Телепрограма на 6 грудня, п’ятницю

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
Зараз Вранці та вдень Ввечері та вночі Увесь день
ВОЛЯ CINE+ MIX
7:00 Х/ф "Тигри" на льоду".
8:30 Х/ф "Мамо, я льотчика люблю".
10:05 Т/с "Жінки брешуть краще".
11:45 Х/ф "Хто кому хто".
13:25 Х/ф "Лінія смерті".
15:10 Х/ф "Штольня".
16:40 Х/ф "Донбас".
18:45 Х/ф "Незакінчений урок".
21:00 Прем'єра. Х/ф "Крути 1918".
22:50 Х/ф "Коли стають дорослими".
0:00 Х/ф "Автопортрет невідомого".
1:15 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HD
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:45 Час української анімації.
12:35 Х/ф "Мері Попінс повертається".
14:50 Х/ф "Укриття".
16:55 Х/ф "Весільний розгром".
18:35 Х/ф "Обладунки Бога: У пошуках скарбів".
20:25 Х/ф "Вулкан пристрастей".
22:00 Х/ф "Поганий Санта".
23:35 Х/ф "Пеле: Народження легенди".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ HIT HD
7:00 Час української анімації.
9:00 Час української анімації.
10:55 Час української анімації.
12:50 Х/ф "Безславні виродки".
15:25 Х/ф "Книга Ілая".
17:25 Х/ф "Падіння Олімпу".
19:25 Х/ф "На межі".
21:10 Х/ф "Падіння Лондона".
22:50 Х/ф "Потяг до Юми".
0:55 Нічне промо.
FILMUADrama HD
5:30 Т/с "Мереживо долі", 8 с.
6:30 Т/с "Черговий лікар", 2 сезон, 9 с.
7:15 Т/с "Черговий лікар", 2 сезон, 10 с.
8:15 Х/ф "Вір мені", 3 і 4 с.
10:00 Т/с "Гречанка", 57 с.
10:45 Т/с "Гречанка", 58 с.
11:45 Т/с "Легковажна жінка", 7 с.
12:30 Т/с "Легковажна жінка", 8 с.
13:30 Т/с "Вікно життя", 23 с.
14:15 Т/с "Вікно життя", 24 с.
15:15 Х/ф "40+, або Геометрія кохання", 3 і 4 с.
17:00 Т/с "Коли минуле попереду", 9 с.
17:45 Т/с "Коли минуле попереду", 10 с.
18:45 Т/с "Гречанка", 59 с.
19:30 Т/с "Гречанка", 60 с.
20:30 Т/с "Легковажна жінка", 9 с.
21:15 Т/с "Легковажна жінка", 10 с.
22:00 Т/с "Легковажна жінка", 11 с.
22:45 Т/с "Легковажна жінка", 12 с.
23:45 Т/с "Коли минуле попереду", 7 с.
0:30 Т/с "Коли минуле попереду", 8 с.
1:30 Х/ф "Вірний друг".
3:15 Т/с "Мереживо долі", 7 с.
4:00 Т/с "Мереживо долі", 8 с.
4:45 Т/с "Мереживо долі", 9 с.
ВОЛЯ CINE+
7:00 Час української анімації.
8:55 Час української анімації.
10:45 Час української анімації.
12:35 Х/ф "Мері Попінс повертається".
14:50 Х/ф "Укриття".
16:55 Х/ф "Весільний розгром".
18:35 Х/ф "Обладунки Бога: У пошуках скарбів".
20:25 Х/ф "Вулкан пристрастей".
22:00 Х/ф "Поганий Санта".
23:35 Х/ф "Пеле: Народження легенди".
1:25 Нічне промо.
ВОЛЯ CINE+ LEGEND
7:00 Х/ф "Данило - князь Галицький".
8:45 Х/ф "Білий птах з чорною ознакою".
10:35 Х/ф "Легенда про княгиню Ольгу".
12:55 Х/ф "Ескорт для пані".
14:50 Х/ф "Джейн Ейр".
16:55 Х/ф "Чорне золото".
19:10 Х/ф "Агора".
21:20 Х/ф "Бути Астрід Ліндгрен".
23:30 Х/ф "Залізний лицар 2".
1:20 Нічне промо.
BOLT
5:35 Т/с "Подвійне життя", 5 с.
6:25 Т/с "Клан ювелірів", 33 с.
7:15 Т/с "Клан ювелірів", 34 с.
8:00 Х/ф "Чужі душі".
9:30 Т/с "Код Костянтина", 5 с.
10:15 Т/с "Код Костянтина", 6 с.
11:00 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 7 с.
11:55 Т/с "Нюхач", 3 сезон, 8 с.
12:45 Прем'єра. Т/с "Прокурори", 31 с.
13:30 Прем'єра. Т/с "Прокурори", 32 с.
14:15 Т/с "Ніконов і Ко", 7 с.
15:00 Т/с "Ніконов і Ко", 8 с.
15:45 Т/с "Клан ювелірів", 39 с.
16:35 Т/с "Клан ювелірів", 40 с.
17:25 Т/с "Код Костянтина", 9 с.
18:10 Т/с "Код Костянтина", 10 с.
19:00 Т/с "Викрадення богині", 1 с.
19:45 Т/с "Викрадення богині", 2 с.
20:30 Т/с "Викрадення богині", 3 с.
21:20 Т/с "Викрадення богині", 4 с.
22:05 Т/с "Викрадення богині", 5 с.
22:55 Т/с "Викрадення богині", 6 с.
23:40 Т/с "Викрадення богині", 7 с.
0:25 Т/с "Викрадення богині", 8 с.
1:10 Т/с "Клан ювелірів", 37 с.
2:00 Т/с "Клан ювелірів", 38 с.
2:45 Т/с "Майор та магія", 10 с.
3:30 Т/с "Майор та магія", 11 с.
4:15 Т/с "Подвійне життя", 5 с.
Star Family
5:40 "Сказання про хрещення Русі".
6:00 Т/с "Рідні люди", 202-205 с.
9:00 Х/ф "Про Любов".
10:35 Х/ф "Роза прощальних вітрів".
12:05 Х/ф "Право на Надію".
13:40 Т/с "Рідні люди", 204-207 с.
16:40 Т/с "Менталіст", 3-6 с.
20:00 Х/ф "Гроші для доньки".
21:40 Х/ф "Про Любов".
23:15 Т/с "Рідні люди", 204-207 с.
2:15 Т/с "Менталіст", 3-6 с.
Star Cinema
5:10 Х/ф "Доглядальниця".
6:50 "Історія України".
7:20 Т/с "Шулер", 3-6 с.
10:50 Х/ф "Доглядальниця".
12:30 Х/ф "Декілька примарних днів".
14:00 Т/с "Шулер", 3-6 с.
17:30 Х/ф "Кульбабка".
19:00 Т/с "Шулер", 7-10 с.
22:30 Х/ф "Уроки спокуси".
0:10 Х/ф "Доглядальниця".
1:50 Т/с "Шулер", 7-10 с.