40 Т/с "Закулісні ігри", 3 сезон, 6 с.
1:25 "Життєві історії".
4:00 #ВУКРАЇНІ.
4:25 Т/с "Галерея Вельвет", 38 с.
К2
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Неймовірні зіркові долі.
9:10 Знаменитості.
9:40 Неймовірні історії кохання.
10:30 Удачний проект.
11:20 Квартирне питання.
12:10 Корисні поради.
13:00 Курси елементарної кулінарії Гордона Рамзі.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:40 Ідеї ремонту.
16:00 Майстри ремонту.
16:40 Зіркові долі.
17:30 Удачний проект.
19:30 Квартирне питання.
20:20 Ідеї ремонту.
20:40 Неймовірні історії кохання.
21:30 Зіркові долі.
22:10 Готуємо разом.
0:40 Корисні поради.
1:40 Формула любові.
3:20 Арт-простір.
3:40 Школа доктора Комаровського.
4:10 Мультфільми.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Пожежна безпека з Роєм".
6:20 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:20 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 "Зірки-малюки".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:20 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
12:40 М/с "Боббі і Білл".
13:00 М/с "Магічні шари".
13:10 М/с "Майстерня Бібі".
13:40 М/с "Магічні шари".
13:50 М/с "Шарлотта Суничка".
14:00 М/с "Пожежна безпека з Роєм".
14:30 М/с "Роботопотяги".
15:00 М/с "Майстерня Бібі".
15:30 М/с "Друзяки з джунглів".
15:50 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
16:10 М/с "Боб-будівник".
16:40 М/с "Безпека на дорозі з Полі".
17:10 М/с "Каю".
17:40 М/с "Октонавти".
18:00 М/с "Пригоди Мауглі".
18:30 М/с "Сонік Бум".
19:00 М/с "Роботопотяги".
19:30 М/с "Боб-будівник".
20:00 М/с "Смішарики".
23:10 Улюблені мультфільми.
1:50 "Зірки-малюки".
2:10 "ТіВі Абетка".
2:30 М/с "Уроки тітоньки Сови".
3:00 Улюблені мультфільми.
Nickelodeon
5:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 189 с. "Губка Боб, ты уволен!".
5:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 190 с. "Затерянный в Бикини Боттом / Инструктор в собственном соку".
6:00 М/с "Кафе Баттербин", 1 сезон, 16 с. "Торт с сюрпризом! / Крестики-томатики!".
6:20 М/с "Вспыш и чудо-машинки", 1 сезон, 3 с. "Движущая сила".
6:35 М/с "Щенячий патруль", 2 сезон, 17 с. "Щенки спасают хрюшек / Щенки и хижина с призраками".
6:55 М/с "Щенячий патруль", 2 сезон, 18 с. "Щенки спасают приключение / Щенки спасают сюрприз".
7:20 М/с "Щенячий патруль", 3 сезон, 19 с. "Щенки-садоводы".
7:30 М/с "Отважные птенцы", 2 сезон, 6 с. "Озорные козлята / Шумный семейный праздник Ронды".
7:40 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 11 с. "Простуда".
7:55 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 12 с. "Конкурс танцев".
8:10 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 3 сезон, 10 с. "Беглецы".
8:20 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 3 сезон, 10 с. "Шерлок Бурундук".
8:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 187 с. "Ужастик / Спиритический сеанс".
8:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 188 с. "Котёнок Кенни / Снежный краб".
9:10 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 8 с. "Идеальный уход".
9:30 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 9 с. "Парк динозавров".
9:55 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 9 с. "Кря-кря".
10:20 Т/с "Опасный Генри", 4 сезон, 10 с. "Сокращение бюджета".
10:45 М/с "Волшебные покровители", 161 с. "Женат на мамочке".
10:55 М/с "Волшебные покровители", 162 с. "Каждому свое".
11:10 М/с "Волшебные покровители", 162 с. "Дикий и Дерзкий".
11:20 М/с "Волшебные покровители", 163 с. "ФЕЕ-КОН".
11:35 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 201 с. "Ночной кошмар Сэнди!".
11:50 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 201 с. "Доска объявлений".
12:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 202 с. "Кулинарные изгои".
12:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 203 с. "Ананасовое вторжение".
12:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 203 с. "Соус глупости".
12:40 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 204 с. "Только зуб и ничего, кроме зуба".
12:50 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 5 с. "Слёзы веселого жука".
13:15 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 3 сезон, 24 с. "ЁКО".
13:40 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 4 сезон, 1 с. "Чувак, где моя школа?".
14:00 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 1 с. "Китолёт - часть 1".
14:25 Т/с "Игроделы", 1 сезон, 2 с. "Китолёт - часть 2".
