Телепрограма на 18 листопада, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
5:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
5:50 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:25 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:55 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
8:05 М/с "Ниндзяго: Мастера Кружитцу".
8:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:32 М/с "Юные Титаны, вперед!".
8:42 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:00 М/с "Вся правда о медведях".
9:11 М/с "Вся правда о медведях".
9:25 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
9:55 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:00 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:05 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:15 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:21 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:28 М/с "Шоу Тома и Джерри".
10:35 М/с "Семейка бегемотов".
10:45 М/с "Ручей Крэйга".
10:55 М/с "Ручей Крэйга".
11:15 М/с "Виктор и Валентино".
11:25 М/с "Виктор и Валентино".
11:40 М/с "Удивительный мир Гамбола".
11:51 М/с "Удивительный мир Гамбола".
12:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:22 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:30 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:39 М/с "Юные Титаны, вперед!".
12:55 М/с "Юникитти".
13:05 М/с "Юникитти".
13:25 М/с "Летний лагерь".
13:35 М/с "Летний лагерь".
13:50 М/с "Суперкрошки".
14:00 М/с "Суперкрошки".
14:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:30 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:41 М/с "Удивительный мир Гамбола".
14:52 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:02 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:13 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:24 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
15:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
16:15 М/с "Ручей Крэйга".
16:25 М/с "Ручей Крэйга".
16:45 М/с "Виктор и Валентино".
16:55 М/с "Виктор и Валентино".
1+1
6:30 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
7:00 ТСН.
7:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
8:00 ТСН.
8:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:00 ТСН.
9:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:25 "Життя відомих людей", 55 еп.
10:20 "Життя відомих людей", 50 еп.
11:20 "Міняю жінку", 10 сезон, 2 еп., 1 ч.
12:00 ТСН.
12:20 "Міняю жінку", 10 сезон, 2 еп., 2 ч.
13:10 "Світ навиворіт. Індія", 10 і 11 еп.
15:15 Т/с "Величне століття. Роксолана".
16:45 ТСН.
СТБ
6:30 Т/с "Коли ми вдома".
6:55 Т/с "Коли ми вдома".
8:55 Т/с "Коли ми вдома. Нова історія".
11:45 "МастерШеф".
15:25 "Хата на тата".
ICTV
5:00 Служба розшуку дітей.
5:05 Служба розшуку дітей.
5:10 Т/с "Відділ 44", 9 с.
5:55 Громадянська оборона.
6:40 Факти тижня. 100 хвилин.
8:45 Факти. Ранок.
9:10 Спорт.
9:15 Надзвичайні новини.
10:10 Секретний фронт. Дайджест.
11:20 Т/с "Ніконов і Ко", 1 і 2 с.
12:45 Факти. День.
13:25 Т/с "Ніконов і Ко", 2 с.
13:50 Х/ф "Маска Зорро", 1 ч.
15:45 Факти. День.
16:20 Х/ф "Маска Зорро", 2 ч.
16:50 Х/ф "Люди у чорному 3".
Новий канал
5:05 Телемагазин.
5:20 Абзац!
6:05 Абзац!
7:05 Kids' Time. М/ф "Як спіймати перо Жар-Птиці".
8:20 Х/ф "Амулет Земномор'я".
11:50 Х/ф "Дракон Піта".
13:35 Х/ф "Людина-мураха".
15:50 Х/ф "Доктор Стрендж".
2+2
6:00 Мультфільми.
8:00 "Помста природи".
9:35 Новини "Спецкор".
10:15 "ДжеДАІ".
10:55 Т/с "Брати по крові", 13-16 с.
14:50 Х/ф "Посилка".
16:45 Х/ф "Снайпер".
К1
5:00 "Top Shop".
6:00 М/с "Ну, постривай!".
6:30 "Top Shop".
7:45 М/с "Каспер".
8:05 "Дай лапу".
8:15 "Орел і Решка. Шопінг".
9:15 Х/ф "Принц і я 3: Медовий місяць".
11:00 Х/ф "Перший пес держави".
13:00 Х/ф "Бунтарка".
15:00 "Орел і Решка. Навколо світу".
