Телепрограма на 18 листопада, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Небезгрішний".
8:15 Х/ф "Кохання. Смертельна гра...".
9:45 Х/ф "Герой мого часу".
11:10 Д/ф "Експедиція".
12:05 Х/ф "Аве Марія".
13:50 Х/ф "Життя вдалося".
15:25 Х/ф "Дрібниці життя".
16:40 Х/ф "Штольня".
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Мері Поппінс повертається".
14:45 Х/ф "Велика афера".
16:40 Х/ф "Митниця дає добро".
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
8:40 Час української анімації.
10:20 Час української анімації.
11:55 Х/ф "Самотній рейнджер".
14:25 Х/ф "Вартові галактики".
16:30 Х/ф "Всевидюче око".
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Ангел з Орлі", 5 с.
6:30 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 31 с.
7:15 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 32 с.
8:00 Т/с "Черговий лікар", 5 сезон, 33 с.
9:00 Т/с "Забудь та згадай", 9 с.
9:45 Т/с "Забудь та згадай", 10 с.
10:30 Т/с "Гречанка", 29 с.
11:15 Т/с "Гречанка", 30 с.
12:15 Т/с "Мереживо долі", 19 с.
13:00 Т/с "Мереживо долі", 20 с.
13:45 Х/ф "Все не випадково".
15:30 Т/с "Забудь та згадай", 11 с.
16:15 Т/с "Забудь та згадай", 12 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:50 Час української анімації.
10:40 Час української анімації.
12:30 Х/ф "Мері Поппінс повертається".
14:45 Х/ф "Велика афера".
16:40 Х/ф "Митниця дає добро".
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Мільйон у шлюбному кошику".
8:35 Х/ф "Берег його життя", 1 с.
9:45 Х/ф "Берег його життя", 2 с.
10:55 Х/ф "Берег його життя", 3 с.
12:05 Х/ф "Бібліотекар: В пошуках Списа Долі".
13:40 Х/ф "Смерть їй личить".
15:25 Х/ф "Кільце дракона".
BOLT
5:10 Т/с "Північний вітер", 8 с.
5:40 Т/с "Клан ювелірів", 5 с.
6:30 Т/с "Клан ювелірів", 6 с.
7:20 Т/с "Чужі крила", 1 с.
8:05 Т/с "Чужі крила", 2 с.
8:50 Х/ф "Дід".
10:30 Т/с "Право на захист", 1 с.
11:15 Т/с "Право на захист", 2 с.
12:05 Х/ф "Мертвий, живий, небезпечний", 1-4 с.
15:35 Т/с "Клан ювелірів", 11 с.
16:25 Т/с "Клан ювелірів", 12 с.
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 174-177 с.
9:00 Х/ф "Домоправитель".
10:30 Х/ф "Любов на два полюси".
12:00 Х/ф "Наречена мого друга".
13:45 Т/с "Рідні люди", 176-179 с.
16:45 Т/с "Таємниці та брехня", 7 і 8 с.
Star Cinema
6:25 "Історія України".
7:55 Х/ф "Танці маріонеток", 1-4 с.
10:55 Х/ф "День залежності".
12:15 Х/ф "Позаземний".
14:25 Х/ф "Танці маріонеток", 1-4 с.