14:50 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 10 с. "Лампо и безумная гонка".
15:00 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 11 с. "Простуда".
15:15 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 13 с. "На страже порядка".
15:25 М/с "Апчхи!", 1 сезон, 13 с. "Теолимпийские игры!".
15:35 М/с "Апчхи!", 1 сезон, 14 с. "Курицефобия".
15:50 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 141 с. "Проклятье ведьмы / Главный слив".
16:20 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 2 сезон, 16 с. "Собачья радость".
16:45 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 25 с. "Генри и плохая девчонка - часть 2".
17:10 Т/с "Опасный Генри", 1 сезон, 26 с. "Настоящая девушка Джаспера".
17:30 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 1 с. "Четыре героя и ребёнок".
17:55 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 1 с. "Фальшивое свидание".
18:15 М/с "Волшебные покровители", 160 с. "Пришелец Марк".
18:30 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 4 сезон, 6 с. "Пиратская жизнь / Мировой рекорд".
18:40 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 15 с. "Страхи и ужасы".
18:50 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 16 с. "Хулиганы".
19:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 174 с. "Хлопья / Здесь или с собой?".
19:35 М/с "Лего Сити: Приключения", 1 сезон, 9 с. "3, 2, 1".
19:45 М/с "Лего Сити: Приключения", 1 сезон, 9 с. "Передвери".
19:55 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 5 с. "Отпуск Капитана Чела".
20:20 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 7 с. "Стейк мечты".
20:45 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 2 сезон, 26 с. "Миссия: Неделаема".
21:10 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 4 с. "Нэвел".
21:30 Т/с "Школа Рока", 3 сезон, 11 с. "Круче всех".
21:55 М/с "Волшебные покровители", 156 с. "Честные мишки / ЛУЗЕРа возвращаются".
22:15 М/с "Волшебные покровители", 157 с. "Приз с подвохом / Рыбка из пруда".
22:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 119 с. "Наивные штаны".
22:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 119 с. "Семь пятниц".
22:55 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 122 с. "Улучшенное "Гнилое ведро".
23:05 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 122 с. "Годовщина одноклеточного".
23:15 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 125 с. "Ананасная лихорадка".
23:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 125 с. "Пещеры Чам".
23:40 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 5 с. "Преступления и сласти".
0:05 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 6 с. "Газ или провал".
0:25 Т/с "Опасный Генри", 3 сезон, 7 с. "Час силы - часть 1".
0:45 Т/с "Игроделы", 3 сезон, 11 с. "Водный парк Мокрого Вилли".
1:10 Т/с "Игроделы", 3 сезон, 12 с. "Разрушение домика".
1:30 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 3 с. "Табель успеваемости".
1:50 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 4 с. "Фиби против Макса".
2:15 Т/с "Ай-Карли", 1 сезон, 9 с. "Не люблю искусства!".
2:35 Т/с "Сэм и Кэт", 1 сезон, 20 с. "Чужая обувь".
3:00 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 193 с. "Убежище! / Что гложет Патрика?".
3:20 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 194 с. "Патрик! Игра! / Сточные трубы Бикини Боттом".
3:45 М/с "Волшебные покровители", 105 с. "Мальчемуха / Временная фея".
4:05 М/с "Волшебные покровители", 106 с. "Крокер-Шокер / Суперноль".
4:30 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 1 с. "Сиделки-супергерои".
4:50 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 2 с. "Званый ужин".
Fox Life
5:00 Т/с "Касл", 3 сезон, 15 с. "Последний гвоздь".
5:45 Т/с "Одиноки вместе", 1 сезон, 1 с. "Пилот".
6:05 Т/с "Одиноки вместе", 1 сезон, 2 с. "Поездка".
6:30 Т/с "Кандис Ренуар", 1 сезон, 4 с. "Цени того, кто этого заслуживает".
7:20 Т/с "Восприятие", 1 сезон, 10 с. "Свет".
8:00 Т/с "Чикаго в огне", 1 сезон, 13 с. "Теплый и мертвый".
8:45 Т/с "Чикаго в огне", 1 сезон, 14 с. "Немного вкуса".
9:30 Т/с "Резидент", 2 сезон, 6 с. "Ночные кошмары".
10:10 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 4 с. "Старый добрый рок-н-ролл".
10:55 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 6 сезон, 3 эп.
11:45 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 6 сезон, 4 эп.
12:30 Т/с "Касл", 3 сезон, 16 с. "Подготовка".
13:15 Т/с "Резидент", 2 сезон, 7 с. "Испытание и ошибки".
14:00 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 5 с. "Угадай, кто придёт на обед".
14:45 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 10 с.
15:25 Т/с "Гранд-отель", 2 с. "Секс-бомба".