ТЕТ
5:50 Корисні підказки.
6:00 ТЕТ Мультиранок. М/ф "Чому зникла шапка-невидимка".
6:15 М/с "Ескімоска. Пригоди в Арктиці".
6:20 М/с "Фіксики".
6:30 М/с "ЧоМуха".
6:40 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
7:05 М/с "Фіксики".
7:15 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
7:45 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
8:15 М/с "Губка Боб Квадратні Штани".
8:45 М/с "Кунг-фу панда: Легенди крутості".
9:10 М/с "Пінгвіни з "Мадагаскару".
9:35 Х/ф "Везунчик".
11:20 Т/с "Рання пташка", 2 сезон, 51 с.
12:20 Т/с "Одного разу під Полтавою", 5 сезон.
13:25 Т/с "Нове життя Василини Павлівни", 9 і 10 с.
14:40 Сімейка У.
15:45 Богиня шопінгу. Блискуче повернення.
НТН
5:25 Х/ф "Святе сімейство".
7:55 "Випадковий свідок".
8:35 Х/ф "Білоруський вокзал".
10:30 Т/с "Смерть у раю", 4 сезон, 7 і 8 с.
12:30 "Свідок".
12:50 "Таємниці світу".
14:10 "Речовий доказ".
15:25 "Легенди карного розшуку".
16:30 "Свідок".
16:50 "Легенди карного розшуку".
Інтер
5:10 "Top Shop".
5:25 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
7:00 Новини.
7:10 "Ранок з "Інтером".
8:00 Новини.
8:10 "Ранок з "Інтером".
9:00 Новини.
9:20 Ток-шоу "Стосується кожного".
11:15 Х/ф "Оксамитові ручки", 1 ч.
12:00 Новини.
12:25 Х/ф "Оксамитові ручки", 2 ч.
13:45 Х/ф "Шалено закоханий".
15:50 "Чекай мене. Україна".
Прямий
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
UA: ПЕРШИЙ
5:10 Новини.
5:30 Спільно.
6:00 М/с "Тачки проти".
6:05 М/с "Марин та його друзі. Підводні історії".
6:30 Новини.
6:35 Доброго ранку, Країно!
7:00 Новини.
7:05 Доброго ранку, Країно!
8:00 Новини.
8:05 Доброго ранку, Країно!
9:00 Новини.
9:05 Доброго ранку, Країно!
9:25 Новини.
9:30 Т/с "Домашні вогнища", 1 сезон, 9 і 10 с.
11:15 Д/с "Кухня По".
11:50 Телепродаж (на комерційних умовах).
12:05 Д/с "Кухня По".
12:40 Пліч-о-пліч.
13:00 Новини (із сурдоперекладом).
13:10 Бюджетники.
13:45 #ВУКРАЇНІ.
14:15 Телепродаж (на комерційних умовах).
14:30 Д/с "Аромати Шотландії".
15:00 Новини (із сурдоперекладом).
15:15 Д/с "Секрети замків Великобританії".
16:05 Про що співає Європа. Кліпи учасників Дитячого пісенного конкурсу "Євробачення-2019".
16:15 Д/с "Секрети замків Великобританії".
ТРК Київ
5:35 "СТН. Тижневик".
6:35 Мультляндія.
7:00 "СТН. Новини".
7:10 "Радар".
7:15 "Погода".
7:20 "Якісне життя".
7:30 "СТН. Новини".
7:35 "Радар".
7:40 "Відкрито".
7:45 "Світські хроніки".
7:50 "Світ без глянцю".
7:55 "Блог по-київськи".
8:00 "СТН. Новини".
8:10 "Радар".
8:15 "Погода".
8:20 "Якісне життя".
8:30 "СТН. Новини".
8:35 "Радар".
8:40 "Відкрито".
8:45 "Світські хроніки".
8:50 "Світ без глянцю".
8:55 "Блог по-київськи".
9:00 "СТН. Новини".
9:10 "Радар".
9:15 "Погода".
9:20 "Відкрито".
9:25 "Світські хроніки".
9:30 Д/с "Смаки", 42 с.
10:00 "Лікар знає".
11:00 "СТН. Новини".
