Телепрограма на сьогодні, 6 липня, понеділок

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
Cartoon Network
6:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
6:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
7:00 М/с "Бен 10".
7:10 М/с "Бен 10".
7:20 М/с "Бен 10".
7:35 М/с "Бен 10".
7:45 М/с "Бен 10".
8:00 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:10 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:20 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:35 М/с "Удивительный мир Гамбола".
8:45 М/с "Удивительный мир Гамбола".
9:00 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:10 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:20 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:30 М/с "Юные Титаны, вперед!".
9:35 М/с "Юные Титаны, вперед!".
1+1
6:30 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
7:00 ТСН.
7:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
8:00 ТСН.
8:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:00 ТСН.
9:10 "Сніданок з 1+1". Інформаційно-розважальна програма.
9:25 "Життя відомих людей", 2 сезон, 44 і 59 еп.
СТБ
5:15 Т/с "Коли ми вдома".
7:00 "Все буде добре".
8:50 Т/с "Коли ми вдома".
ICTV
6:35 Факти тижня. 100 хвилин.
8:45 Факти. Ранок.
9:10 Спорт.
9:15 Надзвичайні новини.
Новий канал
6:00 Kids' Time. Мультфільми.
7:15 Вар'яти.
7:50 Х/ф "Тупий та ще тупіший".
2+2
6:30 "ДжеДАІ".
7:00 Т/с "Опер за викликом", 3 сезон, 9-11 с.
К1
6:30 "Top Shop".
7:50 "ТіВі Абетка".
8:00 М/с "Гарфілд шоу".
8:25 "Дай лапу".
9:00 Х/ф "Буль та Білл".
ТЕТ
6:00 ТЕТ Мультиранок.
8:00 Т/с "Рання пташка", 1 сезон, 73-75 с.
НТН
6:35 "Випадковий свідок".
7:25 Х/ф "Небезпечно для життя!".
9:10 Х/ф "Обережно, бабуся!".
Інтер
5:25 "Слідство вели..." з Леонідом Каневським.
7:00 Новини.
7:10 "Ранок з "Інтером".
8:00 Новини.
8:10 "Ранок з "Інтером".
9:00 Новини.
9:20 Ранок з Інтером.
Прямий
0:30 Повтори.
7:00 "Репортер". Новини.
7:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Талою Калатай, Богданом Машаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Талою Калатай, Богданом Машаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
UA: ПЕРШИЙ
6:30 Доброго ранку, Країно!
7:00 Новини.
7:05 Доброго ранку, Країно!
8:00 Новини.
8:05 Доброго ранку, Країно!
9:00 Новини.
9:05 Доброго ранку, Країно!
9:30 Т/с "Дама під вуаллю", 12 с.
ТРК Київ
6:00 Мультляндія.
7:00 "Ранок на карантині".
К2
6:30 Телемагазин.
7:30 Ідеї ремонту.
8:00 Телемагазин.
8:20 Майстри ремонту.
9:20 Ідеї ремонту.
9:40 Квартирне питання.
Піксель
6:20 "ТіВі Абетка".
6:50 "Зірки-малюки".
7:20 "Казки на піску".
8:00 "Веселі саморобки".
9:00 "ТіВі Абетка".
9:10 М/с "Майстерня Бібі".
Nickelodeon
6:20 М/с "Вспыш и чудо-машинки", 1 сезон, 13 с. "Зэг и яйцо".
6:45 М/с "Щенячий патруль", 5 сезон, 20 с. "Суперпатруль: Щенки спасают болотного монстра / Суперпатруль: Щенки и тайник с золотыми косточками".
6:55 М/с "Щенячий патруль", 5 сезон, 21 с. "Щенки спасают часы с кукушкой / Щенки спасают дом мисс Марджори".
7:20 М/с "Щенячий патруль", 3 сезон, 9 с. "Щенки спасают Трёх Поросят".
7:30 М/с "Отважные птенцы", 1 сезон, 6 с. "Эстафета".
7:40 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 5 с. "Гэбби, кошка-репортёр".
7:55 М/с "44 котёнка", 1 сезон, 6 с. "Газ, пахучий кот".
8:10 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 36 с. "Ябеда-корябеда".
8:20 М/с "Элвиннн!!! и бурундуки", 1 сезон, 37 с. "Супергерои".
8:30 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 146 с. "Абразивная сторона / Навязчивая мелодия".
8:45 М/с "Губка Боб Квадратные Штаны", 147 с. "Прячься, а там посмотрим / Мошенник в раковине".
9:10 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 8 с. "Фиби зажигает".
9:30 Т/с "Грозная семейка", 2 сезон, 9 с. "Приключения в торговом центре".
Fox Life
6:00 Т/с "Резидент", 1 сезон, 3 с. "Братья по оружию".
6:45 Т/с "Святой Майк", 1 сезон, 9 с. "И прости нам наши прегрешения".
7:30 Т/с "Одинокие родители", 1 сезон, 19 с. "Выиграть право на ланч с Уиллом Купером".
7:50 Т/с "Одинокие родители", 1 сезон, 20 с. "Кровавый дождь".
8:15 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 13 с. "Я подвожу черту".
9:00 Т/с "Анатомия страсти", 15 сезон, 14 с. "Мне нужно новое лекарство".
9:40 Т/с "Чикаго в огне", 4 сезон, 1 с. "Пусть горит".
МАЛЯТКО ТV
6:40 М/с "Зоосвіт".
7:00 М/с "Зоопаркова, 64".
7:20 М/с "Якарі".
7:40 М/с "Лис Микита".
8:00 М/с "Луї малює світ".
8:15 М/с "Веселі звірята".
8:25 М/с "Замаскований хлопчик Дагі".
8:40 М/с "Зоосвіт".
9:00 М/с "Зоопаркова, 64".
9:20 М/с "Якарі".
9:40 Телепродаж.
Прямий HD
0:30 Повтори.
7:00 "Репортер". Новини.
7:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Талою Калатай, Богданом Машаєм та Миколою Матросовим.
8:00 "Репортер". Новини.
8:10 "Новий день" з Юлією Шпачинською, Талою Калатай, Богданом Машаєм та Миколою Матросовим.
9:00 "Репортер". Новини.
9:10 "Прямий трафік" з Кароліною Ашіон і Павлом Рольником.
Boomerang
6:38 М/с "Гриззи и лемминги".
6:44 М/с "Гриззи и лемминги".
6:51 М/с "Гриззи и лемминги".
7:00 М/с "Агент Бинки: Зверушки Вселенной".
7:10 М/с "Агент Бинки: Зверушки Вселенной".
7:21 М/с "Агент Бинки: Зверушки Вселенной".
7:31 М/с "Агент Бинки: Зверушки Вселенной".
8:00 М/с "Мистер Бин".
8:10 М/с "Мистер Бин".
8:20 М/с "Мистер Бин".
8:30 М/с "Мистер Бин".
8:40 М/с "Лэмпут".
8:42 М/с "Лэмпут".
8:43 М/с "Лэмпут".
8:45 М/с "Лэмпут".
9:00 М/с "Гриззи и лемминги".
9:06 М/с "Гриззи и лемминги".
9:13 М/с "Гриззи и лемминги".
9:19 М/с "Гриззи и лемминги".
9:26 М/с "Гриззи и лемминги".
9:32 М/с "Гриззи и лемминги".
9:39 М/с "Гриззи и лемминги".
Індиго TV
6:10 "Міста". Тревел-шоу.
8:15 Телемагазин.
Star Family
6:00 Т/с "Жаркий лід", 7-10 с.
9:10 Х/ф "Домоправитель".