16:05 Т/с "Касл", 3 сезон, 16 с. "Подготовка".
16:50 Т/с "Касл", 3 сезон, 17 с. "Обратный отсчёт".
17:35 Т/с "Чикаго в огне", 5 сезон, 4 с. "Никто еще не умирает сегодня".
18:15 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 11 с.
19:00 Т/с "Сирена", 2 сезон, 9 с.
19:40 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 10 с. "Сумасшедший поезд".
20:25 Т/с "Кандис Ренуар", 1 сезон, 5 с. "Обмануть мошенника".
21:15 Т/с "Чикаго в огне", 6 сезон, 11 с.
21:55 Т/с "Сирена", 2 сезон, 9 с.
22:40 Т/с "Пожарная часть №19", 2 сезон, 10 с. "Сумасшедший поезд".
23:20 Т/с "Касл", 3 сезон, 17 с. "Обратный отсчёт".
0:05 Т/с "Резидент", 2 сезон, 7 с. "Испытание и ошибки".
0:50 Т/с "Анатомия страсти", 12 сезон, 5 с. "Угадай, кто придёт на обед".
1:35 Т/с "Восприятие", 2 сезон, 1 с. "И-И-изменения".
2:15 Т/с "Кандис Ренуар", 1 сезон, 4 с. "Цени того, кто этого заслуживает".
3:05 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 6 сезон, 1 эп.
3:55 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 6 сезон, 2 эп.
4:40 Т/с "Одинокие родители", 1 сезон, 22 с. "Космический лагерь Лэнса Басса".
МАЛЯТКО ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Луї малює світ".
6:15 М/с "Веселі звірята".
6:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
6:40 М/с "Мурашки".
7:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
7:20 Телепродаж.
7:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
8:00 М/с "Луї малює світ".
8:15 М/с "Веселі звірята".
8:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
8:40 М/с "Мурашки".
9:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
9:20 М/с "Якарі".
9:40 Телепродаж.
10:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
10:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
11:00 Телепродаж.
11:15 М/с "Старий Том".
11:30 М/с "Суперкнига".
12:00 М/с "Луї малює світ".
12:15 М/с "Веселі звірята".
12:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
12:40 М/с "Мурашки".
13:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
13:20 М/с "Якарі".
13:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
14:00 Телепродаж.
15:30 М/с "Суперкнига".
16:00 М/с "Луї малює світ".
16:15 М/с "Веселі звірята".
16:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
16:40 М/с "Мурашки".
17:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
17:20 М/с "Якарі".
17:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
18:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
18:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
19:00 М/с "Седрік".
19:15 М/с "Старий Том".
19:30 М/с "Суперкнига".
20:00 М/с "Луї малює світ".
20:15 М/с "Веселі звірята".
20:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
20:40 М/с "Мурашки".
21:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
21:20 М/с "Якарі".
21:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
22:00 М/с "Покахонтас".
22:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
23:00 М/с "Седрік".
23:15 М/с "Старий Том".
23:30 М/с "Суперкнига".
0:00 М/с "Пригоди у Качиному Порту".
1:40 М/с "Лис Микита".
2:00 Читаночка.
2:25 Співаночка.
3:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
3:30 Співаночка.
4:00 Читаночка.
4:25 Співаночка.
Прямий HD
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
17:00 Ток-шоу "Ситуація" з Мариною Леончук.
18:00 "Репортер". Новини.
18:15 Ток-шоу "Ехо України" з Матвієм Ганапольським.
19:45 "Репортер". Новини.
20:00 Ток-шоу "Прямий ефір" зі Світланою Орловською та Миколою Вереснем.
22:00 "Прямий контакт" з Тарасом Березовцем.
23:00 "Вересень +1".
23:35 Повтор вечірнього ефіру.
Boomerang
5:00 М/с "Таффи".
5:06 М/с "Таффи".
5:13 М/с "Таффи".
5:20 М/с "Таффи".
5:26 М/с "Таффи".
5:33 М/с "Таффи".
5:39 М/с "Таффи".
5:46 М/с "Таффи".
5:52 М/с "Таффи".
6:00 М/с "Гриззи и лемминги".
6:06 М/с "Гриззи и лемминги".
6:13 М/с "Гриззи и лемминги".
6:19 М/с "Гриззи и лемминги".
6:26 М/с "Гриззи и лемминги".
6:32 М/с "Гриззи и лемминги".
6:39 М/с "Гриззи и лемминги".
6:45 М/с "Гриззи и лемминги".
7:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:26 М/с "Шоу Тома и Джерри".
7:33 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:00 М/с "Мистер Бин".
8:10 М/с "Мистер Бин".