11:10 "Радар".
11:15 "Погода".
11:20 "Відкрито".
11:25 "Світські хроніки".
11:30 "В Украіні".
12:00 Телемаркет.
13:00 "СТН. Новини".
13:10 "Радар".
13:15 "Погода".
13:20 "Відкрито".
13:25 "Світські хроніки".
13:30 Д/с "Смаки", 42 с.
14:00 "Депутатська приймальня".
15:00 "СТН. Новини".
15:15 "СТН. Панорама".
К2
5:00 Мультфільми.
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Неймовірні зіркові долі.
8:50 Один за 100 годин.
10:30 Удачний проект.
12:10 Корисні поради.
13:00 Гордон Рамзі готує вдома.
14:00 Спеція.
15:00 Корисні поради.
15:30 Ідеї ремонту.
15:50 Майстри ремонту.
16:40 Зіркові долі.
Піксель
6:00 "ТіВі Абетка".
6:10 М/с "Пожежна безпека з Роєм".
6:20 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:20 М/с "Уроки тітоньки Сови".
7:50 "Зірки-малюки".
8:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
11:20 "Веселі саморобки".
12:00 М/с "Уроки тітоньки Сови".
13:00 М/с "Магічні шари".
13:10 "Казки на піску".
13:40 М/с "Магічні шари".
13:50 М/с "Слоненятко Елла".
14:00 М/с "Шарлотта Суничка".
14:30 М/с "Роботопотяги".
15:00 М/с "Боббі і Білл".
15:30 М/с "Друзяки з джунглів".
15:50 М/с "Нові пригоди Пітера Пена".
16:10 М/с "Боб-будівник".
16:40 М/с "Безпека на дорозі з Полі".
Nickelodeon
5:10 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 6 с. "Макс-предсказатель".
5:30 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 7 с. "Свадьба мечты".
6:00 М/с "Шиммер и Шайн", 1 сезон, 5 с. "Домик на дереве сломан".
6:20 М/с "Нелла, отважная принцесса", 1 сезон, 22 с. "Большой день Тринкет".
6:35 М/с "Кафе Баттербин", 1 сезон, 22 с. "Джаспер-невезунчик! / Зеленый всех спасет!".
6:55 М/с "Вспыш и чудо-машинки", 1 сезон, 15 с. "Авто-Рейнджеры".
7:20 М/с "Щенячий патруль", 2 сезон, 17 с. "Щенки спасают хрюшек".
7:30 М/с "Отважные птенцы", 1 сезон, 22 с. "Пенни спасает Аквалет / Банановая неразбериха".
7:40 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 15 с. "Няньки для щенят".
7:55 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 16 с. "Секретный приём Пончика".
8:05 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 7 с. "Сокровище".
8:20 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 8 с. "Во имя семьи".
8:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 200 с. "Прощай, крабсбургер?".
8:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 201 с. "Ночной кошмар Сэнди! / Доска объявлений".
9:05 Т/с "Под одной крышей", 1 сезон, 11 с. "Супер Иви".
9:30 Т/с "Игроделы", 3 сезон, 13 с. "Голодный гипноз".
9:50 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 16 с. "Месть художницы".
10:15 Т/с "Грозная семейка", 4 сезон, 17 с. "Детская неожиданность".
10:40 М/с "Волшебные покровители", 129 с. "Тёрнер и пёс / Город дураков".
11:00 М/с "Волшебные покровители", 130 с. "Ужасная компашка / Смертельное приложение".
11:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 194 с. "Патрик! Игра! / Сточные трубы Бикини Боттом".
11:45 М/с "Эволюция Черепашек-ниндзя", 1 сезон, 20 с. "Мистическая библиотека / Пурпурная игра".
12:10 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 12 с. "Преступление за преступлением".
12:35 Т/с "Грозная семейка", 1 сезон, 13 с. "Голосуй за Сандермэна".
12:55 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 4 с. "Генри и Зяблики".
13:20 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 5 с. "Отпуск Капитана Чела".
13:40 Т/с "Команда рыцарей", 1 сезон, 6 с. "Возвращение стрёмного рыцаря".
