Телепрограма на 21 вересня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Сказання про двох братів-близнюків".
8:20 Х/ф "Нескорений".
10:10 Х/ф "Холодна війна".
11:45 Х/ф "Буркотун".
13:35 Х/ф "Вулкан".
15:25 Х/ф "Ржака".
17:10 Х/ф "Гніздо горлиці".
18:55 Х/ф "Поет і княжна".
20:25 Х/ф "Фарт".
21:45 Х/ф "Золота лихоманка".
23:30 Х/ф "Всього один поворот".
0:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:45 Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви".
14:45 Х/ф "Чаклунка".
16:25 Х/ф "Таксі".
18:10 Х/ф "Таксі 2".
19:40 Х/ф "Таксі 3".
21:10 Х/ф "Вік Адалін".
23:05 Х/ф "Колесо чудес".
0:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
11:00 Час української анімації.
13:00 Х/ф "З міркувань совісті".
15:20 Х/ф "Повітряний маршал".
17:10 Х/ф "Матриця часу".
18:50 Х/ф "Гра".
21:00 Х/ф "Боєць".
23:00 Х/ф "13 гріхів".
0:35 Нічне промо.
FILMUADrama HD
6:00 Т/с "Вікно життя", 9 с.
6:45 Т/с "Вікно життя", 10 с.
7:30 Т/с "Вікно життя", 11 с.
8:15 Т/с "Вікно життя", 12 с.
9:00 Т/с "Володимирська, 15", 18 с.
9:45 Т/с "Володимирська, 15", 19 с.
10:45 Т/с "Жіночий лікар 2", 21 с.
11:30 Т/с "Жіночий лікар 2", 22 с.
12:15 Х/ф "Тривожна відпустка адвоката Лариної".
14:00 Т/с "Жіночий лікар 2", 23 с.
14:45 Т/с "Жіночий лікар 2", 24 с.
15:30 Т/с "Володимирська, 15", 20 с.
16:15 Т/с "Володимирська, 15", 21 с.
17:15 Т/с "Фантом", 9 с.
18:05 Т/с "Фантом", 10 с.
19:00 Т/с "Нюхач 3", 1 с.
19:45 Т/с "Нюхач 3", 2 с.
20:30 Т/с "Хованки", 1 с.
21:15 Т/с "Хованки", 2 с.
22:00 Т/с "Улюблена вчителька", 1 с.
22:45 Т/с "Улюблена вчителька", 2 с.
23:30 Т/с "Щасливий квиток", 1 с.
0:15 Т/с "Щасливий квиток", 2 с.
1:00 Х/ф "Вір мені", 1-4 с.
4:00 Т/с "Диявол з Орлі", 9 с.
4:45 Т/с "Диявол з Орлі", 10 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:50 Час української анімації.
12:45 Х/ф "Чаклунка: Повелителька темряви".
14:45 Х/ф "Чаклунка".
16:25 Х/ф "Таксі".
18:10 Х/ф "Таксі 2".
19:40 Х/ф "Таксі 3".
21:10 Х/ф "Вік Адалін".
23:05 Х/ф "Колесо чудес".
0:50 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Дама з папугою".
8:45 Х/ф "Меланхолійний вальс".
9:55 Х/ф "Данило - князь Галицький".
11:40 Х/ф "Ті, що сплять".
14:15 Х/ф "Будинок летючих кинджалів".
16:20 Х/ф "Мушкетер".
18:10 Х/ф "Знайомтеся - Джо Блек".
21:15 Х/ф "Бібліотекар: В пошуках Списа Долі".
23:00 Х/ф "Смертельний номер".
0:40 Нічне промо.
BOLT
5:15 Т/с "Подвійне життя", 10 с.
6:00 Т/с "Винищувачі", 1 с.
6:45 Т/с "Винищувачі", 2 с.
7:30 Т/с "Північний вітер", 1 с.
8:15 Т/с "Північний вітер", 2 с.
9:00 Т/с "Кримінолог", 1 с.
9:45 Т/с "Кримінолог", 2 с.
10:45 Т/с "Майор та магія", 1 с.
11:30 Т/с "Майор та магія", 2 с.
12:30 Т/с "Майор та магія", 3 с.
13:15 Т/с "Майор та магія", 4 с.
14:00 Т/с "Прокурори", 21 с.
14:45 Т/с "Прокурори", 22 с.
15:30 Т/с "Прокурори", 23 с.
16:15 Т/с "Прокурори", 24 с.
17:15 Т/с "Код Костянтина", 21 с.
18:00 Т/с "Код Костянтина", 22 с.
18:45 Т/с "Код Костянтина", 23 с.
19:30 Т/с "Код Костянтина", 24 с.
20:15 Т/с "Ніконов і Ко", 9 с.
21:00 Т/с "Ніконов і Ко", 10 с.
21:45 Т/с "Менталіст", 9 с.
22:30 Т/с "Менталіст", 10 с.
23:30 Т/с "Котовський", 1 с.
0:15 Т/с "Котовський", 2 с.
1:00 Т/с "Секунда до...", 1 с.
1:50 Т/с "Секунда до...", 2 с.
2:45 Т/с "Секунда до...", 3 с.
3:35 Т/с "Секунда до...", 4 с.
4:30 Х/ф "Таємничий острів".
Star Family
6:00 Т/с "Рідні люди", 17-20 с.
9:10 Х/ф "Чужі душі".
10:40 Х/ф "Від тюрми і від суми...".
12:15 Х/ф "Криза Віри".
13:55 Т/с "Рідні люди", 19-22 с.
17:05 Т/с "Що робить твоя дружина?", 9-12 с.
20:25 Х/ф "Любов одна".
22:05 Х/ф "Чужі душі".
23:35 Т/с "Рідні люди", 21 і 22 с.
1:10 Т/с "Що робить твоя дружина?", 9-12 с.
4:25 Х/ф "Любов одна".