8:20 М/с "Мистер Бин".
8:30 М/с "Мистер Бин".
8:50 М/с "Семейка бегемотов".
9:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
9:21 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
10:00 М/с "Мистер Бин".
10:10 М/с "Мистер Бин".
10:20 М/с "Мистер Бин".
10:30 М/с "Мистер Бин".
11:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:26 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:33 М/с "Шоу Тома и Джерри".
11:40 М/с "Шоу Тома и Джерри".
12:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
12:21 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
13:00 М/с "Таффи".
13:07 М/с "Таффи".
13:14 М/с "Таффи".
13:21 М/с "Таффи".
13:28 М/с "Таффи".
13:34 М/с "Таффи".
13:41 М/с "Таффи".
14:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:26 М/с "Шоу Тома и Джерри".
14:33 М/с "Шоу Тома и Джерри".
15:00 М/с "Мистер Бин".
15:10 М/с "Мистер Бин".
15:20 М/с "Мистер Бин".
15:30 М/с "Мистер Бин".
16:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
16:21 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
17:00 М/с "Таффи".
17:06 М/с "Таффи".
17:13 М/с "Таффи".
17:20 М/с "Таффи".
17:26 М/с "Таффи".
17:33 М/с "Таффи".
17:39 М/с "Таффи".
18:00 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:06 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:13 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:26 М/с "Шоу Тома и Джерри".
18:33 М/с "Шоу Тома и Джерри".
19:00 М/с "Мистер Бин".
19:10 М/с "Мистер Бин".
19:20 М/с "Мистер Бин".
19:30 М/с "Мистер Бин".
20:00 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
20:21 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
21:00 М/с "Гриззи и лемминги".
21:06 М/с "Гриззи и лемминги".
21:13 М/с "Гриззи и лемминги".
21:19 М/с "Гриззи и лемминги".
21:26 М/с "Гриззи и лемминги".
21:32 М/с "Гриззи и лемминги".
21:39 М/с "Гриззи и лемминги".
22:00 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:07 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:14 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:20 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:27 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:34 М/с "Пес по кличке Пэт".
22:41 М/с "Пес по кличке Пэт".
23:00 М/с "Гриззи и лемминги".
23:06 М/с "Гриззи и лемминги".
23:13 М/с "Гриззи и лемминги".
23:19 М/с "Гриззи и лемминги".
23:26 М/с "Гриззи и лемминги".
23:32 М/с "Гриззи и лемминги".
23:38 М/с "Гриззи и лемминги".
0:00 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:10 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:21 М/с "Мой любимый рыцарь".
0:31 М/с "Мой любимый рыцарь".
1:00 М/с "Таффи".
1:06 М/с "Таффи".
1:13 М/с "Таффи".
1:19 М/с "Таффи".
1:26 М/с "Таффи".
1:33 М/с "Таффи".
1:39 М/с "Таффи".
1:46 М/с "Таффи".
1:52 М/с "Таффи".
2:00 М/с "Гриззи и лемминги".
2:06 М/с "Гриззи и лемминги".
2:13 М/с "Гриззи и лемминги".
2:19 М/с "Гриззи и лемминги".
2:26 М/с "Гриззи и лемминги".
2:32 М/с "Гриззи и лемминги".
2:38 М/с "Гриззи и лемминги".
2:45 М/с "Гриззи и лемминги".
3:00 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:07 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:13 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:20 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:26 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:33 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:40 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:46 М/с "Пес по кличке Пэт".
3:53 М/с "Пес по кличке Пэт".
4:00 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:10 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:21 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:31 М/с "Мой любимый рыцарь".
4:42 М/с "Мой любимый рыцарь".
Індиго TV
6:10 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
11:45 "Місія: краса".
13:45 Т/с "Медіум".
17:00 Т/с "Паніка Вова".
18:00 Реальна містика.
20:00 Т/с "Агенти справедливості".
22:00 Т/с "П'ята варта".
2:10 "Життя в іншому вимірі".
3:50 "Єврочекін".
Star Family
6:00 Т/с "Затемнення", 27-30 с.
9:05 Х/ф "Декілька примарних днів".
10:40 Х/ф "Сім'Я".
12:15 Х/ф "Лекції для домогосподарок".
14:05 Т/с "Затемнення", 29-32 с.
17:10 Т/с "Небо у вогні", 11 і 12 с.
18:45 Т/с "Нічні ластівки", 1 і 2 с.
20:25 Х/ф "Криза Віри".
22:05 Х/ф "Декілька примарних днів".
23:40 Т/с "Затемнення", 29-32 с.
2:45 Т/с "Небо у вогні", 11 і 12 с.
4:20 Т/с "Нічні ластівки", 1 і 2 с.