14:05 Т/с "Игроделы", 3 сезон, 2 с. "Подземка".
14:25 Т/с "Игроделы", 3 сезон, 3 с. "Снэкпот!".
14:45 Т/с "Никки, Рикки, Дикки и Дон", 3 сезон, 24 с. "ЁКО".
15:05 Т/с "Под одной крышей", 1 сезон, 15 с. "Прощание с Артуром?".
15:25 Т/с "Команда рыцарей", 2 сезон, 5 с. "Не рыцарское дело".
15:45 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 2 с. "Только для своих".
16:00 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 2 сезон, 2 с. "Новичок".
16:10 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 187 с. "Ужастик / Спиритический сеанс".
16:25 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 188 с. "Котёнок Кенни / Снежный краб".
16:45 Т/с "Опасный Генри", 2 сезон, 7 с. "Стейк мечты".
Fox Life
5:00 Т/с "Анатомия страсти", 14 сезон, 15 с. "Старые раны, будущие сердца".
5:45 Т/с "Жизнь в деталях", 2 сезон, 1 с. "Свадьба отменяется".
6:05 Т/с "Жизнь в деталях", 2 сезон, 2 с. "Судороги на выборах".
6:25 Т/с "Жизнь в деталях", 2 сезон, 3 с. "Заложник брови".
6:50 Т/с "Касл", 2 сезон, 5 с. "Когда ломается сук, на котором сидишь".
7:35 Т/с "Белый воротничок", 5 сезон, 4 с. "Контрольный пакет акций".
8:15 Т/с "Белый воротничок", 5 сезон, 5 с. "Мастер-план".
9:00 Т/с "Анатомия страсти", 14 сезон, 16 с. "Пойманный где-то во времени".
9:40 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 5 с. "Трудное решение".
10:25 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 6 с. "На пробежке".
11:10 "Кулинарный поединок с Джейми Оливером", 6 сезон, 1 эп.
11:55 "Итальянская кухня с Джейми Оливером", 5 эп.
12:45 Х/ф "Посылка".
14:35 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 15 с. "Плохо для души".
15:20 Т/с "Благослови этот бардак", 5 с. "Горячая вода".
15:45 Т/с "Одинокие родители", 2 сезон, 5 с. "Спорт".
16:10 Т/с "Касл", 2 сезон, 6 с. "Уикэнд вампиров".
16:50 Т/с "Чикаго в огне", 2 сезон, 7 с. "Никаких сожалений".
МАЛЯТКО ТV
5:00 Пісні з улюблених мультфільмів.
5:30 Співаночка.
6:00 М/с "Луї малює світ".
6:15 М/с "Веселі звірята".
6:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
6:40 М/с "Мурашки".
7:00 М/с "Зоопаркова, 64".
7:20 М/с "Якарі".
7:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
8:00 М/с "Луї малює світ".
8:15 М/с "Веселі звірята".
8:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
8:40 М/с "Мурашки".
9:00 М/с "Зоопаркова, 64".
9:20 М/с "Якарі".
9:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
10:00 М/с "Сіссі - молода імператриця".
10:30 М/с "Чарівна подорож маленького Нільса Гольгерсона з дикими гусьми".
11:00 М/с "Седрік".
11:15 М/с "Кубі друзі".
11:30 М/с "Суперкнига".
12:00 М/с "Луї малює світ".
12:15 М/с "Веселі звірята".
12:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
12:40 М/с "Мурашки".
13:00 М/с "Зоопаркова, 64".
13:20 М/с "Якарі".
13:40 М/с "Кіту, шестиокий монстр".
14:00 Телепродаж.
15:00 М/с "Седрік".
15:15 М/с "Кубі друзі".
15:30 М/с "Суперкнига".
16:00 М/с "Луї малює світ".
16:15 М/с "Веселі звірята".
16:25 М/с "Пінгвін Джаспер".
16:40 М/с "Мурашки".
Прямий HD
6:00 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
7:00 "Репортер". Новини.
7:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:15 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Іриною Ратушною, Богданом Мамаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
10:00 "Репортер". Новини.
10:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
11:00 "Репортер". Новини.
11:15 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
12:00 "Репортер". Новини.
12:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
12:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
13:00 "Репортер". Новини.
13:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
14:00 "Репортер". Новини.
14:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
14:20 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
15:00 "Репортер". Новини.
15:15 "Деталі на "Прямому" з Василісою Фроловою і Олександром Близнюком.
16:00 "Репортер". Новини.
16:10 "Кримінал" зі Славою Вардою та Катериною Трушик.
16:20 "Гаряча тема: нові обличчя в Раді" з Оленою Курбановою та Ольгою Шилкіною.
Boomerang
5:04 М/с "Пес по кличке Пэт".
5:10 М/с "Пес по кличке Пэт".
5:17 М/с "Пес по кличке Пэт".
5:23 М/с "Пес по кличке Пэт".
5:35 М/с "Гриззи и лемминги".
5:41 М/с "Гриззи и лемминги".
5:48 М/с "Гриззи и лемминги".
5:55 М/с "Гриззи и лемминги".
6:01 М/с "Гриззи и лемминги".
6:08 М/с "Гриззи и лемминги".
6:15 М/с "Мистер Бин".
6:25 М/с "Мистер Бин".
6:35 М/с "Мистер Бин".
6:45 М/с "Мистер Бин".
7:00 М/с "Гриззи и лемминги".
7:06 М/с "Гриззи и лемминги".
7:13 М/с "Гриззи и лемминги".
7:25 М/с "Семейка бегемотов".
7:30 М/с "Крутой Майк".
7:37 М/с "Крутой Майк".
7:44 М/с "Крутой Майк".
8:00 М/с "Таффи".
8:07 М/с "Таффи".
8:13 М/с "Таффи".
8:25 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:31 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:38 М/с "Шоу Тома и Джерри".
8:55 М/с "Шоу Тома и Джерри".
9:01 М/с "Шоу Тома и Джерри".
9:08 М/с "Шоу Тома и Джерри".
9:20 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
9:29 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
9:50 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
9:59 М/с "Луни Тьюнз в детстве".
10:20 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:25 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:30 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:35 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:45 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:50 М/с "Новые Луни Тьюнз".
10:55 М/с "Новые Луни Тьюнз".
11:00 М/с "Новые Луни Тьюнз".
11:10 М/с "Семейка бегемотов".
11:20 М/с "Бен 10".
11:30 М/с "Бен 10".
11:45 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
12:15 М/с "Спокойно, Скуби-Ду!".
12:45 М/с "Мистер Бин".
12:55 М/с "Мистер Бин".
13:05 М/с "Мистер Бин".
13:25 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
13:35 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
13:50 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
14:00 М/с "Банникула: Кролик-вампир".
14:20 М/с "Таффи".
14:26 М/с "Таффи".
14:33 М/с "Таффи".
14:45 М/с "Семейка бегемотов".
14:55 М/с "Крутой Майк".
15:02 М/с "Крутой Майк".
15:09 М/с "Крутой Майк".
15:20 М/с "Шоу Тома и Джерри".
15:26 М/с "Шоу Тома и Джерри".
15:33 М/с "Шоу Тома и Джерри".
15:50 М/с "Шоу Тома и Джерри".
15:56 М/с "Шоу Тома и Джерри".
16:03 М/с "Шоу Тома и Джерри".
16:20 М/с "Гриззи и лемминги".
16:26 М/с "Гриззи и лемминги".
16:33 М/с "Гриззи и лемминги".
16:50 М/с "Скуби-Ду и... угадай кто?".
Індиго TV
6:00 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
11:50 Т/с "CSI: Маямі".
14:25 Т/с "Медіум".
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 174-177 с.
9:00 Х/ф "Домоправитель".
10:30 Х/ф "Любов на два полюси".
12:00 Х/ф "Наречена мого друга".
13:45 Т/с "Рідні люди", 176-179 с.
16:45 Т/с "Таємниці та брехня", 7 і 8 с.
Star Cinema
6:25 "Історія України".
7:55 Х/ф "Танці маріонеток", 1-4 с.
10:55 Х/ф "День залежності".
12:15 Х/ф "Позаземний".
14:25 Х/ф "Танці маріонеток", 1-4 с.